Пловдив

Димитър Петров Стамболийски

клубове

роден на: 28.02.1998

години: 22

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
11-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FC Lauta Hools 3 - 3 СУПЕР Лига 7 1
18-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FC "Old Dogs" 5 - 4 СУПЕР Лига 7 2
25-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - FC Lauta Hools 0 - 11 СУПЕР Лига 7 3
02-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - COCA COLA 13 - 0 СУПЕР Лига 7 4
16-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК Самурай 5 - 3 СУПЕР Лига 7 6
06-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - FC Lauta Hools 2 - 9 СУПЕР Лига 7 9
08-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" Беломорски - FC Lauta Hools 2 - 5 СУПЕР Лига 7 7
15-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FA Plovdiv 6 - 2 СУПЕР Лига 7 10
04-12-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 5
04-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - Балканска Гозба 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
09-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - FC Lauta Hools 4 - 9 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
12-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - FC Siza Sport 1 - 5 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
15-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - FC Lauta Hools 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
22-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - КАМИОНИТЕ 12 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
29-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - FC Lauta Hools 7 - 14 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
01-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - Криско 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
06-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. АФК ДИОМЕТРАН - FC Lauta Hools 7 - 13 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 8
19-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
26-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 12
12-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - АФК Фрактура 8 - 1 СУПЕР Лига 7 12
14-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 11
26-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - КАМИОНИТЕ 6 - 5 СУПЕР Лига 7 15
28-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FC Lauta Hools 6 - 6 СУПЕР Лига 7 13
02-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Lauta Hools 2 - 3 СУПЕР Лига 7 14
09-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 17
19-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Четирите Пейки 5 - 0 Football 7 CUP 2
23-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК Приятели 11 - 5 СУПЕР Лига 7 18
23-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" COCA COLA - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 19
23-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FC Lauta Hools 0 - 5 Football 7 CUP 4
30-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 20
30-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Полярните мечки 12 - 7 Football 7 CUP 5
07-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Lauta Hools 5 - 10 СУПЕР Лига 7 21
14-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Полярните мечки 10 - 4 СУПЕР Лига 7 22
21-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Афк Крепост - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 23
28-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - БОРА 8 - 7 СУПЕР Лига 7 24
04-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - FC Lauta Hools 4 - 5 СУПЕР Лига 7 25
11-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FC Fitoni 6 - 3 СУПЕР Лига 7 16
11-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Четирите Пейки 5 - 0 СУПЕР Лига 7 26
18-06-2018 00:00 не е избран АФК Фрактура - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 27
18-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - FC Lauta Hools 0 - 5 Football 7 CUP 12
25-06-2018 20:15 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Футболна Академия 4 - 3 СУПЕР Лига 7 29
02-07-2018 21:00 СЦ Арена FC Lauta Hools - Лаос 9 - 0 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
05-07-2018 00:00 не е избран Лаос - FC Lauta Hools 0 - 5 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
08-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ХАОС 5 - 0 СУПЕР Лига 7 28
09-07-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - FC Lauta Hools 2 - 3 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
12-07-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център FC Lauta Hools - FC Siza Sport 6 - 6 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
13-07-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FC Lauta Hools 9 - 4 СУПЕР Лига 7 30
16-07-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Lauta Hools - Малкото Пони 8 - 3 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
18-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FC Fitoni *2 - 2 Football 7 CUP
24-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Футболна Академия 1 - 4 Football 7 CUP
03-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Футболна Академия 3 - 4 Football 7 CUP
17-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК Самурай 5 - 6 СУПЕР Лига 7 2
18-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
24-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FC Lauta Hools 4 - 5 СУПЕР Лига 7 3
25-09-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Имхотеп - Балканска Гозба 9 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
01-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Футболна Академия 8 - 3 СУПЕР Лига 7 4
02-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Имхотеп 3 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
08-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - FC Lauta Hools 3 - 7 СУПЕР Лига 7 5
10-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - FC Lauta Hools 6 - 7 СУПЕР Лига 7 1
16-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
21-10-2018 20:30 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
23-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Имхотеп 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - FC Lauta Hools 6 - 6 СУПЕР Лига 7 8
30-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ФК Даяна 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
04-11-2018 09:15 ГПЧЕ "Ромен Ролан" FC Lauta Hools - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 Югоизток - група C 1
04-11-2018 11:30 Игрище зад централна поща Имхотеп - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 0 Югоизток - група B 2
04-11-2018 12:45 Игрище зад централна поща АФК Гробарите - FC Lauta Hools 5 - 0 Югоизток - група C 2
04-11-2018 16:30 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Имхотеп 1 - 1* Югоизток - група B 3
04-11-2018 18:45 Игрище зад централна поща Имхотеп - АФК Гробарите 3 - 1 КВАЛИФИКАЦИИ
05-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Old School 4 - 0 СУПЕР Лига 7 9
07-11-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Имхотеп 1 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
19-11-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Novacite 5 - 0 СУПЕР Лига 7 11
19-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Четирите Пейки 11 - 4 СУПЕР Лига 7 7
20-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
21-11-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Беси МФК - Имхотеп 2 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - FC Lauta Hools 2 - 2 СУПЕР Лига 7 12
27-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Имхотеп 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
03-12-2018 20:00 не е избран FC Lauta Hools - FC Fitoni 2 - 2 СУПЕР Лига 7 13
04-12-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Лаос 4 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-02-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FC Lauta Hools 2 - 6 СУПЕР Лига 7 6
05-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - TNN Gold 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
16-03-2019 11:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - Актив комерс 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-03-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - БОРА 5 - 0 СУПЕР Лига 7 14
19-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - AFC Cvet Junior 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
25-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Имхотеп 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
28-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център NO to Racism - Имхотеп 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Хобити ФК 9 - 2 СУПЕР Лига 7 16
02-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
03-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Lauta Hools 3 - 9 СУПЕР Лига 7 15
06-04-2019 00:00 не е избран Актив комерс - Имхотеп 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Lauta Hools 4 - 4 СУПЕР Лига 7 17
11-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Имхотеп 1 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - 20 Super Hot 5 - 0 СУПЕР Лига 7 18
16-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
23-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - FC FIGHTERS 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
29-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 20
07-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Имхотеп 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
08-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FA Plovdiv 13 - 6 СУПЕР Лига 7 21
10-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - FC Lauta Hools 2 - 6 СУПЕР Лига 7 22
14-05-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Имхотеп 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
17-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Имхотеп 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-05-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Тарос Трейд 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
27-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FC Lauta Hools 4 - 6 СУПЕР Лига 7 26
28-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - UEFALONA 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
03-06-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 25
04-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - FC FIGHTERS 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
07-06-2019 19:30 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - AFC TechnoWelt 2 - 2 СУПЕР Лига 7 19
11-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - Имхотеп 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
19-06-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Имхотеп 3 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
20-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Имхотеп 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - UEFALONA 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
27-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Имхотеп 3 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
02-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Тарос Трейд 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
12-07-2019 20:30 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ