Пловдив

Георги Илиев Добрев

клубове

роден на: 16.09.1993

години: 26

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
13-03-2014 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ELMA-S 4 - 6 LA LIGA 1
18-03-2014 21:00 ВСИ 2 терен Бактрейд - ГЯВОЛИТЕ 0 - 0 LA LIGA 5
26-03-2014 20:30 ВСИ 1 терен Бактрейд - Баркод 7 - 1 LA LIGA 3
04-04-2014 21:00 СЦ Арена Светкавиците - Бактрейд 0 - 2 LA LIGA 4
09-04-2014 20:30 ВСИ 1 терен Бактрейд - АФК Гарата 1 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен Бактрейд - Verso Travel 5 - 3 LA LIGA 11
30-04-2014 20:30 ВСИ 2 терен FC Galacticos - Бактрейд 4 - 8 LA LIGA 10
07-05-2014 20:30 ВСИ 1 терен Космос - Бактрейд 5 - 3 LA LIGA 6
14-05-2014 21:00 СЦ Арена Бактрейд - Харизма 2 - 4 LA LIGA 7
20-05-2014 21:00 ВСИ 2 терен Ф.К. Петър Берон - Бактрейд 1 - 10 КУПА АРЕНА
26-05-2014 21:00 СЦ Арена Щ+Щ - Бактрейд 2 - 3 LA LIGA 8
04-06-2014 21:30 ВСИ 2 терен Бактрейд - АФК Марица 7 - 3 LA LIGA 9
16-06-2014 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Бактрейд 4 - 4 LA LIGA 2
30-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Бактрейд *2 - 2 КУПА АРЕНА
02-07-2014 20:00 ВСИ 2 терен Бактрейд - BOHEMIANS 7 - 4 LA LIGA 13
25-08-2014 20:00 СЦ Арена ELMA-S - Бактрейд 3 - 5 LA LIGA 12
03-09-2014 20:00 ВСИ 2 терен Баркод - Бактрейд 1 - 8 LA LIGA 14
12-09-2014 21:00 СЦ Арена Бактрейд - Светкавиците 3 - 6 LA LIGA 15
17-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен ГЯВОЛИТЕ - Бактрейд 2 - 3 LA LIGA 16
29-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен Бактрейд - Космос 0 - 5 LA LIGA 17
02-10-2014 21:00 ВСИ 2 терен Харизма - Бактрейд 3 - 6 LA LIGA 18
10-10-2014 19:00 СЦ Арена Бактрейд - Щ+Щ 7 - 4 LA LIGA 19
17-10-2014 19:00 СЦ Арена АФК Марица - Бактрейд 5 - 7 LA LIGA 20
27-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен Verso Travel - Бактрейд 2 - 1 LA LIGA 22
29-10-2014 19:00 ВСИ 1 терен Бактрейд - FC Galacticos 1 - 5 LA LIGA 21
03-11-2014 21:00 СЦ Арена Бактрейд - КЦМ 2000 ГРУП 7 - 13 Финални плейофи 1
07-11-2014 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 2
10-11-2014 00:00 не е избран Бактрейд - Младежка 1 0 - 5 Финални плейофи 3
17-11-2014 00:00 не е избран ХЪШОВЕ - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 4
21-11-2014 00:00 не е избран Бактрейд - FC Galacticos 0 - 0 Финални плейофи 5
24-11-2014 00:00 не е избран Космос - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 6
28-11-2014 00:00 не е избран Бактрейд - Verso Travel 0 - 5 Финални плейофи 7
01-12-2014 00:00 не е избран Светкавиците - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 8
13-03-2015 19:00 Авангард Бактрейд - АФК Гарата 3 - 4 LA LIGA 1
16-03-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Бактрейд 6 - 7 LA LIGA 2
27-03-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - FC Siza Sport 5 - 3 LA LIGA 3
02-04-2015 21:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Бактрейд 3 - 1 LA LIGA 4
15-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Бактрейд 10 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-04-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - АФК Марица 1 - 0 LA LIGA 5
24-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Бактрейд 3 - 2 LA LIGA 6
15-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Житница - Бактрейд 4 - 5 LA LIGA 8
18-05-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - 90 6 - 5 LA LIGA 9
24-05-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Бактрейд 6 - 5 Вътрешни квалификации ААЛ
29-05-2015 21:00 Авангард Fresh Penis - Бактрейд 5 - 5 LA LIGA 10
04-06-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - ХЪШОВЕ 2 - 0 LA LIGA 11
11-06-2015 20:00 СЦ Арена Old School - Бактрейд 3 - 5 LA LIGA 12
17-06-2015 21:00 Авангард Бактрейд - АПФК Пловдив 3 - 14 LA LIGA 7
23-06-2015 18:00 СЦ Арена Бактрейд - AFC Cvet Junior 1 - 6 LA LIGA 13
25-06-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ФК Бунарджика 5 - 3 LA LIGA 14
01-07-2015 21:00 Авангард Щ+Щ - Бактрейд 3 - 8 LA LIGA 15
05-07-2015 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Бактрейд 2 - 16 LA LIGA 16
25-08-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - BOHEMIANS 3 - 9 LA LIGA 17
30-08-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Бактрейд 7 - 5 LA LIGA 18
03-09-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - Kamenitza-Интернационал 7 - 7 LA LIGA 19
14-09-2015 21:00 СЦ Арена АФК Марица - Бактрейд 4 - 2 LA LIGA 20
18-09-2015 19:00 Авангард Бактрейд - АФК ХАОС 5 - 4 LA LIGA 21
25-09-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бактрейд 11 - 6 LA LIGA 22
02-10-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - ФК Житница 8 - 6 LA LIGA 23
09-10-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ХЪШОВЕ 4 - 2 КУПА АРЕНА
16-10-2015 21:00 СЦ Арена ФК ПЛОВДИВ - Бактрейд 5 - 14 LA LIGA 24
28-10-2015 19:00 СЦ Арена Бактрейд - Fresh Penis 3 - 5 LA LIGA 25
30-10-2015 19:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Бактрейд *3 - 3 КУПА АРЕНА
06-11-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Бактрейд 2 - 5 LA LIGA 26
11-11-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - Old School 3 - 2 LA LIGA 27
23-11-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Бактрейд 6 - 3 LA LIGA 28
01-12-2015 18:45 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бактрейд 4 - 8 LA LIGA 29
07-12-2015 20:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Щ+Щ 9 - 4 LA LIGA 30
15-12-2015 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Бактрейд 2 - 0 Финални плейофи
23-02-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - СИНИ ОРЛИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
02-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Бактрейд 3 - 5 ВИСША ЛИГА 2
16-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Фитони 9 - 6 ВИСША ЛИГА 3
22-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Бактрейд 9 - 9 ВИСША ЛИГА 4
30-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Лаос 4 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Балканска Гозба 4 - 4 ВИСША ЛИГА 5
13-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Спартак - Бактрейд 3 - 10 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Десант-68 3 - 1 ВИСША ЛИГА 7
27-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Бактрейд 2 - 2 ВИСША ЛИГА 8
03-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 7 ВИСША ЛИГА 9
10-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 10
15-05-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - VIP Dent 1 - 10 ВИСША ЛИГА 11
18-05-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бактрейд 5 - 7 ВИСША ЛИГА 12
20-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Бактрейд 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 13
31-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Бактрейд 6 - 2 ВИСША ЛИГА 14
08-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Младежка 1 3 - 3 ВИСША ЛИГА 15
30-08-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Тарос Трейд 2 - 5 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - СИНИ ОРЛИ 5 - 4 ВИСША ЛИГА 2
14-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - Бактрейд 4 - 3 ВИСША ЛИГА 3
20-09-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 4
27-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 5
06-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бактрейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Ф.К. ОАЗИС 3 - 5 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 7
24-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 12 ВИСША ЛИГА 8
31-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Бактрейд 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Бактрейд 6 - 0 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - TNN Gold 4 - 9 ВИСША ЛИГА 10
22-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Бактрейд 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
25-11-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - TNN Gold 3 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 10 ВИСША ЛИГА 12
14-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Бактрейд 8 - 4 ВИСША ЛИГА 13
28-02-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Лаос 2 - 4 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 15
16-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Бактрейд 8 - 4 ВИСША ЛИГА 16
28-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 7 - 3 ВИСША ЛИГА 18
17-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Лаос 5 - 1 ВИСША ЛИГА 19
19-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бактрейд 7 - 10 ВИСША ЛИГА 20
26-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Фитони 4 - 3 ВИСША ЛИГА 21
03-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Бактрейд 9 - 2 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Бактрейд 0 - 5 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Балканска Гозба 1 - 6 ВИСША ЛИГА 24
01-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Бактрейд 8 - 2 ВИСША ЛИГА 25
06-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Фитони 2 - 6 ВИСША ЛИГА 26
13-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бактрейд 9 - 2 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АПФК Пловдив 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бактрейд 7 - 3 ВИСША ЛИГА 29
06-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център No Mercy - Бактрейд 7 - 5 CALCIO 1
13-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - БРЕСТНИК 5 - 0 CALCIO 2
19-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Бактрейд 4 - 4 CALCIO 3
29-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Сабрина 6 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Фаворит 2 - 2 CALCIO 4
12-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - Бактрейд 7 - 5 CALCIO 5
18-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Десант-68 2 - 1 CALCIO 6
27-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Бактрейд 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - AFC Cvet Junior 0 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Смирненски - Бактрейд 4 - 6 CALCIO 7
08-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център BTL UNITED - Бактрейд 2 - 5 CALCIO 8
15-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - BOHEMIANS 1 - 6 CALCIO 9
22-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - Бактрейд 4 - 1 CALCIO 10
29-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Победа (Царацово) 11 - 3 CALCIO 11
10-12-2017 17:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Бактрейд 6 - 2 CALCIO 12
13-12-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - FC Siza Sport 1 - 8 CALCIO 13
07-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 3 - 7 CALCIO 14
14-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ФК Бунарджика 8 - 2 CALCIO 15
27-03-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Малкото Пони - Бактрейд 2 - 10 OPEN CUP Група Б 1
04-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Криско 5 - 4 OPEN CUP Група Б 2
11-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 1 - 9 OPEN CUP Група Б 3
25-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Светците 7 - 2 OPEN CUP Група Б 5
01-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Беси МФК - Бактрейд 3 - 4 OPEN CUP Група Б 6
06-05-2018 00:00 не е избран Бактрейд - Смирненски 5 - 0 OPEN CUP Група Б 7
15-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Quantico - Бактрейд 2 - 5 OPEN CUP Група Б 8
29-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - МФК Евмолпия 1 - 3 OPEN CUP Група Б 9
12-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ФК Илюминати 5 - 0 OPEN CUP ГФЛ
20-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Old School 6 - 5 OPEN CUP ГФЛ
25-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Ф.К. Елит 6 - 2 OPEN CUP ГФЛ
30-06-2018 19:30 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - Бактрейд 10 - 3 OPEN CUP ГФЛ
17-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център TAURUS BULLS - Бактрейд 2 - 13 LA LIGA 1
24-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - BROTHERS-SECURITY 12 - 1 LA LIGA 2
03-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Бактрейд 7 - 0 LA LIGA 3
10-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АФК ХАОС 3 - 4 LA LIGA 4
18-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Quantico - Бактрейд 5 - 5 LA LIGA 5
24-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Бактрейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Бактрейд 4 - 2 LA LIGA 7
14-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - ФК Маламир 11 - 0 LA LIGA 8
21-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 9
03-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - NO to Racism 6 - 7 LA LIGA 10
12-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Секс богове - Бактрейд 5 - 8 LA LIGA 11
29-12-2018 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бактрейд - Maina City 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА 3
06-01-2019 14:00 СЦ Оптимум ФК Илюминати - Бактрейд 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 1
12-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 Бактрейд - ФК Самурай 7 - 4 ЗИМНА ЛИГА 4
20-01-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 ХАОС - Бактрейд 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бактрейд - FC Fitoni 1 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 АПФК Пловдив - Бактрейд 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА 7
02-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - Бактрейд 4 - 5 ЗИМНА ЛИГА 8
09-02-2019 15:00 СЦ Оптимум Бактрейд - Бохемианс 4 - 4 ЗИМНА ЛИГА 9
16-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - Бактрейд 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 10
20-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ФК Бунарджика 2 - 7 LA LIGA 12
23-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 Бактрейд - Футболна Академия 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 13:00 не е избран ФК Маламир - Бактрейд 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 12
26-02-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - Бактрейд 3 - 8 LA LIGA 13
07-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - FC Siza Sport 2 - 4 LA LIGA 14
10-03-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 7 ЗИМНА ЛИГА 13
18-03-2019 20:00 СЦ Оптимум Бактрейд - ФК Илюминати 3 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
22-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - АФК Белица 20 5 - 9 LA LIGA 16
24-03-2019 16:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Бактрейд 3 - 4 LA LIGA 15
26-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Бактрейд 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Футболна Академия - Бактрейд 5 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - FC Plovdiv 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
03-04-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Бактрейд 2 - 3 LA LIGA 17
12-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ФК Крепост 2 - 7 LA LIGA 18
18-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Бактрейд 3 - 5 LA LIGA 19
25-04-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Фаворит 5 - 10 LA LIGA 20
28-04-2019 00:00 не е избран Беси МФК - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 21
07-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 0 LA LIGA 22
12-05-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 23
21-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - МФК Евмолпия 5 - 8 LA LIGA 24
26-05-2019 00:00 не е избран БОРА - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 25
06-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи