Враца

Стефан Ивов Димитров

клубове

роден на: 24.01.1990

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Фантастико" Враца - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 12
n/a не е избран "Игрис Махала" - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 20
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Скрита Сила - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 22
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Фантастико" Враца - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 12
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 14
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 15
n/a не е избран ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 16
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 17
n/a не е избран АФК Скара Бира - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 18
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - "Атлетик" Враца Висша лига 19
n/a не е избран "Игрис Махала" - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 20
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - Околчица /Враца/ Висша лига 21
n/a не е избран Скрита Сила - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 22
30-08-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Звезда 10 - 1 Б група 1
05-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - Нашенци-Пчелна Майка 6 - 2 Висша лига 1
06-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК "Kафето Тийм" 7 - 3 Б група 2
13-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 2 - 8 Б група 3
19-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Червена чета "Радецки" 4 - 2 Висша лига 3
21-09-2017 20:30 Palmsbet stadium Нашенци-Пчелна Майка - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 4 - 2 ГРУПА B2 1
21-09-2017 22:00 Palmsbet stadium Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 ГРУПА B2 1
22-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 3 - 3 Б група 4
28-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 1 Висша лига 4
02-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР 4 - 1 Висша лига 5
05-10-2017 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК Ботевъ Брусен 2 - 2 Б група 5
06-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - Фк ЧАМ КИД 1 - 4 Б група 6
10-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 4 Висша лига 6
13-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК "Kафето Тийм" 5 - 13 Б група 7
15-10-2017 10:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 8 - 2 ГРУПА B2 2
15-10-2017 12:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 2 - 3 ГРУПА B2 2
17-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - АФК Скара Бира 11 - 2 Висша лига 7
19-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 6 Б група 8
25-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК "Kафето Тийм" 2 - 5 Б група 9
26-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 Висша лига 8
28-10-2017 10:00 Общинско игрище Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 5 ГРУПА B2 3
28-10-2017 12:00 Общинско игрище Козлодуй Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 7 - 3 ГРУПА B2 3
02-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - "Игрис Махала" 15 - 0 Висша лига 9
03-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 3 - 4 Б група 10
08-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК "Kафето Тийм" 1 - 9 Б група 11
09-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 Висша лига 10
14-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Скрита Сила 10 - 1 Висша лига 11
16-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Мургаш Врачеш 8 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-11-2017 19:30 не е избран Мургаш Врачеш - Нашенци-Пчелна Майка 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 10 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 18:10 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
01-04-2018 19:55 ЗАЛА ПМГ "Игрис Махала" - ФК "Kафето Тийм" 2 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
15-04-2018 16:00 Парк Вършец Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 17:35 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - "Атлетик" Враца 7 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
15-04-2018 19:20 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
22-04-2018 17:35 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
22-04-2018 21:40 ЗАЛА ПМГ АФК Скара Бира - ФК "Kафето Тийм" 1 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
29-04-2018 16:20 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - ФК "Фантастико" Враца 4 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-04-2018 19:00 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
29-04-2018 21:30 ЗАЛА ПМГ ФК "Кранамакс"-Враца - ФК "Kафето Тийм" 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
16-05-2018 21:00 "Дунавски Юнак" Лом ФК" Оряхово" - ФК"Мизия" 4 - 7 ДУНАВСКА ЛИГА 1
23-05-2018 21:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК-Пъстренец - ФК"Мизия" 1 - 9 ДУНАВСКА ЛИГА 2
30-05-2018 18:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"Мизия" - "SportRespect.com" Козлодуй 13 - 2 ДУНАВСКА ЛИГА 3
КР "Дунавски Юнак" Лом ФК "Поломие" - ФК"Мизия" 3 - 5 ДУНАВСКА ЛИГА 4
05-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 6 - 0 Б група 12
12-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК "Kафето Тийм" 2 - 2 Б група 13
13-06-2018 18:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"Мизия" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 2 - 1 ДУНАВСКА ЛИГА 5
19-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 3 Б група 14
20-06-2018 20:30 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК"Мизия" 1 - 4 ДУНАВСКА ЛИГА 6
26-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 7 - 3 Б група 15
27-06-2018 21:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"Мизия" - Червена чета "Радецки" 2 - 0 ДУНАВСКА ЛИГА 7
05-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - ФК"ТИМАК АГРО" 1 - 3 Б група 17
10-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК "Kафето Тийм" 4 - 8 Б група 18
12-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 1 - 1 Б група 19
17-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК "Kафето Тийм" 6 - 5 Б група 20
12-09-2018 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Червена чета "Радецки" - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 2 Висша лига 14
16-09-2018 20:00 не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 2 Висша лига 15
16-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Скара Бира - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 6 Висша лига 18
18-09-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - Нашенци-Пчелна Майка 4 - 9 Висша лига 16
19-09-2018 19:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"Мизия" - Червена чета "Радецки" 4 - 4 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 1
22-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Нашенци-Пчелна Майка - "Атлетик" Враца 5 - 1 Висша лига 19
26-09-2018 19:00 АРЕНА ГЛОЖЕНЕ ФК" Оряхово" - ФК"Мизия" 2 - 1 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 2
26-09-2018 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Нашенци-Пчелна Майка - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 2 - 0 Висша лига 17
03-10-2018 21:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"Мизия" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 4 - 1 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 3
04-10-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Нашенци-Пчелна Майка - Околчица /Враца/ 0 - 1 Висша лига 21
06-10-2018 09:30 "Парк Щурците" Оряхово ФК"Мизия" - "Атлетик" Враца *3 - 3 Северозапад - група А 1
06-10-2018 14:30 "Парк Щурците" Оряхово КУРШУМИТЕ - ФК"Мизия" 1 - 4 Северозапад - група А 3
10-10-2018 20:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"Мизия" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 1 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 4
17-10-2018 19:00 "Общинско игрище"Козлодуй Атомик - ФК"Мизия" 1 - 7 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 5
24-10-2018 20:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"Мизия" - ФК"КНЕЖА" 9 - 1 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 6
31-10-2018 21:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ - ФК"Мизия" 2 - 6 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 7
17-03-2019 10:30 Стадион "Локомотив" - Мездра "Атлетик" Враца - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 3 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP
17-03-2019 14:30 Стадион "Локомотив" - Мездра Околчица /Враца/ - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 5 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP
КР Стадион "Локомотив" - Мездра Нашенци-Пчелна Майка - ФК"ХЪС" -ЛОМ 8 - 2 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP
29-03-2019 19:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"Мизия" - Тяло пречиш ми 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-04-2019 18:00 АРЕНА ГЛОЖЕНЕ Червена чета "Радецки" - ФК"Мизия" 2 - 1 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 8
05-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Чех Пласт 1 - 6 "Б" ГРУПА 1
05-04-2019 21:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - ФК"Мизия" 5 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2019 18:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"Мизия" - ФК" Оряхово" 6 - 2 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 9
12-04-2019 18:00 не е избран "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК "Kафето Тийм" 3 - 5 "Б" ГРУПА 2
17-04-2019 19:00 "Общинско игрище"Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"Мизия" 1 - 4 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 10
19-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 5 - 5 "Б" ГРУПА 3
24-04-2019 20:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК"Мизия" 0 - 5 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 11
01-05-2019 19:30 не е избран ФК"Мизия" - Атомик 4 - 1 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 12
03-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "Kафето Тийм" 10 - 3 "Б" ГРУПА 4
08-05-2019 21:30 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"КНЕЖА" - ФК"Мизия" 0 - 5 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 13
15-05-2019 20:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"Мизия" - ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ 11 - 2 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 14
17-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА 15 - 1 "Б" ГРУПА 6
23-05-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Звезда 6 - 3 "Б" ГРУПА 5
05-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 9 - 4 "Б" ГРУПА 7
12-06-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 5 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 1
18-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "Kафето Тийм" 3 - 3 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 2
26-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Kафето Тийм" 3 - 4 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 4
27-06-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Чех Пласт 4 - 5 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 3
18-09-2019 19:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК Free Mobile - ФК"Мизия" 2 - 4 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 1
25-09-2019 18:00 АРЕНА ГЛОЖЕНЕ ФК"ГЛОЖЕНЕ БОЙС" - ФК"Мизия" 4 - 8 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 2
02-10-2019 21:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"Мизия" - ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ 7 - 1 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 3
09-10-2019 20:00 "Общинско игрище"Козлодуй Червена чета "Радецки" - ФК"Мизия" 0 - 1 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 4
16-10-2019 18:00 АРЕНА ГЛОЖЕНЕ ФК"Мизия" - ФК" Оряхово" 7 - 2 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 5
23-10-2019 18:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК ПАПУРА - ФК"Мизия" 2 - 6 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 6
30-10-2019 20:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"Мизия" - ФК "Крушовица" 3 - 2 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 7
10-06-2020 19:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"Мизия" - ФК Free Mobile 2 - 4 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 8
17-06-2020 18:00 АРЕНА ГЛОЖЕНЕ ФК"Мизия" - ФК"ГЛОЖЕНЕ БОЙС" 4 - 0 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 9
24-06-2020 20:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ - ФК"Мизия" 1 - 4 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 10
08-07-2020 18:10 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"Мизия" - Червена чета "Радецки" 12 - 4 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 11
15-07-2020 18:10 "Парк Щурците" Оряхово ФК" Оряхово" - ФК"Мизия" 2 - 7 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 12
22-07-2020 21:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"Мизия" - ФК ПАПУРА 7 - 5 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 13
КР АРЕНА ГЛОЖЕНЕ ФК "Крушовица" - ФК"Мизия" 3 - 5 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 14