Пловдив

Костадин Георгиев Бекяров

клубове

роден на: 03.07.1998

години: 22

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
13-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - FC FIGHTERS 5 - 5 CALCIO 1
20-09-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Армада Пловдив - Фаворит 6 - 7 CALCIO 2
27-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 5 CALCIO 3
04-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Danika 2 - 1 CALCIO 4
21-10-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Фаворит 2 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Сините Ангели - Фаворит 1 - 6 CALCIO 5
01-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - ХЪШОВЕ 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
14-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Десант-68 2 - 4 CALCIO 6
16-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Фаворит 9 - 6 CALCIO 7
25-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Активлайф 2 - 11 CALCIO 8
06-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - Фаворит 5 - 3 CALCIO 9
16-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Kamenitza-Интернационал 4 - 3 CALCIO 10
22-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Фаворит 4 - 4 CALCIO 11
04-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Криско 5 - 3 Група C 1
12-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Сабрина - Фаворит 1 - 4 Група C 2
18-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Победа (Царацово) 5 - 4 Група C 3
25-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Фаворит - DEMBA TEAM 4 - 2 Група C 1
05-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Армада Пловдив - Фаворит 4 - 5 Група C 2
10-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Фаворит - TAURUS BULLS 3 - 3 Група C 3
12-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Фаворит 4 - 4* КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
17-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Malki Koteta 2 - 5 Група C 1
25-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - АФК ХАОС 3 - 7 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-05-2017 00:00 не е избран ФК Бунарджика - Фаворит 0 - 5 Група C 2
07-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Сините Ангели 7 - 0 Група C 3
28-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ХЪШОВЕ 4 - 6 OPEN CUP ГФЛ
08-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - TAURUS BULLS 12 - 5 CALCIO 1
13-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Фаворит 2 - 2 CALCIO 2
19-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Смирненски 5 - 2 CALCIO 3
27-09-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Фаворит 8 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Фаворит 2 - 2 CALCIO 4
15-10-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - BOHEMIANS 4 - 6 CALCIO 5
18-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Фаворит 5 - 3 CALCIO 6
27-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - Фаворит 0 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Победа (Царацово) 9 - 6 CALCIO 7
07-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Фаворит 7 - 6 CALCIO 8
17-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - FC Siza Sport 2 - 8 CALCIO 9
22-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Фаворит 6 - 2 CALCIO 10
01-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 8 - 6 CALCIO 11
05-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - Фаворит 4 - 3 CALCIO 12
12-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - БРЕСТНИК 0 - 5 CALCIO 13
05-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Фаворит 4 - 1 CALCIO 14
13-03-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - BTL UNITED 2 - 2 CALCIO 15
22-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Фаворит 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
19-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Фаворит 4 - 5 LA LIGA 1
24-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - Синерджи 7 - 2 IT лига 1
30-09-2018 21:30 Терен 1 - Младежки център Фаворит - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 2
03-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Малкото Пони - Фаворит 0 - 5 LA LIGA 3
04-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - Прайм Холдинг 5 - 2 IT лига 2
10-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Римските орли 8 - 1 LA LIGA 4
18-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Фаворит 3 - 4 LA LIGA 5
18-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - 60K 4 - 1 IT лига 4
22-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - Футбол Радар 3 - 5 IT лига 5
25-10-2018 00:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 1 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - АйТи Старс 6 - 1 IT лига 6
31-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Криско 1 - 3 LA LIGA 6
07-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Фаворит 1 - 5 LA LIGA 7
12-11-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - Скейлфокус 9 - 1 IT лига 8
14-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Беси МФК 13 - 1 LA LIGA 8
21-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - Фаворит 1 - 12 LA LIGA 9
22-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Футбол Радар 3 - 5 IT лига 9
26-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - ФМИ-Пловдив 7 - 2 IT лига 10
28-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Фаворит - МФК Евмолпия 1 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
03-12-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Футбол Радар 2 - 7 IT лига 11
05-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ФК Торнадо 5 - 0 LA LIGA 10
12-12-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - Фаворит 2 - 7 LA LIGA 11
20-02-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - АФК ХАОС 4 - 7 LA LIGA 12
04-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Футбол Радар 5 - 7 IT лига 7
05-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ФК Маламир 7 - 4 LA LIGA 14
13-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - Фаворит 5 - 2 LA LIGA 15
14-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Синерджи - Футбол Радар 3 - 8 IT лига 12
20-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 2 - 8 LA LIGA 16
21-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Футбол Радар 2 - 15 IT лига 13
25-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - Ес Би Тек 5 - 1 IT лига 14
03-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Фаворит 5 - 0 LA LIGA 17
04-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център 60K - Футбол Радар 2 - 8 IT лига 15
10-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - АФК Белица 20 4 - 3 LA LIGA 18
11-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - Ейсик Депо 5 - 2 IT лига 16
15-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Футбол Радар 0 - 5 IT лига 17
17-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Крепост - Фаворит 3 - 5 LA LIGA 19
25-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - ВиЕсДжи 6 - 0 IT лига 18
25-04-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Фаворит 5 - 10 LA LIGA 20
01-05-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 LA LIGA 21
07-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Фаворит 2 - 1 LA LIGA 22
16-05-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Футбол Радар 0 - 5 IT лига 19
17-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Internazionale 5 - 0 LA LIGA 23
20-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - Риуорд Гейтуей 5 - 0 IT лига 20
22-05-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Фаворит 7 - 4 LA LIGA 24
27-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Футбол Радар 3 - 5 IT лига 21
29-05-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Quantico 5 - 3 LA LIGA 25
03-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Футбол Радар 0 - 5 IT лига 3
06-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - СайтГраунд 7 - 3 IT лига 22
06-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Фаворит 6 - 4 Финални плейофи
12-06-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - Фаворит 4 - 4* OPEN CUP ГФЛ
18-06-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ФК Крепост 5 - 4 OPEN CUP ГФЛ
05-07-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Фаворит 3 - 2 OPEN CUP ГФЛ
08-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Футбол Радар - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 6 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
15-07-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Футбол Радар 6 - 3 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП