София

Николай Христов Николов

клубове

роден на: 21.05.1985

години: 35

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Витоша Бистрица* - DXC.technology* ВТОРА ФАЗА
26-08-2014 21:45 не е избран DXC.technology - i:FAO 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
04-09-2014 18:45 не е избран ГФК България - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
23-09-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Progress 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2014 19:45 не е избран VIVACOM - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2014 21:45 не е избран DXC.technology - Musala 11 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-10-2014 19:45 не е избран DXC.technology - IPSOS 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
16-10-2014 20:45 не е избран M - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-10-2014 21:45 не е избран DXC.technology - Blizoo 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
31-10-2014 20:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - DXC.technology 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2014 00:00 не е избран DXC.technology - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-11-2014 21:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-11-2014 19:45 не е избран Stemo - DXC.technology 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2014 19:45 не е избран ДАНТЕК - DXC.technology 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-11-2014 20:45 не е избран DXC.technology - Software AG 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
27-11-2014 19:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 4 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2014 20:45 не е избран DXC.technology - ORBIT 8 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-12-2014 18:45 не е избран Experian - DXC.technology 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-02-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - DXC.technology отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 1
11-02-2015 20:00 не е избран DXC.technology - Малки Страсти отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 2
12-02-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 3
23-02-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - DXC.technology 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
12-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ORBIT *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2015 13:00 Училище Никола Парапунов Отборът - DXC.technology 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - DXC.technology 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
30-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - VIVACOM 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-04-2015 21:45 не е избран M - DXC.technology 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-04-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Отборът 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-04-2015 18:45 не е избран DXC.technology - i:FAO 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2015 21:45 не е избран DXC.technology - CODIX 12 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-04-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Колор 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-05-2015 19:45 не е избран DXC.technology - Adecco GSD 12 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2015 20:00 не е избран Колор - DXC.technology 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-05-2015 19:45 не е избран DXC.technology - Experian 12 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2015 12:30 СЦ Арена DXC.technology - Бодигард 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-06-2015 19:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - DXC.technology 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-06-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
22-06-2015 19:45 не е избран Progress - DXC.technology 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 16
23-06-2015 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК Пловдив - DXC.technology 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-06-2015 19:45 не е избран DXC.technology - OPENCODE 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
30-06-2015 22:30 не е избран ДАНТЕК - DXC.technology 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-07-2015 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - DXC.technology 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
06-07-2015 21:45 не е избран DXC.technology - Blizoo 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
24-08-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - GTT 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
18-09-2015 19:45 не е избран DXC.technology - ORBIT 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
24-09-2015 19:45 не е избран DXC.technology - EGT 11 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-10-2015 18:45 не е избран ГФК България - DXC.technology 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Zona C 9 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
05-10-2015 21:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2015 19:00 Спортен комплекс Езерец Zona C - DXC.technology 3 - 1 КВАЛИФИКАЦИИ
28-10-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - DXC.technology 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
29-10-2015 18:45 не е избран i:FAO - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2015 14:00 СЦ Арена DXC.technology - Ел Класико 1 - 1 Група B 1
01-11-2015 17:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - DXC.technology 5 - 1 Група B 1
04-11-2015 21:45 не е избран CODIX - DXC.technology 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
06-11-2015 18:45 не е избран DXC.technology - Progress 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2015 18:45 не е избран DXC.technology - ДАНТЕК 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
12-11-2015 21:45 не е избран Blizoo - DXC.technology 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2015 11:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - DXC.technology 5 - 2 Група B 2
15-11-2015 14:00 Спортен комплекс Езерец СИНИ ОРЛИ - DXC.technology 4 - 5 Група B 2
19-11-2015 19:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2015 21:45 не е избран Мост Компютърс - DXC.technology 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-11-2015 20:45 не е избран DXC.technology - Adecco GSD 8 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-11-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - СИНИ ОРЛИ 3 - 2 Група B 3
29-11-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ел Класико 3 - 1 Група B 3
30-11-2015 18:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2015 20:00 не е избран M - DXC.technology 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-12-2015 18:45 не е избран Enetpulse - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
22-02-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Enetpulse 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-02-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - DXC.technology 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-03-2016 19:45 не е избран DXC.technology - A1 *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2016 20:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 9 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2016 19:45 не е избран VIVACOM - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
31-03-2016 21:45 не е избран DXC.technology - ORBIT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-04-2016 18:45 не е избран Adecco GSD - DXC.technology 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 15
11-04-2016 20:45 не е избран DXC.technology - OPENCODE 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
28-04-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
04-05-2016 21:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
08-05-2016 18:00 АВАЛ АРЕНА (Панагюрище) Detoni EOOD - DXC.technology 6 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-05-2016 18:45 не е избран CODIX - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
15-05-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Detoni EOOD 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-05-2016 21:45 не е избран DXC.technology - Stemo 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
30-05-2016 18:45 не е избран GTT - DXC.technology 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 13
01-06-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - СБОРНАЯ 0 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-06-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - i:FAO 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
13-06-2016 20:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - DXC.technology 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-06-2016 18:45 не е избран DXC.technology - SBTECH 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
27-06-2016 19:45 не е избран EGT - DXC.technology 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 17
01-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ БНТ - DXC.technology 2 - 0 FINAL FOUR - Група А 1
02-07-2016 10:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ FULLMAX - DXC.technology 7 - 2 FINAL FOUR - Група А 2
02-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ DXC.technology - СИНИ ОРЛИ 6 - 3 FINAL FOUR - Група А 3
06-07-2016 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
22-08-2016 18:45 не е избран DXC.technology - CODIX 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
01-09-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2016 18:45 не е избран i:FAO - DXC.technology 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-09-2016 19:45 не е избран DXC.technology - Strypes 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
26-09-2016 20:45 не е избран DXC.technology - EGT 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-10-2016 18:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 7
13-10-2016 21:45 не е избран DXC.technology - Paysafe 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-10-2016 20:45 не е избран Upnetix - DXC.technology 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс Езерец Комиците - DXC.technology 1 - 6 Група F 1
22-10-2016 14:00 Спортен комплекс Езерец Young Stars - DXC.technology 3 - 8 Група F 1
27-10-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Enetpulse 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-10-2016 11:00 Спортинг арена Young Stars - DXC.technology 2 - 7 Група F 2
29-10-2016 14:00 Спортинг арена DXC.technology - Комиците 4 - 2 Група F 2
31-10-2016 19:45 не е избран VIVACOM - DXC.technology 2 - 13 MTEL PREMIER LEAGUE 11
10-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Progress 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
14-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - DXC.technology 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - DXC.technology 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
20-11-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Комиците 2 - 1 Група F 3
20-11-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Young Stars 5 - 0 Група F 3
21-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
02-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
08-12-2016 20:45 Palmsbet stadium DXC.technology - Stemo 10 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
12-12-2016 19:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
20-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
05-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - DXC.technology 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ДАНТЕК 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ФК Вадиас 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - DXC.technology 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2017 18:45 не е избран DXC.technology - Enetpulse 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-04-2017 22:00 Palmsbet stadium EGT - DXC.technology 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-04-2017 22:30 не е избран DXC.technology - SBTECH 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - DXC.technology 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
11-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-06-2017 20:45 Palmsbet stadium CODIX - DXC.technology 3 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-06-2017 00:00 не е избран DXC.technology - Stemo 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Progress - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-06-2017 21:15 не е избран DXC.technology - ГФК България 10 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-07-2017 18:45 не е избран DANTEK DEVS - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-07-2017 20:45 не е избран DXC.technology* - Викторио Ленд* 14 - 6 Група D 1
19-07-2017 18:45 не е избран DXC.technology* - Вазов* 7 - 4 Група D 2
24-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед* - DXC.technology* 3 - 3* Група D 3
01-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology* - Accedia* 8 - 2 Група D 4
08-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Фен клуб Нюкасъл България* - DXC.technology* 3 - 14 Група D 5
15-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology* - Тики-Така 4 - 4* ЕЛИМИНАЦИИ
20-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-10-2017 10:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 2 - 1 ГРУПА E4 1
03-10-2017 19:45 Palmsbet stadium DANTEK DEVS - DXC.technology 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Progress 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
15-10-2017 12:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - DXC.technology 3 - 2 ГРУПА E4 2
16-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM EGT - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
19-10-2017 21:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-10-2017 20:45 не е избран DXC.technology - SUTHERLAND 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
30-10-2017 18:45 Palmsbet stadium OPENCODE - DXC.technology 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
12-11-2017 16:00 не е избран Forever Young - DXC.technology 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - DXC.technology 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
20-11-2017 00:00 не е избран DXC.technology - Stemo 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ДАНТЕК 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
04-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
08-12-2017 20:45 Palmsbet stadium DXC.technology - IPSOS 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2017 00:00 не е избран Strypes - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
18-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
06-01-2018 20:00 Царско село DXC.technology* - IBM* 4 - 1 Група E 1
13-01-2018 22:00 Царско село Галактико* - DXC.technology* 3 - 4 Група E 2
20-01-2018 16:00 не е избран DXC.technology* - Левски Г* *1 - 1 Група E 3
25-01-2018 12:00 не е избран DXC.technology - Forever Young 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-01-2018 11:00 не е избран DXC.technology* - Витоша Бистрица* 5 - 0 Група E 4
03-02-2018 00:00 не е избран F.E.Lacio* - DXC.technology* 0 - 5 Група E 5
04-02-2018 00:00 не е избран Glaz Trading Troyan - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 17
09-02-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology* - ВМРО* 6 - 4 ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 19:00 не е избран DXC.technology* - Софийска вода* *1 - 1 ВТОРА ФАЗА
16-02-2018 19:45 не е избран Витоша Бистрица* - DXC.technology* 7 - 2 ВТОРА ФАЗА
05-03-2018 18:45 не е избран DXC.technology - OPENCODE 10 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
15-03-2018 20:45 не е избран CODIX - DXC.technology 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
19-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Enetpulse 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
27-03-2018 18:45 не е избран Easy TV Net - iSTYLE 5 - 7 CHAMPIONSHIP 2
29-03-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Experian 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
05-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - DXC.technology 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - iSTYLE 3 - 0 CHAMPIONSHIP 4
16-04-2018 21:45 Palmsbet stadium SBTECH - DXC.technology 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM iSTYLE - UNILEVER ICE CREAM 5 - 5 CHAMPIONSHIP 5
19-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Малки Страсти 1 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-04-2018 20:45 Palmsbet stadium DXC.technology - Stemo 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
30-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Progress - DXC.technology 8 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 5
02-05-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM iSTYLE - ORBICO BULGARIA 2 - 5 CHAMPIONSHIP 7
08-05-2018 18:45 Palmsbet stadium SSV - iSTYLE 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
10-05-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
16-05-2018 21:30 не е избран iSTYLE - Ант студио 3 - 3 CHAMPIONSHIP 9
18-05-2018 18:45 не е избран IBM - DXC.technology 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 11
21-05-2018 21:45 не е избран ГФК България - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-05-2018 20:30 не е избран iSTYLE - Skypharm 4 - 6 CHAMPIONSHIP 1
30-05-2018 20:45 не е избран Glaz Trading Troyan - iSTYLE 6 - 5 CHAMPIONSHIP 10
31-05-2018 20:45 не е избран DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
04-06-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM iSTYLE - ОК Супер Транс 3 - 2 CHAMPIONSHIP 11
07-06-2018 22:30 не е избран DXC.technology - A1 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
13-06-2018 21:45 не е избран iSTYLE - Евромар 11 - 6 CHAMPIONSHIP 12
15-06-2018 20:45 не е избран A.C.A.B. - iSTYLE 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
18-06-2018 18:45 не е избран Accedia - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2018 18:45 Palmsbet stadium iSTYLE - ГЕОДЕТ 5 - 5 CHAMPIONSHIP 3
22-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - iSTYLE 5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
25-06-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - EGT 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
26-06-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM iSTYLE - Mr.Pizza 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
03-07-2018 21:45 не е избран ДСК Банка - iSTYLE 5 - 1 CHAMPIONSHIP 15
05-07-2018 22:30 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2018 19:45 Palmsbet stadium DXC.technology - ДАНТЕК 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
17-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Пълна Мрежа - DXC.technology 3 - 9 Група B 1
24-07-2018 18:45 не е избран DXC.technology - Accedia 5 - 0 Група B 2
31-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM MAHARANI - DXC.technology 3 - 9 Група B 3
05-08-2018 00:00 не е избран Без напрежение - DXC.technology 0 - 5 Група B 4
14-08-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Лозен Сити 8 - 3 Група B 5
20-08-2018 21:45 не е избран DXC.technology - A.C.A.B. 6 - 2 Елиминации
23-08-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
27-08-2018 20:45 не е избран DXC.technology - Glaz Trading Troyan 7 - 3 Елиминации
28-08-2018 20:45 не е избран iSTYLE - Вършец 2 - 4 Източна конференция 1
28-08-2018 21:45 не е избран DXC.technology - Актив комерс 1 - 3 Елиминации
31-08-2018 00:00 не е избран Stemo - DXC.technology 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
01-09-2018 19:45 не е избран iSTYLE - Витоша Бистрица 0 - 5 Източна конференция 3
03-09-2018 19:45 не е избран DXC.technology - FootballScout 9 - 3 PREMIER LEAGUE 3
11-09-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PalmsBet - iSTYLE 3 - 3 Източна конференция 2
12-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - DXC.technology 4 - 3 Западна конференция 2
13-09-2018 21:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2018 18:45 не е избран DXC.technology - EGT 11 - 3 PREMIER LEAGUE 5
19-09-2018 18:45 не е избран DXC.technology - ДСК Банка 12 - 3 Западна конференция 3
25-09-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - DXC.technology 3 - 8 Западна конференция 4
26-09-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 4
27-09-2018 21:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
01-10-2018 18:45 не е избран DXC.technology - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 9
01-10-2018 19:45 не е избран Ilinden United - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 6
02-10-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Тяло пречиш ми 0 - 0 Западна конференция 5
03-10-2018 18:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - iSTYLE 7 - 5 Източна конференция 5
09-10-2018 21:45 не е избран iSTYLE - Сантяго Бернабеу 2 - 3 Източна конференция 6
11-10-2018 18:45 не е избран Progress - DXC.technology 2 - 9 PREMIER LEAGUE 8
15-10-2018 20:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 2 PREMIER LEAGUE 7
16-10-2018 18:45 Palmsbet stadium DXC.technology - ING 6 - 6 Западна конференция 7
16-10-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - iSTYLE 4 - 4 Източна конференция 7
20-10-2018 16:30 СК Езерец - терен 1 DXC.technology - Фен Клуб Ливърпул България 5 - 0 Югозапад - група D 2
20-10-2018 19:30 Спортен комплекс Езерец Левски Паталеница* - DXC.technology 0 - 5 Югозапад - група D 3
23-10-2018 19:45 не е избран Валяците - DXC.technology 2 - 6 Западна конференция 8
24-10-2018 19:45 не е избран iSTYLE - FC ALA GROUP 4 - 5 Източна конференция 8
24-10-2018 21:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 Западна конференция 1
29-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 11
31-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - iSTYLE 9 - 5 Източна конференция 9
01-11-2018 19:45 не е избран Experian - DXC.technology 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
01-11-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 12
07-11-2018 18:45 не е избран iSTYLE - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 2 - 6 Източна конференция 10
08-11-2018 18:45 не е избран DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 5 - 3 PREMIER LEAGUE 12
13-11-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - iSTYLE 6 - 1 Източна конференция 11
14-11-2018 18:45 не е избран DXC.technology - FK Kafana Stefanovic 4 - 2 Западна конференция 11
15-11-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 2 - 10 PREMIER LEAGUE 13
21-11-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 12
22-11-2018 18:45 не е избран DXC.technology - CODIX 11 - 1 PREMIER LEAGUE 14
27-11-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Bamboo Beach - iSTYLE 15 - 3 Източна конференция 13
29-11-2018 21:45 не е избран DXC.technology - Enetpulse 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-12-2018 00:00 не е избран DXC.technology - ДЖИ 10 5 - 0 Западна конференция 15
01-12-2018 18:45 не е избран eCommera - DXC.technology 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
04-12-2018 21:45 не е избран DXC.technology - SUTHERLAND 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
05-12-2018 18:45 не е избран iSTYLE - ГЕОДЕТ 5 - 0 Източна конференция 14
05-12-2018 21:45 не е избран Сердика - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 14
12-12-2018 19:45 не е избран Rehau - iSTYLE 5 - 1 Източна конференция 15
17-12-2018 18:45 не е избран iSTYLE - A.C.A.B. 0 - 5 Източна конференция 16
31-12-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Musala Soft 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
05-01-2019 19:45 не е избран Африка Юнайтед - iSTYLE 5 - 0 Източна конференция 17
11-01-2019 00:00 не е избран DXC.technology - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 18
11-01-2019 00:00 не е избран iSTYLE - SSV 0 - 5 Източна конференция 18
01-02-2019 00:00 не е избран ОК Супер Транс - iSTYLE 5 - 0 Източна конференция 19
13-02-2019 18:45 не е избран DXC.technology - МАРАДОНА 10 - 3 Западна конференция 16
18-02-2019 18:45 не е избран ASI TEAM - DXC.technology 1 - 14 Западна конференция 19
21-02-2019 20:45 не е избран DXC.technology - ВЕТ Юнайтед 8 - 2 Западна конференция 13
25-02-2019 18:45 не е избран DXC.technology - CODIX 5 - 1 Mussala Premier League 1
27-02-2019 19:45 Palmsbet stadium PMP Build Invest - DXC.technology 2 - 9 Западна конференция 10
04-03-2019 18:45 не е избран EGT - DXC.technology 0 - 9 Mussala Premier League 2
11-03-2019 18:45 не е избран DXC.technology - ДАНТЕК 2 - 2* Mussala Premier League 3
15-03-2019 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 1
20-03-2019 20:45 не е избран DXC.technology - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
25-03-2019 21:45 не е избран Stemo - DXC.technology 1 - 10 Mussala Premier League 5
27-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Околчица /Враца/ 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - DXC.technology 2 - 8 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2019 21:45 не е избран DXC.technology - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
03-04-2019 18:45 не е избран Малки Страсти - DXC.technology 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2019 18:45 Palmsbet stadium Enetpulse - DXC.technology 3 - 6 Mussala Premier League 7
10-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 6 - 3 Mussala Premier League 4
12-04-2019 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - DXC.technology 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Тяло пречиш ми 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2019 18:45 не е избран DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 10 - 3 Mussala Premier League 8
24-04-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM Intellect - DXC.technology 2 - 8 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2019 19:00 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 5 - 13 Mussala Premier League 9
01-05-2019 19:00 не е избран DXC.technology - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
07-05-2019 18:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 6 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2019 21:45 не е избран DXC.technology - Visteon 6 - 3 Mussala Premier League 10
13-05-2019 21:45 не е избран A1 - DXC.technology 1 - 9 Mussala Premier League 11
14-05-2019 21:45 не е избран МАРАДОНА - DXC.technology 4 - 10 PREMIER LEAGUE 9
21-05-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Вършец 6 - 0 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2019 22:30 не е избран DXC.technology - FootballScout 5 - 2 Mussala Premier League 12
29-05-2019 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - DXC.technology 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2019 20:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 2 - 4 Mussala Premier League 13
07-06-2019 18:45 не е избран Milky Group Bio - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 12
19-06-2019 21:45 не е избран DXC.technology - Algomatika - Kammarton 6 - 3 Mussala Premier League 14
20-06-2019 19:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 0 - 5 Mussala Premier League 15
24-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - DXC.technology 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Лев Инс 3 - 1 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 18:45 не е избран DXC.technology - Актив комерс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-07-2019 20:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 6 Mussala Premier League 6
01-07-2019 21:45 не е избран DXC.technology - eCommera 5 - 0 Mussala Premier League 16
03-07-2019 20:45 не е избран Северозапад - DXC.technology 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
11-07-2019 20:45 не е избран Software AG - DXC.technology 2 - 6 Mussala Premier League 17