Пловдив

Иван Венциславов Чалъков

клубове

роден на: 21.04.1999

години: 20

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
10-03-2016 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Тарос Трейд 6 - 5 LA LIGA 1
15-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Сборная 4 - 1 LA LIGA 2
23-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Тарос Трейд 1 - 8 LA LIGA 3
01-04-2016 00:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC Siza Sport 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - ШАШ 3 - 2 LA LIGA 4
13-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Тарос Трейд 5 - 10 LA LIGA 5
04-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 4 - 12 LA LIGA 7
11-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Тарос Трейд 5 - 4 LA LIGA 8
16-05-2016 22:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 8 - 1 LA LIGA 9
22-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Единствените - Тарос Трейд 3 - 14 LA LIGA 10
24-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - BOHEMIANS 5 - 1 LA LIGA 11
27-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Ф.К. ОАЗИС 2 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-06-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Тарос Трейд 3 - 2 Bundesliga 1
07-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Тарос Трейд 2 - 6 Bundesliga 2
10-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Тарос Трейд 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
14-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ХЪШОВЕ 9 - 4 Bundesliga 3
23-06-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Тарос Трейд 8 - 5 Bundesliga 4
28-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - MS 8 - 5 Bundesliga 5
05-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Тарос Трейд 3 - 6 Bundesliga 6
12-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 5 - 0 Bundesliga 7
19-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 2 - 6 Финални плейофи
30-08-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Тарос Трейд 2 - 5 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Пълдин Атлетик 4 - 3 ВИСША ЛИГА 2
16-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 7 - 4 ВИСША ЛИГА 3
21-09-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - TNN Gold 5 - 0 ВИСША ЛИГА 4
27-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 0 - 2 ВИСША ЛИГА 5
07-10-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Тарос Трейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 5 - 3 ВИСША ЛИГА 6
19-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Тарос Трейд 3 - 2 ВИСША ЛИГА 7
26-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 8
09-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Тарос Трейд 8 - 2 ВИСША ЛИГА 9
11-11-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 3 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 0 - 4 ВИСША ЛИГА 10
22-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 5 - 0 ВИСША ЛИГА 11
07-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 5 - 5 ВИСША ЛИГА 12
13-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Тарос Трейд 4 - 3 ВИСША ЛИГА 13
01-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 3 - 5 ВИСША ЛИГА 14
13-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 4 - 2 ВИСША ЛИГА 15
22-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 4 - 1 ВИСША ЛИГА 16
29-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 5 - 12 ВИСША ЛИГА 17
05-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Фитони 8 - 2 ВИСША ЛИГА 18
12-04-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Тарос Трейд 2 - 6 ВИСША ЛИГА 19
19-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 6 - 10 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 3 - 3 ВИСША ЛИГА 21
03-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Бактрейд 9 - 2 ВИСША ЛИГА 22
11-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 5 - 1 ВИСША ЛИГА 23
17-05-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 1 - 1 ВИСША ЛИГА 24
01-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Бактрейд 8 - 2 ВИСША ЛИГА 25
05-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - СИНИ ОРЛИ 3 - 1 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 4 - 6 ВИСША ЛИГА 27
21-06-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 8 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 3 - 9 ВИСША ЛИГА 29
23-08-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Тарос Трейд 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
30-08-2017 21:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Пълдин Атлетик 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Тарос Трейд 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
13-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
29-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Тарос Трейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - СИНИ ОРЛИ 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
10-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 12 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
18-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Тарос Трейд 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
24-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Тарос Трейд 6 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
12-11-2017 18:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Тарос Трейд 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
29-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
10-12-2017 15:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Тарос Трейд 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
12-12-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
07-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Тарос Трейд 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
15-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
21-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
11-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - VIP Dent 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
22-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 6 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
25-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Тарос Трейд 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
02-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - AFC Cvet Junior 3 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
29-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - VIP Dent 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
04-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Тарос Трейд 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
08-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Любекс 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-06-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
19-06-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 7 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
22-06-2018 19:30 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-06-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
11-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Тарос Трейд 1 - 6 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
18-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Тарос Трейд 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
25-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - AFC Cvet Junior 4 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
02-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Тарос Трейд 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
09-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
12-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
16-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Тарос Трейд 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
23-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 2 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
04-11-2018 12:45 Игрище зад централна поща Тарос Трейд - Hott 5 - 2 Югоизток - група D 2
04-11-2018 15:30 ГПЧЕ "Ромен Ролан" ФК Арда 1924 - Тарос Трейд 1 - 3 Югоизток - група D 3
04-11-2018 19:45 Игрище зад централна поща Тарос Трейд - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
07-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
20-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
24-11-2018 00:00 Каменица Арена - терен 1 FC Fitoni - Тарос Трейд 5 - 0 Югоизток - група E 1
24-11-2018 00:00 Каменица Арена - терен 1 Тарос Трейд - FC One Minute 0 - 0 Югоизток - група E 2
24-11-2018 00:00 Каменица Арена - терен 2 ФЛОРИД - Тарос Трейд 5 - 0 Югоизток - група E 3
27-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Имхотеп 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
08-12-2018 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 3 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
01-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Тарос Трейд 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
05-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
19-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - TNN Gold 3 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
26-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Тарос Трейд 3 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Тарос Трейд 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
16-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
23-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
07-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - UEFALONA 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
20-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
22-05-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Тарос Трейд 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
28-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
04-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
11-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 10 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
14-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Тарос Трейд 3 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
19-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Хулигани 0 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
25-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
30-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
02-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Тарос Трейд 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29