София

Светослав Тодоров Марков

клубове

роден на: 07.08.1987

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
26-08-2014 21:45 не е избран DXC.technology - i:FAO 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
09-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM CAM R - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2014 20:45 не е избран M - i:FAO 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-09-2014 18:45 не е избран i:FAO - Blizoo 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Магнус - CAM R 4 - 10 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - CAM R 4 - 7 PREMIER LEAGUE 1
23-09-2014 19:45 Palmsbet stadium INFOSYSTEMS-SYSCOM - i:FAO 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-09-2014 19:45 не е избран Mentor Resort - CAM R 8 - 1 PREMIER LEAGUE 4
25-09-2014 00:00 не е избран i:FAO - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2014 21:45 не е избран CAM R - Рапидо Куриери 4 - 3 PREMIER LEAGUE 5
02-10-2014 21:45 не е избран Stemo - i:FAO 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-10-2014 20:45 не е избран Easy TV Net - CAM R 6 - 2 PREMIER LEAGUE 6
09-10-2014 20:45 не е избран i:FAO - Software AG 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-10-2014 19:45 не е избран SUTHERLAND - i:FAO 3 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-10-2014 18:45 не е избран CAM R - VENDETTA-OLISPED 8 - 7 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2014 20:45 не е избран Fibank - CAM R 5 - 3 PREMIER LEAGUE 8
23-10-2014 20:45 не е избран i:FAO - ORBIT 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2014 19:45 не е избран CAM R - ТЕМИДА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2014 20:45 не е избран i:FAO - IPSOS 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
31-10-2014 18:45 не е избран Experian - i:FAO 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2014 18:45 не е избран Musala - i:FAO 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2014 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2014 18:45 не е избран i:FAO - ГФК България 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-11-2014 20:45 не е избран CAM R - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2014 21:45 не е избран Хотел Панчарево - CAM R 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12
20-11-2014 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - i:FAO 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
24-11-2014 18:45 не е избран i:FAO - ДАНТЕК 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-11-2014 18:45 не е избран CAM R - Класик Груп *3 - 3 PREMIER LEAGUE 13
01-12-2014 21:45 не е избран Progress - i:FAO 0 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 16
02-12-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 6 - 3 PREMIER LEAGUE 14
10-12-2014 19:45 не е избран CAM R - Пени Маркет 1 - 3 PREMIER LEAGUE 15
11-12-2014 19:45 не е избран i:FAO - VIVACOM 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 17
23-02-2015 19:45 Palmsbet stadium i:FAO - VIVACOM 4PLAY 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
04-03-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - CAM R 3 - 5 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM i:FAO - ДАНТЕК 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-03-2015 18:45 Palmsbet stadium Experian - i:FAO 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CAM R - Easy TV Net 9 - 2 PREMIER LEAGUE 3
24-03-2015 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - CAM R 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
26-03-2015 18:45 Palmsbet stadium i:FAO - INFOSYSTEMS-SYSCOM 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
31-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Blizoo - i:FAO 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2015 18:45 не е избран CAM R - Легион Инс 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
06-04-2015 18:45 не е избран i:FAO - Ingram Micro Top Fortune 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-04-2015 20:45 не е избран Спортинг - CAM R 9 - 2 PREMIER LEAGUE 6
15-04-2015 22:00 не е избран Adecco GSD - i:FAO *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
16-04-2015 21:00 не е избран Eclipse - CAM R 5 - 2 PREMIER LEAGUE 2
21-04-2015 20:00 не е избран CAM R - Вършец 4 - 5 PREMIER LEAGUE 7
24-04-2015 18:45 не е избран DXC.technology - i:FAO 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
26-04-2015 13:00 Игрище зад централна поща i:FAO - VR Group 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
30-04-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM i:FAO - OPENCODE 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
19-05-2015 18:45 не е избран CAM R - GOLD INS 7 - 10 PREMIER LEAGUE 9
20-05-2015 18:45 не е избран ГФК България - i:FAO 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2015 21:45 не е избран i:FAO - CODIX 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-05-2015 21:45 не е избран IPSOS - i:FAO 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
27-05-2015 20:45 не е избран Пени Маркет - CAM R 8 - 2 PREMIER LEAGUE 10
02-06-2015 18:45 не е избран CAM R - Fibank 2 - 6 PREMIER LEAGUE 11
03-06-2015 22:00 не е избран i:FAO - ORBIT 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2015 21:45 не е избран Stemo - i:FAO 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
16-06-2015 18:45 не е избран CAM R - Mentor Resort *4 - 4 PREMIER LEAGUE 13
19-06-2015 20:45 не е избран i:FAO - VIVACOM 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
22-06-2015 19:45 не е избран M - i:FAO 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
22-06-2015 22:30 не е избран Профис - CAM R 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
24-06-2015 21:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 4 - 2 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2015 22:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
29-06-2015 18:45 не е избран i:FAO - Progress 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
30-06-2015 19:45 не е избран CAM R - Рапидо Куриери 4 - 6 PREMIER LEAGUE 15
24-08-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM - i:FAO 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-08-2015 19:45 не е избран i:FAO - VIVACOM 4PLAY 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
08-09-2015 19:45 Palmsbet stadium Adecco GSD - i:FAO 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-09-2015 18:45 не е избран CAM R - Джовани 4 - 9 PREMIER LEAGUE 2
15-09-2015 19:45 не е избран Вършец - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
23-09-2015 21:45 не е избран i:FAO - Progress 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-09-2015 20:45 не е избран Blizoo - i:FAO 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
28-09-2015 19:45 не е избран i:FAO - Ingram Micro Top Fortune 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 7
29-09-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - CAM R 6 - 9 PREMIER LEAGUE 4
03-10-2015 00:00 Спортен комплекс САМОКОВ i:FAO - Водолазите 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
06-10-2015 21:45 не е избран CAM R - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2015 21:45 не е избран Мост Компютърс - i:FAO 6 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-10-2015 18:45 не е избран i:FAO - АТИ КОНСУЛТ ORBIT *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
13-10-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - CAM R 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
19-10-2015 21:45 не е избран Enetpulse - i:FAO 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
20-10-2015 19:45 не е избран CAM R - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2015 18:45 не е избран GTT - i:FAO 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
29-10-2015 18:45 не е избран i:FAO - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-10-2015 18:45 не е избран Fusion - CAM R 2 - 3 PREMIER LEAGUE 8
03-11-2015 21:45 не е избран CAM R - Шенкер 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
09-11-2015 21:45 не е избран i:FAO - M 9 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-11-2015 18:45 не е избран GOLD INS - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2015 20:45 не е избран ДАНТЕК - i:FAO 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
17-11-2015 19:45 не е избран CAM R - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2015 18:45 не е избран ORBIT - i:FAO 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
26-11-2015 21:45 не е избран i:FAO - CODIX 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2015 00:00 не е избран CAM R - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2015 18:45 не е избран EGT - i:FAO 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2015 19:45 не е избран i:FAO - ГФК България 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-12-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
14-12-2015 21:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
15-12-2015 18:45 не е избран CAM R - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
25-02-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - i:FAO 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-02-2016 18:45 не е избран i:FAO - OPENCODE 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-03-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - i:FAO 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2016 19:45 не е избран i:FAO - Ingram Micro Top Fortune 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 4
24-03-2016 18:45 не е избран CODIX - i:FAO 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
31-03-2016 20:45 не е избран i:FAO - Stemo 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
07-04-2016 18:45 не е избран GTT - i:FAO 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-04-2016 21:45 не е избран A1 - i:FAO 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
22-04-2016 19:45 не е избран i:FAO - Adecco GSD 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-05-2016 18:45 не е избран i:FAO - EGT 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
19-05-2016 21:45 не е избран Enetpulse - i:FAO 9 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
27-05-2016 18:45 не е избран SBTECH - i:FAO 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-05-2016 18:45 не е избран i:FAO - ДАНТЕК 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
09-06-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - i:FAO 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
13-06-2016 19:45 не е избран i:FAO - VIVACOM 4PLAY 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2016 19:45 не е избран VIVACOM - i:FAO 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
27-06-2016 20:45 не е избран i:FAO - ORBIT *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
29-08-2016 21:45 Palmsbet stadium A1 - i:FAO 4 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2016 18:45 не е избран i:FAO - DXC.technology 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
09-09-2016 18:45 не е избран i:FAO - Stemo 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
15-09-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - i:FAO 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-09-2016 19:45 не е избран i:FAO - CODIX 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-09-2016 20:45 не е избран i:FAO - Strypes 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-10-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - i:FAO 12 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-10-2016 21:45 не е избран i:FAO - EGT 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-10-2016 18:45 не е избран SBTECH - i:FAO 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс Езерец Комиците - DXC.technology 1 - 6 Група F 1
22-10-2016 17:00 Спортен комплекс Езерец Комиците - Young Stars 11 - 1 Група F 1
24-10-2016 21:45 не е избран i:FAO - Paysafe 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-10-2016 14:00 Спортинг арена DXC.technology - Комиците 4 - 2 Група F 2
29-10-2016 17:00 Спортинг арена Young Stars - Комиците 4 - 6 Група F 2
03-11-2016 19:45 не е избран Upnetix - i:FAO 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
07-11-2016 20:45 Palmsbet stadium i:FAO - Enetpulse 0 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 12
14-11-2016 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM - i:FAO 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
20-11-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Комиците 2 - 1 Група F 3
20-11-2016 15:00 ACCEDIA STADIUM Комиците - Young Stars 5 - 0 Група F 3
21-11-2016 00:00 не е избран i:FAO - Progress 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
02-12-2016 00:00 не е избран SUTHERLAND - i:FAO 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
05-12-2016 00:00 не е избран i:FAO - OPENCODE 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
12-12-2016 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - i:FAO 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
26-02-2017 14:00 Спортен комплекс Езерец Комиците - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-03-2017 15:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Комиците 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-03-2017 20:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - Комиците 2 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-03-2017 14:00 терен "Петрич" Комиците - СБОРНАЯ 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-06-2017 20:00 НСБ "Цар Самуил" Мадара - Комиците 3 - 6 БАМФ 1
11-06-2017 20:00 НСБ "Цар Самуил" Комиците - Дълбошница 2 - 0 БАМФ 2
16-06-2017 20:00 НСБ "Цар Самуил" Кимакс Юнайтед - Комиците 1 - 3 БАМФ 3
18-06-2017 21:00 НСБ "Цар Самуил" Комиците - Зак'С 3 - 2 БАМФ 4
22-06-2017 20:00 НСБ "Цар Самуил" Галактико - Комиците 2 - 4 БАМФ 5
27-06-2017 21:00 НСБ "Цар Самуил" Комиците - Героична Куба 3 - 1 БАМФ 7
05-07-2017 20:00 НСБ "Цар Самуил" Комиците - Сетсофт 19 - 5 БАМФ 9
09-07-2017 21:00 НСБ "Цар Самуил" Джакпот - Комиците 2 - 3 БАМФ 10
12-07-2017 22:00 НСБ "Цар Самуил" Комиците - Турист 2 - 1 БАМФ 11
21-07-2017 20:00 НСБ "Цар Самуил" Комиците - Мадара 5 - 2 БАМФ 12
23-07-2017 22:00 НСБ "Цар Самуил" Дълбошница - Комиците 0 - 4 БАМФ 13
27-07-2017 22:00 НСБ "Цар Самуил" Вълците - Комиците 2 - 4 БАМФ 8
01-08-2017 19:00 НСБ "Цар Самуил" Комиците - Джакпот 12 - 3 БАМФ 21
13-08-2017 20:00 НСБ "Цар Самуил" Комиците - Вълците 6 - 3 БАМФ 19
16-08-2017 20:00 НСБ "Цар Самуил" Комиците - Галактико 3 - 2 БАМФ 16
17-08-2017 21:00 НСБ "Цар Самуил" Сетсофт - Комиците 2 - 9 БАМФ 20
18-08-2017 21:00 НСБ "Цар Самуил" Зак'С - Комиците 1 - 4 БАМФ 15
21-08-2017 21:00 НСБ "Цар Самуил" Героична Куба - Комиците 3 - 4 БАМФ 18
24-08-2017 20:00 НСБ "Цар Самуил" Турист - Комиците 3 - 0 БАМФ 22
25-08-2017 21:00 НСБ "Цар Самуил" Комиците - Кимакс Юнайтед 0 - 1 БАМФ 14
01-10-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец Комиците - Актив комерс *3 - 3 ГРУПА A1 1
02-11-2017 00:00 не е избран Комиците - СБОРНАЯ 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-11-2017 14:00 "Покровнишко шосе" СБОРНАЯ - Комиците 6 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-01-2018 12:00 Царско село Бристол Роувърс* - Бундестим* 2 - 8 Група I 1
12-01-2018 22:00 Царско село Бундестим* - Актив комерс* 3 - 4 Група I 2
19-01-2018 20:00 не е избран Фреш бар* - Бундестим* 3 - 9 Група I 3
27-01-2018 19:00 не е избран Бундестим* - Маншафта* 2 - 3 Група I 4
03-02-2018 19:00 не е избран Левски Паталеница* - Бундестим* 7 - 7 Група I 5
09-02-2018 21:30 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед* - Бундестим* 1 - 3 ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 22:00 не е избран Бундестим* - Без напрежение* 3 - 3* ВТОРА ФАЗА
01-04-2018 14:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Комиците 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 13:00 терен "Петрич" Комиците - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-05-2018 18:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Комиците 9 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-05-2018 17:00 НСБ "Цар Самуил" Комиците - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ