София

Павел Валентинов Асенов

клубове

роден на: 23.10.1976

години: 42

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
25-08-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Overon 13 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
01-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Adastra - SSV 3 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
11-09-2014 21:45 Palmsbet stadium SSV - DREAMIX 7 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
16-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Comptel - SSV 0 - 11 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
29-09-2014 18:45 не е избран SSV - MMS 0 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
09-10-2014 19:45 не е избран Algomatika - Kammarton - SSV 3 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
16-10-2014 18:45 не е избран SSV - CODIX 2 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
23-10-2014 18:45 не е избран Axway - SSV 0 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
30-10-2014 20:45 не е избран SSV - Komfo 6 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
05-11-2014 20:45 не е избран Paysafe - SSV 1 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
13-11-2014 21:45 не е избран SSV - Телелинк Бизнес Парк 5 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
20-11-2014 18:45 не е избран SSV - EGT *4 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
28-11-2014 19:45 не е избран BULPROS - SSV 1 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
01-12-2014 18:45 не е избран SSV - MaxTelecom 8 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
11-12-2014 21:45 не е избран GRAFIXOFT - SSV 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
24-02-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Comverse - SSV 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
18-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - SSV 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
27-03-2015 19:45 Palmsbet stadium SSV - MaxTelecom 7 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
01-04-2015 20:45 Palmsbet stadium Accedia - SSV 3 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
07-04-2015 18:45 не е избран SSV - Overon 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
15-04-2015 18:30 не е избран SSV - GTT 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
23-04-2015 20:30 не е избран Paysafe - SSV 4 - 9 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
08-05-2015 18:45 Palmsbet stadium SSV - DATECS 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
11-05-2015 20:45 не е избран EGT 2 - SSV 3 - 3* ACCEDIA LEAGUE ONE 9
18-05-2015 18:45 не е избран SSV - Komfo 6 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
05-06-2015 19:45 не е избран SSV - GRAFIXOFT 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
12-06-2015 20:45 не е избран Proxiad - SSV 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
18-06-2015 20:45 не е избран Adastra - SSV - ACCEDIA LEAGUE ONE 14
25-06-2015 18:45 не е избран SSV - EGT 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
02-07-2015 19:45 не е избран Upnetix - SSV 5 - 5* ACCEDIA LEAGUE ONE 11
27-08-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - SBTECH 4 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
31-08-2015 20:45 не е избран Sirma - SSV 2 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
10-09-2015 20:45 не е избран SSV - FootballScout 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
17-09-2015 18:45 не е избран Comverse - SSV 2 - 10 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
02-10-2015 18:45 не е избран SSV - EGT 2 10 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
08-10-2015 19:45 не е избран CSC - SSV 2 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
12-10-2015 21:45 не е избран SSV - Unify 7 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
21-10-2015 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - SSV 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
26-10-2015 21:45 не е избран SSV - Melon 8 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
05-11-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - SSV 2 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
09-11-2015 18:45 не е избран SSV - MMS 3 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
18-11-2015 21:45 не е избран Axway - SSV 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
25-11-2015 19:45 не е избран SSV - eCommera 4 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
02-12-2015 21:00 не е избран Komfo - SSV 3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
10-12-2015 21:45 не е избран SSV - Ingram Micro Master Cloud 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
01-03-2016 20:45 не е избран Skypharm - SSV 3 - 2 CHAMPIONSHIP 1
09-03-2016 19:45 не е избран SSV - Quehenberger Logistics 7 - 3 CHAMPIONSHIP 2
15-03-2016 18:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - SSV 1 - 8 CHAMPIONSHIP 3
23-03-2016 19:45 не е избран SSV - Ойрошпед 10 - 1 CHAMPIONSHIP 4
29-03-2016 18:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - SSV 2 - 5 CHAMPIONSHIP 5
06-04-2016 22:00 не е избран SSV - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 1 CHAMPIONSHIP 6
15-04-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - SSV 6 - 7 CHAMPIONSHIP 7
20-04-2016 21:45 не е избран SSV - Massive 3 - 3 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 3 CHAMPIONSHIP 9
10-05-2016 21:45 не е избран SSV - FC ING 5 - 9 CHAMPIONSHIP 10
18-05-2016 22:00 не е избран ADIDAS - SSV 10 - 4 CHAMPIONSHIP 11
31-05-2016 19:45 не е избран SSV - Most Wanted 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
09-06-2016 20:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - SSV *5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2016 20:45 не е избран SSV - Sushi Shef 6 - 11 CHAMPIONSHIP 14
22-06-2016 18:45 не е избран Billa - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
29-06-2016 22:00 не е избран Класик Груп - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
05-07-2016 21:45 не е избран SSV - ТЕМИДА 8 - 3 CHAMPIONSHIP 17
02-09-2016 19:45 не е избран SSV - Bristol Rovers Bulgaria 15 - 2 CHAMPIONSHIP 1
13-09-2016 19:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - SSV 3 - 4 CHAMPIONSHIP 2
27-09-2016 19:45 не е избран SSV - Ойрошпед 8 - 1 CHAMPIONSHIP 3
12-10-2016 19:45 не е избран SSV - formpoint 8 - 1 CHAMPIONSHIP 5
15-10-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Хотел Европа 6 - 1 Висша лига 1
18-10-2016 21:45 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - SSV 3 - 14 CHAMPIONSHIP 6
23-10-2016 11:00 не е избран Floor Decor - ФК Торпедо София ветерани 3 - 2 Висша лига 2
30-10-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 1 Висша лига 3
02-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Рапидо Куриери - SSV 3 - 8 CHAMPIONSHIP 8
06-11-2016 11:00 не е избран Evrotur - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
08-11-2016 19:45 не е избран SSV - Шенкер 5 - 2 CHAMPIONSHIP 9
09-11-2016 00:00 не е избран Вършец - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
13-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 4 - 2 Висша лига 5
15-11-2016 19:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - SSV 4 - 5 CHAMPIONSHIP 10
19-11-2016 18:30 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 8 - 10 Висша лига 6
22-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Most Wanted 9 - 1 CHAMPIONSHIP 11
27-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 8 Висша лига 7
04-12-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Чичовци - ветерани 5 - 2 Висша лига 8
09-12-2016 19:45 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 1 CHAMPIONSHIP 16
12-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Академик - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 5 Висша лига 9
13-12-2016 20:45 не е избран SSV - Skypharm 6 - 4 CHAMPIONSHIP 14
09-02-2017 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - SSV 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
13-02-2017 19:45 не е избран SSV - FC ING 6 - 7 CHAMPIONSHIP 7
15-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - SSV 9 - 1 CHAMPIONSHIP 15
28-02-2017 18:45 Palmsbet stadium Quehenberger Logistics - SSV 6 - 10 CHAMPIONSHIP 17
01-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Оптиксорс 7 - 0 CHAMPIONSHIP 13
14-03-2017 19:45 Palmsbet stadium Вършец - SSV 4 - 7 CHAMPIONSHIP 2
19-03-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 2 - 6 Висша лига 10
22-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
28-03-2017 20:45 не е избран Шенкер - SSV 4 - 9 CHAMPIONSHIP 4
02-04-2017 10:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Floor Decor 9 - 0 Висша лига 12
04-04-2017 20:00 Palmsbet stadium SSV - Класик Груп 7 - 4 CHAMPIONSHIP 5
09-04-2017 13:00 не е избран Хищниците - ФК Торпедо София ветерани 4 - 11 Висша лига 13
12-04-2017 19:00 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2017 18:45 не е избран SSV - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2017 00:00 не е избран SSV - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
20-04-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM SSV - ТЕМИДА 2 - 4 CHAMPIONSHIP 1
04-05-2017 18:15 Palmsbet stadium SSV - D&D EXPRESS 8 - 2 CHAMPIONSHIP 9
09-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - SSV 0 - 2 CHAMPIONSHIP 10
22-05-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 16
24-05-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Evrotur 5 - 0 Висша лига 21
28-05-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 5 - 8 Висша лига 17
04-06-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 18
06-06-2017 18:45 не е избран SSV - MFM 12 - 0 CHAMPIONSHIP 13
11-06-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 19
13-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Sunderland Bulgaria 5 - 3 CHAMPIONSHIP 14
18-06-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Червена звезда Горни Богров 8 - 1 Висша лига 20
21-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - SSV 6 - 4 CHAMPIONSHIP 15
27-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - SSV 2 - 7 CHAMPIONSHIP 8
02-07-2017 11:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 0 - 7 Висша лига 22
04-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 3 - 7 Висша лига 14
04-07-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - SSV 1 - 5 CHAMPIONSHIP 12
05-07-2017 21:45 не е избран Most Wanted - SSV 3 - 9 CHAMPIONSHIP 17
08-07-2017 00:00 не е избран SSV - TRIZA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
09-07-2017 19:00 не е избран Чичовци - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 5 - 0 Висша лига 15
30-08-2017 21:45 Palmsbet stadium SSV - Евромар 8 - 4 CHAMPIONSHIP 1
06-09-2017 18:30 не е избран Боми Борисов ООД - SSV 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
17-09-2017 11:00 не е избран No Name - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1 Висша лига 11
26-09-2017 00:00 Palmsbet stadium FC ING - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
27-09-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Академик - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 2
01-10-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 3
03-10-2017 00:00 не е избран SSV - Tom Taylor 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
06-10-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
13-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - V-TAC EUROPE 5 - 4 CHAMPIONSHIP 6
15-10-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Floor Decor 5 - 4 Висша лига 5
18-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - SSV 1 - 3 CHAMPIONSHIP 7
22-10-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 3 - 1 Висша лига 6
24-10-2017 21:45 не е избран SSV - UNILEVER ICE CREAM 6 - 4 CHAMPIONSHIP 8
29-10-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 6 - 2 Висша лига 7
31-10-2017 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - SSV 5 - 7 CHAMPIONSHIP 9
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 8
08-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Sunderland Bulgaria 3 - 1 CHAMPIONSHIP 10
12-11-2017 11:00 не е избран Левски Г - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 1 - 3 Висша лига 9
14-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Most Wanted - SSV 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
19-11-2017 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Тиняците 1 - 4 Висша лига 10
24-11-2017 00:00 не е избран SSV - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
29-11-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
03-12-2017 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 6 - 3 Висша лига 12
05-12-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Skypharm 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
10-12-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 13
28-01-2018 00:00 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-01-2018 00:00 не е избран D&D EXPRESS - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
08-02-2018 18:45 не е избран SSV - Sushi Shef 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
07-03-2018 19:45 не е избран greshka - SSV 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
01-04-2018 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 1 Висша лига 2
05-04-2018 18:45 не е избран SSV - A.C.A.B. 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
10-04-2018 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
15-04-2018 11:00 не е избран Floor Decor - ФК Торпедо София ветерани 2 - 7 Висша лига 3
17-04-2018 19:45 Palmsbet stadium SSV - ОК Супер Транс 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
27-04-2018 19:45 не е избран SSV - Ант студио 6 - 2 CHAMPIONSHIP 6
29-04-2018 20:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 4 - 0 Висша лига 5
03-05-2018 19:45 не е избран SSV - Easy TV Net 9 - 1 CHAMPIONSHIP 14
03-05-2018 20:45 не е избран Glaz Trading Troyan - SSV 1 - 2 CHAMPIONSHIP 7
08-05-2018 18:45 Palmsbet stadium SSV - iSTYLE 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
13-05-2018 11:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 11 Висша лига 6
18-05-2018 19:45 не е избран Евромар - SSV 3 - 9 CHAMPIONSHIP 9
30-05-2018 21:45 не е избран SSV - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 6 CHAMPIONSHIP 10
06-06-2018 21:45 не е избран Mr.Pizza - SSV 1 - 9 CHAMPIONSHIP 11
13-06-2018 20:00 не е избран SSV - ДСК Банка 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
15-06-2018 19:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - SSV 4 - 11 CHAMPIONSHIP 2
17-06-2018 12:15 не е избран Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 2 - 5 Висша лига 1
22-06-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - SSV 1 - 2 CHAMPIONSHIP 13
24-06-2018 13:00 не е избран Левски Г - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
05-07-2018 21:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - No Name - ветерани 4 - 2 Висша лига 7
06-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM SSV - V-TAC EUROPE 1 - 3 CHAMPIONSHIP 1
07-07-2018 20:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 8
08-07-2018 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 8 - 4 Висша лига 9
11-07-2018 00:00 не е избран ГЕОДЕТ - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
11-07-2018 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 1 - 4 Висша лига 1
09-09-2018 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - SSV 2 - 5 Източна конференция 1
12-09-2018 21:45 Palmsbet stadium SSV - Сантяго Бернабеу 3 - 5 Източна конференция 2
26-09-2018 20:45 не е избран SSV - FC ALA GROUP 6 - 3 Източна конференция 4
01-10-2018 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - No Name - ветерани 5 - 0 Висша лига 4
01-10-2018 18:45 не е избран SSV - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 8
03-10-2018 18:45 не е избран Актив комерс - SSV 8 - 4 Източна конференция 5
09-10-2018 18:45 не е избран SSV - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 0 - 5 Източна конференция 6
14-10-2018 16:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 2 - 3 Висша лига 3
16-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - SSV 5 - 0 Източна конференция 7
19-10-2018 18:45 не е избран ФК Троя ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 3 Група B 1
20-10-2018 10:45 не е избран ФК Врачански скали ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 2 Група B 2
20-10-2018 13:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - FC Red Hot seniors 5 - 0 Група B 3
28-10-2018 17:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 6 Висша лига 5
04-11-2018 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - PalmsBet ветерани 7 - 2 Висша лига 6
06-11-2018 19:00 не е избран V-TAC EUROPE - SSV 2 - 6 Източна конференция 3
07-11-2018 20:45 не е избран SSV - ГЕОДЕТ 7 - 2 Източна конференция 10
11-11-2018 16:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 4 - 8 Висша лига 7
14-11-2018 20:45 не е избран Rehau - SSV 2 - 11 Източна конференция 11
25-11-2018 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 9
27-11-2018 18:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - SSV 5 - 4 Източна конференция 13
01-12-2018 18:45 не е избран SSV - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 15
05-12-2018 18:45 не е избран Витоша Бистрица - SSV 0 - 5 Източна конференция 14
11-01-2019 00:00 не е избран iSTYLE - SSV 0 - 5 Източна конференция 18
01-02-2019 18:45 не е избран Bamboo Beach - SSV 0 - 5 Източна конференция 9
01-02-2019 18:45 не е избран SSV - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 19
25-02-2019 18:45 не е избран SSV - A.C.A.B. 4 - 3 Източна конференция 12
27-02-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - SSV 4 - 4 Източна конференция 16
28-02-2019 19:45 не е избран SSV - PalmsBet - Източна конференция 17
07-03-2019 20:45 Palmsbet stadium ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - SSV 3 - 8 CHAMPIONSHIP 1
15-03-2019 20:45 не е избран SSV - VENDETTA-OLISPED 3 - 2 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2019 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 7 Висша лига 2
19-03-2019 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - SSV 3 - 1 CHAMPIONSHIP 3
24-03-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 3 - 2 Висша лига 1
28-03-2019 18:45 Palmsbet stadium SSV - V-TAC EUROPE 2 - 2 CHAMPIONSHIP 4
31-03-2019 13:00 не е избран Дартанян - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1 Висша лига 11
01-04-2019 00:00 не е избран No Name - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 13
07-04-2019 13:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 4 - 6 Висша лига 12
01-05-2019 13:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 18
03-05-2019 20:45 не е избран Easy TV Net - SSV 1 - 6 CHAMPIONSHIP 5
08-05-2019 21:45 не е избран SSV - Rehau 0 - 4 CHAMPIONSHIP 8
12-05-2019 13:00 не е избран PalmsBet ветерани - ФК Торпедо София ветерани 1 - 7 Висша лига 15
17-05-2019 20:45 не е избран A.C.A.B. - SSV 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
31-05-2019 20:45 Palmsbet stadium ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 16
01-06-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
03-06-2019 20:45 не е избран Сердика - SSV 4 - 4 CHAMPIONSHIP 7
09-06-2019 15:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 5 - 0 Висша лига 10
14-06-2019 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 5 Висша лига 14
18-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM SSV - DSV 11 - 2 CHAMPIONSHIP 14
20-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM FC A.C.A.B - 2018 - SSV 4 - 1 CHAMPIONSHIP 11
26-06-2019 21:45 не е избран FC ALA GROUP - SSV 4 - 4 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2019 18:45 не е избран SSV - ING 5 - 8 CHAMPIONSHIP 12
01-07-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
01-07-2019 21:45 не е избран SSV - PalmsBet 5 - 1 CHAMPIONSHIP 10
03-07-2019 21:45 не е избран SSV - ОК Супер Транс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
05-07-2019 20:45 не е избран SSV - ДСК Банка 2 - 3 CHAMPIONSHIP 16