София

Марио Иванов Велинов

клубове

роден на: 06.03.1991

години: 29

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Магнус - VILLA MARK 4 - 4* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
29-08-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Media United - ОРЛОВЕЦ 4 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-08-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - Cotton club 3 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
31-08-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM VILLA MARK - Дразмахала 7 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
05-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - McDonald's 8 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
06-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Media United - OLYMPIC HOPES 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
07-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Спокойните - VILLA MARK 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
13-09-2014 00:00 не е избран British Council - Cotton club 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM ФК Западно Ехо - Media United 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
14-09-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM VILLA MARK - The Clock 6 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
26-09-2014 20:45 не е избран Media United - АФК ЦСКА 2012 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-09-2014 21:45 не е избран Резервите - Cotton club 1 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
28-09-2014 00:00 не е избран MU Bulgaria - VILLA MARK 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
02-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM VILLA MARK - Лъвски Сърца 10 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
04-10-2014 16:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Media United 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-10-2014 21:45 не е избран Cotton club - Безнадежните 3 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
05-10-2014 14:00 не е избран Бохемите - VILLA MARK 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
11-10-2014 18:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Cotton club 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
12-10-2014 15:00 не е избран VILLA MARK - FC CHAPA-SKIMUCHI 13 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
17-10-2014 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Media United 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
18-10-2014 17:00 не е избран Cotton club - AFC Ajax 8 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
19-10-2014 22:00 не е избран ING - VILLA MARK 5 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
26-10-2014 09:00 не е избран VILLA MARK - Botev City 8 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
01-11-2014 16:00 не е избран Гръм София - Media United 7 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
01-11-2014 16:00 не е избран Cotton club - vitoshanews.com 6 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
02-11-2014 11:00 не е избран Old school - VILLA MARK 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
08-11-2014 16:00 не е избран Media United - Totally Erected 5 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
08-11-2014 19:00 не е избран Аполо СК - Cotton club 4 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
09-11-2014 16:00 не е избран VILLA MARK - Лозен Сити 11 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
15-11-2014 16:00 не е избран АФК Софиянци - Media United 2 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-11-2014 17:00 не е избран Cotton club - Лабилните 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
16-11-2014 19:00 не е избран Спортист Долни Лозен - VILLA MARK 0 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
22-11-2014 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 3 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
22-11-2014 21:00 не е избран Media United - Актавис 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
23-11-2014 22:00 не е избран VILLA MARK - Loko Vakarel 8 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
29-11-2014 17:00 не е избран FC ALA GROUP - Media United 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
29-11-2014 19:00 не е избран Cotton club - Сердика отложен LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
30-11-2014 11:00 не е избран Athletic - VILLA MARK 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
30-11-2014 18:00 не е избран Media United - Арсенал Петров 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
06-12-2014 15:00 не е избран Busmanci - Cotton club 0 - 10 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
06-12-2014 16:00 не е избран Media United - Витоша Бистрица 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
07-12-2014 14:00 не е избран VILLA MARK - ЖИВЕЛИ 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
13-12-2014 18:00 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
13-12-2014 20:00 не е избран Cotton club - JAGUARES отложен LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
14-12-2014 14:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - VILLA MARK 3 - 3* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
16-12-2014 18:45 не е избран VILLA MARK - Супичка 10 - 3 Финални плейофи 1
10-01-2015 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - VILLA MARK 5 - 3 Група K 1
11-01-2015 12:00 не е избран Cotton club - Verso Travel 7 - 5 Група F 1
17-01-2015 18:00 не е избран VILLA MARK - София Франс Ауто 10 - 4 Група K 2
18-01-2015 12:00 не е избран Botev City - Cotton club 2 - 7 Група F 2
24-01-2015 17:00 не е избран FC EFBET - VILLA MARK 1 - 12 Група K 3
24-01-2015 17:00 не е избран Cotton club - ТУ София 10 - 3 Група F 3
31-01-2015 00:00 не е избран Бандата - VILLA MARK 0 - 5 Група K 4
31-01-2015 16:00 не е избран Cotton club - GTT 9 - 1 Група F 4
05-02-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM VILLA MARK - БАСКИТЕ 3 - 5 Група K 5
07-02-2015 20:00 не е избран Амфетико - Cotton club 10 - 2 Група F 5
13-02-2015 18:30 не е избран Cotton club - Barca 9 - 4 ВТОРА ФАЗА 1
14-02-2015 12:00 не е избран Media United - Chelsea Bulgaria 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
14-02-2015 16:00 не е избран Shporite - Cotton club 4 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 16
14-02-2015 18:00 не е избран VILLA MARK - СЕЛ Равно поле 10 - 9 ВТОРА ФАЗА 1
16-02-2015 19:00 не е избран Media United - Белите София - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
17-02-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - Totally Erected 4 - 0 ВТОРА ФАЗА 2
17-02-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VILLA MARK - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2 ВТОРА ФАЗА 2
18-02-2015 18:45 не е избран JJ&K Accountancy - Cotton club 1 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
21-02-2015 12:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - Media United 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
21-02-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Cotton club - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 17
22-02-2015 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Intellect - VILLA MARK 2 - 6 CHAMPIONSHIP 1
24-02-2015 18:45 Palmsbet stadium Белите Якички - Cotton club 2 - 3 ВТОРА ФАЗА 3
24-02-2015 19:45 Palmsbet stadium VILLA MARK - Витоша Бистрица 1 - 4 ВТОРА ФАЗА 3
27-02-2015 19:00 не е избран Cotton club - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 ВТОРА ФАЗА 4
03-03-2015 17:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 5
14-03-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ботевата Чета - Шантавите 3 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
14-03-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Cotton club - FC SAN MARCO 5 - 5 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 12:00 не е избран FC CRAZY GANG - VILLA MARK 2 - 4 CHAMPIONSHIP 3
21-03-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Plomari Антилопите - Cotton club 6 - 2 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM Busmanci - Ботевата Чета 4 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
27-03-2015 21:45 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 3 - 6 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 17:00 не е избран Ботевата Чета - половраг 2 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
02-04-2015 22:30 не е избран VILLA MARK - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4 CHAMPIONSHIP 4
04-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Cotton club 0 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Ботевата Чета 6 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
05-04-2015 21:00 не е избран VILLA MARK - Реал София *3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
19-04-2015 11:00 не е избран DEVILS - VILLA MARK 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
24-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 15:00 не е избран Гръм София - Ботевата Чета 4 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
26-04-2015 13:00 не е избран vitoshanews.com - VILLA MARK 0 - 4 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2015 17:00 СЦ Арена Кулата - Media United 5 - 5* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-04-2015 20:45 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 0 - 2 PREMIER LEAGUE 6
27-04-2015 21:45 не е избран Ботевата Чета - Shporite 6 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
09-05-2015 17:00 не е избран Ботевата Чета - АФК Софиянци 3 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
09-05-2015 19:00 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 10 - 1 PREMIER LEAGUE 8
16-05-2015 00:00 не е избран PMP Build Invest - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 17:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Ботевата Чета 6 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
17-05-2015 19:00 не е избран Витоша - VILLA MARK 4 - 5 CHAMPIONSHIP 10
22-05-2015 00:00 не е избран Cotton club - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
23-05-2015 18:00 не е избран КОС България - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
24-05-2015 00:00 не е избран VILLA MARK - Лидер Надежда 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
30-05-2015 00:00 Спортен комплекс Шампиони Media United - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
30-05-2015 18:00 не е избран Спортинг - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
31-05-2015 11:00 не е избран Лозен - VILLA MARK 11 - 6 CHAMPIONSHIP 12
05-06-2015 19:45 не е избран Ботевата Чета - АЯКС СОФИЯ 1 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
06-06-2015 19:00 не е избран Еврофутбол - Ботевата Чета 6 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
06-06-2015 19:00 не е избран Cotton club - Barca 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
12-06-2015 21:45 не е избран Ботевата Чета - McDonald's 5 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
13-06-2015 00:00 не е избран ГОЛ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
15-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2015 00:00 не е избран Cotton club - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 21:00 не е избран Бандата - Ботевата Чета 5 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
21-06-2015 20:00 не е избран VILLA MARK - МФК Люлин - METHODIA 8 - 6 CHAMPIONSHIP 15
27-06-2015 00:00 не е избран Ботевата Чета - ФК Алфа Мъжкарите 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
27-06-2015 00:00 не е избран Актавис - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 21:00 не е избран Вълците - VILLA MARK 6 - 4 CHAMPIONSHIP 16
01-07-2015 22:30 не е избран VILLA MARK - Римляните 7 - 1 CHAMPIONSHIP 9
02-07-2015 22:30 не е избран El Stars - VILLA MARK 1 - 7 CHAMPIONSHIP 5
04-07-2015 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 15:00 не е избран VILLA MARK - Полиграфия Инфо 11 - 1 CHAMPIONSHIP 13
04-07-2015 18:00 не е избран Ugoman - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
05-07-2015 10:00 не е избран VILLA MARK - DELTA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 17
07-07-2015 19:45 Palmsbet stadium VILLA MARK - ЖИВЕЛИ 6 - 4 CHAMPIONSHIP 2
08-07-2015 18:30 не е избран ФК ИХТИМАН - VILLA MARK 1 - 4 CHAMPIONSHIP 14
09-07-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Тигрите - VILLA MARK 5 - 6 Група А 1
11-07-2015 21:00 не е избран Cotton club - FreshMarket 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
16-07-2015 18:45 не е избран VILLA MARK - Ойрошпед 9 - 4 Група А 2
20-07-2015 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - VILLA MARK 7 - 7* Група А 3
27-07-2015 20:45 не е избран Fresh Market - VILLA MARK 0 - 7 Група А 4
06-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - Аякс-Зебра 4 - 9 Група А 5
10-08-2015 21:45 не е избран VILLA MARK - Спокойните 4 - 0 Елиминации
13-08-2015 21:45 не е избран VILLA MARK - БАСКИТЕ 8 - 2 Елиминации
17-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - FC CRAZY GANG 6 - 1 Елиминации
23-08-2015 19:00 не е избран VILLA MARK - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 2 CHAMPIONSHIP 1
26-08-2015 18:45 не е избран Опаковка БГ - Напълно непознати 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
26-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - PMP Build Invest 3 - 4 Елиминации
29-08-2015 00:00 не е избран McDonald's - Media United - LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
30-08-2015 12:00 не е избран Напълно непознати - Левски Г 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
30-08-2015 21:00 не е избран VILLA MARK - Белите Якички 3 - 2 CHAMPIONSHIP 2
04-09-2015 21:45 не е избран Media United - ШПОРИТЕ 6 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
06-09-2015 09:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - VILLA MARK 1 - 3 CHAMPIONSHIP 3
06-09-2015 19:00 не е избран Изтокът - Напълно непознати 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
11-09-2015 18:45 не е избран Напълно непознати - Викторио Ленд 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
11-09-2015 21:45 не е избран Iztok Sofiq - Media United 0 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2015 14:00 не е избран VILLA MARK - Majestic 0 - 4 CHAMPIONSHIP 4
24-09-2015 19:45 не е избран Реал София - VILLA MARK 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
25-09-2015 20:45 не е избран Media United - McDonald's 2 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
27-09-2015 17:00 не е избран VILLA MARK - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2 CHAMPIONSHIP 6
27-09-2015 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Напълно непознати 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
02-10-2015 21:45 не е избран Атлетик Редута - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
04-10-2015 17:00 не е избран Витоша - VILLA MARK 7 - 9 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2015 18:45 не е избран Carpe Diem FC - Media United 5 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
11-10-2015 13:00 не е избран Напълно непознати - Athletic 6 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
11-10-2015 21:00 не е избран VILLA MARK - DELTA 6 - 2 CHAMPIONSHIP 8
13-10-2015 22:30 не е избран Drink Team - Напълно непознати 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
16-10-2015 19:45 не е избран Media United - АС-14 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
18-10-2015 10:00 не е избран Полиграфия Инфо - VILLA MARK 1 - 4 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2015 17:00 не е избран Напълно непознати - Седмица спатия 3 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
30-10-2015 19:45 не е избран Media United - ФК Баварците 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
01-11-2015 16:00 не е избран Valencia C.F. - VILLA MARK 7 - 3 CHAMPIONSHIP 11
01-11-2015 21:00 не е избран Напълно непознати - ПФК "61" 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
03-11-2015 22:30 не е избран Червена Звезда - Напълно непознати 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
06-11-2015 19:45 не е избран ФК Зенит - Media United 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
08-11-2015 10:00 не е избран ФК Сердика - Напълно непознати 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
08-11-2015 19:00 не е избран VILLA MARK - МФК Люлин - METHODIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
12-11-2015 22:30 не е избран VILLA MARK - El Stars 8 - 2 CHAMPIONSHIP 10
13-11-2015 21:45 не е избран Media United - Аполо СК 4 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
15-11-2015 13:00 не е избран Напълно непознати - Тигрите 6 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
15-11-2015 20:00 не е избран JAGUARES - Media United 0 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
15-11-2015 21:00 не е избран Лозен - VILLA MARK 5 - 8 CHAMPIONSHIP 13
18-11-2015 22:30 не е избран FC Citadel - Напълно непознати 3 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
20-11-2015 21:45 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
22-11-2015 09:00 не е избран VILLA MARK - ФК ИХТИМАН 2 - 3 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2015 16:00 не е избран Fresh Market - Напълно непознати 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
29-11-2015 00:00 не е избран Напълно непознати - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
29-11-2015 14:00 не е избран Хищниците - VILLA MARK 4 - 0 CHAMPIONSHIP 15
04-12-2015 21:45 не е избран Ugoman - Media United 2 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
05-12-2015 18:00 не е избран Media United - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
06-12-2015 15:00 не е избран VILLA MARK - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
06-12-2015 21:00 не е избран Лидер - Напълно непознати 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
11-12-2015 19:45 не е избран Media United - Busmanci 2 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
13-12-2015 10:00 не е избран Напълно непознати - Белите кончета 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
13-12-2015 20:00 не е избран ING - VILLA MARK 8 - 7 CHAMPIONSHIP 17
10-01-2016 13:00 не е избран Media United - Медведи 9 - 2 Група G 1
16-01-2016 17:00 не е избран Media United - Долна Малина 8 - 3 Група G 2
23-01-2016 17:00 не е избран БЕСНИТЕ - Media United 3 - 3* Група G 3
30-01-2016 19:00 не е избран Media United - Massive 2 - 3 Група G 4
30-01-2016 20:45 не е избран VILLA MARK - ESPRIT BRIGADA - MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-02-2016 00:00 не е избран Седмица спатия - Media United 0 - 5 Група G 5
13-02-2016 18:00 Царско село Media United - Неудобните 4 - 8 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 11:00 не е избран Напълно непознати - White Widow 6 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
21-02-2016 21:00 не е избран VILLA MARK - FC CRAZY GANG 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
26-02-2016 20:45 не е избран McDonald's - Media United 7 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-02-2016 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - VILLA MARK 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-03-2016 21:45 не е избран Червена Звезда - Напълно непознати 6 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
11-03-2016 20:45 не е избран Media United - ФК Пекарни ванилия 5 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
18-03-2016 21:45 не е избран VILLA MARK - Неудобните 10 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-03-2016 21:45 не е избран Имитациите 35 - Media United 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
20-03-2016 13:00 не е избран Majestic - VILLA MARK 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2016 18:00 не е избран Еконт 61 - Напълно непознати 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
26-03-2016 21:00 не е избран Media United - ШПОРИТЕ 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-03-2016 16:00 не е избран VILLA MARK - Софийска вода 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2016 21:00 не е избран Напълно непознати - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-04-2016 20:45 не е избран Белите София - Media United 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
03-04-2016 09:00 не е избран BulTeam - Напълно непознати 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
05-04-2016 22:30 не е избран Media United - Ugoman 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
10-04-2016 12:00 не е избран Напълно непознати - ЦВС 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
10-04-2016 21:00 не е избран VILLA MARK - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 16:00 не е избран Whiskey United - Напълно непознати 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
22-04-2016 20:45 не е избран АФК Софиянци - Media United 1 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
24-04-2016 12:00 не е избран VILLA MARK - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-04-2016 17:00 не е избран Напълно непознати - Athletic 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
05-05-2016 18:45 не е избран Спортинг - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
13-05-2016 20:45 не е избран Аполо СК - Media United 3 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-05-2016 20:00 не е избран Loko Vakarel - Напълно непознати 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
26-05-2016 19:45 не е избран Santos - Media United 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
27-05-2016 19:45 не е избран Media United - Busmanci 3 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
30-05-2016 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
03-06-2016 00:00 не е избран SWISSPORT - Media United 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
03-06-2016 20:45 не е избран Media United - Бандата 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
05-06-2016 14:00 не е избран Напълно непознати - ORANGE COUNTY 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
05-06-2016 22:00 не е избран Intellect - VILLA MARK 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-06-2016 20:45 не е избран Media United - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
12-06-2016 17:00 не е избран Mladost Crew - Напълно непознати 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
17-06-2016 21:45 не е избран Сборная 2015 - Media United 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
18-06-2016 15:00 не е избран Напълно непознати - ФК ЕВРОПА 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
19-06-2016 14:00 не е избран VILLA MARK - Хищниците 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-06-2016 22:30 не е избран Media United - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
24-06-2016 19:45 не е избран JAGUARES - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
26-06-2016 21:00 не е избран По-добрите - Напълно непознати 6 - 13 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
27-06-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
28-06-2016 00:00 не е избран Media United - Атлетик Редута 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
28-06-2016 18:45 не е избран Малки Страсти - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
29-06-2016 21:45 не е избран VILLA MARK - Valencia C.F. 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-07-2016 20:45 не е избран Media United - Mat Star P 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
03-07-2016 00:00 не е избран Напълно непознати - FC Parizheti 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
03-07-2016 20:00 не е избран VILLA MARK - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-07-2016 18:45 не е избран Напълно непознати - ПФК "61" 4 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
08-07-2016 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Media United 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
10-07-2016 00:00 не е избран ФК Керамик - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-07-2016 21:00 не е избран Изтокът - Напълно непознати 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
14-07-2016 21:45 не е избран Cotton club - Викторио Ленд 7 - 2 Група F 1
21-07-2016 21:45 не е избран Strypes - Cotton club 2 - 7 Група F 2
28-07-2016 21:45 не е избран Cotton club - NIKE team 7 - 2 Група F 3
04-08-2016 21:45 не е избран Cotton club - Изтокът 10 - 4 Група F 4
10-08-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Cotton club 8 - 6 Група F 5
15-08-2016 21:45 не е избран Cotton club - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 2 Елиминации
18-08-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Cotton club 8 - 6 Елиминации
21-08-2016 21:00 не е избран Играчорите - Напълно непознати 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 1
25-08-2016 21:45 не е избран Media United - Mat Star P - Финални плейофи
27-08-2016 17:00 не е избран Cotton club - Сантяго Бернабеу 3 - 5 PREMIER LEAGUE 1
27-08-2016 18:00 не е избран Наполи - Media United 1 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-08-2016 11:00 не е избран Напълно непознати - Джиа Мото 8 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 2
10-09-2016 18:30 не е избран Media United - Белите София 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
10-09-2016 21:30 не е избран Cotton club - Цар Иван Асен II 7 - 8 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 14:00 не е избран Junior Barcelona - Напълно непознати 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
17-09-2016 20:30 не е избран Mat Star - Media United 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
29-09-2016 20:45 не е избран Напълно непознати - ПСЖ София 4 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 4
30-09-2016 20:45 не е избран Cotton club - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2016 19:30 не е избран Media United - The "Mannschaft" 4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-10-2016 19:00 не е избран 3 - Напълно непознати 7 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 5
08-10-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2016 20:30 не е избран Орлите - Media United 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-10-2016 21:00 не е избран Напълно непознати - Белите кончета 9 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 6
14-10-2016 21:45 не е избран Media United - Ultras Team 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
16-10-2016 16:00 не е избран ESTUPIDEZ - Напълно непознати 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 7
21-10-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 6 - 9 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2016 20:30 не е избран АФК Софиянци - Media United 2 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
23-10-2016 14:00 не е избран Лозен - Напълно непознати 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
28-10-2016 20:45 не е избран McDonald's - Media United 8 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
30-10-2016 17:00 не е избран Напълно непознати - Африка Юнайтед 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
04-11-2016 00:00 не е избран Media United - ШПОРИТЕ 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
04-11-2016 22:30 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
05-11-2016 21:30 не е избран Сердика - Cotton club 2 - 4 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 19:00 не е избран Белите Якички - Напълно непознати 8 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 10
12-11-2016 00:00 не е избран Бандата - Media United 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
12-11-2016 21:30 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 10 - 5 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 00:00 не е избран Напълно непознати - По-добрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 11
18-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Media United - ФК Пекарни ванилия 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
18-11-2016 20:45 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - Cotton club 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
20-11-2016 21:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Напълно непознати 3 - 12 LEAGUE ONE - LONDON 12
25-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Media United 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
26-11-2016 21:30 не е избран Cotton club - АЯКС СОФИЯ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 13:00 не е избран Напълно непознати - Червена Звезда (Горни Богров) 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
30-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - PMP Build Invest 6 - 2 PREMIER LEAGUE 6
04-12-2016 21:00 не е избран Еконт 61 - Напълно непознати 4 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 14
10-12-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
10-12-2016 19:30 не е избран Cotton club - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 18:00 не е избран Напълно непознати - Лидер 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 15
07-01-2017 21:00 Царско село Media United - Fibank 1 - 7 EFBET Люлин 1
15-01-2017 09:00 не е избран Изтокът - Media United 5 - 8 EFBET Люлин 2
22-01-2017 12:00 не е избран Media United - Mat Star 2 - 6 EFBET Люлин 3
29-01-2017 16:00 не е избран Media United - ТЕМИДА 4 - 5 EFBET Люлин 4
04-02-2017 10:00 не е избран Majestic - Media United 5 - 0 EFBET Люлин 5
07-02-2017 19:45 не е избран Media United - Santos 5 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
07-02-2017 20:45 не е избран Carpe Diem FC - Cotton club 4 - 6 PREMIER LEAGUE 3
18-02-2017 18:30 не е избран Media United - FC BAUHAUS ARENA 9 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
25-02-2017 18:30 не е избран МФК "Булгари" - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
26-02-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Ботевата Чета 8 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
05-03-2017 17:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
05-03-2017 20:00 Palmsbet stadium Ботевата Чета - ФК ЕВРОПА 7 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
08-03-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
10-03-2017 00:00 не е избран Валяците - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ботевата Чета - Вечно жъдни 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
12-03-2017 11:00 Palmsbet stadium Ботевата Чета - Чики Рики 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
18-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
24-03-2017 21:45 не е избран Media United - Santos 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
25-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
25-03-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 17:00 Palmsbet stadium Mladost Crew - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
31-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Media United 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
07-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Media United - Mat Star 2 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-04-2017 14:00 не е избран F.C.G. - Ботевата Чета 6 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
20-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
22-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2017 14:00 не е избран Ботевата Чета - Fresh Market 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
27-04-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
08-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
10-05-2017 00:00 не е избран Без напрежение - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
12-05-2017 20:45 не е избран Media United - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
13-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Ботевата Чета 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
17-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
20-05-2017 21:30 не е избран Африка Юнайтед - Media United 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-05-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Ескус Милк 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
24-05-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
24-05-2017 17:00 не е избран BulTeam - Ботевата Чета 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
27-05-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Media United - FC BAUHAUS ARENA 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
28-05-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM Ботевата Чета - Athletic 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
02-06-2017 20:45 Palmsbet stadium The Mannschaft - Media United 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
04-06-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Супичка - Ботевата Чета 4 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
11-06-2017 21:00 не е избран Ботевата Чета - Кралете 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
17-06-2017 10:00 не е избран 3 - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
17-06-2017 14:00 не е избран Ботевата Чета - СТЪРШЕЛ 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
17-06-2017 17:00 не е избран Media United - Витоша Бистрица 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
22-06-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Media United - ФК Отборчето 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
24-06-2017 19:00 не е избран JAGUARES - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-06-2017 14:00 не е избран Ultras Team - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
25-06-2017 15:00 не е избран Ботевата Чета - Еконт 61 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
30-06-2017 00:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
01-07-2017 00:00 не е избран Media United - Наполи 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
02-07-2017 20:00 не е избран Играчорите - Ботевата Чета 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
04-07-2017 00:00 не е избран Media United - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
07-07-2017 00:00 не е избран McDonald's - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
20-08-2017 12:00 не е избран Ботевата Чета - Жар Голяновци 7 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
27-08-2017 21:00 не е избран Еконт 61 - Ботевата Чета 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
03-09-2017 15:00 не е избран Ботевата Чета - Пеликан 7 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
21-09-2017 22:30 не е избран Ботевата Чета - Спортист Долни Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
24-09-2017 22:00 не е избран Лозен Сити - Ботевата Чета 6 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
01-10-2017 00:00 не е избран Ботевата Чета - СТЪРШЕЛ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
08-10-2017 00:00 не е избран Athletic - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
15-10-2017 00:00 не е избран Ботевата Чета - Амфетико 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
22-10-2017 15:00 не е избран Опаковка БГ - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
29-10-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Mladost Team 8 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
31-10-2017 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
05-11-2017 22:00 не е избран ПФК "61" - Ботевата Чета 7 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
12-11-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Loko Vakarel 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
19-11-2017 00:00 не е избран Кралете - Ботевата Чета 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
26-11-2017 21:00 не е избран Ботевата Чета - F.C.G. 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
03-12-2017 00:00 не е избран Ботевата Чета - Нищо общо с футбола 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
17-12-2017 20:00 не е избран Земляне - Ботевата Чета - LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
06-01-2018 13:00 Царско село Winbet* - Пълна Лудница* 6 - 6 Група D 1
13-01-2018 22:00 Царско село Пълна Лудница* - Sushi Shef* 4 - 4* Група D 2
20-01-2018 13:00 не е избран Гробарите* - Пълна Лудница* 2 - 6 Група D 3
27-01-2018 21:00 не е избран Шопски отряд* - Пълна Лудница* 0 - 5 Група D 4
03-02-2018 16:00 не е избран Пълна Лудница* - ФК Бучино* 6 - 2 Група D 5
10-02-2018 20:00 Palmsbet stadium Пълна Лудница* - Без напрежение* 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 19:00 не е избран Пълна Лудница - Стабилните 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
25-02-2018 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Пълна Лудница 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
11-03-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Real Delivery 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
18-03-2018 10:00 Palmsbet stadium Чики Рики - Пълна Лудница 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
01-04-2018 21:00 не е избран F.C.G. - Пълна Лудница 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
15-04-2018 12:00 не е избран Пълна Лудница - Stomana Industry 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
22-04-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Whiskey United 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
29-04-2018 21:00 не е избран Тигрите - Пълна Лудница 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
13-05-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Гетото 7 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
27-05-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Mladost Team 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-06-2018 16:00 не е избран Жар Голяновци - Пълна Лудница 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-06-2018 18:00 не е избран Loko Vakarel - Пълна Лудница 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
01-06-2018 18:00 не е избран Пълна Лудница - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
10-06-2018 00:00 не е избран Играчорите - Пълна Лудница 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
17-06-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14