София

Трифон Василев Трифонов

клубове

роден на: 11.08.1975

години: 45

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
23-08-2014 19:30 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Easy TV Net 3 - 3* CHAMPIONSHIP 1
31-08-2014 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Easy TV Net - Реал София 11 - 2 CHAMPIONSHIP 2
07-09-2014 13:00 не е избран Ilinden United - Easy TV Net 5 - 5* CHAMPIONSHIP 3
10-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Пени Маркет 5 - 6 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2014 14:00 не е избран Easy TV Net - Витоша 0 - 8 CHAMPIONSHIP 4
19-09-2014 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - Easy TV Net 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
23-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 4 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Easy TV Net 5 - 2 CHAMPIONSHIP 5
03-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Easy TV Net 7 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 22:00 не е избран Easy TV Net - ФК Вадиас 0 - 8 CHAMPIONSHIP 6
08-10-2014 20:45 не е избран Easy TV Net - CAM R 6 - 2 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 09:00 не е избран vitoshanews.com - Easy TV Net 5 - 3 CHAMPIONSHIP 7
14-10-2014 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Easy TV Net 3 - 8 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Easy TV Net - Лидер Надежда 3 - 6 CHAMPIONSHIP 8
19-10-2014 13:00 не е избран Intellect - Easy TV Net 7 - 1 CHAMPIONSHIP 9
24-10-2014 20:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 15:00 не е избран Easy TV Net - El Stars 2 - 3 CHAMPIONSHIP 10
29-10-2014 19:45 не е избран Easy TV Net - VENDETTA-OLISPED 5 - 3 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Easy TV Net 3 - 9 CHAMPIONSHIP 11
07-11-2014 18:45 не е избран Fibank - Easy TV Net 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 22:00 не е избран Easy TV Net - DEVILS 3 - 5 CHAMPIONSHIP 12
12-11-2014 20:45 не е избран Easy TV Net - ТЕМИДА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 09:00 не е избран Римляните - Easy TV Net 8 - 2 CHAMPIONSHIP 13
18-11-2014 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 14:00 не е избран Easy TV Net - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 5 CHAMPIONSHIP 14
25-11-2014 20:45 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 14:00 не е избран FC CRAZY GANG - Easy TV Net 7 - 4 CHAMPIONSHIP 15
02-12-2014 18:45 не е избран Хотел Панчарево - Easy TV Net 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - Easy TV Net 2 - 1 CHAMPIONSHIP 16
14-12-2014 19:00 не е избран Easy TV Net - Sushi Shef 1 - 3 CHAMPIONSHIP 17
11-01-2015 13:00 не е избран ПФК 61 - Витоша Бистрица 5 - 6 Група B 1
18-01-2015 12:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - ПФК 61 0 - 5 Група B 2
25-01-2015 12:00 не е избран ПФК 61 - Totally Erected 2 - 8 Група B 3
01-02-2015 13:00 не е избран ПФК 61 - Искра Искрец 5 - 0 Група B 4
08-02-2015 11:00 не е избран Лозен - ПФК 61 3 - 5 Група B 5
18-02-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Класик Груп 3 - 4 PREMIER LEAGUE 15
22-02-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК "61" - Червена Звезда 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
04-03-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Easy TV Net 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
15-03-2015 11:00 не е избран ПФК "61" - Монтевидео 3 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
17-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CAM R - Easy TV Net 9 - 2 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 14:00 не е избран Приятели - ПФК "61" 10 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 4
24-03-2015 21:45 не е избран Eclipse - Easy TV Net 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 19:00 не е избран ПФК "61" - Черно тото 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
03-04-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - VENDETTA-OLISPED 2 - 3 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 20:00 не е избран Тигрите - ПФК "61" 8 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
09-04-2015 20:45 не е избран Легион Инс - Easy TV Net 7 - 3 PREMIER LEAGUE 6
15-04-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 8 PREMIER LEAGUE 2
18-04-2015 21:45 не е избран ПФК "61" - Спокойните 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 7
21-04-2015 19:00 не е избран Easy TV Net - Спортинг 2 - 7 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 09:00 не е избран Ян Бибиян - ПФК "61" 4 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
10-05-2015 13:00 не е избран ПФК "61" - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 9
13-05-2015 20:45 не е избран Вършец - Easy TV Net 8 - 3 PREMIER LEAGUE 8
17-05-2015 16:00 не е избран Loko Vakarel - ПФК "61" 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 10
19-05-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - Профис 4 - 11 PREMIER LEAGUE 9
24-05-2015 18:00 не е избран ПФК "61" - Interpol 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 11
26-05-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 10 - 3 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2015 22:45 не е избран MFC Galaxy Sofia - ПФК "61" *4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 2
31-05-2015 18:00 не е избран Еконт 61 - ПФК "61" 2 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 12
03-06-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - Пени Маркет 1 - 5 PREMIER LEAGUE 11
07-06-2015 09:00 не е избран ПФК "61" - Whiskey United 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 13
09-06-2015 21:45 не е избран Fibank - Easy TV Net 5 - 4 PREMIER LEAGUE 12
14-06-2015 12:00 не е избран ФК ЕВРОПА - ПФК "61" 4 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 14
17-06-2015 18:30 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
21-06-2015 15:00 не е избран ПФК "61" - Mladost Group 11 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 15
26-06-2015 21:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
28-06-2015 20:00 не е избран Fresh Market - ПФК "61" 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
01-07-2015 20:45 не е избран Easy TV Net - Интерхаус България 3 - 7 PREMIER LEAGUE 15
05-07-2015 10:00 не е избран ПФК "61" - СЕЛ Равно поле 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 17
07-07-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК "61" - Черно тото 3 - 1 Група C 1
14-07-2015 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - ПФК "61" 13 - 1 Група C 2
20-07-2015 19:45 не е избран ПФК "61" - Santos 5 - 0 Група C 3
30-07-2015 21:45 не е избран ПФК "61" - FreshMarket 0 - 5 Група C 4
06-08-2015 18:45 не е избран ИНТРАМА - ПФК "61" 5 - 6 Група C 5
10-08-2015 19:45 не е избран Whiskey United - ПФК "61" 7 - 0 Елиминации
23-08-2015 13:00 не е избран Тигрите - ПФК "61" 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
30-08-2015 14:00 не е избран ПФК "61" - Fresh Market 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
04-09-2015 20:45 не е избран Easy TV Net - Галакси София 6 - 5 CHAMPIONSHIP 1
06-09-2015 15:00 не е избран Искра Искрец - ПФК "61" 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
09-09-2015 21:00 не е избран Фронтекс - Easy TV Net 6 - 3 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2015 20:00 не е избран ПФК "61" - Лидер 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
15-09-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - Billa 9 - 6 CHAMPIONSHIP 3
27-09-2015 21:00 не е избран Белите кончета - ПФК "61" 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
30-09-2015 20:45 не е избран ДСК Банка - Easy TV Net 6 - 4 CHAMPIONSHIP 4
06-10-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - Quehenberger Logistics 5 - 3 CHAMPIONSHIP 5
11-10-2015 13:00 не е избран Левски Г - ПФК "61" 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
13-10-2015 19:45 не е избран Skypharm - Easy TV Net 1 - 2 CHAMPIONSHIP 6
18-10-2015 16:00 не е избран Викторио Ленд - ПФК "61" 1 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
23-10-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Massive 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
27-10-2015 21:45 не е избран ТЕМИДА - Easy TV Net 6 - 4 CHAMPIONSHIP 8
27-10-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - ФК Пълна Мрежа 1 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
01-11-2015 21:00 не е избран Напълно непознати - ПФК "61" 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
03-11-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 4 CHAMPIONSHIP 9
04-11-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - Изтокът 1 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
08-11-2015 09:00 не е избран ПФК "61" - Athletic 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
11-11-2015 22:00 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 4 - 4* CHAMPIONSHIP 10
15-11-2015 14:00 не е избран Drink Team - ПФК "61" 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
17-11-2015 20:45 не е избран Класик Груп - Easy TV Net 5 - 4 CHAMPIONSHIP 11
19-11-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - Опаковка БГ 2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
22-11-2015 12:00 не е избран ПФК "61" - Седмица спатия 3 - 3* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
25-11-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - E-motion Club 7 - 6 CHAMPIONSHIP 12
29-11-2015 18:00 не е избран Червена Звезда - ПФК "61" 2 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
04-12-2015 18:45 не е избран ИНТРАМА - Easy TV Net 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
06-12-2015 13:00 не е избран FC Citadel - ПФК "61" 4 - 16 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
08-12-2015 20:45 не е избран Easy TV Net - Пени Маркет 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
13-12-2015 00:00 не е избран ПФК "61" - ФК Сердика 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
15-12-2015 21:45 не е избран Виста - Easy TV Net 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
10-01-2016 14:00 не е избран ПФК "61" - Не казвай на никой 4 - 3 Група H 1
17-01-2016 13:00 не е избран ПФК "61" - NIKE team 4 - 5 Група H 2
24-01-2016 12:00 не е избран Витоша Бистрица - ПФК "61" 8 - 2 Група H 3
31-01-2016 15:00 не е избран ПФК "61" - Актив комерс 2 - 7 Група H 4
07-02-2016 13:00 не е избран Seniorite - ПФК "61" 10 - 2 Група H 5
16-02-2016 20:45 не е избран Easy TV Net - Победител 7 - 4 CHAMPIONSHIP 16
21-02-2016 13:00 не е избран ПФК "61" - По-добрите 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
23-02-2016 19:45 не е избран Ойрошпед - Easy TV Net 2 - 11 CHAMPIONSHIP 17
28-02-2016 19:00 не е избран FC Parizheti - ПФК "61" *0 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
01-03-2016 20:45 не е избран Вършец - Easy TV Net 5 - 1 PREMIER LEAGUE 1
08-03-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2016 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Easy TV Net 6 - 8 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 17:00 не е избран White Widow - ПФК "61" 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
22-03-2016 19:45 не е избран Easy TV Net - ДСК Банка 5 - 7 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 22:00 не е избран ПФК "61" - Червена Звезда 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
29-03-2016 21:45 не е избран Джовани - Easy TV Net 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 10:00 не е избран ФК ЕВРОПА - ПФК "61" 6 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
08-04-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 6
13-04-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - Easy TV Net 6 - 2 PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ПФК "61" *4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
19-04-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 18:00 не е избран ПФК "61" - BulTeam 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
04-05-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Fibank 2 - 6 PREMIER LEAGUE 9
05-05-2016 20:45 не е избран ПФК "61" - Еконт 61 *1 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
11-05-2016 19:45 не е избран Шенкер - Easy TV Net 2 - 5 PREMIER LEAGUE 10
15-05-2016 21:00 не е избран ЦВС - ПФК "61" 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
18-05-2016 18:30 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 8 - 5 PREMIER LEAGUE 11
29-05-2016 20:00 не е избран ПФК "61" - Whiskey United 1 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
05-06-2016 13:00 не е избран Athletic - ПФК "61" 2 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
07-06-2016 21:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
12-06-2016 16:00 не е избран ПФК "61" - Loko Vakarel 9 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
14-06-2016 18:45 не е избран Интерхаус България - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 14
16-06-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
21-06-2016 19:45 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 3 PREMIER LEAGUE 15
29-06-2016 22:30 не е избран ПФК "61" - ORANGE COUNTY 6 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
02-07-2016 16:00 не е избран ПФК "61" - Изтокът 2 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
03-07-2016 16:00 не е избран Mladost Crew - ПФК "61" 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
07-07-2016 18:45 не е избран Напълно непознати - ПФК "61" 4 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
14-07-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - ПФК "61" 3 - 4 Група E 1
14-07-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - 3 5 - 0 Група B 1
20-07-2016 18:30 не е избран 3 - DATECS 2 - 0 Група B 2
21-07-2016 18:45 не е избран ПФК "61" - A1 1 - 8 Група E 2
25-07-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - ПФК "61" 13 - 2 Група E 3
28-07-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - 3 0 - 5 Група B 3
01-08-2016 18:45 не е избран ПФК "61" - Polycomp 3 - 6 Група E 4
04-08-2016 18:45 не е избран 3 - Most Wanted 5 - 0 Група B 4
08-08-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Супичка - ПФК "61" 1 - 2 Група E 5
11-08-2016 00:00 не е избран Левски Г - 3 0 - 5 Група B 5
16-08-2016 20:45 не е избран 3 - ПФК "61" 3 - 2 Елиминации
18-08-2016 20:45 не е избран 3 - PMP Build Invest 0 - 6 Елиминации
24-08-2016 21:00 не е избран ПСЖ София - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-08-2016 11:00 не е избран Лозен - 3 16 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
28-08-2016 18:00 не е избран Тигрите - ПФК "61" 8 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
30-08-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 18 - 2 PREMIER LEAGUE 1
11-09-2016 13:00 не е избран 3 - Белите кончета 5 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
11-09-2016 22:00 не е избран ПФК "61" - Mladost Crew 14 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
12-09-2016 22:30 не е избран ПФК "61" - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
14-09-2016 21:45 не е избран Easy TV Net - Milky Group Bio 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
18-09-2016 14:00 не е избран ESTUPIDEZ - 3 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 4
28-09-2016 20:45 не е избран Викторио Ленд - ПФК "61" 1 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
28-09-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
02-10-2016 13:00 не е избран ПФК "61" - Гетото 10 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
02-10-2016 19:00 не е избран 3 - Напълно непознати 7 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 5
07-10-2016 20:45 не е избран Easy TV Net - Изворна вода Бачково 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2016 15:00 не е избран Loko Vakarel - ПФК "61" 3 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
09-10-2016 21:00 не е избран Африка Юнайтед - 3 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
10-10-2016 22:30 не е избран ПФК "61" - Mladost Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
11-10-2016 19:45 не е избран Tom Taylor - Easy TV Net 4 - 7 PREMIER LEAGUE 5
16-10-2016 16:00 не е избран 3 - Белите Якички 0 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 7
16-10-2016 18:00 не е избран ПФК "61" - СТЪРШЕЛ 7 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
18-10-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 5 - 6 PREMIER LEAGUE 6
23-10-2016 00:00 не е избран По-добрите - 3 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 8
23-10-2016 22:00 не е избран ПФК "61" - Черно Тото 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
25-10-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Easy TV Net 13 - 5 PREMIER LEAGUE 7
30-10-2016 15:00 не е избран 3 - МФК Динамо София 2007 6 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 9
30-10-2016 20:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - ПФК "61" 1 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
06-11-2016 17:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - 3 4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 10
13-11-2016 00:00 не е избран Щрак Team - ПФК "61" 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
13-11-2016 22:00 не е избран 3 - Еконт 61 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 11
18-11-2016 18:45 Palmsbet stadium Easy TV Net - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
20-11-2016 17:00 не е избран ПФК "61" - FC SIVEN 5 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
23-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 11
26-11-2016 18:30 не е избран Лидер - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 12
27-11-2016 12:00 не е избран 3 - Играчорите 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
27-11-2016 21:00 не е избран Опаковка БГ - ПФК "61" 2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
04-12-2016 00:00 не е избран ПФК "61" - ФЕНИКС 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
04-12-2016 00:00 не е избран Джиа Мото - 3 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
06-12-2016 00:00 не е избран Easy TV Net - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
11-12-2016 00:00 не е избран 3 - Junior Barcelona 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
11-12-2016 12:00 не е избран F.C.G. - ПФК "61" 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
13-12-2016 20:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Easy TV Net 6 - 1 PREMIER LEAGUE 14
15-12-2016 20:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
06-01-2017 19:00 Царско село ПФК 61 - Usport.bg 4 - 3 EFBET Лозенец 1
15-01-2017 10:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - ПФК 61 5 - 3 EFBET Лозенец 2
22-01-2017 13:00 не е избран ПФК 61 - Еконт 61 2 - 3 EFBET Лозенец 3
29-01-2017 22:00 не е избран Intellect - ПФК 61 2 - 2* EFBET Лозенец 4
01-02-2017 21:45 не е избран ПФК 61 - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 11 EFBET Лозенец 5
08-02-2017 20:45 не е избран Easy TV Net - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
13-02-2017 20:45 не е избран Massive - Easy TV Net 5 - 3 PREMIER LEAGUE 12
19-02-2017 19:00 не е избран СТЪРШЕЛ - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
21-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Easy TV Net 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
26-02-2017 11:00 не е избран 3 - F.C.G. 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
26-02-2017 17:00 не е избран Белите Якички - ПФК "61" 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 2
02-03-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
05-03-2017 18:00 Palmsbet stadium ПФК "61" - Амфетико 2 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 1
05-03-2017 21:45 не е избран Easy TV Net - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
07-03-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Easy TV Net 15 - 2 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2017 10:00 Palmsbet stadium 3 - Опаковка БГ 1 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
11-03-2017 21:45 не е избран Easy TV Net - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
12-03-2017 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
12-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM ПФК "61" - ФК ЗЕНИТ 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
19-03-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ПФК "61" - Лидер 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 4
22-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Easy TV Net 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
25-03-2017 18:30 Palmsbet stadium Floor Decor - ПФК "61" 12 - 1 Висша лига 11
26-03-2017 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ескус Милк - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
26-03-2017 13:00 Palmsbet stadium ESTUPIDEZ - ПФК "61" 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 5
29-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM MAHARANI - Easy TV Net 10 - 3 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2017 18:30 не е избран ПФК "61" - Хищниците 0 - 5 Висша лига 12
02-04-2017 11:00 не е избран 3 - BulTeam 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
02-04-2017 18:00 не е избран ПФК "61" - МФК Динамо София 2007 14 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
08-04-2017 18:30 не е избран Дартанян - ПФК "61" 13 - 4 Висша лига 13
09-04-2017 11:00 не е избран Athletic - 3 6 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
09-04-2017 20:00 не е избран SPM -ltd - ПФК "61" 5 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 7
22-04-2017 18:30 не е избран ПФК "61" - Чичовци - ветерани 3 - 15 Висша лига 14
23-04-2017 11:00 не е избран 3 - Супичка 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
23-04-2017 13:00 не е избран ПФК "61" - Спортист Долни Лозен 9 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 8
28-04-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
28-04-2017 18:45 Palmsbet stadium Виста - Easy TV Net 0 - 6 PREMIER LEAGUE 6
02-05-2017 19:45 не е избран Easy TV Net - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
09-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Easy TV Net 7 - 8 PREMIER LEAGUE 10
13-05-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
14-05-2017 11:00 не е избран Кралете - 3 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
14-05-2017 15:00 не е избран Whiskey United - ПФК "61" 6 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
17-05-2017 00:00 не е избран Evrotur - ПФК "61" 0 - 5 Висша лига 20
17-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Лев Инс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 11
21-05-2017 10:00 не е избран Чики Рики - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
21-05-2017 11:00 не е избран ПФК "61" - Лозенец Юн 3 - 5 Висша лига 16
21-05-2017 18:00 не е избран ПФК "61" - Лозен Сити 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 10
27-05-2017 18:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - ПФК "61" 8 - 2 Висша лига 17
28-05-2017 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Играчорите - 3 11 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
30-05-2017 20:45 не е избран Tom Taylor - Easy TV Net 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
03-06-2017 20:30 Palmsbet stadium ПФК "61" - Червена звезда Горни Богров 3 - 5 Висша лига 18
04-06-2017 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM 3 - ФК ЕВРОПА 1 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
04-06-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Викторио Ленд - ПФК "61" 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
06-06-2017 20:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 14 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 19
11-06-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
13-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Easy TV Net 20 - 1 PREMIER LEAGUE 12
14-06-2017 22:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
17-06-2017 10:00 не е избран 3 - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
18-06-2017 12:00 не е избран Mladost Team - ПФК "61" 0 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
23-06-2017 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
24-06-2017 16:00 не е избран 3 - Еконт 61 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
24-06-2017 17:00 не е избран NIKE team - ПФК "61" 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
24-06-2017 18:00 не е избран ПФК "61" - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 21
25-06-2017 13:00 не е избран ПФК "61" - Изтокът 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 16
25-06-2017 14:00 не е избран Вечно жъдни - 3 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
27-06-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК "61" - ФК АЛТЕРНАТИВА 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 12
01-07-2017 17:00 не е избран БФК Мики Маус - ПФК "61" 0 - 5 Висша лига 22
01-07-2017 22:00 не е избран ПФК "61" - Loko Vakarel 10 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 14
02-07-2017 00:00 не е избран 3 - Mladost Crew 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
02-07-2017 00:00 не е избран FC SIVEN - ПФК "61" 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17
04-07-2017 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Easy TV Net - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 00:00 Palmsbet stadium Академик - ветерани - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 15
11-07-2017 20:45 не е избран SPW* - ПФК 61* 8 - 4 Група А 1
17-07-2017 18:45 не е избран Стоук Сити* - ПФК 61* 5 - 1 Група А 2
24-07-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК 61* - Без напрежение* 9 - 2 Група А 3
31-07-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Maharani* - ПФК 61* 2 - 7 Група А 4
09-08-2017 22:00 Palmsbet stadium ПФК 61* - Изтрещелите* 5 - 0 Група А 5
14-08-2017 20:45 Palmsbet stadium Mat Star Pernik* - ПФК 61* 7 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 13:00 не е избран ПФК "61" - ФК АЛТЕРНАТИВА 1 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
27-08-2017 19:00 не е избран Спортист Долни Лозен - ПФК "61" 13 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
29-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - MAHARANI 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
06-09-2017 17:30 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Easy TV Net 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
10-09-2017 17:00 не е избран СТЪРШЕЛ - ПФК "61" 9 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
11-09-2017 22:30 Palmsbet stadium ПФК "61" - Лозен Сити 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
12-09-2017 18:45 Palmsbet stadium Easy TV Net - Петролтех Трейдинг 2 - 8 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - No Name - ветерани 0 - 5 Висша лига 1
17-09-2017 22:00 не е избран ПФК "61" - Athletic 9 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
24-09-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 2
24-09-2017 20:00 не е избран Амфетико - ПФК "61" 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
26-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Столичен Авто Транспорт - Easy TV Net *5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
01-10-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - Червена звезда Горни Богров 0 - 5 Висша лига 3
07-10-2017 21:00 не е избран БФК Мики Маус - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 4
08-10-2017 18:00 не е избран Mladost Team - ПФК "61" 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
11-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ескус Милк - Easy TV Net 18 - 4 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 5
15-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - F.C.G. 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
17-10-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - Вършец 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2017 21:00 не е избран Дартанян - ПФК "61" 11 - 3 Висша лига 6
25-10-2017 18:45 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Easy TV Net 3 - 1 PREMIER LEAGUE 8
28-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 7
29-10-2017 00:00 не е избран Кралете - ПФК "61" 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
31-10-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 8
05-11-2017 22:00 не е избран ПФК "61" - Ботевата Чета 7 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
08-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Easy TV Net 8 - 5 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2017 00:00 не е избран Шопски отряд - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 10
11-11-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Лозенец Юн 0 - 5 Висша лига 9
12-11-2017 16:00 не е избран Нищо общо с футбола - ПФК "61" 8 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
17-11-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2017 21:00 не е избран ПФК "61" - Loko Vakarel 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
19-11-2017 16:00 не е избран ПФК "61" - Земляне 1 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
22-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Floor Decor 0 - 5 Висша лига 11
26-11-2017 13:00 не е избран Жар Голяновци - ПФК "61" 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
29-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Milky Group Bio 2 - 10 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Левски Г - ветерани 0 - 5 Висша лига 12
03-12-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Еконт 61 - LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
08-12-2017 21:45 не е избран Easy TV Net - ВЕТ Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
10-12-2017 00:00 не е избран Тиняците - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 13
13-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Ilinden United 4 - 10 PREMIER LEAGUE 15
17-12-2017 17:00 не е избран Пеликан - ПФК "61" - LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
06-01-2018 20:00 Царско село Фреш бар* - Маншафта* 3 - 9 Група I 1
13-01-2018 20:00 Царско село Маншафта* - Левски Паталеница* 0 - 11 Група I 2
20-01-2018 11:00 не е избран Актив комерс* - Маншафта* 5 - 0 Група I 3
27-01-2018 19:00 не е избран Бундестим* - Маншафта* 2 - 3 Група I 4
01-02-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
03-02-2018 13:00 не е избран Маншафта* - Бристол Роувърс* 0 - 5 Група I 5
06-02-2018 19:45 не е избран Rehau - Easy TV Net 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
13-02-2018 18:45 не е избран Fibank - Easy TV Net 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
27-03-2018 18:45 не е избран Easy TV Net - iSTYLE 5 - 7 CHAMPIONSHIP 2
17-04-2018 21:45 не е избран Mr.Pizza - Easy TV Net 7 - 3 CHAMPIONSHIP 5
27-04-2018 20:45 не е избран Easy TV Net - ДСК Банка 1 - 8 CHAMPIONSHIP 6
02-05-2018 21:45 не е избран Skypharm - Easy TV Net 6 - 6 CHAMPIONSHIP 7
03-05-2018 19:45 не е избран SSV - Easy TV Net 9 - 1 CHAMPIONSHIP 14
16-05-2018 20:45 не е избран Easy TV Net - ГЕОДЕТ 7 - 4 CHAMPIONSHIP 9
23-05-2018 21:30 не е избран Glaz Trading Troyan - Easy TV Net 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
30-05-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Easy TV Net 5 - 2 CHAMPIONSHIP 10
01-06-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
06-06-2018 21:00 не е избран Easy TV Net - UNILEVER ICE CREAM 3 - 5 CHAMPIONSHIP 11
13-06-2018 21:45 не е избран A.C.A.B. - Easy TV Net 4 - 1 CHAMPIONSHIP 12
29-06-2018 20:45 не е избран Евромар - Easy TV Net 6 - 8 CHAMPIONSHIP 3
01-07-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
09-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - Easy TV Net 9 - 3 CHAMPIONSHIP 8
11-07-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
31-08-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - Milky Group Bio 4 - 5 Западна конференция 1
12-09-2018 18:45 Palmsbet stadium Тяло пречиш ми - Easy TV Net 11 - 4 Западна конференция 2
19-09-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 7 - 3 Западна конференция 3
25-09-2018 20:45 не е избран ING - Easy TV Net 4 - 8 Западна конференция 4
01-10-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - ДЖИ 10 5 - 0 Западна конференция 9
02-10-2018 20:45 не е избран Easy TV Net - Валяците 2 - 13 Западна конференция 5
12-10-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - Easy TV Net 2 - 8 Западна конференция 6
18-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - PMP Build Invest 0 - 4 Западна конференция 7
23-10-2018 20:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Easy TV Net 6 - 1 Западна конференция 8
01-11-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 12
06-11-2018 21:45 не е избран Easy TV Net - ВЕТ Юнайтед 0 - 5 Западна конференция 10
30-11-2018 21:45 не е избран Сердика - Easy TV Net 0 - 5 Западна конференция 11
01-12-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Easy TV Net 0 - 5 Западна конференция 15
31-12-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 14
05-02-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Easy TV Net 5 - 1 Западна конференция 17
11-02-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - Северозапад 0 - 8 Западна конференция 18
20-02-2019 19:45 Palmsbet stadium ДСК Банка - Easy TV Net 3 - 5 Западна конференция 19
25-02-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - ASI TEAM 0 - 5 Западна конференция 16
27-02-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - Easy TV Net 2 - 3 Западна конференция 13
06-03-2019 18:45 не е избран Easy TV Net - DSV 7 - 1 CHAMPIONSHIP 1
15-03-2019 19:45 не е избран ДСК Банка - Easy TV Net 3 - 9 CHAMPIONSHIP 2
20-03-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 4 CHAMPIONSHIP 3
27-03-2019 20:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Easy TV Net 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
17-04-2019 20:45 не е избран A.C.A.B. - Easy TV Net *4 - 4 CHAMPIONSHIP 7
01-05-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Easy TV Net 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
01-05-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Easy TV Net 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
03-05-2019 20:45 не е избран Easy TV Net - SSV 1 - 6 CHAMPIONSHIP 5
07-05-2019 21:45 не е избран Easy TV Net - FC A.C.A.B - 2018 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
31-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Сердика 1 - 5 CHAMPIONSHIP 6
01-06-2019 00:00 не е избран ING - Easy TV Net 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
01-06-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - FC ALA GROUP 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
01-06-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - PalmsBet 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
01-06-2019 20:45 не е избран Easy TV Net - ОК Супер Транс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
01-06-2019 20:45 не е избран Rehau - Easy TV Net 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
04-06-2019 18:45 не е избран Easy TV Net - VENDETTA-OLISPED 4 - 13 CHAMPIONSHIP 12
11-06-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - Easy TV Net 13 - 1 CHAMPIONSHIP 13