София

Кристиан Владимиров Цолев

клубове

роден на: 16.10.1991

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Valencia C.F. - DELTA CHAMPIONSHIP 100
24-08-2014 12:00 Palmsbet stadium Червена Звезда - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
24-08-2014 14:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PNG - DELTA 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
31-08-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели *2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
31-08-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM ЦВС - DELTA 1 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
02-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - Ingram Micro Top Fortune 2 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 1
04-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - CSC 10 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 2
07-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Черно тото - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
07-09-2014 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM DELTA - Играчорите 1 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
11-09-2014 18:45 Palmsbet stadium VMware - Ingram Micro Top Fortune 1 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 3
14-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Mladost Team 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
14-09-2014 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Кралете - DELTA *2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
15-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - PLAYTECH 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 4
23-09-2014 22:30 Palmsbet stadium DELTA - ФК Редута 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
24-09-2014 22:30 Palmsbet stadium ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
28-09-2014 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Баджанаците 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
28-09-2014 09:00 Palmsbet stadium Еконт 61 - DELTA 2 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
29-09-2014 19:45 не е избран Comverse - Ingram Micro Top Fortune 5 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 5
05-10-2014 13:00 не е избран PNG - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 19 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
05-10-2014 13:00 не е избран DELTA - Три Сигми ФК 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
12-10-2014 17:00 не е избран Drink Team - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
16-10-2014 19:45 не е избран TRADOLOGIC - Ingram Micro Top Fortune 2 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 7
19-10-2014 19:00 не е избран DELTA - Белите кончета 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
19-10-2014 19:00 не е избран Играчорите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
22-10-2014 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Proxiad 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 8
26-10-2014 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Кралете 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
26-10-2014 21:00 не е избран Drink Team - DELTA 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
27-10-2014 19:45 не е избран EGT 2 - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 9
29-10-2014 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Nemetschek Bulgaria 5 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 6
02-11-2014 10:00 не е избран DELTA - Fresh Market 4 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
02-11-2014 11:00 не е избран ФК Редута - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
03-11-2014 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Infragistics 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 10
09-11-2014 13:00 не е избран Червена Звезда - DELTA 1 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
09-11-2014 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Еконт 61 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
13-11-2014 19:45 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 11
16-11-2014 16:00 не е избран DELTA - Приятели 2 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
16-11-2014 17:00 не е избран Три Сигми ФК - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
21-11-2014 18:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - GTT 7 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 12
23-11-2014 18:00 не е избран Черно тото - DELTA 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
23-11-2014 20:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
27-11-2014 18:45 не е избран Мост Компютърс - Ingram Micro Top Fortune 1 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 13
30-11-2014 20:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Белите кончета 8 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
30-11-2014 22:00 не е избран DELTA - Mladost Team 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
03-12-2014 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Телелинк Litex Tower 6 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 14
07-12-2014 18:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - DELTA 2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
11-12-2014 20:45 не е избран e-Novator - Ingram Micro Top Fortune 1 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 15
12-12-2014 21:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - DELTA 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
14-12-2014 00:00 не е избран DELTA - Баджанаците 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
14-12-2014 12:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Fresh Market 7 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
16-12-2014 18:45 не е избран Valencia C.F. - DELTA 2 - 2 Финални плейофи 1
16-12-2014 18:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ЖИВЕЛИ 1 - 4 Финални плейофи 1
10-01-2015 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Магнус 2 - 2 Група J 1
17-01-2015 17:00 не е избран Ян Бибиян - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 3 Група J 2
25-01-2015 09:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Blizoo 1 - 2 Група J 3
31-01-2015 17:00 не е избран Comverse - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 9 Група J 4
05-02-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 11 Група J 5
21-02-2015 20:00 Palmsbet stadium DELTA - Римляните 7 - 4 CHAMPIONSHIP 1
22-02-2015 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Спортист Долни Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
23-02-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM CODIX - Ingram Micro Top Fortune 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Scalefocus 5 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
12-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM BULPROS - Ingram Micro Master Cloud 3 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
12-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-03-2015 12:00 не е избран DELTA - Лидер Надежда 2 - 0 CHAMPIONSHIP 3
15-03-2015 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ЦВС 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
19-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - Stemo 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Musala 2 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
22-03-2015 16:00 не е избран Лозен - DELTA *4 - 4 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2015 19:00 не е избран Speedy-net - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
23-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Sirma - Ingram Micro Master Cloud 1 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
23-03-2015 21:45 Palmsbet stadium VIVACOM - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2015 20:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2015 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Drink Team 2 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
31-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - M 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
31-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
05-04-2015 09:00 не е избран Novotel Sofia - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
06-04-2015 18:45 не е избран i:FAO - Ingram Micro Top Fortune 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
16-04-2015 20:00 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Master Cloud 3 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
19-04-2015 13:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Athletic 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
23-04-2015 19:00 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Netage 5 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
23-04-2015 20:00 не е избран Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 4PLAY 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
26-04-2015 13:00 не е избран Вълците - DELTA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2015 17:00 не е избран ING - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
30-04-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Adecco GSD - Ingram Micro Top Fortune 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 15:00 не е избран DELTA - vitoshanews.com 2 - 7 CHAMPIONSHIP 9
10-05-2015 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Искра Искрец 4 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
14-05-2015 18:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - e-Novator 1 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
14-05-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 18:00 не е избран DELTA - Intellect 3 - 8 CHAMPIONSHIP 10
17-05-2015 22:00 не е избран ПСЖ София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
20-05-2015 22:45 не е избран Витоша - DELTA 5 - 10 CHAMPIONSHIP 2
21-05-2015 20:45 не е избран Experian - Ingram Micro Top Fortune 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
22-05-2015 18:45 не е избран Techhuddle - Ingram Micro Master Cloud 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
24-05-2015 09:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Дринк Тийм 8 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
24-05-2015 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - DELTA 8 - 5 CHAMPIONSHIP 11
28-05-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - INFOSYSTEMS-SYSCOM 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-05-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Visteon 4 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
30-05-2015 19:00 не е избран DELTA - МФК Люлин - METHODIA 6 - 9 CHAMPIONSHIP 7
31-05-2015 19:00 не е избран DELTA - FC CRAZY GANG 1 - 7 CHAMPIONSHIP 12
01-06-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - Ingram Micro Master Cloud 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
01-06-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Blizoo - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2015 12:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - DELTA 6 - 1 CHAMPIONSHIP 13
07-06-2015 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - KNOW HOW 10 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
09-06-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - CSC 3 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
10-06-2015 22:45 не е избран NIKE team - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
11-06-2015 19:45 не е избран Progress - Ingram Micro Top Fortune 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2015 15:00 не е избран DELTA - El Stars 11 - 4 CHAMPIONSHIP 14
14-06-2015 18:00 не е избран Botev City - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
18-06-2015 18:45 не е избран DREAMIX - Ingram Micro Master Cloud 0 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
18-06-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2015 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - DELTA 1 - 3 CHAMPIONSHIP 6
20-06-2015 21:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Карамелите 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
21-06-2015 20:00 не е избран Реал София - DELTA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 15
25-06-2015 19:45 не е избран OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
25-06-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SUTHERLAND 3 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
27-06-2015 11:00 не е избран Супичка - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
27-06-2015 21:45 не е избран DELTA - DEVILS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-06-2015 11:00 не е избран Магнус - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
02-07-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 2 - 2* LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
02-07-2015 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - IPSOS 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
05-07-2015 10:00 не е избран VILLA MARK - DELTA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2015 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
06-07-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ГФК България 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Витоша Бистрица 1 - 17 Група B 1
10-07-2015 18:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Majestic 3 - 3* Финални плейофи
16-07-2015 20:45 не е избран Спортинг - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 7 - 2 Група B 2
20-07-2015 18:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Белите Якички 1 - 10 Група B 3
30-07-2015 19:45 не е избран Спокойните - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 0 Група B 4
06-08-2015 18:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - FC EFBET 2 - 4 Група B 5
23-08-2015 17:00 не е избран Черно тото - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 1
23-08-2015 18:00 не е избран DELTA - Valencia C.F. 1 - 7 CHAMPIONSHIP 1
30-08-2015 15:00 не е избран БЕСНИТЕ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 15 LEAGUE ONE - LONDON 17
30-08-2015 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Милан 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
31-08-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - EGT *1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
31-08-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SBTECH 1 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
07-09-2015 19:45 не е избран Melon - Ingram Micro Master Cloud 0 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
07-09-2015 20:45 не е избран ГФК България - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 09:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Амфетико *4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 4
13-09-2015 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - DELTA 7 - 4 CHAMPIONSHIP 4
16-09-2015 19:30 не е избран Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
16-09-2015 22:45 не е избран DELTA - Хищниците 6 - 1 CHAMPIONSHIP 5
18-09-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Sirma 1 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
22-09-2015 20:45 не е избран Ян Бибиян - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
24-09-2015 20:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Ingram Micro Master Cloud 2 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
24-09-2015 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Ingram Micro Top Fortune 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-09-2015 12:00 не е избран Whiskey United - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 7 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
27-09-2015 16:00 не е избран Приятели - DELTA 4 - 4* CHAMPIONSHIP 6
28-09-2015 19:45 не е избран i:FAO - Ingram Micro Top Fortune 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 7
29-09-2015 22:30 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - BulTeam 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
02-10-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
04-10-2015 15:00 не е избран Interpol - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 7
04-10-2015 19:00 не е избран DELTA - ING 7 - 1 CHAMPIONSHIP 7
05-10-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Progress 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
05-10-2015 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - FootballScout 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
11-10-2015 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Delta Guard 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
11-10-2015 21:00 не е избран VILLA MARK - DELTA 6 - 2 CHAMPIONSHIP 8
12-10-2015 19:45 не е избран Blizoo - Ingram Micro Top Fortune 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-10-2015 20:45 не е избран MMS - Ingram Micro Master Cloud 0 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
19-10-2015 22:30 не е избран DELTA - Белите Якички 6 - 5 CHAMPIONSHIP 9
25-10-2015 09:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Mladost Crew 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
25-10-2015 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - DELTA 2 - 1 CHAMPIONSHIP 10
26-10-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Мост Компютърс *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-10-2015 20:45 не е избран Axway - Ingram Micro Master Cloud 4 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
27-10-2015 22:30 не е избран МФК Люлин - METHODIA - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
01-11-2015 12:00 не е избран Играчорите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 11
01-11-2015 15:00 не е избран DELTA - Majestic 5 - 8 CHAMPIONSHIP 11
04-11-2015 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - EGT 2 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
06-11-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2015 20:00 не е избран Еконт 61 - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
08-11-2015 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Монтевидео 10 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 12
08-11-2015 20:00 не е избран Реал София - DELTA 4 - 4* CHAMPIONSHIP 12
09-11-2015 19:45 не е избран eCommera - Ingram Micro Master Cloud 4 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
09-11-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-11-2015 22:30 не е избран DELTA - Лозен - CHAMPIONSHIP 3
14-11-2015 22:00 не е избран DELTA - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 3 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2015 18:00 не е избран Супичка - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
19-11-2015 19:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-11-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - CSC 5 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
22-11-2015 00:00 не е избран Витоша - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2015 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Mladost Team 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 14
23-11-2015 19:45 не е избран Komfo - Ingram Micro Master Cloud 2 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
23-11-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 15
24-11-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Comverse 2 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
24-11-2015 20:45 не е избран GTT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-11-2015 09:00 не е избран ORANGE COUNTY - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 15
29-11-2015 20:00 не е избран DELTA - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 4 CHAMPIONSHIP 15
30-11-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Unify 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
30-11-2015 20:45 не е избран M - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Adecco GSD 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-12-2015 12:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ЦВС 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 16
06-12-2015 17:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 1 - 8 CHAMPIONSHIP 16
07-12-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ORBIT 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-12-2015 19:45 не е избран CODIX - Ingram Micro Top Fortune 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
10-12-2015 21:45 не е избран SSV - Ingram Micro Master Cloud 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
13-12-2015 18:00 не е избран El Stars - DELTA 7 - 3 CHAMPIONSHIP 17
21-02-2016 12:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 1 - 5 CHAMPIONSHIP 1
21-02-2016 22:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
25-02-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Unify 7 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
25-02-2016 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - CODIX 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 16:00 не е избран DELTA - Реал София 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
28-02-2016 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Whiskey United 0 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
29-02-2016 20:45 не е избран Stemo - Ingram Micro Top Fortune 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-03-2016 20:45 не е избран Progress - Ingram Micro Master Cloud 4 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
07-03-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - GTT 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2016 19:45 не е избран i:FAO - Ingram Micro Top Fortune 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-03-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Axway 3 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
20-03-2016 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Loko Vakarel 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
20-03-2016 22:00 не е избран DELTA - БНС РЕД БУЛС 2 - 8 CHAMPIONSHIP 4
24-03-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Adecco GSD 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-03-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Melon 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
27-03-2016 09:00 не е избран Лозен - DELTA 1 - 3 CHAMPIONSHIP 5
27-03-2016 21:00 не е избран Напълно непознати - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
28-03-2016 19:45 не е избран VMware - Ingram Micro Master Cloud 2 - 2* ACCEDIA LEAGUE ONE 5
28-03-2016 20:45 не е избран SBTECH - Ingram Micro Top Fortune *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2016 10:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ORANGE COUNTY 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
03-04-2016 12:00 не е избран DELTA - Ян Бибиян 1 - 8 CHAMPIONSHIP 6
07-04-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - EGT 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-04-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - DREAMIX 1 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
10-04-2016 12:00 не е избран Mladost Crew - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
10-04-2016 15:00 не е избран ФК ИХТИМАН - DELTA 7 - 3 CHAMPIONSHIP 7
11-04-2016 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
14-04-2016 19:45 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
17-04-2016 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ПФК "61" *4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
17-04-2016 18:00 не е избран DELTA - ING 3 - 6 CHAMPIONSHIP 8
18-04-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Persy 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
21-04-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-04-2016 18:00 не е избран По-добрите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
24-04-2016 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - DELTA 5 - 10 CHAMPIONSHIP 9
28-04-2016 19:45 не е избран TRADOLOGIC - Ingram Micro Master Cloud 4 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
28-04-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
08-05-2016 20:00 не е избран Вълците - DELTA 2 - 8 CHAMPIONSHIP 3
09-05-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Matrix Global 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
12-05-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 4PLAY 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
15-05-2016 10:00 не е избран DELTA - Класа 3 - 4 CHAMPIONSHIP 10
15-05-2016 22:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - FC Parizheti 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
16-05-2016 19:45 не е избран Minerva - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
29-05-2016 12:00 не е избран Seniorite - DELTA 3 - 6 CHAMPIONSHIP 11
02-06-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - ORBIT 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2016 12:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - White Widow 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
05-06-2016 15:00 не е избран DELTA - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 4 CHAMPIONSHIP 12
07-06-2016 22:30 не е избран Изтокът - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
09-06-2016 19:45 Palmsbet stadium IPSOS - Ingram Micro Master Cloud 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
12-06-2016 15:00 не е избран Червена Звезда - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
12-06-2016 18:00 не е избран El Stars - DELTA 6 - 4 CHAMPIONSHIP 13
17-06-2016 18:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
17-06-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - DANTEK DEVS 0 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
18-06-2016 00:00 не е избран Athletic - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
19-06-2016 00:00 не е избран DELTA - Drink Team 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
19-06-2016 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК ЕВРОПА 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
22-06-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - e-Novator 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
23-06-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
23-06-2016 20:45 не е избран Techhuddle - Ingram Micro Master Cloud 5 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
26-06-2016 15:00 не е избран Приятели - DELTA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 15
26-06-2016 20:00 не е избран Еконт 61 - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-07-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
03-07-2016 17:00 не е избран DELTA - Бохемите 3 - 4 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2016 20:45 не е избран VIVACOM - Ingram Micro Top Fortune 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-07-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
10-07-2016 11:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - DELTA 6 - 6* CHAMPIONSHIP 17
10-07-2016 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - BulTeam 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
21-08-2016 20:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ING 11 - 3 CHAMPIONSHIP 1
21-08-2016 20:00 не е избран LH7 - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
22-08-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Ingram Micro Master Cloud 3 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
25-08-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 21:00 не е избран DELTA - Seniorite 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
28-08-2016 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 1 CHAMPIONSHIP 2
01-09-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - KOSTAL 2 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
01-09-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
08-09-2016 19:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - CODIX 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-09-2016 09:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ЦВС 3 - 5 CHAMPIONSHIP 3
11-09-2016 09:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - DELTA 1 - 11 CHAMPIONSHIP 3
15-09-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - i:FAO 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
16-09-2016 19:45 не е избран Luxoft Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 1 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
18-09-2016 13:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 5 - 4 CHAMPIONSHIP 4
18-09-2016 13:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Вълците 2 - 6 CHAMPIONSHIP 4
20-09-2016 19:45 не е избран Strypes - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2016 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 4 CHAMPIONSHIP 5
25-09-2016 19:00 не е избран Спокойните - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
29-09-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - DREAMIX 5 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
29-09-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-10-2016 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Реал София 6 - 0 CHAMPIONSHIP 6
02-10-2016 20:00 не е избран DELTA - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
04-10-2016 22:30 не е избран LH7 - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 0 CHAMPIONSHIP 7
06-10-2016 19:45 не е избран EGT - Ingram Micro Top Fortune 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2016 20:45 не е избран Usport.bg - Ingram Micro Master Cloud 6 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
06-10-2016 22:30 не е избран Приятели - DELTA 4 - 5 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2016 17:00 не е избран ЦВС - DELTA 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
09-10-2016 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Seniorite 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
13-10-2016 19:45 не е избран e-Novator - Ingram Micro Master Cloud 2 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
13-10-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - SBTECH 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
16-10-2016 20:00 не е избран DELTA - БНС РЕД БУЛС 4 - 4 CHAMPIONSHIP 9
16-10-2016 22:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 2 CHAMPIONSHIP 9
20-10-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - ФокусВижън 7 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
23-10-2016 12:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - DELTA 3 - 7 CHAMPIONSHIP 14
23-10-2016 13:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 3 - 7 CHAMPIONSHIP 10
27-10-2016 19:45 не е избран FootballScout - Ingram Micro Master Cloud 4 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
27-10-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Upnetix 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-10-2016 00:00 не е избран Спокойните - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
30-10-2016 15:00 не е избран DELTA - El Stars 3 - 3 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2016 22:30 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БЕСНИТЕ 3 - 6 CHAMPIONSHIP 10
03-11-2016 19:45 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - eCommera 1 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
06-11-2016 14:00 не е избран ING - DELTA 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
06-11-2016 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Пирин Гоце Делчев 2 - 4 CHAMPIONSHIP 12
07-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM - MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Adastra - Ingram Micro Master Cloud 1 - 1* LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
13-11-2016 17:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 3 - 3 CHAMPIONSHIP 13
13-11-2016 18:00 не е избран Приятели - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 3 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Unify 1 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
22-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Paysafe - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - Ingram Micro Master Cloud 0 - 10 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
24-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
27-11-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 5 CHAMPIONSHIP 15
01-12-2016 19:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Станга 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
01-12-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2016 13:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Ян Бибиян 1 - 7 CHAMPIONSHIP 16
04-12-2016 13:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - DELTA 4 - 1 CHAMPIONSHIP 16
07-12-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DELTA - Вълците 5 - 2 CHAMPIONSHIP 15
08-12-2016 19:45 Palmsbet stadium GRAFIXOFT - Ingram Micro Master Cloud 2 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
08-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2016 15:00 не е избран DELTA - Реал София 6 - 4 CHAMPIONSHIP 17
11-12-2016 17:00 не е избран El Stars - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 3 CHAMPIONSHIP 17
15-12-2016 19:45 не е избран Stemo - Ingram Micro Top Fortune 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
16-12-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Experian 4 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
19-02-2017 21:00 не е избран ПСЖ София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6 CHAMPIONSHIP 1
23-02-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM MentorMate - Ingram Micro Master Cloud 0 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 1
25-02-2017 19:30 не е избран DELTA - Неудобните 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
26-02-2017 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Тигрите 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
27-02-2017 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Visteon *2 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 2
27-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
05-03-2017 19:00 Palmsbet stadium ПФК ЧИЧОВЦИ - DELTA 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
09-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - Ingram Micro Top Fortune 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
09-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM E&G Finances - Ingram Micro Master Cloud 1 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 3
12-03-2017 13:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Majestic - DELTA 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 15:00 Palmsbet stadium Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 2 CHAMPIONSHIP 3
16-03-2017 19:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - DREAMIX 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 4
17-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2017 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ING 6 - 5 CHAMPIONSHIP 4
19-03-2017 14:00 Palmsbet stadium DELTA - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - CODIX 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
23-03-2017 21:45 Palmsbet stadium eCommera - Ingram Micro Master Cloud 2 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 5
26-03-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Хищниците - DELTA 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-03-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Гетото - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 7 - 4 CHAMPIONSHIP 5
30-03-2017 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - EGT-II 7 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 6
30-03-2017 20:45 не е избран Stemo - Ingram Micro Top Fortune 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-04-2017 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Черно Тото 5 - 6 CHAMPIONSHIP 6
02-04-2017 21:00 не е избран DELTA - Софийска вода 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-04-2017 22:00 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - Progress 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-04-2017 20:45 Palmsbet stadium OWLIANCE - Ingram Micro Master Cloud 4 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 7
09-04-2017 14:00 не е избран Вълците - DELTA 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - DANTEK DEVS 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-04-2017 15:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
23-04-2017 16:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Лозен 2 - 9 CHAMPIONSHIP 8
27-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM NEXT GEN - Ingram Micro Master Cloud 4 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 9
27-04-2017 22:30 Palmsbet stadium ГФК България - Ingram Micro Top Fortune 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
04-05-2017 00:00 не е избран Реал София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
11-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 12 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
14-05-2017 13:00 не е избран El Stars - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
14-05-2017 21:00 не е избран Valencia C.F. - DELTA 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Bright marketing research 15 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 10
21-05-2017 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 10 CHAMPIONSHIP 10
22-05-2017 21:45 Palmsbet stadium DELTA - Intellect 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-05-2017 00:00 не е избран Спортинг - DELTA 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
24-05-2017 20:00 не е избран Приятели - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 1 CHAMPIONSHIP 11
25-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-05-2017 20:45 Palmsbet stadium Tradeo - Ingram Micro Master Cloud 3 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 11
28-05-2017 19:00 Palmsbet stadium ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - LH7 2 - 4 CHAMPIONSHIP 12
28-05-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM DELTA - ФК Вадиас 1 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2017 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Westum 8 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 12
04-06-2017 18:00 Palmsbet stadium ФК ИХТИМАН - DELTA 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
08-06-2017 20:45 Palmsbet stadium THT - Ingram Micro Master Cloud 1 - 12 UPNETIX LEAGUE ONE 13
11-06-2017 12:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
11-06-2017 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Пирин Гоце Делчев 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
13-06-2017 22:30 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Unify 9 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 8
15-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
16-06-2017 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - ФокусВижън 6 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 14
18-06-2017 17:00 не е избран ФК Керамик - DELTA 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
18-06-2017 20:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 2 CHAMPIONSHIP 15
22-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Algomatika - Kammarton - Ingram Micro Master Cloud 3 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 15
22-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 19:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
25-06-2017 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 *3 - 3 CHAMPIONSHIP 16
29-06-2017 19:45 Palmsbet stadium EGT - Ingram Micro Top Fortune 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
29-06-2017 20:45 Palmsbet stadium OnProcess Technology - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 16
02-07-2017 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Пълна Мрежа 3 - 4 CHAMPIONSHIP 17
02-07-2017 21:00 не е избран DELTA - Малки Страсти 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-07-2017 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - IBM 5 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 17
09-07-2017 21:00 не е избран Наполи - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 9 - 2 CHAMPIONSHIP 7
13-07-2017 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - SBTECH 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-08-2017 21:45 Palmsbet stadium vConnect - Ingram Micro Master Cloud 1 - 2 Финални плейофи
20-08-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - DELTA 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Software AG - Ingram Micro Master Cloud 7 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 16:00 не е избран DELTA - Majestic 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
27-08-2017 18:00 не е избран ПСЖ София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 5 CHAMPIONSHIP 2
31-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SAP Labs Bulgaria 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
03-09-2017 17:00 не е избран Малки Страсти - DELTA 13 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
03-09-2017 20:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС *2 - 2 CHAMPIONSHIP 3
07-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Luxoft Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 3 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
08-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-09-2017 00:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
10-09-2017 18:00 не е избран Гетото - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
12-09-2017 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Techhuddle 2 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
13-09-2017 18:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Изтокът 2 - 5 CHAMPIONSHIP 1
14-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2017 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Axway 1 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
17-09-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
19-09-2017 20:45 Palmsbet stadium KOSTAL - Ingram Micro Master Cloud 2 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
19-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
20-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-09-2017 13:00 не е избран Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6 CHAMPIONSHIP 6
24-09-2017 18:00 не е избран DELTA - Valencia C.F. 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Unicredit Bulbank IT 2 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
25-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 4PLAY 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-10-2017 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Пълна Мрежа 5 - 7 CHAMPIONSHIP 7
01-10-2017 21:00 не е избран Неудобните - DELTA 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Stomana Industry 2 - 1 CHAMPIONSHIP 5
05-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM VMware - Ingram Micro Master Cloud *3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
08-10-2017 00:00 не е избран Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
08-10-2017 14:00 не е избран DELTA - ФК ИХТИМАН 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - PLAYTECH 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
12-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SBTECH 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
15-10-2017 14:00 не е избран ФК Керамик - DELTA 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-10-2017 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Наполи 2 - 5 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2017 19:45 не е избран DATECS - Ingram Micro Master Cloud 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
22-10-2017 18:00 не е избран Тигрите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 5 CHAMPIONSHIP 10
22-10-2017 21:00 не е избран DELTA - Вълците 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2017 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Accedia 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
27-10-2017 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Stemo 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-10-2017 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 3 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-11-2017 13:00 не е избран ING - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 3 CHAMPIONSHIP 12
05-11-2017 18:00 не е избран DELTA - Софийска вода 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Experian 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Upnetix - Ingram Micro Master Cloud *2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
12-11-2017 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели 3 - 4 CHAMPIONSHIP 13
12-11-2017 21:00 не е избран Intellect - DELTA 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - Ingram Micro Top Fortune 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - FootballScout 1 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
19-11-2017 00:00 не е избран DELTA - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-11-2017 19:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 2 CHAMPIONSHIP 14
23-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - Ingram Micro Master Cloud 3 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
23-11-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - IPSOS 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
24-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - DELTA 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-11-2017 00:00 не е избран Спортинг - DELTA 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-11-2017 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Кралете 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
30-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2017 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - CODIX 1 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
03-12-2017 14:00 не е избран DELTA - Хищниците 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-12-2017 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - SPM -ltd 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
07-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - Ingram Micro Master Cloud *2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
08-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Strypes 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
14-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - e-Novator 1 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
14-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
17-12-2017 15:00 не е избран El Stars - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - CHAMPIONSHIP 17
17-12-2017 17:00 не е избран Полиграфия Инфо - DELTA - MTEL PREMIER LEAGUE 17
18-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GTT - Ingram Micro Master Cloud 6 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
18-02-2018 15:00 не е избран DELTA - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 1
18-02-2018 16:00 не е избран Опаковка БГ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 0 CHAMPIONSHIP 1
25-02-2018 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Искър 4 - 9 CHAMPIONSHIP 2
08-03-2018 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - IBM 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 1
08-03-2018 20:45 не е избран CoBuilder International - Ingram Micro Master Cloud 1 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 1
11-03-2018 17:00 не е избран DELTA - Бирал Мадрид 4 - 3 CHAMPIONSHIP 3
11-03-2018 17:00 не е избран Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 3 CHAMPIONSHIP 3
15-03-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Tryzens 5 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 2
15-03-2018 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
18-03-2018 16:00 не е избран Приятели - DELTA 3 - 2 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - SoftServe 6 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 4
29-03-2018 20:45 Palmsbet stadium A1 - Ingram Micro Top Fortune 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
31-03-2018 19:00 не е избран ЦВС - DELTA 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
31-03-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Valencia C.F. 3 - 1 CHAMPIONSHIP 4
01-04-2018 00:00 не е избран DELTA - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
01-04-2018 14:00 не е избран Амфетико - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
03-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Accedia 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
03-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM MobiSystems - Ingram Micro Master Cloud 0 - 9 UPNETIX LEAGUE ONE 5
11-04-2018 21:00 Palmsbet stadium EGT - Ingram Micro Top Fortune 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
13-04-2018 19:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - SBTECH 2 7 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 6
15-04-2018 17:00 не е избран DELTA - Пеликан 6 - 6 CHAMPIONSHIP 7
15-04-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - El Stars 1 - 7 CHAMPIONSHIP 7
18-04-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EPAM Systems - Ingram Micro Master Cloud 2 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 7
18-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
22-04-2018 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - DELTA 6 - 3 CHAMPIONSHIP 8
22-04-2018 19:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 9 - 2 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2018 19:45 Palmsbet stadium E&G Finances - Ingram Micro Master Cloud 1 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 8
26-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
29-04-2018 10:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Бирал Мадрид 1 - 2 CHAMPIONSHIP 9
03-05-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - EGT-II 8 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 9
10-05-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
10-05-2018 19:45 не е избран Sirma - Ingram Micro Master Cloud 2 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 10
11-05-2018 21:45 Palmsbet stadium DELTA - БНС РЕД БУЛС 1 - 4 CHAMPIONSHIP 5
12-05-2018 20:00 не е избран Галактико - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
13-05-2018 16:00 не е избран ПСЖ София - DELTA 1 - 3 CHAMPIONSHIP 10
13-05-2018 18:00 не е избран Приятели - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 7 - 1 CHAMPIONSHIP 10
17-05-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Algomatika - Kammarton 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 11
20-05-2018 18:00 не е избран DELTA - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 3 CHAMPIONSHIP 11
20-05-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС 3 - 7 CHAMPIONSHIP 11
21-05-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - CODIX 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
27-05-2018 00:00 не е избран Амфетико - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
27-05-2018 20:00 не е избран DELTA - Опаковка БГ 1 - 1 CHAMPIONSHIP 12
29-05-2018 22:30 не е избран Unify - Ingram Micro Master Cloud 0 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 3
31-05-2018 20:45 не е избран Progress - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2018 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 0 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 12
01-06-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
01-06-2018 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
03-06-2018 00:00 не е избран ФК Искър - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
03-06-2018 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Пеликан 4 - 4 CHAMPIONSHIP 13
07-06-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-06-2018 16:00 не е избран DELTA - Лозен 3 - 6 CHAMPIONSHIP 14
10-06-2018 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
14-06-2018 00:00 не е избран Persy - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 14
14-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Ingram Micro Top Fortune 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-06-2018 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - BHTC 4 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 15
21-06-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Stemo 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
24-06-2018 19:00 не е избран ПСЖ София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 7 - 0 CHAMPIONSHIP 16
24-06-2018 22:00 не е избран DELTA - Галактико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-06-2018 19:45 не е избран ГФК България - Ingram Micro Top Fortune 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2018 21:45 не е избран ИНТРАМА - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 16
01-07-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - DELTA 5 - 1 CHAMPIONSHIP 17
03-07-2018 22:30 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Experian 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-07-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - TEK EXPERTS 1 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 17
06-07-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
08-07-2018 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 4 CHAMPIONSHIP 6
09-07-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-07-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Paysafe 3 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 13
23-08-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - TEK EXPERTS 1 - 2 Финални плейофи
23-08-2018 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - CODIX 4 - 4 PREMIER LEAGUE 1
29-08-2018 21:45 не е избран GemSeek - Ingram Micro Master Cloud 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
05-09-2018 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SoftServe 9 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
05-09-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Musala Soft 3 - 4 PREMIER LEAGUE 3
10-09-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DREAMIX - Ingram Micro Master Cloud 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
13-09-2018 19:45 не е избран Proxiad - Ingram Micro Master Cloud 1 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
13-09-2018 20:45 не е избран eCommera - Ingram Micro Top Fortune 7 - 1 PREMIER LEAGUE 4
19-09-2018 22:30 не е избран Experian - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
20-09-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - EPAM Systems 3 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
20-09-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
28-09-2018 19:45 не е избран UltraPlay - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
28-09-2018 20:45 не е избран Stemo - Ingram Micro Top Fortune 14 - 3 PREMIER LEAGUE 6
30-09-2018 18:00 не е избран Опаковка БГ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
01-10-2018 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Va Pu Cu Sofia 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
04-10-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - FootballScout 5 - 1 PREMIER LEAGUE 7
04-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Minerva 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
07-10-2018 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели 6 - 5 CHAMPIONSHIP 4
11-10-2018 19:45 не е избран Unify - Ingram Micro Master Cloud 2 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
11-10-2018 21:45 не е избран SBTECH - Ingram Micro Top Fortune 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
13-10-2018 19:00 не е избран Кобра - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 6 CHAMPIONSHIP 1
19-10-2018 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - EGT 6 - 2 PREMIER LEAGUE 9
19-10-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Tryzens 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
20-10-2018 18:00 не е избран Бирал Мадрид - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 1 CHAMPIONSHIP 5
25-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 7 - 5 PREMIER LEAGUE 10
25-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Algomatika - Kammarton - Ingram Micro Master Cloud 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
27-10-2018 18:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
28-10-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Стабилните 4 - 8 CHAMPIONSHIP 8
01-11-2018 00:00 не е избран Bright marketing research - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
01-11-2018 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
01-11-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Techhuddle 3 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
04-11-2018 18:00 не е избран Пеликан - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 2 CHAMPIONSHIP 9
09-11-2018 21:45 не е избран Progress - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
11-11-2018 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Пълна Мрежа 4 - 2 CHAMPIONSHIP 10
15-11-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - FOURTH BULGARIA 0 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
15-11-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 2 - 10 PREMIER LEAGUE 13
18-11-2018 18:00 не е избран ПСЖ София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 3 CHAMPIONSHIP 11
22-11-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 4 - 1 PREMIER LEAGUE 14
24-11-2018 18:00 не е избран Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 2 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2018 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 6 CHAMPIONSHIP 13
29-11-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - CoBuilder International 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
02-12-2018 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 3 CHAMPIONSHIP 14
06-12-2018 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 2 - 0 PREMIER LEAGUE 16
06-12-2018 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
07-12-2018 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 3 - 2 PREMIER LEAGUE 15
09-12-2018 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - СТЪРШЕЛ 6 - 3 CHAMPIONSHIP 15
12-12-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 6 PREMIER LEAGUE 11
13-12-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse - PREMIER LEAGUE 17
13-12-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SafeCharge - ACCEDIA LEAGUE ONE 17
19-12-2018 20:45 не е избран Persy - Ingram Micro Master Cloud 0 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
28-02-2019 20:45 не е избран Paysafe - Ingram Micro Master Cloud 0 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 1
28-02-2019 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - FootballScout 2 - 2 Mussala Premier League 1
07-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1 Mussala Premier League 2
07-03-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Unicredit Bulbank IT 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 2
10-03-2019 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Winbet 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
14-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Algomatika - Kammarton 2 - 2 Mussala Premier League 3
14-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Verint - Ingram Micro Master Cloud 0 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 3
17-03-2019 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
21-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Anakatech 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 4
24-03-2019 13:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Бандата 8 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
28-03-2019 20:45 не е избран MobiSystems - Ingram Micro Master Cloud 1 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 5
28-03-2019 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - eCommera 2 - 4 Mussala Premier League 5
31-03-2019 18:00 не е избран ФК Устрем - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
04-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 Mussala Premier League 6
04-04-2019 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Concentrix 7 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 6
07-04-2019 13:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - SSI 6 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
11-04-2019 18:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - CODIX 7 - 1 Mussala Premier League 7
12-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Nemetschek Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 7
14-04-2019 14:00 Palmsbet stadium ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Опаковка БГ 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
18-04-2019 20:45 не е избран EGT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 2 Mussala Premier League 8
25-04-2019 19:00 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 5 - 13 Mussala Premier League 9
25-04-2019 20:45 не е избран We are Pentagon - Ingram Micro Master Cloud 2 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 9
01-05-2019 19:00 не е избран SPM -ltd - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
09-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - CoBuilder International 9 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 10
10-05-2019 18:45 не е избран OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 Mussala Premier League 10
12-05-2019 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
15-05-2019 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Stemo 2 - 2 Mussala Premier League 11
16-05-2019 22:30 не е избран SBTECH - Ingram Micro Top Fortune 5 - 1 Mussala Premier League 4
19-05-2019 19:00 не е избран Неудобните - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 11 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
22-05-2019 20:45 не е избран Progress - Ingram Micro Master Cloud 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 11
30-05-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 Mussala Premier League 12
30-05-2019 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SoftServe 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 12
01-06-2019 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Happy Boys 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
02-06-2019 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Хищниците 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
06-06-2019 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 0 - 2 Mussala Premier League 13
09-06-2019 20:00 не е избран Вълците - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
13-06-2019 20:45 не е избран KOSTAL - Ingram Micro Master Cloud 1 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 14
13-06-2019 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 3 - 4 Mussala Premier League 14
16-06-2019 16:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
17-06-2019 22:30 не е избран Ingram Micro Master Cloud - BTi 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 8
20-06-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Persy 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 15
23-06-2019 17:00 не е избран Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
26-06-2019 20:45 не е избран Object Systems International - Ingram Micro Master Cloud 2 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 16
27-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Visteon 2 - 1 Mussala Premier League 16
30-06-2019 20:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Квартала 3 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
02-07-2019 18:45 не е избран A1 - Ingram Micro Top Fortune 2 - 6 Mussala Premier League 17
02-07-2019 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Proxiad 2 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 17
03-07-2019 22:30 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 2 - 3 Mussala Premier League 15
07-07-2019 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - СТЪРШЕЛ 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
08-07-2019 21:45 не е избран TIS - Ingram Micro Master Cloud 6 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 13
14-07-2019 18:15 не е избран Стабилните - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 10 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
08-08-2019 19:00 не е избран Тигрите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
01-09-2019 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
22-09-2019 18:00 не е избран Stomana Industry - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
05-10-2019 18:00 не е избран ФК Професорите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21