Пловдив

Румен Боянов Койчев

клубове

роден на: 12.07.1998

години: 20

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Рекордьорите - Изгустаци ЛИГА Б 3
n/a не е избран Изгустаци - Завръщане в миналото ЛИГА Б 4
n/a не е избран ВиЕсДжи - АйТи Старс IT лига 12
n/a не е избран АйТи Старс - Скейлфокус IT лига 13
n/a не е избран AFC Amigos - Изгустаци ЛИГА Б 5
n/a не е избран ПИЕМСИ - Изгустаци ЛИГА Б 6
n/a не е избран Риуорд Гейтуей - АйТи Старс IT лига 14
n/a не е избран Изгустаци - BTL UNITED ЛИГА Б 7
n/a не е избран Изгустаци - Полярните мечки ЛИГА Б 8
n/a не е избран АйТи Старс - ФМИ-Пловдив IT лига 15
n/a не е избран Зънгър - Изгустаци ЛИГА Б 9
n/a не е избран СайтГраунд - АйТи Старс IT лига 16
n/a не е избран Изгустаци - Рекордьорите ЛИГА Б 10
n/a не е избран Завръщане в миналото - Изгустаци ЛИГА Б 11
n/a не е избран АйТи Старс - Футбол Радар IT лига 17
n/a не е избран Изгустаци - AFC Amigos ЛИГА Б 12
n/a не е избран Програмиста - АйТи Старс IT лига 18
n/a не е избран Изгустаци - ПИЕМСИ ЛИГА Б 13
n/a не е избран BTL UNITED - Изгустаци ЛИГА Б 14
n/a не е избран АйТи Старс - Ес Би Тек IT лига 19
n/a не е избран 60K - АйТи Старс IT лига 20
n/a не е избран АйТи Старс - Ейсик Депо IT лига 21
n/a не е избран Синерджи - АйТи Старс IT лига 22
21-09-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Кодар - АйТи Старс 5 - 4 IT лига 1
25-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - СайтГраунд 3 - 10 IT лига 2
02-10-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Скейлфокус 8 - 11 IT лига 3
05-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ФМИ-Пловдив - АйТи Старс 10 - 1 IT лига 3
09-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - МенторМейт 15 - 1 IT лига 4
12-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център 60K - Кодар 7 - 2 IT лига 4
16-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Ес Би Тек 4 - 14 IT лига 5
19-10-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - АйТи Старс 8 - 1 IT лига 5
26-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Кодар 10 - 5 IT лига 6
02-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център АйТи Старс - Програмиста 3 - 4 IT лига 7
06-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - АйТи Старс 5 - 2 IT лига 8
09-11-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център Ейсик Депо - Кодар 9 - 7 IT лига 8
16-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център АйТи Старс - 60K 2 - 3 IT лига 9
23-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Кодар - СайтГраунд 3 - 12 IT лига 10
27-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Кодар 4 - 5 IT лига 11
30-11-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Риуорд Гейтуей 3 - 0 IT лига 11
04-12-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - АйТи Старс 10 - 2 IT лига 12
07-12-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Кодар - МенторМейт 8 - 3 IT лига 12
11-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - Кодар 8 - 3 IT лига 13
14-12-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Ейсик Депо 0 - 5 IT лига 13
19-02-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Ес Би Тек - АйТи Старс 6 - 4 IT лига 10
19-02-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Кодар 5 - 0 IT лига 2
22-02-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Кодар - ВиЕсДжи 5 - 14 IT лига 7
05-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - АйТи Старс 17 - 0 IT лига 15
07-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Програмиста 5 - 3 IT лига 15
12-03-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Кодар 5 - 4 IT лига 16
15-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - ФМИ-Пловдив 4 - 6 IT лига 16
19-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център МенторМейт - АйТи Старс 0 - 10 IT лига 17
26-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Кодар 5 - 1 IT лига 18
29-03-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Ди Ен Ейч Софт 1 - 4 IT лига 18
05-04-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Риуорд Гейтуей 1 - 9 IT лига 19
16-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Кодар 4 - 5 IT лига 20
19-04-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - АйТи Старс 4 - 3 IT лига 20
23-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Скейлфокус 1 - 6 IT лига 21
17-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център 60K - АйТи Старс 3 - 2 IT лига 22
21-05-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Ес Би Тек 2 - 7 IT лига 23
24-05-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Кодар 5 - 0 IT лига 23
28-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - ФМИ-Пловдив 7 - 9 IT лига 24
31-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - АйТи Старс 3 - 5 IT лига 24
04-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - ВиЕсДжи 3 - 14 IT лига 25
07-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център МенторМейт - Кодар 5 - 0 IT лига 25
11-06-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - 60K 1 - 15 IT лига 17
11-06-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Ди Ен Ейч Софт 5 - 0 IT лига 26
21-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център АйТи Старс - Кодар 4 - 2 IT лига 14
25-06-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - АйТи Старс 8 - 4 IT лига 26
28-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Ейсик Депо 4 - 6 IT лига 21
27-09-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - ВиЕсДжи 4 - 7 IT лига 1
01-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - АйТи Старс 1 - 4 IT лига 2
11-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Риуорд Гейтуей 4 - 0 IT лига 3
15-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - АйТи Старс 3 - 1 IT лига 4
25-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - СайтГраунд 3 - 6 IT лига 5
29-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - АйТи Старс 6 - 1 IT лига 6
05-11-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Програмиста 2 - 2 IT лига 7
19-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - 60K 3 - 6 IT лига 9
29-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - АйТи Старс 6 - 2 IT лига 10
02-12-2018 18:00 СК Активлайф Изгустаци - Fresh Penis 3 - 10 Турнир група А 1
05-12-2018 21:00 СК Активлайф Изгустаци - Марково 6 - 9 Турнир група А 2
06-12-2018 20:00 СК Активлайф Изгустаци - КАМИОНИТЕ 7 - 7 Турнир група А 3
14-12-2018 20:00 СК Активлайф Изгустаци - Markovo2018 4 - 11 Турнир група А 4
17-02-2019 19:00 не е избран Полярните мечки - Изгустаци 6 - 6 ЛИГА Б 1
24-02-2019 17:00 СК Активлайф Изгустаци - Зънгър - ЛИГА Б 2
28-02-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Синерджи - IT лига 11
04-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - АйТи Старс - IT лига 8