Хасково

Станимир Бойков Боев

клубове

роден на: 20.06.1998

години: 21

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
21-12-2014 12:00 СЦ Арена ФК СпИртист - АПФК Пловдив 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 2
28-12-2014 15:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - FC Siza Sport 2 - 1 ЗИМНА ЛИГА 3
04-01-2015 14:00 СЦ Арена WIMBLEDON - АПФК Пловдив 1 - 7 ЗИМНА ЛИГА 4
10-01-2015 12:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
18-01-2015 14:00 СЦ Арена Ред Бул - АПФК Пловдив 3 - 6 ЗИМНА ЛИГА 6
25-01-2015 15:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Багатур Пловдив 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 7
08-02-2015 12:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АПФК Пловдив 1 - 9 ЗИМНА ЛИГА 8
14-02-2015 13:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Ф.К. Сборна Дружина 9 - 0 ЗИМНА ЛИГА 9
21-02-2015 13:00 СЦ Арена АФК Марица - АПФК Пловдив 2 - 17 ЗИМНА ЛИГА 10
28-02-2015 14:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Лаос 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
11-03-2015 18:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Ф.К. Сборна Дружина 4 - 2 ЗИМНА ЛИГА 22
13-03-2015 20:00 Авангард АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 6 - 2 LA LIGA 1
16-03-2015 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Житница 8 - 1 LA LIGA 2
17-03-2015 21:15 Авангард AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 23
21-03-2015 20:00 СЦ Арена ФК СпИртист - АПФК Пловдив 0 - 6 ЗИМНА ЛИГА 24
24-03-2015 20:00 СЦ Арена 90 - АПФК Пловдив 2 - 5 LA LIGA 3
03-04-2015 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Светкавиците 5 - 0 LA LIGA 4
09-04-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АПФК Пловдив 2 - 5 LA LIGA 5
13-04-2015 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - 90 9 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-04-2015 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Old School 10 - 3 LA LIGA 6
08-05-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 8 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-05-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 7 - 4 LA LIGA 8
17-05-2015 18:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - Detoni EOOD 7 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2015 17:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - АФК Гарата 4 - 4* Вътрешни квалификации ААЛ
25-05-2015 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - АФК Гарата 9 - 3 LA LIGA 10
08-06-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АПФК Пловдив 3 - 2 LA LIGA 11
10-06-2015 21:00 Авангард АПФК Пловдив - FC Siza Sport 6 - 3 LA LIGA 12
14-06-2015 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК Пловдив - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-06-2015 21:00 Авангард Бактрейд - АПФК Пловдив 3 - 14 LA LIGA 7
18-06-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АПФК Пловдив 6 - 9 LA LIGA 13
23-06-2015 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК Пловдив - DXC.technology 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-06-2015 20:00 Авангард АПФК Пловдив - АФК Марица 11 - 2 LA LIGA 14
02-07-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - АПФК Пловдив 1 - 2 LA LIGA 15
03-07-2015 20:00 СЦ Берое - открито АПФК Пловдив - King Games 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-07-2015 19:00 Авангард ФК Житница - АПФК Пловдив 6 - 6 LA LIGA 17
13-07-2015 20:00 СЦ Арена Щ+Щ - АПФК Пловдив 2 - 18 LA LIGA 9
28-08-2015 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - АПФК Пловдив 3 - 4 LA LIGA 19
10-09-2015 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ХЪШОВЕ 6 - 3 LA LIGA 20
15-09-2015 21:00 Авангард AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 1 - 2 LA LIGA 16
17-09-2015 19:00 СЦ Арена Old School - АПФК Пловдив 4 - 5 LA LIGA 21
25-09-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бактрейд 11 - 6 LA LIGA 22
29-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АПФК Пловдив 5 - 7 LA LIGA 23
05-10-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК ПЛОВДИВ 18 - 6 LA LIGA 18
08-10-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Лаос 2 - 2* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-10-2015 16:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - АФК ГАРАНТ 5 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
16-10-2015 21:00 Авангард АПФК Пловдив - Щ+Щ 7 - 4 LA LIGA 24
19-10-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Fresh Penis 5 - 0 КУПА АРЕНА
27-10-2015 21:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 5 - 7 LA LIGA 25
02-11-2015 19:00 СЦ Арена АФК Марица - АПФК Пловдив 2 - 5 КУПА АРЕНА
06-11-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - BOHEMIANS 12 - 5 LA LIGA 26
12-11-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 2 - 6 LA LIGA 27
15-11-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM АПФК Пловдив - SPS 3 - 8 Група G 1
15-11-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM ФЕНИКС-ЛОВЕЧ - АПФК Пловдив 5 - 3 Група G 2
16-11-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 5 - 0 КУПА АРЕНА
23-11-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Kamenitza-Интернационал 8 - 6 LA LIGA 28
02-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК Марица - АПФК Пловдив 4 - 8 LA LIGA 29
07-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - АФК ХАОС 7 - 4 LA LIGA 30
13-12-2015 00:00 не е избран Kilnockie - АПФК Пловдив 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 00:00 не е избран АПФК Пловдив - Сабрина 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - АПФК Пловдив 0 - 4 ЗИМНА ЛИГА 3
31-01-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - АПФК Пловдив 1 - 8 ЗИМНА ЛИГА 5
05-02-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - ШАШ 5 - 1 ЗИМНА ЛИГА 4
07-02-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - La Masia 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - АПФК Пловдив 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
19-02-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Бунарджик 2 - 6 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
24-02-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Младежка 1 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
01-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 3 ВИСША ЛИГА 2
15-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 2 - 4 ВИСША ЛИГА 3
22-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - VIP Dent 1 - 4 ВИСША ЛИГА 4
31-03-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - АПФК Пловдив 2 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 3 - 3 ВИСША ЛИГА 5
12-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 15 - 6 ВИСША ЛИГА 6
22-04-2016 20:00 СЦ Арена TNN Gold - АПФК Пловдив 0 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-04-2016 22:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - АПФК Пловдив 6 - 5 ВИСША ЛИГА 7
27-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Бактрейд 2 - 2 ВИСША ЛИГА 8
04-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 12 - 3 ВИСША ЛИГА 9
10-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Пълдин Атлетик 5 - 6 ВИСША ЛИГА 10
14-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 11
18-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 4 - 3 ВИСША ЛИГА 12
25-05-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 9 ВИСША ЛИГА 13
31-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Спартак 5 - 0 ВИСША ЛИГА 14
08-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - АПФК Пловдив 6 - 2 ВИСША ЛИГА 15
15-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 4 - 3 Първа шестица 1
17-06-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-06-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 7 Първа шестица 2
04-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 7 Първа шестица 4
06-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 6 - 2 Първа шестица 3
12-07-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 5 - 0 Първа шестица 5
30-08-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - TNN Gold 2 - 2 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 3 - 5 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 3
20-09-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - АПФК Пловдив 2 - 2 ВИСША ЛИГА 4
27-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 1 - 3 ВИСША ЛИГА 5
04-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - АПФК Пловдив 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 5 - 0 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 4 - 3 ВИСША ЛИГА 8
30-10-2016 12:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - Атлетико 5 - 0 Група F 1
30-10-2016 18:00 Игрище Ловен парк СПОРТИНГ - АПФК Пловдив 5 - 0 Група F 3
01-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - АПФК Пловдив 3 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 5 - 2 ВИСША ЛИГА 10
22-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 3 - 6 ВИСША ЛИГА 11
09-12-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 5 - 6 ВИСША ЛИГА 12
13-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Тарос Трейд 4 - 3 ВИСША ЛИГА 13
28-01-2017 20:00 СЦ Оптимум АПФК Пловдив - Наказателите 13 - 2 ЗИМНА ЛИГА 1
04-02-2017 21:00 СЦ Оптимум АПФК Пловдив - Пълдин Атлетик 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 2
11-02-2017 20:00 СЦ Оптимум Juventus - АПФК Пловдив 6 - 5 ЗИМНА ЛИГА 3
19-02-2017 14:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Сабрина 4 - 1 ЗИМНА ЛИГА 4
26-02-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - АПФК Пловдив 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 5
26-02-2017 13:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - Pasta Gabrovo 6 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-02-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 4 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 2 - 3 ВИСША ЛИГА 15
10-03-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Наказателите 12 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
12-03-2017 17:00 Релакс Арена (Пазарджик) Лев Инс - АПФК Пловдив *5 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Ф.К. ОАЗИС *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-03-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Наказателите 17 - 6 ЗИМНА ЛИГА 6
22-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 4 - 1 ВИСША ЛИГА 16
23-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - АПФК Пловдив 0 - 4 ЗИМНА ЛИГА 7
28-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 17
05-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 2 - 4 ВИСША ЛИГА 18
12-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 4 - 1 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 8
24-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Балканска Гозба 6 - 3 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 7 - 2 ВИСША ЛИГА 21
06-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 4 - 2 ВИСША ЛИГА 22
11-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 5 - 1 ВИСША ЛИГА 23
17-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 24
25-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 3 - 3 ВИСША ЛИГА 25
10-06-2017 11:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Балканска Гозба 2 - 2 ВИСША ЛИГА 26
13-06-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АПФК Пловдив 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 6 - 0 ВИСША ЛИГА 29
04-07-2017 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - BOHEMIANS 5 - 4 Финални плейофи
23-08-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АПФК Пловдив 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
30-08-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Ф.К. ОАЗИС 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
12-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АПФК Пловдив 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
15-09-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
21-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
04-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
13-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
18-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Тарос Трейд 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
22-10-2017 10:00 Игрище Ловен парк ФК Миро - АПФК Пловдив 0 - 5 ГРУПА E1 1
22-10-2017 14:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - АФК Гробарите 2 - 3 ГРУПА E1 3
24-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - АПФК Пловдив 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
08-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - FC FIGHTERS 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
14-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
22-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - TNN Gold 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
28-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - АПФК Пловдив 10 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
03-12-2017 13:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АПФК Пловдив 5 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-12-2017 16:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
13-12-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
05-03-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - 1K 3 - 2 Лига Арена 1
07-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - VIP Dent 1 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
13-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
19-03-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Raiders 5 - 1 Лига Арена 3
26-03-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - АПФК Пловдив 1 - 5 Лига Арена 4
28-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Чико-Бунара 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
09-04-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 0 - 5 Лига Арена 6
11-04-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Fresh Penis 3 - 0 Лига Арена 9
16-04-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - papiauto03 9 - 0 Лига Арена 7
20-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - АПФК Пловдив 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
21-04-2018 10:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Даяна 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
23-04-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - АПФК Пловдив 3 - 1 Лига Арена 8
26-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
03-05-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АПФК Пловдив 4 - 4 Лига Арена 2
07-05-2018 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - АПФК Пловдив 4 - 8 Лига Арена 10
08-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 7 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Даяна 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
23-05-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 5
28-05-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Old School 7 - 2 Лига Арена 12
31-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - АПФК Пловдив 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
04-06-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - АПФК Пловдив 2 - 3 Лига Арена 13
06-06-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2018 00:00 не е избран Полярните мечки - АПФК Пловдив 0 - 5 Лига Арена 14
13-06-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
18-06-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ХЪШОВЕ 10 - 3 Лига Арена 24
20-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
24-06-2018 00:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
25-06-2018 20:00 СЦ Арена Raiders - АПФК Пловдив 2 - 10 Лига Арена 23
09-07-2018 20:00 СЦ Арена Old School - АПФК Пловдив 1 - 3 Лига Арена 16
11-07-2018 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Активлайф 8 - 2 Лига Арена 15
17-07-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 1 - 9 Лига Арена 17
20-08-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Вълчи рай 17 - 1 Лига Арена 18
23-08-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - КАМИОНИТЕ 5 - 1 Лига Арена 20
03-09-2018 00:00 СЦ Арена papiauto03 - АПФК Пловдив 0 - 5 Лига Арена 21
04-09-2018 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - АПФК Пловдив 8 - 5 Лига Арена 19
10-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - FA Plovdiv 2 - 2 СУПЕР Лига 7 1
13-09-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бохемианс 4 - 6 Лига Арена 22
17-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - АПФК Пловдив 1 - 3 СУПЕР Лига 7 2
01-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Novacite - АПФК Пловдив 0 - 5 СУПЕР Лига 7 4
08-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - AFC TechnoWelt 0 - 5 СУПЕР Лига 7 5
09-10-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Maina City 7 - 2 Лига Арена 3
10-10-2018 21:00 не е избран Мамата - К'во да ви кажа 0 - 5 Висша лига - Хасково 2
16-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - FC Fitoni 2 - 4 СУПЕР Лига 7 6
17-10-2018 21:00 не е избран К'во да ви кажа - Феникс 5 - 2 Висша лига - Хасково 3
22-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - АПФК Пловдив 6 - 7 СУПЕР Лига 7 7
24-10-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Спартак 2 - 3 Лига Арена 1
24-10-2018 20:00 не е избран Уефалона - К'во да ви кажа 5 - 2 Висша лига - Хасково 4
29-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - ФК Самурай 3 - 7 СУПЕР Лига 7 8
31-10-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - АПФК Пловдив 3 - 5 Лига Арена 6
31-10-2018 20:00 не е избран Феникс - К'во да ви кажа - Висша лига - Хасково 12
31-10-2018 21:00 не е избран К'во да ви кажа - Redics 5 - 0 Висша лига - Хасково 5
05-11-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - АПФК Пловдив 4 - 4 СУПЕР Лига 7 9
07-11-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - FC Siza Sport 5 - 2 Лига Арена 7
07-11-2018 20:00 не е избран К'во да ви кажа - Уефалона - Висша лига - Хасково 13
07-11-2018 20:00 не е избран Redics - К'во да ви кажа 0 - 5 Висша лига - Хасково 14
07-11-2018 21:00 не е избран Невидимите - К'во да ви кажа 0 - 8 Висша лига - Хасково 6
12-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - Футболна Академия 3 - 6 СУПЕР Лига 7 10
14-11-2018 20:00 не е избран К'во да ви кажа - Невидимите 5 - 0 Висша лига - Хасково 15
14-11-2018 20:00 не е избран ПИМ - Хасково - К'во да ви кажа - Висша лига - Хасково 16
15-11-2018 20:00 не е избран К'во да ви кажа - ПИМ - Хасково 0 - 3 Висша лига - Хасково 7
19-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - АПФК Пловдив 5 - 0 СУПЕР Лига 7 11
21-11-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Fresh Penis 3 - 1 Лига Арена 9
21-11-2018 20:00 не е избран К'во да ви кажа - Българе - Висша лига - Хасково 17
21-11-2018 20:00 не е избран #givemeLOVE - К'во да ви кажа - Висша лига - Хасково 18
25-11-2018 09:00 Каменица Арена - терен 2 Hott - К'во да ви кажа 0 - 5 Югоизток - група C 1
25-11-2018 12:45 Каменица Арена - терен 1 К'во да ви кажа - Лаос 1 - 1* Югоизток - група C 2
25-11-2018 15:00 Каменица Арена - терен 2 ФК Зелениково - К'во да ви кажа 3 - 4 Югоизток - група C 3
26-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - FC Lauta Hools 2 - 2 СУПЕР Лига 7 12
29-11-2018 20:00 не е избран Куцмaника - К'во да ви кажа - Висша лига - Хасково 10
29-11-2018 20:00 не е избран К'во да ви кажа - Мамата 5 - 0 Висша лига - Хасково 11
03-12-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - АПФК Пловдив 4 - 1 Лига Арена 10
05-12-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - АПФК Пловдив 3 - 7 Лига Арена 4
05-12-2018 20:00 не е избран Четирите Пейки - АПФК Пловдив 5 - 0 СУПЕР Лига 7 13
23-12-2018 19:00 СЦ Оптимум - терен 1 Maina City - АПФК Пловдив 5 - 12 ЗИМНА ЛИГА 1
29-12-2018 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 АПФК Пловдив - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 4 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - АПФК Пловдив 3 - 12 ЗИМНА ЛИГА 3
12-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 АПФК Пловдив - ХАОС 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
19-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - АПФК Пловдив 1 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - АПФК Пловдив 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 АПФК Пловдив - Бактрейд 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА 7
05-02-2019 19:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - АПФК Пловдив 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 8
09-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 7 - 3 ЗИМНА ЛИГА 9
16-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 Футболна Академия - АПФК Пловдив 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 10
23-02-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 2 АПФК Пловдив - ФК Маламир 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АПФК Пловдив 10 - 3 ЗИМНА ЛИГА 12
04-03-2019 20:00 СЦ Оптимум АПФК Пловдив - ФК Илюминати 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 13
17-03-2019 12:15 Релакс Арена (Пазарджик) Green Planet - К'во да ви кажа 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-03-2019 20:00 КОС Авеню К'во да ви кажа - #givemeLOVE 4 - 1 Висша лига - Хасково 9
26-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 2 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
27-03-2019 20:00 КОС Авеню Българе - К'во да ви кажа 3 - 4 Висша лига - Хасково 8
29-03-2019 19:00 СЦ Арена Вълчи рай - АПФК Пловдив 0 - 5 Лига Арена 2
01-04-2019 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Десант-68 2 - 7 Лига Арена 11
08-04-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - АПФК Пловдив 1 - 2 Лига Арена 12
10-04-2019 21:00 КОС Авеню К'во да ви кажа - Българе 4 - 2 Висша лига 2018/2019 1
15-04-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Вълчи рай 1 - 2 Лига Арена 13
17-04-2019 21:00 КОС Авеню Феникс - К'во да ви кажа 3 - 6 Висша лига 2018/2019 2
25-04-2019 20:00 не е избран К'во да ви кажа - ПИМ - Хасково 0 - 2 Висша лига 2018/2019 3
01-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - КАМИОНИТЕ 11 - 6 Лига Арена 15
01-05-2019 21:00 КОС Авеню Уефалона - К'во да ви кажа 6 - 5 Висша лига 2018/2019 4
03-05-2019 20:00 СЦ Арена Maina City - АПФК Пловдив 4 - 5 Лига Арена 14
07-05-2019 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - АПФК Пловдив 6 - 3 Лига Арена 16
13-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Активлайф 4 - 11 Лига Арена 5
13-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Старата Школа 5 - 0 Лига Арена 17
15-05-2019 21:00 КОС Авеню К'во да ви кажа - #givemeLOVE 5 - 0 Висша лига 2018/2019 6
17-05-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - АПФК Пловдив 8 - 3 Лига Арена 8
20-05-2019 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 6 - 3 Лига Арена 18
22-05-2019 21:00 КОС Авеню Куцмaника - К'во да ви кажа 10 - 7 Висша лига 2018/2019 7
28-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бохемианс 0 - 5 Лига Арена 19
03-06-2019 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - АПФК Пловдив 4 - 4 Лига Арена 20
17-06-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 5 Лига Арена 21
24-06-2019 00:00 не е избран Десант-68 - АПФК Пловдив 5 - 0 Лига Арена 22