София

Петър Атанасов Петров

клубове

роден на: 15.02.1976

години: 43

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
02-09-2014 18:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ТЕМИДА 3 - 0 PREMIER LEAGUE 1
09-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
25-09-2014 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Хотел Панчарево 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2014 19:45 не е избран Класик Груп - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
07-10-2014 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Интерхаус България 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2014 19:45 не е избран Пени Маркет - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 8 - 4 PREMIER LEAGUE 7
17-10-2014 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Mentor Resort 0 - 6 PREMIER LEAGUE 3
21-10-2014 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
29-10-2014 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2014 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Магнус 9 - 9 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2014 20:45 не е избран CAM R - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2014 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Рапидо Куриери 5 - 2 PREMIER LEAGUE 12
25-11-2014 20:45 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2014 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - VENDETTA-OLISPED 2 - 4 PREMIER LEAGUE 14
10-12-2014 19:45 не е избран Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 8 - 0 PREMIER LEAGUE 15
10-01-2015 19:00 не е избран Ajax - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 5 Група A 1
17-01-2015 13:00 не е избран Фалшивите деветки - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 3 Група A 2
25-01-2015 14:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бохемите 2 - 1 Група A 3
31-01-2015 12:00 не е избран Тигрите - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8 Група A 4
07-02-2015 15:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 3 - 6 Група A 5
14-02-2015 18:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 5 ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VILLA MARK - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2 ВТОРА ФАЗА 2
24-02-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 9 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
04-03-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - CAM R 3 - 5 PREMIER LEAGUE 1
13-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - eCommera 9 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
17-03-2015 18:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - VENDETTA-OLISPED 8 - 0 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM CSC - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
23-03-2015 19:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DREAMIX 8 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
24-03-2015 20:45 не е избран Легион Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 9 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Север 5 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
03-04-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Спортинг 2 - 1 PREMIER LEAGUE 5
07-04-2015 19:45 не е избран Вършец - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 PREMIER LEAGUE 6
15-04-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 8 PREMIER LEAGUE 2
16-04-2015 22:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Scalefocus 5 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
20-04-2015 21:45 не е избран BULPROS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 18 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
22-04-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Профис 3 - 3 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 15:00 Спортен комплекс САМОКОВ ЕЛМА ТАКСИ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-05-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Musala 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
12-05-2015 19:45 не е избран GOLD INS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 2 PREMIER LEAGUE 8
14-05-2015 20:45 не е избран Sirma - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
17-05-2015 18:00 Градски стадион Pasta Gabrovo - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-05-2015 18:30 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Пени Маркет 2 - 1 PREMIER LEAGUE 9
26-05-2015 21:45 не е избран Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 2 PREMIER LEAGUE 10
02-06-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 7 - 4 PREMIER LEAGUE 11
03-06-2015 21:45 не е избран Netage - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
10-06-2015 22:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Nemetschek Bulgaria 7 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
12-06-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
16-06-2015 22:30 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Интерхаус България 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
17-06-2015 21:45 не е избран e-Novator - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 3* LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
23-06-2015 19:45 не е избран SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
24-06-2015 22:00 не е избран Рапидо Куриери - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Techhuddle 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
29-06-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Enetpulse 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
01-07-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Eclipse 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
06-07-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Komfo 5 - 0 Финални плейофи
08-07-2015 21:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - e-Novator 4 - 0 Финални плейофи
09-07-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM EGT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 3 Финални плейофи
13-07-2015 21:45 не е избран Играчорите - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 9 Група F 1
16-07-2015 18:45 не е избран БАСКИТЕ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 7 Група F 2
23-07-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 6 Група F 3
30-07-2015 19:45 не е избран КОС България - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7 Група F 4
03-08-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - СЕЛ Равно поле 10 - 6 Група F 5
10-08-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Еврофутбол 5 - 3 Елиминации
13-08-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Цар Иван Асен II 3 - 7 Елиминации
27-08-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM M - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
01-09-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
10-09-2015 21:45 не е избран CODIX - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-09-2015 18:45 не е избран Mentor Resort - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
15-09-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - VENDETTA-OLISPED 10 - 2 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - EGT 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-09-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - VIVACOM 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-09-2015 19:45 не е избран ГФК България - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-09-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 7
29-09-2015 18:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Големите 4 - 3 КВАЛИФИКАЦИИ
07-10-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Fusion 4 - 1 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Adecco GSD 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-10-2015 18:45 не е избран i:FAO - АТИ КОНСУЛТ ORBIT *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
13-10-2015 18:45 не е избран Шенкер - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7 PREMIER LEAGUE 6
20-10-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 1 - 3 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2015 19:45 не е избран Blizoo - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-10-2015 20:45 не е избран Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2015 15:00 Градски стадион АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 8 - 3 Група C 2
01-11-2015 18:00 Градски стадион X-CLUB - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 Група C 3
03-11-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Интерхаус България 5 - 7 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
11-11-2015 18:30 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2015 21:45 не е избран Мост Компютърс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Рапидо Куриери 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2015 18:45 не е избран GTT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Enetpulse 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-11-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Progress 11 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-11-2015 18:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-12-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2015 18:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ORBIT 8 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-12-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ДАНТЕК 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-12-2015 22:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
16-12-2015 19:45 не е избран Вършец - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
25-02-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - i:FAO 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
26-02-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PREMIER LEAGUE 12
29-02-2016 19:45 не е избран Adecco GSD - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-03-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Fibank 2 - 2 PREMIER LEAGUE 1
09-03-2016 19:45 не е избран Шенкер - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 PREMIER LEAGUE 2
11-03-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2016 21:45 не е избран EGT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
15-03-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ORBICO BULGARIA 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Enetpulse 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
22-03-2016 19:45 не е избран GOLD INS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2016 20:45 не е избран ДАНТЕК - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-04-2016 20:45 не е избран Интерхаус България - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 9 PREMIER LEAGUE 6
11-04-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-04-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
18-04-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - VIVACOM 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
19-04-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
23-04-2016 12:00 Релакс Арена (Пазарджик) АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лаос 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-04-2016 20:45 не е избран ORBIT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-04-2016 19:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 1 PREMIER LEAGUE 9
08-05-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - КУРШУМИТЕ 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2016 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Рапидо Куриери 6 - 3 PREMIER LEAGUE 10
12-05-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
17-05-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 PREMIER LEAGUE 11
19-05-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - OPENCODE 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
02-06-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
03-06-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Джовани 8 - 3 PREMIER LEAGUE 12
07-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
14-06-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Milky Group Bio 4 - 2 PREMIER LEAGUE 14
17-06-2016 18:45 не е избран CODIX - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2016 19:45 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 3 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Stemo 10 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
27-06-2016 19:45 не е избран GTT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
04-07-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
06-07-2016 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-07-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
30-08-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Massive 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
07-09-2016 18:30 не е избран EGT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-09-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2016 21:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 4 - 10 PREMIER LEAGUE 2
20-09-2016 20:45 не е избран Paysafe - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-09-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 8 PREMIER LEAGUE 3
29-09-2016 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Upnetix 11 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-10-2016 18:45 не е избран Enetpulse - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2016 19:45 не е избран Strypes - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
07-10-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 4 - 10 PREMIER LEAGUE 4
10-10-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - VIVACOM 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-10-2016 19:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6 PREMIER LEAGUE 5
18-10-2016 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
21-10-2016 18:45 не е избран Progress - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
25-10-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 9 - 3 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2016 11:00 Мини футболно игрище Ботевград АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Fibank 0 - 5 Група K 1
29-10-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград "Атлетик" Враца - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 8 Група K 3
31-10-2016 18:45 не е избран OPENCODE - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2016 18:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Tom Taylor 8 - 5 PREMIER LEAGUE 8
07-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM CODIX - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
10-11-2016 20:45 не е избран Спортинг - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
14-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Stemo 10 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
19-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център СПОРТИНГ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 9 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-11-2016 21:45 Palmsbet stadium Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 4 PREMIER LEAGUE 11
24-11-2016 21:45 Palmsbet stadium A1 - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
30-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
02-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
05-12-2016 18:15 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ДАНТЕК 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
08-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
12-12-2016 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - i:FAO 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ilinden United 7 - 3 PREMIER LEAGUE 14
08-01-2017 16:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Играчорите 15 - 3 EFBET Красно село 1
14-01-2017 17:00 не е избран Неудобните - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 1 EFBET Красно село 2
21-01-2017 14:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Скара бира 5 - 0 EFBET Красно село 3
28-01-2017 18:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Малки Страсти 0 - 2 EFBET Красно село 4
05-02-2017 10:00 не е избран Whiskey United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6 EFBET Красно село 5
08-02-2017 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ADIDAS 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
15-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6 ВТОРА ФАЗА
21-02-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
23-02-2017 21:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SAP Labs Bulgaria 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
02-03-2017 19:45 Palmsbet stadium DHL ФРЕЙТ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
07-03-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Easy TV Net 15 - 2 PREMIER LEAGUE 1
09-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
09-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Massive - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
12-03-2017 16:00 Релакс Арена (Пазарджик) VIP Dent - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2017 18:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Виста 9 - 2 PREMIER LEAGUE 3
27-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - EGT 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-03-2017 20:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 5* PREMIER LEAGUE 4
04-04-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Tom Taylor 10 - 2 PREMIER LEAGUE 5
11-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
18-04-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ВЕТ Юнайтед 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
18-04-2017 19:45 не е избран Enetpulse - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
21-04-2017 20:45 Palmsbet stadium OPENCODE - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 18 MTEL PREMIER LEAGUE 9
28-04-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Mentor Resort - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
02-05-2017 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 4 - 5 PREMIER LEAGUE 9
07-05-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
09-05-2017 19:45 Palmsbet stadium Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8 PREMIER LEAGUE 10
11-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
15-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Strypes 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
17-05-2017 21:00 Palmsbet stadium SBTECH - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 7
25-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-05-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
30-05-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 3 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - CODIX 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-06-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Stemo - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Progress 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
13-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5 PREMIER LEAGUE 14
20-06-2017 22:30 не е избран ГФК България - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 13 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DANTEK DEVS 10 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-07-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6 PREMIER LEAGUE 17
05-07-2017 19:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 PREMIER LEAGUE 8
09-07-2017 22:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - MAHARANI 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
11-07-2017 18:45 не е избран Orbit Ати Консулт* - Вършец* 8 - 3 Група H 1
17-07-2017 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
19-07-2017 22:00 не е избран Orbit Ати Консулт* - McDonalds* 5 - 0 Група H 2
25-07-2017 18:45 Palmsbet stadium Пълна мрежа* - Orbit Ати Консулт* 5 - 1 Група H 3
02-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Orbit Ати Консулт* - Ибровица Лозен* 5 - 0 Група H 4
08-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Chaos* - Orbit Ати Консулт* 2 - 5 Група H 5
15-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Orbit Ати Консулт* - Витоша Бистрица* 7 - 4 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Викторио Ленд* - Orbit Ати Консулт* 1 - 5 ЕЛИМИНАЦИИ
21-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Тики-Така - Orbit Ати Консулт* 2 - 9 ЕЛИМИНАЦИИ
22-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Локо БДЖ* - Orbit Ати Консулт* 2 - 1 ЕЛИМИНАЦИИ
28-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Вършец 4 - 6 PREMIER LEAGUE 1
07-09-2017 19:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Experian 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-09-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 6 - 4 Висша лига 1
20-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Strypes 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
21-09-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
24-09-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 2
25-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-09-2017 18:30 Palmsbet stadium FC ALA GROUP - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2017 17:00 не е избран Левски Г - ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 2 - 3 Висша лига 3
03-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ДАНТЕК 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GO PETROLEUM 5 - 3 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM EGT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 8
14-10-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - СБОРНАЯ 3 - 3 ГРУПА A3 2
14-10-2017 19:00 не е избран No Name - ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 8 - 0 Висша лига 5
16-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2017 20:00 не е избран Floor Decor - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 1 - 4 Висша лига 6
28-10-2017 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Червена звезда Горни Богров 9 - 2 Висша лига 7
29-10-2017 15:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 8 ГРУПА A3 3
01-11-2017 21:00 Palmsbet stadium Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 8 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
08-11-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Rehau 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2017 18:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DANTEK DEVS 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
11-11-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 9
15-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Progress - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2017 15:00 не е избран Дартанян - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 6 Висша лига 10
20-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2017 19:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - MAHARANI 11 - 2 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 11
26-11-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 1 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-11-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
01-12-2017 19:00 не е избран SAP Labs Bulgaria - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2017 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 6 - 3 Висша лига 12
08-12-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - OPENCODE 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2017 00:00 не е избран VIVACOM 4PLAY - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 10
14-12-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Столичен Авто Транспорт - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 18 PREMIER LEAGUE 15
05-01-2018 19:00 Царско село Orbit Ати Консулт* - Пълна мрежа* 13 - 3 Група K 1
14-01-2018 11:00 не е избран Orbit Ати Консулт* - Зенит* 4 - 2 Група K 2
21-01-2018 22:00 не е избран ВМРО* - Orbit Ати Консулт* 0 - 6 Група K 3
26-01-2018 21:00 не е избран Orbit Ати Консулт* - Нищо общо с футбола* 6 - 5 Група K 4
03-02-2018 12:00 не е избран Без напрежение* - Orbit Ати Консулт* 7 - 0 Група K 5
10-02-2018 17:00 Palmsbet stadium Orbit Ати Консулт* - Софийска вода* 2 - 2* ВТОРА ФАЗА
15-02-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 4 PREMIER LEAGUE 7
22-02-2018 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Петролтех Трейдинг 3 - 1 PREMIER LEAGUE 14
25-02-2018 11:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Лозенец Юн 2 - 4 Висша лига 13
05-03-2018 19:45 не е избран Stemo - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 1
08-03-2018 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ВЕТ Юнайтед 7 - 1 PREMIER LEAGUE 16
09-03-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
11-03-2018 14:00 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Тиняците 5 - 0 Висша лига 4
12-03-2018 20:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ГФК България 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
13-03-2018 18:45 Palmsbet stadium Ескус Милк - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 7 PREMIER LEAGUE 17
14-03-2018 20:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 8
17-03-2018 18:00 не е избран БФК Мики Маус - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 4 - 1 Висша лига 8
21-03-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - MAHARANI 8 - 2 PREMIER LEAGUE 1
26-03-2018 21:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - IBM 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
28-03-2018 21:45 не е избран Вършец - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 6 PREMIER LEAGUE 2
02-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
13-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
15-04-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 3 - 2 Висша лига 3
16-04-2018 20:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
20-04-2018 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ВЕТ Юнайтед 11 - 4 PREMIER LEAGUE 5
23-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 14 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 3
29-04-2018 18:00 не е избран Floor Decor - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 14 Висша лига 5
02-05-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Rehau 11 - 4 PREMIER LEAGUE 7
02-05-2018 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 4
09-05-2018 21:45 не е избран Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 PREMIER LEAGUE 8
13-05-2018 11:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 11 Висша лига 6
16-05-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
18-05-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 1 PREMIER LEAGUE 6
20-05-2018 20:00 не е избран ТЕМИДА - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 0 - 3 Висша лига 7
21-05-2018 22:30 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - EGT 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
28-05-2018 19:45 не е избран CODIX - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ФК Керамик 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 18:45 не е избран Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
04-06-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-06-2018 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 0 PREMIER LEAGUE 11
10-06-2018 20:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - No Name - ветерани 0 - 5 Висша лига 9
11-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Experian - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 14
16-06-2018 19:00 не е избран БФК Мики Маус - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 0 Висша лига 1
18-06-2018 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Progress 12 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8 PREMIER LEAGUE 13
26-06-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ескус Милк 13 - 5 PREMIER LEAGUE 14
27-06-2018 21:45 не е избран SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-06-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 2
03-07-2018 20:45 не е избран ING - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 6 PREMIER LEAGUE 15
06-07-2018 00:00 не е избран Левски Г - ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 0 - 5 Висша лига 8
09-07-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-07-2018 20:45 не е избран ДАНТЕК - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
12-07-2018 19:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - OPENCODE 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
16-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
19-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ФК АЛТЕРНАТИВА 7 - 3 Група D 1
24-07-2018 20:45 не е избран Loko Vakarel - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 19 Група D 2
31-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Bristol Rovers Bulgaria 14 - 5 Група D 3
08-08-2018 18:45 не е избран Тики-Така - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5 Група D 4
15-08-2018 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ДЖИ 10 13 - 0 Група D 5
20-08-2018 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Гробарите Технополис Надежда 11 - 4 Елиминации
23-08-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - FootballScout 3 - 2 PREMIER LEAGUE 1
24-08-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ПСЖ София 5 - 1 Елиминации
27-08-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ФК ИХТИМАН 3 - 1 Елиминации
30-08-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 3 Елиминации
01-09-2018 19:45 не е избран Glaz Trading Troyan - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 Западна конференция 3
03-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2 Елиминации
04-09-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - EGT 13 - 6 PREMIER LEAGUE 3
05-09-2018 20:45 не е избран SBTECH - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - МАРАДОНА 8 - 1 Западна конференция 2
13-09-2018 21:45 не е избран A1 - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 13 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Enetpulse 15 - 1 PREMIER LEAGUE 5
30-09-2018 00:00 не е избран No Name - ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 0 - 5 Висша лига 1
02-10-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Carpe Diem FC 10 - 3 Западна конференция 4
03-10-2018 21:45 не е избран Skypharm - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 Западна конференция 5
05-10-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 Западна конференция 6
08-10-2018 22:30 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Progress 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2018 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 8 - 1 PREMIER LEAGUE 8
12-10-2018 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - PalmsBet ветерани 7 - 4 Висша лига 3
15-10-2018 20:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 2 PREMIER LEAGUE 7
17-10-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Северозапад 3 - 6 Западна конференция 7
23-10-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6 Западна конференция 8
24-10-2018 21:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 Западна конференция 1
25-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SAP Labs Bulgaria 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
28-10-2018 17:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 6 Висша лига 5
31-10-2018 18:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Milky Group Bio 2 - 5 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 11
08-11-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - CODIX 6 - 1 PREMIER LEAGUE 12
12-11-2018 20:45 не е избран Experian - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
17-11-2018 11:30 Арена "Елин Пелин" - терен 2 АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Мургаш Врачеш 6 - 1 Югозапад - група А 2
17-11-2018 14:15 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Орлин Пирдоп - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5 Югозапад - група А 3
18-11-2018 14:00 не е избран Дартанян - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 2 Висша лига 8
23-11-2018 18:45 не е избран ING - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 6 Западна конференция 12
25-11-2018 18:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - БФК Мики Маус 4 - 4 Висша лига 9
27-11-2018 20:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Musala Soft 10 - 4 PREMIER LEAGUE 14
30-11-2018 18:45 не е избран eCommera - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
06-12-2018 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - OPENCODE 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
09-12-2018 18:00 не е избран ТЕМИДА - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 1 - 4 Висша лига 4
10-12-2018 19:45 не е избран Stemo - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 14 PREMIER LEAGUE 17
11-12-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PMP Build Invest 1 - 7 Западна конференция 15
12-12-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 6 PREMIER LEAGUE 11
17-12-2018 18:45 не е избран ДАНТЕК - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PREMIER LEAGUE 9
19-12-2018 18:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 Западна конференция 16
31-12-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - No Name - ветерани 5 - 0 Висша лига 10
31-12-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 Западна конференция 14
01-01-2019 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Валяците 5 - 0 Западна конференция 13
06-01-2019 22:00 Царско село АТИ КОНСУЛТ ORBIT - МФК "Булгари" 3 - 6 Palmsbet 1
13-01-2019 12:00 не е избран Бучките - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 11 Palmsbet 2
18-01-2019 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Сердика 5 - 0 Западна конференция 19
27-01-2019 11:00 не е избран Кракра Перник - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 4 Palmsbet 4
29-01-2019 22:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Софийска вода 3 - 2 Palmsbet 3
01-02-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 0 Западна конференция 10
05-02-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Easy TV Net 5 - 1 Западна конференция 17
11-02-2019 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Тяло пречиш ми 3 - 3 Palmsbet 5
13-02-2019 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7 Западна конференция 18
17-02-2019 21:30 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Тренто 5 - 2 ВТОРА ФАЗА
21-02-2019 19:45 не е избран Африка Юнайтед - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 8 ВТОРА ФАЗА
24-02-2019 21:30 Царско село Левски Паталеница* - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 2 ВТОРА ФАЗА
28-02-2019 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 6 - 4 Mussala Premier League 1
04-03-2019 18:45 не е избран eCommera - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 11 Mussala Premier League 2
11-03-2019 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Software AG 11 - 1 Mussala Premier League 3
17-03-2019 13:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Лозенец Юн 3 - 1 Висша лига 7
24-03-2019 13:00 не е избран Шопски отряд - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 0 - 5 Висша лига 6
25-03-2019 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - EGT 8 - 1 Mussala Premier League 5
26-03-2019 19:45 не е избран Intellect - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 4 PREMIER LEAGUE 3
02-04-2019 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - МАРАДОНА 1 - 7 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - OPENCODE 12 - 3 Mussala Premier League 7
12-04-2019 21:30 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ТЕМИДА 6 - 1 Висша лига 13
13-04-2019 11:00 СК Балона - Терен 1 АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Разград® 11 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2019 19:45 не е избран Вършец - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6 PREMIER LEAGUE 6
15-04-2019 19:45 не е избран Stemo - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 Mussala Premier League 8
19-04-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) АТИ КОНСУЛТ ORBIT - АФК Гробарите 7 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-04-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ДАНТЕК 0 - 2 Mussala Premier League 9
24-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ВЕТ Юнайтед 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 13:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PalmsBet ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 2 - 6 Висша лига 12
01-05-2019 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
01-05-2019 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
01-05-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
05-05-2019 20:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 15
07-05-2019 18:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 6 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2019 19:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Enetpulse 8 - 3 Mussala Premier League 10
14-05-2019 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 6 - 3 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2019 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 10 Mussala Premier League 11
17-05-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Milky Group Bio 1 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 6 Висша лига 16
21-05-2019 21:45 не е избран ФК Керамик - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 11
30-05-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 Mussala Premier League 12
02-06-2019 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Дартанян 4 - 3 Висша лига 17
03-06-2019 19:45 не е избран Visteon - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 11 Mussala Premier League 13
06-06-2019 22:30 не е избран Северозапад - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 1 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2019 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 13 - 6 Mussala Premier League 14
14-06-2019 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 5 Висша лига 14
17-06-2019 19:45 не е избран FootballScout - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7 Mussala Premier League 15
19-06-2019 20:45 не е избран Малки Страсти - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 1 PREMIER LEAGUE 1
21-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 3 PREMIER LEAGUE 14
23-06-2019 20:00 не е избран БФК Мики Маус - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 4 Висша лига 18
24-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Тяло пречиш ми 5 - 9 PREMIER LEAGUE 2
26-06-2019 21:45 не е избран CODIX - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 Mussala Premier League 4
28-06-2019 20:45 не е избран Algomatika - Kammarton - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 Mussala Premier League 17
01-07-2019 20:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-07-2019 20:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 6 Mussala Premier League 6
03-07-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 9 PREMIER LEAGUE 16
05-07-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 8 - 3 Mussala Premier League 16