Пловдив

Павел Иванов Янев

клубове

роден на: 02.06.1995

години: 25

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
05-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ФК Илюминати 3 - 1 LA LIGA 1
12-09-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център ФК Илюминати - Ф.К. Елит 2 - 9 LA LIGA 2
22-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център Любекс - ФК Илюминати 6 - 4 LA LIGA 3
27-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Пълдин Атлетик 3 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Quantico 6 - 1 LA LIGA 4
12-10-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Фитони - ФК Илюминати 2 - 3 LA LIGA 5
17-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Криско 4 - 2 LA LIGA 6
25-10-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Победа (Царацово) - ФК Илюминати 6 - 10 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Мосад - ФК Илюминати 12 - 6 LA LIGA 7
07-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - АФК ХАОС 0 - 5 LA LIGA 8
20-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Последен Шанс 0 - 5 LA LIGA 10
05-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Сабрина 7 - 1 LA LIGA 12
13-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Илюминати 2 - 7 LA LIGA 13
06-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - La Furia 1 - 4 LA LIGA 14
21-03-2018 21:10 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - TAURUS BULLS 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
05-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Old School - ФК Илюминати 5 - 4 OPEN CUP Група А 2
15-04-2018 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Десант-68 5 - 4 OPEN CUP Група А 3
17-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център La Furia - ФК Илюминати 3 - 4 OPEN CUP Група А 4
20-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - ФК Илюминати 5 - 0 OPEN CUP Група А 1
29-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Ф.К. Елит 0 - 5 OPEN CUP Група А 5
30-04-2018 00:00 не е избран Победа (Царацово) - ФК Илюминати 0 - 5 OPEN CUP Група А 6
03-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Малкото Пони 5 - 2 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - АФК Белица 20 3 - 11 OPEN CUP Група А 7
15-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център BTL UNITED - ФК Илюминати 1 - 6 OPEN CUP Група А 8
30-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - DEMBA TEAM 3 - 7 OPEN CUP Група А 9
05-06-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център ФК Илюминати - Любекс 3 - 3* MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
12-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ФК Илюминати 5 - 0 OPEN CUP ГФЛ
19-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Фаворит 4 - 5 LA LIGA 1
26-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Илюминати 1 - 5 LA LIGA 2
01-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - МФК Евмолпия 3 - 4 LA LIGA 3
08-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център TAURUS BULLS - ФК Илюминати 1 - 10 LA LIGA 4
17-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Последен Шанс 1 - 4 LA LIGA 5
25-10-2018 00:00 Терен 3 - Младежки център ФК Илюминати - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 11 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Quantico - ФК Илюминати 5 - 8 LA LIGA 6
06-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Бактрейд 4 - 2 LA LIGA 7
14-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - БРЕСТНИК 6 - 3 LA LIGA 8
20-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Секс богове - ФК Илюминати 2 - 8 LA LIGA 9
28-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - ФК Торнадо 11 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
05-12-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - FC Plovdiv 8 - 2 LA LIGA 10
13-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Илюминати 2 - 9 LA LIGA 11
29-12-2018 14:00 СЦ Оптимум - терен 2 Бохемианс - ФК Илюминати 5 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 2 ФК Илюминати - ФК Бунарджика 1 - 8 ЗИМНА ЛИГА 3
06-01-2019 14:00 СЦ Оптимум ФК Илюминати - Бактрейд 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 1
12-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 Футболна Академия - ФК Илюминати 6 - 5 ЗИМНА ЛИГА 4
19-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Илюминати - ФК Маламир 8 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
27-01-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Илюминати - ФК Активлайф 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
02-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Илюминати 11 - 7 ЗИМНА ЛИГА 6
05-02-2019 19:00 СЦ Оптимум ФК Илюминати - Maina City 3 - 3 ЗИМНА ЛИГА 8
09-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Илюминати 0 - 2 ЗИМНА ЛИГА 9
16-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Илюминати - ФК Траките 2017 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 10
19-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Криско 6 - 6 LA LIGA 12
23-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 2 ХАОС - ФК Илюминати 3 - 0 ЗИМНА ЛИГА 11
27-02-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Илюминати 2 - 5 LA LIGA 13
28-02-2019 20:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Илюминати - FC Fitoni 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА 12
04-03-2019 20:00 СЦ Оптимум АПФК Пловдив - ФК Илюминати 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 13
05-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Беси МФК 15 - 4 LA LIGA 14
12-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - ФК Илюминати 0 - 11 LA LIGA 15
18-03-2019 20:00 СЦ Оптимум Бактрейд - ФК Илюминати 3 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
20-03-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - БОРА 7 - 1 LA LIGA 16
27-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Илюминати 4 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
03-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - ФК Илюминати 3 - 11 LA LIGA 17
10-04-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - АФК ХАОС 11 - 0 LA LIGA 18
24-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - ФК Маламир 19 - 5 LA LIGA 20
01-05-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център NO to Racism - ФК Илюминати 3 - 1 LA LIGA 21
08-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - ФК Бунарджика 4 - 0 LA LIGA 22
19-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Илюминати 0 - 9 LA LIGA 23
22-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - АФК Белица 20 7 - 4 LA LIGA 24
30-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Крепост - ФК Илюминати 4 - 6 LA LIGA 25
20-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - FC Siza Sport 1 - 3 Финални плейофи
07-07-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ФК Илюминати 4 - 3 Финални плейофи