Петрич

Крум Благоев Христов

клубове

роден на: 03.06.1983

години: 37

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
04-06-2017 19:00 НСБ "Цар Самуил" Турист - Героична Куба 1 - 1 БАМФ 1
09-06-2017 20:00 НСБ "Цар Самуил" Героична Куба - Мадара 3 - 2 БАМФ 2
13-06-2017 21:00 НСБ "Цар Самуил" Дълбошница - Героична Куба 2 - 3 БАМФ 3
18-06-2017 20:00 НСБ "Цар Самуил" Героична Куба - Кимакс Юнайтед 0 - 6 БАМФ 4
22-06-2017 19:00 НСБ "Цар Самуил" Зак'С - Героична Куба 2 - 2 БАМФ 5
25-06-2017 18:00 НСБ "Цар Самуил" Героична Куба - Галактико 6 - 2 БАМФ 6
27-06-2017 21:00 НСБ "Цар Самуил" Комиците - Героична Куба 3 - 1 БАМФ 7
04-07-2017 22:00 НСБ "Цар Самуил" Героична Куба - Вълците 2 - 1 БАМФ 9
09-07-2017 22:00 НСБ "Цар Самуил" Сетсофт - Героична Куба 2 - 5 БАМФ 10
12-07-2017 20:00 НСБ "Цар Самуил" Героична Куба - Джакпот 6 - 3 БАМФ 11
18-07-2017 22:00 НСБ "Цар Самуил" Героична Куба - Турист 1 - 4 БАМФ 12
23-07-2017 21:00 НСБ "Цар Самуил" Мадара - Героична Куба 6 - 5 БАМФ 13
27-07-2017 21:00 НСБ "Цар Самуил" Героична Куба - Дълбошница 2 - 11 БАМФ 14
01-08-2017 21:00 НСБ "Цар Самуил" Героична Куба - Зак'С 4 - 2 БАМФ 16
02-08-2017 20:00 НСБ "Цар Самуил" Галактико - Героична Куба 3 - 8 БАМФ 17
18-08-2017 20:00 НСБ "Цар Самуил" Кимакс Юнайтед - Героична Куба 2 - 3 БАМФ 15
20-08-2017 19:00 НСБ "Цар Самуил" Вълците - Героична Куба 0 - 5 БАМФ 20
21-08-2017 21:00 НСБ "Цар Самуил" Героична Куба - Комиците 3 - 4 БАМФ 18
22-08-2017 19:00 НСБ "Цар Самуил" Героична Куба - Сетсофт 4 - 5 БАМФ 21
25-08-2017 19:00 НСБ "Цар Самуил" Джакпот - Героична Куба 5 - 0 БАМФ 22
14-10-2017 10:00 Спортен комплекс Езерец Stomana Industry - Героична Куба 1 - 6 ГРУПА A1 3
14-10-2017 14:00 Спортен комплекс Езерец Героична Куба - Кюстендил 8 - 3 ГРУПА A1 2
14-04-2018 21:00 ACCEDIA STADIUM ПРЕСЛАВ - Героична Куба 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-05-2018 14:00 Терен 2 - Младежки център Героична Куба - Мон-Крис 2 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-11-2018 14:15 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Фен клуб Нюкасъл България - Green Planet 2 - 10 Югозапад - група H 2
17-11-2018 16:45 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Green Planet - Приятели 4 - 1 Югозапад - група H 3
17-03-2019 12:15 Релакс Арена (Пазарджик) Green Planet - К'во да ви кажа 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2019 18:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Холандците - Green Planet 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ