Враца

Марин Ангелов Маринов

клубове

роден на: 18.02.1995

години: 25

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран КФК "МЛАДОСТ " - АФК Скара Бира ВИСША ЛИГА 2019-2020 8
n/a не е избран Околчица /Враца/ - КФК "МЛАДОСТ " ВИСША ЛИГА 2019-2020 9
n/a не е избран КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Фантастико" Враца ВИСША ЛИГА 2019-2020 10
n/a не е избран ФК"ТИМАК АГРО" - КФК "МЛАДОСТ " ВИСША ЛИГА 2019-2020 11
n/a не е избран КФК "МЛАДОСТ " - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД ВИСША ЛИГА 2019-2020 12
n/a не е избран "Атлетик" Враца - КФК "МЛАДОСТ " ВИСША ЛИГА 2019-2020 14
30-08-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 5 Б група 1
08-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - КФК "МЛАДОСТ " 7 - 3 Б група 2
15-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК Ботевъ Брусен 4 - 4 Б група 3
22-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 3 - 3 Б група 4
05-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Фк ЧАМ КИД - КФК "МЛАДОСТ " 5 - 1 Б група 5
06-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 5 - 1 Б група 6
13-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - КФК "МЛАДОСТ " 2 - 2 Б група 7
20-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"КРИСТА" ЛОМ 2 - 3 Б група 8
25-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 5 Б група 9
01-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 4 - 0 Б група 10
08-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - КФК "МЛАДОСТ " 7 - 12 Б група 11
01-04-2018 19:20 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Фантастико" Враца 3 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
01-04-2018 22:10 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ " - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 4 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
15-04-2018 17:00 ЗАЛА ПМГ ФК"КРИСТА" ЛОМ - КФК "МЛАДОСТ " 4 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
15-04-2018 19:20 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
22-04-2018 18:10 ЗАЛА ПМГ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - КФК "МЛАДОСТ " 2 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
22-04-2018 22:15 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Кранамакс"-Враца 4 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
29-04-2018 15:20 ЗАЛА ПМГ ФК "ПАРТИЗАН" - КФК "МЛАДОСТ " 6 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-04-2018 17:00 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ " - "Игрис Махала" 1 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
29-04-2018 20:00 ЗАЛА ПМГ "Атлетик" Враца - КФК "МЛАДОСТ " 4 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
05-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 6 - 3 Б група 12
12-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - КФК "МЛАДОСТ " 3 - 5 Б група 13
26-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 7 - 3 Б група 15
03-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК"ТИМАК АГРО" - КФК "МЛАДОСТ " 2 - 5 Б група 16
05-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ " - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 5 - 3 Б група 17
10-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - КФК "МЛАДОСТ " 4 - 6 Б група 18
12-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ " - АФК Звезда 7 - 3 Б група 19
17-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - КФК "МЛАДОСТ " 0 - 4 Б група 20
09-01-2019 20:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
16-01-2019 19:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО "Атлетик" Враца - КФК "МЛАДОСТ " 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 2
23-01-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ " - ФК"SEBN-МЕЗДРА" 8 - 3 ЗИМНА ЛИГА 3
30-01-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Фантастико" Враца 6 - 3 ЗИМНА ЛИГА 4
06-02-2019 19:30 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - КФК "МЛАДОСТ " 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
13-02-2019 21:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ " - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 10 ЗИМНА ЛИГА 6
20-02-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ТИМАК АГРО" - КФК "МЛАДОСТ " 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
05-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА - КФК "МЛАДОСТ " 3 - 8 "Б" ГРУПА 1
11-04-2019 18:00 не е избран АФК Звезда - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 4 "Б" ГРУПА 2
02-05-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 5 "Б" ГРУПА 4
10-05-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 4 - 3 "Б" ГРУПА 5
23-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 1 "Б" ГРУПА 6
26-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 2 - 0 "Б" ГРУПА 3
05-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 9 - 4 "Б" ГРУПА 7
12-06-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 5 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 1
26-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 3 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 4
27-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 3 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 3
30-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 5 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 5
24-09-2019 18:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - КФК "МЛАДОСТ " 4 - 4 ВИСША ЛИГА 2019-2020 3
30-09-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 3 ВИСША ЛИГА 2019-2020 1
01-10-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 3 ВИСША ЛИГА 2019-2020 4
07-10-2019 19:20 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - Околчица /Враца/ 5 - 7 ВИСША ЛИГА 2019-2020 2
08-10-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - КФК "МЛАДОСТ " 6 - 6 ВИСША ЛИГА 2019-2020 5
21-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - "Атлетик" Враца 7 - 4 ВИСША ЛИГА 2019-2020 7
04-11-2019 19:20 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 3 - 6 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 1
19-11-2019 18:10 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"EKOFRUT" 4 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 3
21-11-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - КФК "МЛАДОСТ " 4 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 2
01-12-2019 13:30 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"SEBN-МЕЗДРА" 6 - 4 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 4
08-12-2019 15:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - КФК "МЛАДОСТ " 2 - 4 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 5
15-12-2019 14:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЧАВДАР 2020" БЯЛА СЛАТИНА 1 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 6
22-12-2019 15:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - КФК "МЛАДОСТ " 7 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 7
12-01-2020 14:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 5 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 9
19-01-2020 14:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 5 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 10
19-01-2020 19:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - КФК "МЛАДОСТ " 11 - 3 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 8
26-01-2020 19:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"SEBN-МЕЗДРА" - КФК "МЛАДОСТ " 5 - 0 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 11
02-02-2020 13:30 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"КУЛАТА" 7 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 12
05-03-2020 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЧАВДАР 2020" БЯЛА СЛАТИНА - КФК "МЛАДОСТ " 5 - 0 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 13
08-03-2020 12:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 0 - 5 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 14