София

Диян Миленов Гърмидолов

клубове

роден на: 21.04.1992

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-08-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM Арсенал Петров - FC ALA GROUP 4 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
06-09-2014 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
13-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Белите София - FC ALA GROUP *2 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
27-09-2014 16:00 не е избран FC ALA GROUP - Гръм София 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
04-10-2014 20:00 не е избран Totally Erected - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
11-10-2014 21:00 не е избран FC ALA GROUP - АФК Софиянци 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
18-10-2014 20:00 не е избран Актавис - FC ALA GROUP 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
01-11-2014 21:00 не е избран FC ALA GROUP - Витоша Бистрица 1 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
08-11-2014 16:00 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
15-11-2014 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Chelsea Bulgaria 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
22-11-2014 21:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - FC ALA GROUP 4 - 4* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
29-11-2014 17:00 не е избран FC ALA GROUP - Media United 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
06-12-2014 15:00 не е избран OLYMPIC HOPES - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
13-12-2014 17:00 не е избран FC ALA GROUP - ФК Западно Ехо 5 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
14-02-2015 12:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - FC ALA GROUP 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
19-02-2015 18:45 не е избран ОРЛОВЕЦ - FC ALA GROUP 9 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-02-2015 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - АЯКС СОФИЯ 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
14-03-2015 17:00 Palmsbet stadium FC ALA GROUP - Пиянките 12 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
20-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM УЛТРА - FC ALA GROUP 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
28-03-2015 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Безнадежните 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
04-04-2015 17:00 не е избран Аполо СК - FC ALA GROUP 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
18-04-2015 18:00 не е избран FC ALA GROUP - АКАДЕМИК 84 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
25-04-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
09-05-2015 17:00 не е избран FC ALA GROUP - Белите София 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
22-05-2015 19:45 не е избран Септември София - FC ALA GROUP 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
23-05-2015 16:00 не е избран Арсенал Петров - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
30-05-2015 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
06-06-2015 18:00 не е избран Vamos - FC ALA GROUP 2 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
13-06-2015 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Totally Erected 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
20-06-2015 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
27-06-2015 16:00 не е избран FC ALA GROUP - JAGUARES 10 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
04-07-2015 16:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC ALA GROUP 9 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
09-07-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Teka - FC ALA GROUP 2 - 7 Група H 1
13-07-2015 18:45 не е избран FC ALA GROUP - NIKE team 6 - 3 Група H 2
20-07-2015 21:45 не е избран Delta Guard - FC ALA GROUP 1 - 3 Група H 3
27-07-2015 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Милан 6 - 4 Група H 4
03-08-2015 20:45 не е избран ГРАНИТ - FC ALA GROUP 5 - 5 Група H 5
10-08-2015 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Черно тото 3 - 3* Елиминации
29-08-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - Пирин Гоце Делчев 9 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
05-09-2015 16:00 не е избран vampires - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
27-09-2015 11:00 не е избран Белите София - FC ALA GROUP 6 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
03-10-2015 21:00 не е избран FC ALA GROUP - Mat Star P 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
10-10-2015 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Локомотив 2012 Вакарел 7 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
17-10-2015 16:00 не е избран УЛТРА - FC ALA GROUP 1 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
24-10-2015 21:00 не е избран FC ALA GROUP - АКАДЕМИК 84 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
31-10-2015 00:00 не е избран КОС България - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
07-11-2015 16:00 не е избран FC ALA GROUP - ФК Живите Мъртви 3 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
09-11-2015 22:30 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 2 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
14-11-2015 20:00 не е избран Еврофутбол - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
21-11-2015 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Пиянките 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
28-11-2015 16:00 не е избран Santos - FC ALA GROUP 2 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
05-12-2015 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Бандата 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
12-12-2015 00:00 не е избран Гробарите - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
15-02-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Busmanci 8 - 6 Финални плейофи
18-02-2016 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Santos 5 - 2 Финални плейофи
27-02-2016 16:00 не е избран FreshMarket - FC ALA GROUP 6 - 0 PREMIER LEAGUE 1
01-03-2016 21:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Sushi Shef 6 - 3 CHAMPIONSHIP 1
09-03-2016 18:45 не е избран Billa - Bristol Rovers Bulgaria 1 - 3 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2016 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Аякс-Зебра *3 - 3 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2016 18:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - SSV 1 - 8 CHAMPIONSHIP 3
19-03-2016 17:00 не е избран Валяците - FC ALA GROUP 12 - 3 PREMIER LEAGUE 3
23-03-2016 19:45 не е избран ТЕМИДА - Bristol Rovers Bulgaria 4 - 4* CHAMPIONSHIP 4
26-03-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Carpe Diem FC 2 - 0 PREMIER LEAGUE 4
30-03-2016 21:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Skypharm 1 - 9 CHAMPIONSHIP 5
02-04-2016 17:00 не е избран FC SAN MARCO - FC ALA GROUP 9 - 6 PREMIER LEAGUE 5
06-04-2016 19:45 не е избран Quehenberger Logistics - Bristol Rovers Bulgaria 3 - 5 CHAMPIONSHIP 6
09-04-2016 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
12-04-2016 19:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
16-04-2016 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC ALA GROUP 7 - 2 PREMIER LEAGUE 7
20-04-2016 21:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Ойрошпед 4 - 2 CHAMPIONSHIP 8
23-04-2016 17:00 не е избран FC ALA GROUP - АЯКС СОФИЯ 2 - 3 PREMIER LEAGUE 8
26-04-2016 18:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Bristol Rovers Bulgaria 4 - 0 CHAMPIONSHIP 9
11-05-2016 22:30 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - ДМ БЪЛГАРИЯ 3 - 6 CHAMPIONSHIP 10
13-05-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FC ALA GROUP 5 - 4 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - Bristol Rovers Bulgaria 5 - 3 CHAMPIONSHIP 11
27-05-2016 18:45 не е избран FC ALA GROUP - МАРАДОНА 1 - 8 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2016 21:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Massive 1 - 7 CHAMPIONSHIP 12
04-06-2016 17:00 не е избран Актив комерс - FC ALA GROUP 3 - 4 PREMIER LEAGUE 11
10-06-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - Bristol Rovers Bulgaria 6 - 5 CHAMPIONSHIP 13
11-06-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Витоша Бистрица 2 - 3 PREMIER LEAGUE 12
15-06-2016 18:30 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - FC ING 2 - 4 CHAMPIONSHIP 14
21-06-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Bristol Rovers Bulgaria 9 - 3 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2016 20:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Most Wanted 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
29-06-2016 22:30 не е избран FC ALA GROUP - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 8 PREMIER LEAGUE 14
05-07-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Bristol Rovers Bulgaria 3 - 2 CHAMPIONSHIP 17
06-07-2016 21:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-07-2016 18:45 не е избран PMP Build Invest - FC ALA GROUP 9 - 4 PREMIER LEAGUE 13
18-07-2016 20:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Paysafe 5 - 3 Група А 2
27-07-2016 20:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Вършец 3 - 8 Група А 1
28-07-2016 21:45 не е избран Сердика - Bristol Rovers Bulgaria 9 - 0 Група А 3
01-08-2016 21:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 1 - 8 Група А 4
11-08-2016 20:45 не е избран Loko Vakarel - Bristol Rovers Bulgaria 5 - 6 Група А 5
15-08-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Bristol Rovers Bulgaria 5 - 0 Елиминации
26-08-2016 19:45 не е избран FC ALA GROUP - McDonald's 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
02-09-2016 19:45 не е избран SSV - Bristol Rovers Bulgaria 15 - 2 CHAMPIONSHIP 1
09-09-2016 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Santos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
13-09-2016 20:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Skypharm 5 - 3 CHAMPIONSHIP 2
16-09-2016 21:45 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
27-09-2016 18:45 не е избран Sushi Shef - Bristol Rovers Bulgaria 12 - 5 CHAMPIONSHIP 3
30-09-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - FC BAUHAUS ARENA 7 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
05-10-2016 21:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Класик Груп 5 - 2 CHAMPIONSHIP 4
07-10-2016 21:45 не е избран Наполи - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
11-10-2016 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Bristol Rovers Bulgaria 3 - 3 CHAMPIONSHIP 5
14-10-2016 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Белите София 3 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
18-10-2016 20:45 не е избран Оптиксорс - Bristol Rovers Bulgaria 6 - 1 CHAMPIONSHIP 6
22-10-2016 00:00 не е избран Mat Star - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
26-10-2016 18:30 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - UNILEVER ICE CREAM 5 - 10 CHAMPIONSHIP 7
28-10-2016 21:30 не е избран FC ALA GROUP - The "Mannschaft" 2 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
02-11-2016 21:00 Palmsbet stadium Ойрошпед - Bristol Rovers Bulgaria 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
04-11-2016 00:00 не е избран Орлите - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
08-11-2016 21:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Вършец 4 - 5 CHAMPIONSHIP 9
11-11-2016 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Ultras Team 6 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
15-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM formpoint - Bristol Rovers Bulgaria 2 - 4 CHAMPIONSHIP 10
18-11-2016 21:45 Palmsbet stadium АФК Софиянци - FC ALA GROUP 3 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
22-11-2016 00:00 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
25-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Media United 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
01-12-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Bristol Rovers Bulgaria - Рапидо Куриери 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
02-12-2016 00:00 не е избран ШПОРИТЕ - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
09-12-2016 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
07-01-2017 22:00 Царско село Сердика - Bristol Rovers Bulgaria 7 - 2 EFBET Пловдив 1
14-01-2017 10:00 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - БЕСНИТЕ 3 - 7 EFBET Пловдив 2
21-01-2017 13:00 не е избран Тяло пречиш ми - Bristol Rovers Bulgaria 4 - 6 EFBET Пловдив 3
31-01-2017 21:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Лозен Сити 5 - 3 EFBET Пловдив 4
03-02-2017 19:00 не е избран SPM -ltd - Bristol Rovers Bulgaria 0 - 5 EFBET Пловдив 5
08-02-2017 19:00 не е избран Малки Страсти - Bristol Rovers Bulgaria 9 - 3 ВТОРА ФАЗА
09-02-2017 18:45 не е избран FC ING - Bristol Rovers Bulgaria 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
13-02-2017 18:45 не е избран Шенкер - Bristol Rovers Bulgaria 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
16-02-2017 18:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - ТЕМИДА 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
18-02-2017 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
24-02-2017 19:45 не е избран Most Wanted - Bristol Rovers Bulgaria 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
02-03-2017 00:00 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
11-03-2017 18:30 не е избран Африка Юнайтед - FC ALA GROUP 0 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
17-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - Торпедо-София 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
31-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Media United 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
07-04-2017 21:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Белите София - FC ALA GROUP 1 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
26-04-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
12-05-2017 21:45 не е избран Витоша Бистрица - FC ALA GROUP 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
19-05-2017 21:45 не е избран FC ALA GROUP - JAGUARES 4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
26-05-2017 20:45 Palmsbet stadium Наполи - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
27-05-2017 21:45 не е избран Пирин Гоце Делчев - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
02-06-2017 21:45 Palmsbet stadium FC ALA GROUP - McDonald's 5 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
09-06-2017 20:45 не е избран ФК Отборчето - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
16-06-2017 21:45 не е избран FC ALA GROUP - The Mannschaft 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
23-06-2017 20:45 не е избран Santos - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
30-06-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
07-07-2017 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Mat Star - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
29-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Петролтех Трейдинг - FC ALA GROUP 3 - 2 PREMIER LEAGUE 13
12-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - GO PETROLEUM 2 - 6 PREMIER LEAGUE 3
27-09-2017 18:30 Palmsbet stadium FC ALA GROUP - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
04-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 7 - 4 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2017 21:00 Palmsbet stadium FC ALA GROUP - Milky Group Bio 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - FC ALA GROUP 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
25-10-2017 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Ilinden United 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Rehau - FC ALA GROUP 6 - 4 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - FC ALA GROUP 10 - 0 PREMIER LEAGUE 2
08-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Easy TV Net 8 - 5 PREMIER LEAGUE 10
15-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM MAHARANI - FC ALA GROUP 4 - 4* PREMIER LEAGUE 11
21-11-2017 00:00 не е избран FC ALA GROUP - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
06-12-2017 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2017 18:45 не е избран FC ALA GROUP - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
13-12-2017 20:45 Palmsbet stadium ВЕТ Юнайтед - FC ALA GROUP 3 - 3 PREMIER LEAGUE 15
06-01-2018 12:00 Царско село Бристол Роувърс* - Бундестим* 2 - 8 Група I 1
13-01-2018 22:00 Царско село Бристол Роувърс* - Фреш бар* 5 - 0 Група I 2
20-01-2018 20:00 не е избран Левски Паталеница* - Бристол Роувърс* 11 - 2 Група I 3
27-01-2018 12:00 не е избран Бристол Роувърс* - Актив комерс* 2 - 8 Група I 4
03-02-2018 13:00 не е избран Маншафта* - Бристол Роувърс* 0 - 5 Група I 5
06-03-2018 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
14-03-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вършец - FC ALA GROUP 5 - 3 PREMIER LEAGUE 17
19-03-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
27-03-2018 21:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Арсенал България 5 - 9 Premier League 2
28-03-2018 20:45 не е избран Петролтех Трейдинг - FC ALA GROUP 9 - 0 PREMIER LEAGUE 2
04-04-2018 20:45 не е избран Фен клуб Борусия Дортмунд България - Фен клуб Бристол Роувърс 6 - 3 Premier League 3
09-04-2018 21:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Съндърланд България 4 - 9 Premier League 4
20-04-2018 18:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Бристол Роувърс 4 - 5 Premier League 5
24-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Вършец - FC ALA GROUP 5 - 2 PREMIER LEAGUE 6
27-04-2018 20:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен Клуб Ливърпул България 4 - 7 Premier League 6
02-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Лев Инс 6 - 13 PREMIER LEAGUE 7
03-05-2018 19:45 не е избран Фен клуб Реал Мадрид България - Фен клуб Бристол Роувърс 8 - 5 Premier League 1
08-05-2018 20:45 Palmsbet stadium Фен клуб Милан България - Фен клуб Бристол Роувърс 3 - 6 Premier League 7
15-05-2018 19:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Реал Мадрид България 2 - 16 Premier League 8
15-05-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - ВЕТ Юнайтед 4 - 8 PREMIER LEAGUE 9
22-05-2018 20:45 не е избран Фен клуб Арсенал България - Фен клуб Бристол Роувърс 1 - 8 Premier League 9
29-05-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - FC ALA GROUP 6 - 2 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2018 20:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Борусия Дортмунд България 7 - 11 Premier League 10
01-06-2018 00:00 не е избран Fibank - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
01-06-2018 18:45 не е избран Ilinden United - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
05-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Rehau 11 - 5 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Бристол Роувърс 5 - 3 Premier League 11
08-06-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
09-06-2018 14:00 не е избран Джеки Чан - Бристол Роувърс* 3 - 2 F5WC - Group A 1
09-06-2018 16:00 не е избран Бристол Роувърс* - Paysafe Team 2 - 0 F5WC - Group A 3
09-06-2018 17:00 не е избран Бристол Роувърс* - Малки Страсти 1 - 7 F5WC - Eliminations
12-06-2018 20:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Нюкасъл България 4 - 3 Premier League 12
13-06-2018 22:30 не е избран ING - FC ALA GROUP 8 - 6 PREMIER LEAGUE 4
19-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - MAHARANI 8 - 1 PREMIER LEAGUE 5
19-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Бристол Роувърс 11 - 2 Premier League 13
20-06-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8 PREMIER LEAGUE 13
26-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Милан България 5 - 5 Premier League 14
03-07-2018 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
19-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Bristol Rovers Bulgaria - ДЖИ 10 4 - 3 Група D 1
25-07-2018 18:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Тики-Така 2 - 9 Група D 2
31-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Bristol Rovers Bulgaria 14 - 5 Група D 3
07-08-2018 20:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - ФК АЛТЕРНАТИВА 4 - 2 Група D 4
15-08-2018 20:45 не е избран Loko Vakarel - Bristol Rovers Bulgaria 4 - 14 Група D 5
20-08-2018 22:30 не е избран Сердика - Bristol Rovers Bulgaria 9 - 3 Елиминации
28-08-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Rehau 5 - 5 Източна конференция 1
11-09-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A.C.A.B. - FC ALA GROUP 4 - 2 Източна конференция 2
21-09-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Африка Юнайтед 4 - 9 Източна конференция 3
26-09-2018 20:45 не е избран SSV - FC ALA GROUP 6 - 3 Източна конференция 4
03-10-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - ОК Супер Транс 1 - 3 Източна конференция 5
09-10-2018 19:45 не е избран Фен клуб Реал Мадрид България - Фен клуб Бристол Роувърс 5 - 10 Premier League 3
09-10-2018 22:30 не е избран Вършец - FC ALA GROUP 5 - 1 Източна конференция 6
16-10-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Фен клуб Бристол Роувърс - Фен Клуб Ливърпул България 3 - 9 Premier League 4
17-10-2018 19:45 не е избран FC ALA GROUP - PalmsBet 3 - 4 Източна конференция 7
24-10-2018 19:45 не е избран iSTYLE - FC ALA GROUP 4 - 5 Източна конференция 8
26-10-2018 18:45 Palmsbet stadium Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Бристол Роувърс 6 - 3 Premier League 5
30-10-2018 21:45 Palmsbet stadium Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Нюкасъл България 3 - 3 Купата на феновете
02-11-2018 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Лев Инс 1 - 12 Източна конференция 9
06-11-2018 19:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Съндърланд България 0 - 5 Premier League 6
07-11-2018 19:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - FC ALA GROUP 10 - 4 Източна конференция 10
13-11-2018 20:45 не е избран Фен клуб Милан България - Фен клуб Бристол Роувърс 3 - 4 Premier League 7
14-11-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Сантяго Бернабеу 3 - 6 Източна конференция 11
05-12-2018 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Актив комерс 1 - 10 Източна конференция 14
06-01-2019 10:00 Царско село Bristol Rovers Bulgaria - Столичен Авто Транспорт 5 - 2 Imperia online 1
12-01-2019 16:00 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Магьосниците 3 - 3 Imperia online 2
20-01-2019 11:00 не е избран Paysafe - Bristol Rovers Bulgaria 1 - 1 Imperia online 3
26-01-2019 15:00 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - ФК Устрем 7 - 1 Imperia online 4
28-01-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Витоша Бистрица 5 - 0 Източна конференция 13
01-02-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - FC ALA GROUP 0 - 5 Източна конференция 19
04-02-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 5 - 1 Източна конференция 17
10-02-2019 11:00 не е избран Витоша Бистрица - Bristol Rovers Bulgaria 8 - 5 Imperia online 5
11-02-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Bamboo Beach 5 - 0 Източна конференция 18
13-02-2019 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - FC ALA GROUP 3 - 0 Източна конференция 15
16-02-2019 13:00 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Bristol Rovers Bulgaria 10 - 3 ВТОРА ФАЗА
21-02-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - FC ALA GROUP 0 - 5 Източна конференция 12
27-02-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - ФК Керамик 2 - 5 Източна конференция 16
13-03-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - FC ALA GROUP 1 - 7 CHAMPIONSHIP 2
20-03-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Rehau 15 - 4 CHAMPIONSHIP 3
27-03-2019 21:45 не е избран PalmsBet - FC ALA GROUP 0 - 2 CHAMPIONSHIP 4
01-04-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - V-TAC EUROPE отложен CHAMPIONSHIP 1
02-04-2019 19:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Арсенал България 6 - 2 Premier League 2
03-04-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - ING 4 - 7 CHAMPIONSHIP 5
09-04-2019 19:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Тотнъм България отложен Premier League 8
16-04-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Фен клуб Тотнъм България - Фен клуб Бристол Роувърс 2 - 12 Premier League 1
17-04-2019 20:45 не е избран FC ALA GROUP - ДСК Банка 1 - 5 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2019 19:45 не е избран Фен клуб Арсенал България - Фен клуб Бристол Роувърс - Premier League 9
19-04-2019 19:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Реал Мадрид България 1 - 6 Premier League 10
01-05-2019 21:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Нюкасъл България - Premier League 12
10-05-2019 18:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - FC ALA GROUP 4 - 2 CHAMPIONSHIP 8
14-05-2019 19:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Бристол Роувърс 5 - 0 Premier League 11
17-05-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - FK Kafana Stefanovic 3 - 5 CHAMPIONSHIP 9
23-05-2019 18:45 не е избран Easy TV Net - FC ALA GROUP - CHAMPIONSHIP 10
28-05-2019 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Сердика - CHAMPIONSHIP 11
29-05-2019 21:45 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Бристол Роувърс - Premier League 13
30-05-2019 18:45 не е избран DSV - FC ALA GROUP - CHAMPIONSHIP 6
04-06-2019 19:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Милан България - Premier League 14
07-06-2019 20:45 не е избран A.C.A.B. - FC ALA GROUP - CHAMPIONSHIP 12
10-06-2019 20:45 не е избран FC ALA GROUP - FC A.C.A.B - 2018 - CHAMPIONSHIP 13
18-06-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - FC ALA GROUP 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
25-06-2019 19:00 не е избран FC ALA GROUP - SSV - CHAMPIONSHIP 15
02-07-2019 19:00 не е избран FC ALA GROUP - ГЕОДЕТ - CHAMPIONSHIP 16
09-07-2019 19:00 не е избран VENDETTA-OLISPED - FC ALA GROUP - CHAMPIONSHIP 17