Пловдив

Теодор Богомилов Банев

клубове

роден на: 07.08.1987

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
17-03-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
19-03-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - ФК Даяна 3 - 9 ВИСША ЛИГА 2
20-03-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - VIP Dent 3 - 11 ВИСША ЛИГА 2
25-03-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Гражданите 6 - 5 ВИСША ЛИГА 3
26-03-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - АФК Гарата 3 - 1 ВИСША ЛИГА 3
01-04-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 3 - 7 ВИСША ЛИГА 4
03-04-2014 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Даяна 4 - 6 ВИСША ЛИГА 4
08-04-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 2 - 18 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-04-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-04-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - BONELLI 12 - 3 ВИСША ЛИГА 5
17-04-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ВИСША ЛИГА 5
22-04-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - ФК Даяна 2 - 3 ВИСША ЛИГА 6
01-05-2014 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Десант-68 3 - 4 ВИСША ЛИГА 7
07-05-2014 19:30 ВСИ 1 терен VIP Dent - Verso Travel 9 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-05-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 7
19-05-2014 19:00 ВСИ 1 терен Криско - VIP Dent 4 - 4 ВИСША ЛИГА 8
20-05-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Даяна 0 - 8 ВИСША ЛИГА 8
22-05-2014 19:00 СЦ Арена Криско - VIP Dent 0 - 12 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-05-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Балканска Гозба 12 - 3 ВИСША ЛИГА 9
29-05-2014 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Криско 8 - 1 ВИСША ЛИГА 9
03-06-2014 20:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - VIP Dent 4 - 12 ВИСША ЛИГА 10
05-06-2014 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Даяна 5 - 8 ВИСША ЛИГА 10
12-06-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 6
12-06-2014 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 8 - 1 ВИСША ЛИГА 11
17-06-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - VIP Dent 0 - 7 ВИСША ЛИГА 12
17-06-2014 20:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 12
23-06-2014 21:00 СЦ Арена VIP Dent - Lauta Army Fight Club 11 - 2 ВИСША ЛИГА 11
25-06-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 13
26-06-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Мас Гранде 8 - 1 ВИСША ЛИГА 13
02-07-2014 20:00 СЦ Арена Мас Гранде - ФК Даяна 2 - 10 ВИСША ЛИГА 14
02-07-2014 20:00 ВСИ 1 терен ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 5 - 10 ВИСША ЛИГА 14
09-07-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Спартак 6 - 4 ВИСША ЛИГА 15
09-07-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 15
26-08-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - VIP Dent 0 - 9 ВИСША ЛИГА 16
02-09-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - АФК Гарата 11 - 0 ВИСША ЛИГА 17
02-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ФК Спартак 3 - 7 ВИСША ЛИГА 17
06-09-2014 18:45 не е избран VIP Dent - ТРИТЕ МЕЧКИ 1 - 2 FINAL FOUR 1
07-09-2014 19:45 не е избран Чико - Бунара - VIP Dent 3 - 7 FINAL FOUR 2
08-09-2014 10:45 не е избран VIP Dent - X-CLUB 5 - 0 FINAL FOUR 3
10-09-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - VIP Dent 8 - 8 ВИСША ЛИГА 18
14-09-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Даяна 3 - 17 ВИСША ЛИГА 18
18-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 5 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
18-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Гражданите 6 - 7 ВИСША ЛИГА 19
23-09-2014 19:00 СЦ Арена BONELLI - VIP Dent 4 - 12 ВИСША ЛИГА 20
23-09-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 5 ВИСША ЛИГА 20
30-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - BONELLI 3 - 1 ВИСША ЛИГА 21
02-10-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 19
09-10-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Даяна 4 - 10 ВИСША ЛИГА 22
14-10-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Криско 8 - 0 ВИСША ЛИГА 23
15-10-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Десант-68 3 - 2 ВИСША ЛИГА 23
16-10-2014 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ЕЛМА ТАКСИ 14 - 0 ВИСША ЛИГА 21
20-10-2014 20:00 СЦ Арена Криско - ФК Даяна 0 - 3 ВИСША ЛИГА 24
20-10-2014 21:00 ВСИ 1 терен Балканска Гозба - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 24
30-10-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Балканска Гозба 6 - 2 ВИСША ЛИГА 25
30-10-2014 21:00 СЦ Арена VIP Dent - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 7 - 1 ВИСША ЛИГА 25
03-11-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - VIP Dent 0 - 5 ВИСША ЛИГА 26
06-11-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - ФК Даяна 0 - 5 ВИСША ЛИГА 26
10-11-2014 00:00 не е избран ФК Даяна - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 27
12-11-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - VIP Dent 3 - 5 ВИСША ЛИГА 22
13-11-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Фитони 5 - 3 ВИСША ЛИГА 27
18-11-2014 19:00 СЦ Арена Мас Гранде - VIP Dent 1 - 8 ВИСША ЛИГА 28
18-11-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 28
20-11-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 29
25-11-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Мас Гранде 7 - 5 ВИСША ЛИГА 29
04-12-2014 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - VIP Dent 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
11-12-2014 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 5 ВИСША ЛИГА 30
04-03-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 3 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
10-03-2015 20:00 Авангард ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 2 - 7 ВИСША ЛИГА 1
17-03-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Спартак 6 - 3 ВИСША ЛИГА 2
18-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Гражданите 5 - 4 ВИСША ЛИГА 2
19-03-2015 18:00 СЦ Арена Балканска Гозба - VIP Dent 5 - 8 ВИСША ЛИГА 1
23-03-2015 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 5 - 6 ВИСША ЛИГА 3
26-03-2015 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
30-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Лаос 3 - 6 ВИСША ЛИГА 4
31-03-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Гражданите 5 - 3 ВИСША ЛИГА 4
07-04-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - VIP Dent 3 - 7 ВИСША ЛИГА 5
08-04-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Даяна 6 - 1 ВИСША ЛИГА 5
19-04-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - ФК Даяна 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-04-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Даяна 6 - 7 ВИСША ЛИГА 6
22-04-2015 21:00 СЦ Арена VIP Dent - Лаос 5 - 4 ВИСША ЛИГА 6
28-04-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Фитони 2 - 1 ВИСША ЛИГА 7
29-04-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-05-2015 16:00 СЦ Арена ФК Даяна - Върколаците (Лев Инс) 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-05-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Даяна 10 - 0 ВИСША ЛИГА 8
15-05-2015 21:00 СЦ Арена Десант-68 - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 7
19-05-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - VIP Dent 8 - 0 ВИСША ЛИГА 9
20-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 2 - 7 ВИСША ЛИГА 9
25-05-2015 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - АФК Марица *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-05-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 10
01-06-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - АФК Гарата 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-06-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Криско 4 - 4 ВИСША ЛИГА 11
12-06-2015 18:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 4 - 4 ВИСША ЛИГА 11
15-06-2015 20:30 Релакс Арена (Пазарджик) ФК Даяна - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-06-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Криско 7 - 0 ВИСША ЛИГА 13
23-06-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 14
26-06-2015 21:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 12
02-07-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Балканска Гозба 8 - 3 ВИСША ЛИГА 16
02-07-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 9 - 0 ВИСША ЛИГА 16
06-07-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Даяна 3 - 8 ВИСША ЛИГА 17
07-07-2015 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - VIP Dent 5 - 10 ВИСША ЛИГА 17
08-07-2015 21:00 Авангард ФК Даяна - Космос 7 - 4 ВИСША ЛИГА 13
13-07-2015 21:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 1 - 4 ВИСША ЛИГА 14
25-08-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ФК Даяна 5 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-08-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 1 ВИСША ЛИГА 18
03-09-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - VIP Dent 0 - 5 ВИСША ЛИГА 19
07-09-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 19
08-09-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Младежка 1 3 - 0 ВИСША ЛИГА 20
10-09-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Десант-68 0 - 3 ВИСША ЛИГА 20
16-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 4 ВИСША ЛИГА 21
20-09-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - ФК Спартак 5 - 0 ВИСША ЛИГА 15
22-09-2015 11:00 не е избран България - Сърбия 2 - 2 GROUP B 1
22-09-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Космос 6 - 5 ВИСША ЛИГА 15
23-09-2015 11:00 не е избран България - Шотландия 2 - 5 GROUP B 2
24-09-2015 16:00 не е избран Румъния - България 3 - 0 GROUP B 3
24-09-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 1 - 2 ВИСША ЛИГА 22
30-09-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - VIP Dent 3 - 6 ВИСША ЛИГА 23
05-10-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Младежка 1 4 - 4 ВИСША ЛИГА 18
05-10-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - VIP Dent 2 - 10 ВИСША ЛИГА 21
07-10-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Криско 6 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 8 - 4 ВИСША ЛИГА 24
19-10-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Десант-68 5 - 4 ВИСША ЛИГА 22
28-10-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 2 ВИСША ЛИГА 25
29-10-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 2 - 8 ВИСША ЛИГА 25
02-11-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 26
03-11-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Фитони 3 - 2 ВИСША ЛИГА 24
05-11-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 2 - 5 ВИСША ЛИГА 26
09-11-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 4 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-11-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 6 ВИСША ЛИГА 27
12-11-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Ф.К. ОАЗИС 5 - 3 ВИСША ЛИГА 27
15-11-2015 13:00 СЦ Арена VIP Dent - Great Wall - Ловеч 3 - 1 Група A 2
19-11-2015 19:00 СЦ Арена Криско - VIP Dent 3 - 12 ВИСША ЛИГА 28
25-11-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Космос - ФК Даяна 6 - 2 ВИСША ЛИГА 28
29-11-2015 14:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - VIP Dent 1 - 3 Група A 3
02-12-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 3 ВИСША ЛИГА 29
02-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 5 - 8 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 18:45 Терен 2 - Младежки център Космос - VIP Dent 12 - 13 ВИСША ЛИГА 30
09-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Спартак - ФК Даяна 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
23-02-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ФК Спартак 10 - 0 ВИСША ЛИГА 1
24-02-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 13 - 2 ВИСША ЛИГА 1
01-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 2
02-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Спартак - VIP Dent 2 - 8 ВИСША ЛИГА 2
07-03-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - Щ+Щ 6 - 4 CALCIO 1
15-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 2 - 4 ВИСША ЛИГА 3
15-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ВИС-2 4 - 8 CALCIO 2
16-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Десант-68 5 - 1 ВИСША ЛИГА 3
21-03-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - TNN Gold 3 - 4 CALCIO 3
22-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - VIP Dent 1 - 4 ВИСША ЛИГА 4
28-03-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Спартак - VIP Dent 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-03-2016 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Даяна 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-04-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 7 - 0 ВИСША ЛИГА 4
04-04-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - ВИС-2 6 - 5 CALCIO 4
05-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 2 ВИСША ЛИГА 5
06-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Младежка 1 4 - 0 ВИСША ЛИГА 5
12-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 2 - 4 ВИСША ЛИГА 6
13-04-2016 19:00 СЦ Арена ВИС-2 - Avengers 9 - 0 CALCIO 5
19-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - Младежка 1 2 - 0 ВИСША ЛИГА 7
19-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 7
20-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - ВИС-2 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-04-2016 21:00 СЦ Арена Avengers - VIP Dent 5 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 1 ВИСША ЛИГА 8
26-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Ф.К. ОАЗИС 7 - 5 ВИСША ЛИГА 8
28-04-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - FC Siza Sport 0 - 5 CALCIO 6
02-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 9 - 7 ВИСША ЛИГА 9
03-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 2 - 10 ВИСША ЛИГА 9
04-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ВИС-2 5 - 0 CALCIO 7
08-05-2016 11:00 Hadzhiev Arena 1 FULLMAX - VIP Dent 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-05-2016 00:00 не е избран ВИС-2 - MS 0 - 5 CALCIO 8
10-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 10
10-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Лаос 7 - 8 ВИСША ЛИГА 10
13-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 2 ВИСША ЛИГА 11
15-05-2016 00:00 не е избран Danika - ВИС-2 5 - 0 CALCIO 9
15-05-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - VIP Dent 1 - 10 ВИСША ЛИГА 11
16-05-2016 00:00 не е избран ВИС-2 - Криско 0 - 5 CALCIO 10
17-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5 ВИСША ЛИГА 12
18-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 12
21-05-2016 10:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - FULLMAX 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-05-2016 00:00 не е избран Old School - ВИС-2 5 - 0 CALCIO 11
23-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - VIP Dent 0 - 2 ВИСША ЛИГА 13
25-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - ФК Даяна 6 - 4 ВИСША ЛИГА 13
31-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 3 - 2 ВИСША ЛИГА 14
01-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Фитони 9 - 2 ВИСША ЛИГА 14
07-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 4 - 5 ВИСША ЛИГА 15
08-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 15
13-06-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - VIP Dent 4 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
14-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ФК Даяна 2 - 4 Втора шестица 1
15-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 4 - 1 Първа шестица 1
22-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - VIP Dent 5 - 5 Първа шестица 2
22-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 4 - 5 Втора шестица 4
28-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Десант-68 6 - 3 Втора шестица 2
06-07-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 0 Втора шестица 3
06-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 6 - 2 Първа шестица 3
07-07-2016 22:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - VIP Dent 1 - 5 Първа шестица 4
12-07-2016 00:00 не е избран ФК Спартак - ФК Даяна 0 - 5 Втора шестица 5
12-07-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 8 - 6 Първа шестица 5
19-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 1 - 1* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-08-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
30-08-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 3 - 5 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Фитони 5 - 6 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - VIP Dent 4 - 11 ВИСША ЛИГА 2
18-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - ФК Даяна 6 - 5 ВИСША ЛИГА 3
20-09-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 6 - 3 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 4
27-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 8 - 6 ВИСША ЛИГА 5
28-09-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 4 - 3 ВИСША ЛИГА 5
04-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Сборная - VIP Dent 3 - 11 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ФК Даяна 0 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 5 - 0 ВИСША ЛИГА 6
11-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - VIP Dent 2 - 3 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
19-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Тарос Трейд 3 - 2 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 6 - 5 ВИСША ЛИГА 8
25-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - AFC Cvet Junior 6 - 3 ВИСША ЛИГА 8
30-10-2016 11:00 Игрище Ловен парк VIP Dent - АФК ВЕРЕЯ 1995 6 - 4 Група E 1
30-10-2016 17:00 Игрище Ловен парк Detoni EOOD - VIP Dent 3 - 3 Група E 3
01-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - VIP Dent 3 - 12 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-11-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 3 - 3 ВИСША ЛИГА 9
12-11-2016 18:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 5 - 7 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 5 - 4 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 5 - 2 ВИСША ЛИГА 10
19-11-2016 11:00 ОУ Димчо Дебелянов (Ихтиман) VIP Dent - ФК Зебра 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 4 ВИСША ЛИГА 11
25-11-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 2 - 4 ВИСША ЛИГА 11
07-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 6 - 4 ВИСША ЛИГА 12
10-12-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 5 - 7 ВИСША ЛИГА 12
14-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 8 - 6 ВИСША ЛИГА 13
01-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 7 - 4 ВИСША ЛИГА 14
01-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 3 - 5 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 15
07-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 15
12-03-2017 16:00 Релакс Арена (Пазарджик) VIP Dent - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-03-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - VIP Dent 1 - 1 ВИСША ЛИГА 13
15-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 8 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-03-2017 20:30 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 16
21-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Фитони 4 - 2 ВИСША ЛИГА 16
21-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - VIP Dent 0 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - VIP Dent 1 - 10 ВИСША ЛИГА 17
31-03-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 8 - 3 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 7 - 3 ВИСША ЛИГА 18
07-04-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 1 - 1 ВИСША ЛИГА 18
08-04-2017 12:00 Релакс Арена (Пазарджик) VIP Dent - Изворна вода Бачково 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 8 ВИСША ЛИГА 19
13-04-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - VIP Dent 1 - 3 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 3 - 1 ВИСША ЛИГА 20
19-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 6 - 10 ВИСША ЛИГА 20
22-04-2017 18:00 Мини футболно игрище Ботевград VIP Dent - ОПТИМИСТ 5 - 4 FINAL FOUR
23-04-2017 12:00 Мини футболно игрище Ботевград Лев Инс - VIP Dent 5 - 4 FINAL FOUR
25-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 7 - 2 ВИСША ЛИГА 21
01-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 4 - 7 ВИСША ЛИГА 21
02-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 3 - 3 ВИСША ЛИГА 22
08-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 2 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 5 - 12 ВИСША ЛИГА 23
12-05-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - AFC Cvet Junior 5 - 1 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 11 - 4 ВИСША ЛИГА 24
16-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 8 - 2 ВИСША ЛИГА 24
23-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 3 - 10 ВИСША ЛИГА 25
06-06-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 3 - 4 ВИСША ЛИГА 26
08-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 10 - 3 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 7 - 2 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 4 - 8 ВИСША ЛИГА 27
21-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 4 - 2 ВИСША ЛИГА 28
28-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 2 - 10 ВИСША ЛИГА 29
08-07-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 0 - 1 ВИСША ЛИГА 29
18-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Победа (Царацово) - VIP Dent 4 - 11 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
23-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 10 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
23-08-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Тарос Трейд 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
25-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 5 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
29-08-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 1 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
29-08-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - VIP Dent 1 - 13 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
11-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FC Lauta Hools 3 - 3 СУПЕР Лига 7 1
13-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - VIP Dent 6 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
13-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
15-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
18-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FC "Old Dogs" 5 - 4 СУПЕР Лига 7 2
19-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - FC FIGHTERS 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
20-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
25-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - FC Lauta Hools 0 - 11 СУПЕР Лига 7 3
25-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - ФК Даяна 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-09-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - VIP Dent 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - COCA COLA 13 - 0 СУПЕР Лига 7 4
03-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
03-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
07-10-2017 10:00 Релакс Арена (Пазарджик) Смяна А - ФК Даяна 5 - 0 ГРУПА E5 1
07-10-2017 14:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК Даяна - Fibank 0 - 5 ГРУПА E5 3
11-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - AFC Cvet Junior 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
15-10-2017 11:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - ФК Вадиас 5 - 3 ГРУПА E2 1
16-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
16-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК Самурай 5 - 3 СУПЕР Лига 7 6
18-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - VIP Dent 4 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
18-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Даяна 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
29-10-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - VIP Dent 2 - 5 ГРУПА E2 2
01-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
03-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
06-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - FC Lauta Hools 2 - 9 СУПЕР Лига 7 9
07-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
07-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Даяна 0 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
08-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" Беломорски - FC Lauta Hools 2 - 5 СУПЕР Лига 7 7
14-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - VIP Dent 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
15-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FA Plovdiv 6 - 2 СУПЕР Лига 7 10
15-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ФК Даяна 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
24-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
30-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
30-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - VIP Dent 8 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-12-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - FC FIGHTERS 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-12-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 5
05-12-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Даяна 3 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
10-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
11-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
13-12-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
04-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - Балканска Гозба 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
09-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - FC Lauta Hools 4 - 9 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
12-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - FC Siza Sport 1 - 5 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
15-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - FC Lauta Hools 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
22-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - КАМИОНИТЕ 12 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
29-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - FC Lauta Hools 7 - 14 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
01-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - Криско 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
06-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. АФК ДИОМЕТРАН - FC Lauta Hools 7 - 13 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 8
19-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
21-02-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Мосад - VIP Dent 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 12
07-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Тарос Трейд 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
07-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - VIP Dent 1 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
12-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - АФК Фрактура 8 - 1 СУПЕР Лига 7 12
13-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - FC FIGHTERS 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
13-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
14-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 11
21-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 9 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 10 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-03-2018 15:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Стеф-Фреш 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - КАМИОНИТЕ 6 - 5 СУПЕР Лига 7 15
28-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FC Lauta Hools 6 - 6 СУПЕР Лига 7 13
29-03-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
02-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Lauta Hools 2 - 3 СУПЕР Лига 7 14
09-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 17
11-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - VIP Dent 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
12-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
17-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
19-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Четирите Пейки 5 - 0 Football 7 CUP 2
21-04-2018 10:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Даяна 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
22-04-2018 14:00 Комплекс Трендафила Стеф-Фреш - VIP Dent 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК Приятели 11 - 5 СУПЕР Лига 7 18
23-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" COCA COLA - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 19
23-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FC Lauta Hools 0 - 5 Football 7 CUP 4
24-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
25-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
30-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 20
30-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Полярните мечки 12 - 7 Football 7 CUP 5
04-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
07-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Lauta Hools 5 - 10 СУПЕР Лига 7 21
08-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
08-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 7 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
09-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Актив комерс 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Полярните мечки 10 - 4 СУПЕР Лига 7 22
14-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Даяна 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
21-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Афк Крепост - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 23
23-05-2018 19:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - VIP Dent 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - БОРА 8 - 7 СУПЕР Лига 7 24
29-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - VIP Dent 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
29-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
04-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - FC Lauta Hools 4 - 5 СУПЕР Лига 7 25
05-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
09-06-2018 00:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
10-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 4 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FC Fitoni 6 - 3 СУПЕР Лига 7 16
11-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Четирите Пейки 5 - 0 СУПЕР Лига 7 26
12-06-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
18-06-2018 00:00 не е избран АФК Фрактура - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 27
18-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - FC Lauta Hools 0 - 5 Football 7 CUP 12
20-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Лаос 9 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Даяна 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
25-06-2018 20:15 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Футболна Академия 4 - 3 СУПЕР Лига 7 29
27-06-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
29-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
02-07-2018 21:00 СЦ Арена FC Lauta Hools - Лаос 9 - 0 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
05-07-2018 00:00 не е избран Лаос - FC Lauta Hools 0 - 5 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
08-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ХАОС 5 - 0 СУПЕР Лига 7 28
09-07-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - FC Lauta Hools 2 - 3 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
12-07-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център FC Lauta Hools - FC Siza Sport 6 - 6 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
13-07-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FC Lauta Hools 9 - 4 СУПЕР Лига 7 30
16-07-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Lauta Hools - Малкото Пони 8 - 3 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
18-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FC Fitoni *2 - 2 Football 7 CUP
24-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Футболна Академия 1 - 4 Football 7 CUP
04-08-2018 20:00 База на националния отбор БОЯНА България - Румъния 2 - 2 Контроли на националния отбор 1
05-08-2018 11:00 База на националния отбор БОЯНА България - Румъния 4 - 6 Контроли на националния отбор 2
03-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Футболна Академия 3 - 4 Football 7 CUP
17-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК Самурай 5 - 6 СУПЕР Лига 7 2
18-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - ФК Даяна 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
22-09-2018 12:00 Grand hotel Varna Хулигани Пловдив - MFC Las Bellas 6 - 1 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 2
22-09-2018 16:00 Grand hotel Varna ФК "ПАРТИЗАН" - Хулигани Пловдив 0 - 5 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 3
22-09-2018 20:00 Grand hotel Varna Хулигани Пловдив - ФК Пирдоп 4 - 0 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 4
23-09-2018 11:00 Grand hotel Varna ФК СОД-DSC - Хулигани Пловдив 3 - 0 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 5
24-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FC Lauta Hools 4 - 5 СУПЕР Лига 7 3
27-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
01-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Футболна Академия 8 - 3 СУПЕР Лига 7 4
02-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
08-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - FC Lauta Hools 3 - 7 СУПЕР Лига 7 5
09-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - ФК Даяна 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
10-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - FC Lauta Hools 6 - 7 СУПЕР Лига 7 1
16-10-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 6 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
23-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - FC Lauta Hools 6 - 6 СУПЕР Лига 7 8
30-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ФК Даяна 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
04-11-2018 09:15 ГПЧЕ "Ромен Ролан" FC Lauta Hools - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 Югоизток - група C 1
04-11-2018 12:45 Игрище зад централна поща АФК Гробарите - FC Lauta Hools 5 - 0 Югоизток - група C 2
05-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Old School 4 - 0 СУПЕР Лига 7 9
07-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 3 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
19-11-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Novacite 5 - 0 СУПЕР Лига 7 11
19-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Четирите Пейки 11 - 4 СУПЕР Лига 7 7
20-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 6 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
24-11-2018 00:00 не е избран ФК Даяна - ПИМ - Хасково 5 - 0 Югоизток - група D 3
24-11-2018 11:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ФК Даяна 5 - 0 Югоизток - група D 1
24-11-2018 12:30 Каменица Арена - терен 1 АФК Гробарите - ФК Даяна 5 - 0 Югоизток - група D 2
26-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - FC Lauta Hools 2 - 2 СУПЕР Лига 7 12
03-12-2018 20:00 не е избран FC Lauta Hools - FC Fitoni 2 - 2 СУПЕР Лига 7 13
18-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - TNN Gold 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-02-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FC Lauta Hools 2 - 6 СУПЕР Лига 7 6
05-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
12-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
18-03-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - БОРА 5 - 0 СУПЕР Лига 7 14
18-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ФК Даяна 10 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
24-03-2019 17:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Хулигани 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
26-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 14 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Хобити ФК 9 - 2 СУПЕР Лига 7 16
02-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
03-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Lauta Hools 3 - 9 СУПЕР Лига 7 15
08-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Lauta Hools 4 - 4 СУПЕР Лига 7 17
15-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - 20 Super Hot 5 - 0 СУПЕР Лига 7 18
16-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Бирен Спортист 8 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
23-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
29-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 20
30-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - ФК Даяна 6 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
08-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FA Plovdiv 13 - 6 СУПЕР Лига 7 21
13-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - FC Lauta Hools 2 - 6 СУПЕР Лига 7 22
14-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Даяна 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
27-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FC Lauta Hools 4 - 6 СУПЕР Лига 7 26
27-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 12 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
03-06-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 25
04-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
07-06-2019 19:30 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - AFC TechnoWelt 2 - 2 СУПЕР Лига 7 19
11-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 10 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
18-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
26-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
30-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
04-07-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - ФК Даяна 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
07-07-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ФК Илюминати 4 - 3 Финални плейофи