Благоевград

Румен Петров Гълъбов

клубове

роден на: 09.11.1988

години: 30

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
05-09-2014 19:45 не е избран СИНИТЕ - Ел Класико 3 - 1 FINAL FOUR 1
06-09-2014 17:45 не е избран АФК ВЕРЕЯ 1995 - Ел Класико 5 - 0 FINAL FOUR 2
07-09-2014 12:30 не е избран Ел Класико - Титаните 2 - 4 FINAL FOUR 3
28-03-2015 15:00 не е избран Мануш Войвода - Ел Класико 0 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-04-2015 15:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Мануш Войвода 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 14:00 Игрище зад централна поща АФК ВЕРЕЯ 1995 - Ел Класико 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2015 15:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - АФК ВЕРЕЯ 1995 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2015 11:00 Каменица Арена - терен 1 МФК Нефтохимик - Ел Класико 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-06-2015 11:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - МФК Нефтохимик 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-06-2015 21:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - МФК Нефтохимик 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-10-2015 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ ЕСЕТРА КОМЕРС - ВОДОЛАЗИТЕ 9 - 4 Група A 3
18-10-2015 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ ВОДОЛАЗИТЕ - VLV Sport 5 - 0 Група A 2
01-11-2015 11:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Ел Класико 3 - 4 Група B 1
01-11-2015 14:00 СЦ Арена DXC.technology - Ел Класико 1 - 1 Група B 1
15-11-2015 11:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - DXC.technology 5 - 2 Група B 2
15-11-2015 17:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - СИНИ ОРЛИ 3 - 4 Група B 2
29-11-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Ел Класико - СИНИ ОРЛИ 3 - 4 Група B 3
29-11-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ел Класико 3 - 1 Група B 3
13-03-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Вадиас - Ел Класико 5 - 0 Група L 2
13-03-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център Ел Класико - FC WORDS BURGAS 0 - 5 Група L 3
21-04-2016 20:00 Игрище ж.к. Бистрица Неудобните - ВОДОЛАЗИТЕ 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-09-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Ветераните Благоевград 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
02-10-2016 00:00 не е избран Ветераните Благоевград - FreshMarket 5 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
23-10-2016 11:00 ОУ Димчо Дебелянов (Ихтиман) ФК ИХТИМАН - Ветераните Благоевград 3 - 1 Група G 1
23-10-2016 14:00 ОУ Димчо Дебелянов (Ихтиман) .............. - Ветераните Благоевград 6 - 3 Група G 1
29-10-2016 12:00 Спортен комплекс Езерец Ветераните Благоевград - .............. 5 - 5 Група G 2
29-10-2016 18:00 Спортен комплекс Езерец Ветераните Благоевград - ФК ИХТИМАН 7 - 4 Група G 2
20-11-2016 15:00 Общински спортен комплекс "Славейков" ФК ИХТИМАН - Ветераните Благоевград 1 - 4 Група G 3
20-11-2016 18:00 Общински спортен комплекс "Славейков" .............. - Ветераните Благоевград 3 - 2 Група G 3
26-02-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец Ветераните Благоевград - Тяло пречиш ми 5 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-03-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Ветераните Благоевград 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-03-2017 14:00 Спортен комплекс Езерец Ветераните Благоевград - Чико-Бунара 0 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-04-2017 14:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Ветераните Благоевград 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-09-2017 20:00 не е избран Zona C - Ел Класико - Champions League 1
08-10-2017 10:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - Ел Класико 3 - 4 ГРУПА A4 1
08-10-2017 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ ФК Пирин - Ел Класико 1 - 11 ГРУПА A4 1
14-10-2017 10:00 Игрище Гоце Делчев Ветераните Благоевград - Кимакс Юнайтед 0 - 5 ГРУПА A4 3
14-10-2017 12:00 Игрище Гоце Делчев Milky Group Bio - Ветераните Благоевград 5 - 0 ГРУПА A4 1
15-10-2017 10:00 Игрище Гоце Делчев ФК Пирин - Ел Класико 6 - 5 ГРУПА A4 2
15-10-2017 12:00 Игрище Гоце Делчев Ел Класико - Холандците 2 - 2 ГРУПА A4 2
29-10-2017 10:00 не е избран Ел Класико - ФК Пирин 5 - 4 ГРУПА A4 3
29-10-2017 14:00 не е избран Ел Класико - Холандците 4 - 2 ГРУПА A4 3
02-11-2017 00:00 не е избран Ел Класико - Zona C ООД 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-11-2017 15:00 не е избран Zona C ООД - Ел Класико 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 16:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Ел Класико 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 15:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Тяло пречиш ми 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-04-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Ел Класико 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-05-2018 20:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Лев Инс 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-10-2018 16:30 Спортен комплекс Езерец Неудобните - Ел Класико 0 - 5 Югозапад - група E 1
20-10-2018 16:30 СК Езерец - терен 1 Ел Класико - Milky Group Bio 3 - 2 Югозапад - група E 3