София

Димитър Цеков Христов

клубове

роден на: 03.02.1973

години: 46

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 16:00 Palmsbet stadium ING - Botev City 10 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
31-08-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Лозен Сити - ING 3 - 12 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
07-09-2014 20:00 Palmsbet stadium ING - Loko Vakarel 9 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
14-09-2014 09:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ЖИВЕЛИ - ING 3 - 3* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
28-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM ING - Магнус 4 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
30-09-2014 22:30 Palmsbet stadium Спокойните - ING 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
05-10-2014 00:00 не е избран ING - MU Bulgaria 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
12-10-2014 19:00 не е избран Бохемите - ING 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
19-10-2014 22:00 не е избран ING - VILLA MARK 5 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
26-10-2014 11:00 не е избран ING - Old school 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
02-11-2014 12:00 не е избран Спортист Долни Лозен - ING 2 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
09-11-2014 16:00 не е избран ING - Athletic 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
16-11-2014 19:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - ING 4 - 4* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
23-11-2014 21:00 не е избран ING - Дразмахала 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
30-11-2014 10:00 не е избран The Clock - ING 5 - 11 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
07-12-2014 12:00 не е избран ING - Лъвски Сърца 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
14-12-2014 00:00 не е избран FC CHAPA-SKIMUCHI - ING 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
22-02-2015 09:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Супичка - ING 4 - 4* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
15-03-2015 15:00 не е избран Botev City - ING 0 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
22-03-2015 20:00 не е избран ING - Карамелите 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
29-03-2015 16:00 не е избран Магнус - ING 3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
05-04-2015 13:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
19-04-2015 11:00 не е избран Спортист Долни Лозен - ING 6 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
26-04-2015 17:00 не е избран ING - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
10-05-2015 20:00 не е избран ЦВС - ING 2 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
17-05-2015 22:00 не е избран ING - Speedy-net 23 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
24-05-2015 22:00 не е избран Drink Team - ING 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
31-05-2015 15:00 не е избран ING - Novotel Sofia 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
07-06-2015 15:00 не е избран Athletic - ING 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
10-06-2015 22:45 не е избран ING - KNOW HOW 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
14-06-2015 19:00 не е избран NIKE team - ING 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
21-06-2015 21:00 не е избран ING - Искра Искрец 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
28-06-2015 10:00 не е избран ПСЖ София - ING 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
05-07-2015 12:00 не е избран ING - ФК Дринк Тийм 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
10-07-2015 19:45 не е избран Черно тото - ING 0 - 8 Финални плейофи
12-07-2015 20:00 не е избран ING - Majestic *2 - 2 Финални плейофи
24-08-2015 20:45 Palmsbet stadium Белите Якички - ING 1 - 2 CHAMPIONSHIP 1
30-08-2015 22:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 10 - 3 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2015 14:00 не е избран ING - Реал София 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
16-09-2015 22:30 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ING 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2015 16:00 не е избран ING - Витоша 6 - 1 CHAMPIONSHIP 6
04-10-2015 19:00 не е избран DELTA - ING 7 - 1 CHAMPIONSHIP 7
11-10-2015 21:00 не е избран ING - Полиграфия Инфо 3 - 3 CHAMPIONSHIP 8
20-10-2015 22:30 не е избран Majestic - ING 12 - 1 CHAMPIONSHIP 3
25-10-2015 13:00 не е избран ING - Valencia C.F. 3 - 9 CHAMPIONSHIP 10
01-11-2015 00:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
08-11-2015 18:00 не е избран ING - Лозен 10 - 0 CHAMPIONSHIP 12
15-11-2015 22:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ING 5 - 3 CHAMPIONSHIP 13
22-11-2015 09:00 не е избран ING - Хищниците 5 - 1 CHAMPIONSHIP 14
29-11-2015 14:00 не е избран Приятели - ING 5 - 4 CHAMPIONSHIP 15
06-12-2015 15:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ING *3 - 3 CHAMPIONSHIP 16
12-12-2015 20:00 не е избран El Stars - ING 5 - 5* CHAMPIONSHIP 9
13-12-2015 20:00 не е избран ING - VILLA MARK 8 - 7 CHAMPIONSHIP 17
21-02-2016 16:00 не е избран ING - Seniorite 9 - 5 CHAMPIONSHIP 1
28-02-2016 10:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ING 3 - 4 CHAMPIONSHIP 2
02-03-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - FC ING 11 - 3 CHAMPIONSHIP 1
08-03-2016 20:45 не е избран FC ING - Massive 3 - 11 CHAMPIONSHIP 2
16-03-2016 19:45 не е избран Оптиксорс - FC ING 6 - 3 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2016 10:00 не е избран Drink Team - ING 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2016 21:45 не е избран Класик Груп - FC ING 6 - 9 CHAMPIONSHIP 4
27-03-2016 10:00 не е избран ING - Приятели 4 - 4 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2016 18:45 не е избран FC ING - ADIDAS 11 - 5 CHAMPIONSHIP 5
03-04-2016 13:00 не е избран Бохемите - ING 4 - 4 CHAMPIONSHIP 6
05-04-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted - FC ING 9 - 6 CHAMPIONSHIP 6
10-04-2016 15:00 не е избран ING - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 4 CHAMPIONSHIP 7
15-04-2016 19:45 не е избран FC ING - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 7 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2016 18:00 не е избран DELTA - ING 3 - 6 CHAMPIONSHIP 8
20-04-2016 18:30 не е избран Sushi Shef - FC ING 7 - 5 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2016 21:00 не е избран ING - Реал София 2 - 3 CHAMPIONSHIP 9
26-04-2016 19:45 не е избран FC ING - Billa 10 - 5 CHAMPIONSHIP 9
08-05-2016 19:00 не е избран ING - El Stars 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
10-05-2016 21:45 не е избран SSV - FC ING 5 - 9 CHAMPIONSHIP 10
15-05-2016 12:00 не е избран Вълците - ING 2 - 3 CHAMPIONSHIP 10
17-05-2016 19:45 не е избран FC ING - ТЕМИДА 4 - 3 CHAMPIONSHIP 11
29-05-2016 13:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 6 - 1 CHAMPIONSHIP 11
31-05-2016 21:45 не е избран Skypharm - FC ING 6 - 6 CHAMPIONSHIP 12
10-06-2016 18:45 не е избран FC ING - Quehenberger Logistics 4 - 7 CHAMPIONSHIP 13
12-06-2016 19:00 не е избран ING - Ян Бибиян 3 - 10 CHAMPIONSHIP 13
15-06-2016 18:30 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - FC ING 2 - 4 CHAMPIONSHIP 14
19-06-2016 22:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ING 3 - 1 CHAMPIONSHIP 14
21-06-2016 18:45 не е избран FC ING - Ойрошпед 5 - 10 CHAMPIONSHIP 15
26-06-2016 21:00 не е избран ING - Полиграфия Инфо 2 - 2 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2016 21:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - FC ING 6 - 3 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2016 20:45 не е избран Лозен - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
03-07-2016 12:00 не е избран ING - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
05-07-2016 20:45 не е избран FC ING - ДМ БЪЛГАРИЯ 8 - 4 CHAMPIONSHIP 17
11-07-2016 19:45 не е избран Класа - ING 5 - 4 CHAMPIONSHIP 17
14-08-2016 19:00 ACCEDIA STADIUM Класа - ING 8 - 2 Финални плейофи
21-08-2016 20:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ING 11 - 3 CHAMPIONSHIP 1
28-08-2016 22:00 не е избран ING - Вълците 4 - 7 CHAMPIONSHIP 2
30-08-2016 20:45 не е избран FC ING - Оптиксорс 3 - 2 CHAMPIONSHIP 1
14-09-2016 22:30 не е избран FC ING - Рапидо Куриери 6 - 4 CHAMPIONSHIP 2
17-09-2016 20:30 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ING 4 - 9 CHAMPIONSHIP 3
18-09-2016 14:00 не е избран ING - Реал София 5 - 2 CHAMPIONSHIP 4
25-09-2016 19:00 не е избран LH7 - ING 3 - 5 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2016 18:45 не е избран Шенкер - FC ING 2 - 5 CHAMPIONSHIP 3
02-10-2016 16:00 не е избран ING - Seniorite 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
04-10-2016 21:45 не е избран FC ING - ТЕМИДА 6 - 3 CHAMPIONSHIP 4
05-10-2016 22:30 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ING 3 - 5 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2016 19:00 не е избран ING - БЕСНИТЕ 4 - 4 CHAMPIONSHIP 8
11-10-2016 18:45 не е избран Most Wanted - FC ING 6 - 6 CHAMPIONSHIP 5
15-10-2016 11:00 не е избран Evrotur - Дартанян 0 - 14 Висша лига 1
16-10-2016 00:00 не е избран Спокойните - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2016 20:45 не е избран FC ING - ORBICO BULGARIA 5 - 1 CHAMPIONSHIP 6
23-10-2016 19:00 не е избран ING - Пирин Гоце Делчев 8 - 2 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2016 18:00 не е избран Дартанян - Академик - ветерани 5 - 3 Висша лига 2
30-10-2016 11:00 не е избран Лозенец Юн - Дартанян 4 - 14 Висша лига 3
30-10-2016 14:00 не е избран Приятели - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
01-11-2016 20:45 Palmsbet stadium FC ING - Skypharm 8 - 2 CHAMPIONSHIP 8
06-11-2016 11:00 не е избран Дартанян - Хотел Европа 9 - 6 Висша лига 4
06-11-2016 14:00 не е избран ING - DELTA 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
09-11-2016 18:30 Palmsbet stadium Sushi Shef - FC ING 5 - 3 CHAMPIONSHIP 9
12-11-2016 18:30 не е избран БФК Мики Маус - Дартанян 4 - 8 Висша лига 5
13-11-2016 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ING 3 - 3* CHAMPIONSHIP 13
15-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ING - Класик Груп 21 - 8 CHAMPIONSHIP 10
19-11-2016 18:30 не е избран Дартанян - Floor Decor 11 - 0 Висша лига 6
20-11-2016 20:00 не е избран ING - Ян Бибиян 2 - 2 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2016 18:45 Palmsbet stadium Quehenberger Logistics - FC ING 3 - 10 CHAMPIONSHIP 11
27-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 8 Висша лига 7
27-11-2016 18:00 не е избран El Stars - ING 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
04-12-2016 11:00 не е избран Дартанян - Шопски отряд 6 - 1 Висша лига 8
04-12-2016 14:00 не е избран ЦВС - ING 2 - 5 CHAMPIONSHIP 16
09-12-2016 18:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - FC ING 5 - 10 CHAMPIONSHIP 13
11-12-2016 15:00 не е избран ING - Полиграфия Инфо 1 - 4 CHAMPIONSHIP 17
09-02-2017 18:45 не е избран FC ING - Bristol Rovers Bulgaria 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
13-02-2017 19:45 не е избран SSV - FC ING 6 - 7 CHAMPIONSHIP 7
16-02-2017 19:45 не е избран Вършец - FC ING 3 - 2 CHAMPIONSHIP 15
21-02-2017 00:00 не е избран FC ING - formpoint 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
26-02-2017 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ING 5 - 7 CHAMPIONSHIP 2
28-02-2017 00:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - FC ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
28-02-2017 18:45 не е избран FC ING - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
05-03-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ING - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
11-03-2017 18:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Чичовци - ветерани - Дартанян 3 - 4 Висша лига 9
12-03-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM ING - ЦВС 2 - 1 CHAMPIONSHIP 3
19-03-2017 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ING 6 - 5 CHAMPIONSHIP 4
21-03-2017 18:00 не е избран Академик - ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 10
22-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - ТЕМИДА 4 - 4 CHAMPIONSHIP 3
26-03-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Дартанян - Лозенец Юн 9 - 3 Висша лига 11
26-03-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM ING - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
28-03-2017 19:45 не е избран Вършец - FC ING 3 - 9 CHAMPIONSHIP 4
02-04-2017 13:00 не е избран ТЕМИДА - Дартанян 4 - 11 Висша лига 12
02-04-2017 15:00 не е избран ПСЖ София - ING 2 - 4 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - Sushi Shef 5 - 7 CHAMPIONSHIP 5
08-04-2017 18:30 не е избран Дартанян - ПФК "61" 13 - 4 Висша лига 13
09-04-2017 18:00 не е избран ING - Тигрите 2 - 3 CHAMPIONSHIP 7
11-04-2017 20:45 Palmsbet stadium Шенкер - FC ING 3 - 11 CHAMPIONSHIP 6
14-04-2017 10:00 не е избран Дартанян - Evrotur 5 - 0 Висша лига 15
23-04-2017 19:00 не е избран Левски Г - ING 8 - 4 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2017 22:00 Palmsbet stadium Оптиксорс - FC ING 4 - 7 CHAMPIONSHIP 8
03-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ING - ORBICO BULGARIA 5 - 5* CHAMPIONSHIP 9
07-05-2017 00:00 не е избран FC ING - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
09-05-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - FC ING 4 - 10 CHAMPIONSHIP 10
12-05-2017 19:45 не е избран Most Wanted - FC ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
14-05-2017 14:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 8 - 4 CHAMPIONSHIP 9
19-05-2017 18:45 не е избран FC ING - D&D EXPRESS 11 - 3 CHAMPIONSHIP 11
21-05-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - Дартанян 2 - 5 Висша лига 16
21-05-2017 16:00 не е избран ING - Гетото 7 - 6 CHAMPIONSHIP 10
27-05-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM Дартанян - БФК Мики Маус 5 - 0 Висша лига 17
28-05-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ING - Наполи 2 - 1 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2017 21:45 не е избран V-TAC EUROPE - FC ING 4 - 7 CHAMPIONSHIP 12
04-06-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Лозен - ING 4 - 2 CHAMPIONSHIP 13
07-06-2017 20:45 не е избран Черно Тото - ING 7 - 5 CHAMPIONSHIP 11
11-06-2017 10:00 не е избран Дартанян - Floor Decor 9 - 3 Висша лига 19
13-06-2017 20:45 Palmsbet stadium Skypharm - FC ING 10 - 11 CHAMPIONSHIP 14
15-06-2017 00:00 не е избран FC ING - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
17-06-2017 18:00 не е избран Хищниците - Дартанян 0 - 5 Висша лига 20
18-06-2017 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ING 5 - 6 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - SSV 6 - 4 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2017 18:45 не е избран FC ING - TRIZA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 1
24-06-2017 18:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Дартанян 2 - 13 Висша лига 21
25-06-2017 12:00 не е избран ING - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2017 00:00 не е избран Sunderland Bulgaria - FC ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 3 - 7 Висша лига 14
05-07-2017 18:45 не е избран FC ING - MFM 10 - 4 CHAMPIONSHIP 17
08-07-2017 19:00 не е избран Дартанян - Чичовци - ветерани - Висша лига 22
09-07-2017 18:00 не е избран LH7 - ING 2 - 5 CHAMPIONSHIP 17
19-07-2017 20:45 не е избран ING - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
20-08-2017 19:00 не е избран ING - Гетото 5 - 2 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - ING 4 - 6 CHAMPIONSHIP 2
29-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ING - Боми Борисов ООД 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
03-09-2017 19:00 не е избран ING - Лозен 7 - 5 CHAMPIONSHIP 3
17-09-2017 19:00 не е избран ING - Левски Г 6 - 4 CHAMPIONSHIP 5
17-09-2017 21:00 не е избран Дартанян - Floor Decor 5 - 4 Висша лига 1
24-09-2017 00:00 не е избран Дартанян - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 2
26-09-2017 00:00 Palmsbet stadium FC ING - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
01-10-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 3
01-10-2017 20:00 не е избран ING - Тигрите 5 - 9 CHAMPIONSHIP 7
08-10-2017 13:00 не е избран Дартанян - Лозенец Юн 3 - 1 Висша лига 4
08-10-2017 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ING 5 - 7 CHAMPIONSHIP 8
10-10-2017 22:30 Palmsbet stadium ФК Пълна Мрежа - ING 1 - 10 CHAMPIONSHIP 4
15-10-2017 00:00 не е избран ING - Кралете 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - FC ING 6 - 8 CHAMPIONSHIP 7
21-10-2017 21:00 не е избран Дартанян - ПФК "61" 11 - 3 Висша лига 6
22-10-2017 16:00 не е избран ING - Приятели 8 - 4 CHAMPIONSHIP 10
24-10-2017 18:45 не е избран FC ING - ORBICO BULGARIA 2 - 2 CHAMPIONSHIP 8
28-10-2017 21:00 не е избран Левски Г - ветерани - Дартанян 3 - 5 Висша лига 7
29-10-2017 21:00 не е избран ЦВС - ING 4 - 1 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2017 21:45 Palmsbet stadium Sunderland Bulgaria - FC ING 1 - 7 CHAMPIONSHIP 9
05-11-2017 13:00 не е избран ING - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 3 CHAMPIONSHIP 12
06-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Наполи - ING 3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
08-11-2017 20:45 Palmsbet stadium FC ING - Most Wanted 7 - 0 CHAMPIONSHIP 10
11-11-2017 20:00 не е избран No Name - ветерани - Дартанян 7 - 3 Висша лига 9
12-11-2017 19:00 не е избран SPM -ltd - ING 4 - 6 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2017 00:00 не е избран Ант студио - FC ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
19-11-2017 15:00 не е избран Дартанян - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 6 Висша лига 10
19-11-2017 17:00 не е избран ING - El Stars 3 - 11 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2017 22:30 Palmsbet stadium V-TAC EUROPE - FC ING 2 - 8 CHAMPIONSHIP 5
24-11-2017 00:00 не е избран FC ING - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
26-11-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Дартанян 0 - 5 Висша лига 11
26-11-2017 21:00 не е избран Изтокът - ING 5 - 3 CHAMPIONSHIP 15
28-11-2017 00:00 не е избран Skypharm - FC ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
03-12-2017 13:00 не е избран Дартанян - БФК Мики Маус 5 - 9 Висша лига 12
03-12-2017 16:00 не е избран ING - ПСЖ София 11 - 3 CHAMPIONSHIP 16
05-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - greshka 2 - 2 CHAMPIONSHIP 14
08-12-2017 20:45 не е избран FC ING - Tom Taylor 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
10-12-2017 00:00 не е избран Академик - ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 13
13-12-2017 00:00 не е избран Класик Груп - FC ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
17-12-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ING - CHAMPIONSHIP 17
28-01-2018 00:00 не е избран FC ING - D&D EXPRESS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
04-02-2018 00:00 не е избран Ilinden United - ING 0 - 5 Западна конференция 17
06-02-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - FC ING 6 - 7 CHAMPIONSHIP 2
13-02-2018 19:45 не е избран FC ING - ТЕМИДА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
17-02-2018 18:00 не е избран Дартанян - Тиняците 5 - 0 Висша лига 8
09-03-2018 20:45 не е избран Евромар - FC ING 4 - 16 CHAMPIONSHIP 17
11-03-2018 11:00 не е избран Шопски отряд - Дартанян 3 - 11 Висша лига 5
18-03-2018 20:00 не е избран Intellect - FC ING 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - ING 8 - 2 PREMIER LEAGUE 1
28-03-2018 19:45 не е избран ING - Бат' Динко и Приятели 3 - 8 PREMIER LEAGUE 2
31-03-2018 18:00 не е избран FC ING - Вълците 9 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
01-04-2018 19:00 не е избран Неудобните - FC ING 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-04-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - ING 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
14-04-2018 18:00 не е избран Дартанян - No Name - ветерани 1 - 3 Висша лига 3
15-04-2018 14:00 не е избран FC ING - Хищниците 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
20-04-2018 19:45 не е избран Ескус Милк - ING 5 - 8 PREMIER LEAGUE 5
21-04-2018 18:00 не е избран БФК Мики Маус - Дартанян 9 - 3 Висша лига 4
22-04-2018 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - FC ING 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
24-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - ING 8 - 3 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2018 22:00 не е избран FC ING - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
01-05-2018 20:45 не е избран ING - MAHARANI 8 - 5 PREMIER LEAGUE 7
07-05-2018 20:45 не е избран Вършец - ING 4 - 5 PREMIER LEAGUE 8
13-05-2018 12:00 не е избран Дартанян - Лозенец Юн 3 - 3 Висша лига 6
15-05-2018 18:45 не е избран ING - Лев Инс 5 - 12 PREMIER LEAGUE 9
20-05-2018 15:00 не е избран Шопски отряд - Дартанян 1 - 13 Висша лига 7
20-05-2018 20:00 не е избран FC ING - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-05-2018 21:00 не е избран Полиграфия Инфо - FC ING 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 18:45 не е избран Fibank - ING 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2018 00:00 не е избран No name - FC ING 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
01-06-2018 19:45 не е избран Ilinden United - ING 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-06-2018 00:00 не е избран FC ING - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
03-06-2018 13:00 не е избран Дартанян - Floor Decor 9 - 2 Висша лига 8
04-06-2018 00:00 не е избран Каталунците Кирчево - FC ING 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
05-06-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ING - ВЕТ Юнайтед 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
08-06-2018 13:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - FC ING 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
09-06-2018 17:00 не е избран FC ING - ФК Бучино 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-06-2018 00:00 не е избран Chuchuline - FC ING 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
12-06-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - ING 4 - 3 PREMIER LEAGUE 12
13-06-2018 22:30 не е избран ING - FC ALA GROUP 8 - 6 PREMIER LEAGUE 4
17-06-2018 00:00 не е избран FC ING - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
17-06-2018 20:00 не е избран Дартанян - ТЕМИДА 8 - 3 Висша лига 1
20-06-2018 20:45 не е избран ING - Rehau 8 - 4 PREMIER LEAGUE 13
23-06-2018 19:00 не е избран FC ING - Софийска вода 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-06-2018 19:00 не е избран FC ING - Наполи 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 16
29-06-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 2
30-06-2018 00:00 не е избран Дартанян - Левски Г - ветерани 5 - 0 Висша лига 5
03-07-2018 20:45 не е избран ING - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 6 PREMIER LEAGUE 15
08-07-2018 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 8 - 4 Висша лига 9
29-08-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - ING 6 - 11 Западна конференция 1
18-09-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FK Kafana Stefanovic - ING 0 - 5 Западна конференция 3
25-09-2018 20:45 не е избран ING - Easy TV Net 4 - 8 Западна конференция 4
30-09-2018 18:00 не е избран Дартанян - ТЕМИДА 6 - 2 Висша лига 1
01-10-2018 00:00 не е избран Glaz Trading Troyan - ING 0 - 5 Западна конференция 9
02-10-2018 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - ING 3 - 1 Западна конференция 5
08-10-2018 20:45 Palmsbet stadium ING - PMP Build Invest 8 - 12 Западна конференция 2
12-10-2018 20:45 не е избран ING - Сердика 3 - 5 Западна конференция 6
14-10-2018 18:00 не е избран Дартанян - Шопски отряд 9 - 6 Висша лига 3
16-10-2018 18:45 Palmsbet stadium DXC.technology - ING 6 - 6 Западна конференция 7
03-11-2018 00:00 не е избран ING - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 10
04-11-2018 17:00 не е избран Дартанян - БФК Мики Маус 3 - 4 Висша лига 6
06-11-2018 19:45 не е избран ING - МАРАДОНА 11 - 4 Западна конференция 8
09-11-2018 12:00 не е избран No Name - ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 7
14-11-2018 19:45 не е избран ASI TEAM - ING 2 - 12 Западна конференция 11
18-11-2018 14:00 не е избран Дартанян - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 2 Висша лига 8
23-11-2018 18:45 не е избран ING - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 6 Западна конференция 12
25-11-2018 14:00 не е избран PalmsBet ветерани - Дартанян 1 - 7 Висша лига 9
02-12-2018 18:00 не е избран ТЕМИДА - Дартанян 4 - 7 Висша лига 10
04-12-2018 19:45 не е избран ING - ДСК Банка 8 - 6 Западна конференция 14
09-12-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - Дартанян 3 - 5 Висша лига 4
12-12-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - ING 6 - 2 Западна конференция 15
11-01-2019 00:00 не е избран ДЖИ 10 - ING 0 - 5 Западна конференция 18
18-01-2019 00:00 не е избран ING - Валяците 5 - 0 Западна конференция 19
01-02-2019 18:45 не е избран Северозапад - ING 5 - 0 Западна конференция 13
13-02-2019 18:45 не е избран ING - Тяло пречиш ми 0 - 5 Западна конференция 16
06-03-2019 21:45 не е избран Сердика - ING 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
15-03-2019 18:45 не е избран ING - A.C.A.B. 4 - 5 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2019 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 7 Висша лига 2
19-03-2019 19:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - ING 3 - 2 CHAMPIONSHIP 3
28-03-2019 19:45 не е избран ING - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
31-03-2019 13:00 не е избран Дартанян - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1 Висша лига 11
03-04-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - ING 4 - 7 CHAMPIONSHIP 5
07-04-2019 13:00 Palmsbet stadium Шопски отряд - Дартанян 0 - 5 Висша лига 12
14-04-2019 13:00 не е избран Дартанян - Лозенец Юн 5 - 3 Висша лига 13
17-04-2019 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - ING 4 - 10 CHAMPIONSHIP 7
01-05-2019 18:45 не е избран PalmsBet - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
05-05-2019 00:00 не е избран Дартанян - No Name - ветерани 5 - 0 Висша лига 16
07-05-2019 19:45 не е избран ING - V-TAC EUROPE 5 - 5 CHAMPIONSHIP 8
17-05-2019 19:45 не е избран ОК Супер Транс - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
19-05-2019 13:00 не е избран Дартанян - PalmsBet ветерани 10 - 4 Висша лига 18
22-05-2019 18:45 не е избран ING - Rehau 10 - 5 CHAMPIONSHIP 10
01-06-2019 00:00 не е избран ING - Easy TV Net 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
01-06-2019 19:45 не е избран ING - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
02-06-2019 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Дартанян 4 - 3 Висша лига 17
09-06-2019 15:00 не е избран БФК Мики Маус - Дартанян 7 - 6 Висша лига 15
11-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM ING - DSV 18 - 1 CHAMPIONSHIP 13
18-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM ДСК Банка - ING 5 - 6 CHAMPIONSHIP 14
25-06-2019 18:45 не е избран ING - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 4 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2019 18:45 не е избран SSV - ING 5 - 8 CHAMPIONSHIP 12
05-07-2019 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16