Пловдив

Александър Димитров Шабанов

клубове

роден на: 12.10.1995

години: 23

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Old School - Novacite СУПЕР Лига 7 14
n/a не е избран АПФК Пловдив - Old School СУПЕР Лига 7 15
n/a не е избран Old School - FC Fitoni СУПЕР Лига 7 16
n/a не е избран БОРА - Old School СУПЕР Лига 7 17
n/a не е избран Old School - ФК Самурай СУПЕР Лига 7 18
n/a не е избран ХАОС - Old School СУПЕР Лига 7 19
n/a не е избран Old School - Елиткар Пловдив СУПЕР Лига 7 20
n/a не е избран 20 Super Hot - Old School СУПЕР Лига 7 21
n/a не е избран Old School - FC Lauta Hools СУПЕР Лига 7 22
n/a не е избран Четирите Пейки - Old School СУПЕР Лига 7 23
n/a не е избран Old School - FA Plovdiv СУПЕР Лига 7 24
n/a не е избран Old School - AFC TechnoWelt СУПЕР Лига 7 25
13-03-2015 19:00 СЦ Арена Old School - BOHEMIANS 2 - 6 LA LIGA 1
19-03-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Old School 3 - 1 LA LIGA 2
27-03-2015 21:00 СЦ Арена Old School - Kamenitza-Интернационал 0 - 3 LA LIGA 3
03-04-2015 19:00 Авангард АФК Марица - Old School 7 - 3 LA LIGA 4
17-04-2015 19:00 СЦ Арена Old School - СИНИ ОРЛИ 0 - 21 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-04-2015 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Old School 10 - 3 LA LIGA 6
28-04-2015 20:00 не е избран Old School - ФК Житница 2 - 13 LA LIGA 7
05-05-2015 20:00 СЦ Арена Old School - АФК ХАОС 3 - 6 LA LIGA 5
14-05-2015 21:00 СЦ Арена 90 - Old School 6 - 4 LA LIGA 8
18-05-2015 21:00 СЦ Арена Old School - Fresh Penis 1 - 8 LA LIGA 9
28-05-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Old School 11 - 2 LA LIGA 10
04-06-2015 19:00 СЦ Арена Old School - AFC Cvet Junior 1 - 11 LA LIGA 11
11-06-2015 20:00 СЦ Арена Old School - Бактрейд 3 - 5 LA LIGA 12
15-06-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Old School 0 - 1 LA LIGA 13
25-06-2015 20:00 СЦ Арена Old School - Щ+Щ 4 - 3 LA LIGA 14
03-07-2015 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Old School 5 - 3 LA LIGA 16
10-07-2015 20:00 СЦ Арена Old School - FC Siza Sport 2 - 5 LA LIGA 17
12-07-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Old School 0 - 5 LA LIGA 15
24-08-2015 19:00 СЦ Арена Old School - АФК Марица 2 - 8 LA LIGA 19
30-08-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Old School 8 - 7 LA LIGA 18
12-09-2015 18:00 Авангард АФК ХАОС - Old School 3 - 0 LA LIGA 20
17-09-2015 19:00 СЦ Арена Old School - АПФК Пловдив 4 - 5 LA LIGA 21
25-09-2015 19:00 Авангард ФК Житница - Old School 5 - 9 LA LIGA 22
09-10-2015 20:00 СЦ Арена Old School - ФК ПЛОВДИВ 9 - 5 LA LIGA 23
16-10-2015 21:00 Авангард Fresh Penis - Old School 9 - 2 LA LIGA 24
19-10-2015 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Old School 9 - 4 КУПА АРЕНА
30-10-2015 19:00 Авангард Old School - ХЪШОВЕ 0 - 1 LA LIGA 25
08-11-2015 17:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Old School 3 - 4 LA LIGA 26
11-11-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - Old School 3 - 2 LA LIGA 27
25-11-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център Old School - ФК Бунарджика 1 - 3 LA LIGA 28
01-12-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Old School 5 - 3 LA LIGA 29
07-12-2015 18:45 Терен 2 - Младежки център Old School - Пълдин Атлетик 1 - 9 LA LIGA 30
13-12-2015 15:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Old School 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 16:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Единствените 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Old School 8 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 13:00 СЦ Арена Old School - BOHEMIANS 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 14:00 Терен 2 - Младежки център Racing Club - Old School 8 - 5 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджик - Old School 4 - 0 ЗИМНА ЛИГА 6
13-02-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център Old School - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 7 ЗИМНА ЛИГА 7
20-02-2016 16:30 Терен 1 - Младежки център Old School - Сабрина 3 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
21-02-2016 13:00 СЦ Арена Сабрина - Old School 5 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
07-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Old School 5 - 3 CALCIO 1
16-03-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Old School - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 7 CALCIO 2
22-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център MS - Old School 10 - 0 CALCIO 3
29-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Old School - Единствените *6 - 6 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Old School - Danika 3 - 1 CALCIO 4
13-04-2016 20:00 СЦ Арена Криско - Old School 2 - 3 CALCIO 5
15-04-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Old School - BOHEMIANS 5 - 3 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
20-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Old School - ХЪШОВЕ *3 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-04-2016 19:00 СЦ Арена Avengers - Old School 4 - 9 CALCIO 6
04-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Old School - Щ+Щ 2 - 3 CALCIO 7
11-05-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Old School 5 - 3 CALCIO 8
16-05-2016 20:00 СЦ Арена Old School - TNN Gold 4 - 11 CALCIO 9
18-05-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Old School 4 - 6 CALCIO 10
23-05-2016 00:00 не е избран Old School - ВИС-2 5 - 0 CALCIO 11
27-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център MS - Old School 6 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
30-05-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Old School - AFC Cvet Junior 2 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Old School - Сборная 3 - 3 Група C 1
09-06-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - Old School 4 - 4 Група C 2
19-06-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Old School - Kilnockie 6 - 0 Група C 3
29-06-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Old School 7 - 0 OPEN CUP ГФЛ
16-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Последен Шанс 2 - 11 LA LIGA 1
25-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - Old School 4 - 6 LA LIGA 2
02-10-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Old School - БРЕСТНИК 1 - 4 LA LIGA 3
05-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Old School - AFC Cvet Junior 4 - 7 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Old School 10 - 1 LA LIGA 4
18-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Космос - Old School 9 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Old School - BOHEMIANS 0 - 9 LA LIGA 5
02-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Old School 6 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
07-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Old School 8 - 5 LA LIGA 6
15-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Old School - ХЪШОВЕ 8 - 2 LA LIGA 7
21-11-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - Old School 1 - 6 LA LIGA 8
07-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Космос 3 - 9 LA LIGA 9
27-02-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Old School - Сборная 8 - 6 LA LIGA 10
10-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Old School 6 - 1 LA LIGA 11
15-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Old School - FC Siza Sport 3 - 6 LA LIGA 12
20-03-2017 00:00 не е избран ШАШ - Old School 0 - 5 LA LIGA 13
04-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Old School - ХЪШОВЕ 3 - 2 Група А 1
10-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Армада Пловдив - Old School 1 - 5 Група А 2
20-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Old School 5 - 2 Група А 3
01-05-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Avengers 5 - 1 Група А 1
08-05-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Old School 1 - 4 Група А 2
10-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Old School - ФК Бунарджика 5 - 0 Група А 3
18-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 Група А 1
30-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Old School 6 - 5 Група А 2
07-06-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Old School - Наказателите 5 - 0 Група А 3
27-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Kamenitza-Интернационал 10 - 2 OPEN CUP ГФЛ
04-07-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Криско 0 - 1 OPEN CUP ГФЛ
05-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ФК Илюминати 3 - 1 LA LIGA 1
12-09-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център ФК Илюминати - Ф.К. Елит 2 - 9 LA LIGA 2
22-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център Любекс - ФК Илюминати 6 - 4 LA LIGA 3
27-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Пълдин Атлетик 3 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Щ+Щ 9 - 2 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Quantico 6 - 1 LA LIGA 4
12-10-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Фитони - ФК Илюминати 2 - 3 LA LIGA 5
17-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Криско 4 - 2 LA LIGA 6
25-10-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Победа (Царацово) - ФК Илюминати 6 - 10 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-10-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - Old School 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Мосад - ФК Илюминати 12 - 6 LA LIGA 7
07-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - АФК ХАОС 0 - 5 LA LIGA 8
20-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Последен Шанс 0 - 5 LA LIGA 10
05-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Сабрина 7 - 1 LA LIGA 12
13-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Илюминати 2 - 7 LA LIGA 13
06-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - La Furia 1 - 4 LA LIGA 14
09-03-2018 20:00 СЦ Арена Old School - ПЪЛЕН ХАОС 1 - 2 Лига Арена 1
13-03-2018 21:00 СЦ Арена 1K - Old School 3 - 2 Лига Арена 2
21-03-2018 21:10 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - TAURUS BULLS 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
23-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Old School 5 - 0 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-03-2018 20:00 СЦ Арена Raiders - Old School 3 - 7 Лига Арена 4
28-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - Old School 0 - 5 OPEN CUP Група А 1
01-04-2018 16:00 СЦ Арена Old School - ХЪШОВЕ 2 - 2 Лига Арена 3
04-04-2018 20:00 СЦ Арена Old School - Бохемианс 7 - 3 Лига Арена 5
05-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Old School - ФК Илюминати 5 - 4 OPEN CUP Група А 2
10-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК Белица 20 - Old School 4 - 0 OPEN CUP Група А 3
13-04-2018 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - Old School 5 - 7 Лига Арена 6
15-04-2018 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Десант-68 5 - 4 OPEN CUP Група А 3
17-04-2018 20:00 СЦ Арена Old School - FC Siza Sport 5 - 6 Лига Арена 7
17-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център La Furia - ФК Илюминати 3 - 4 OPEN CUP Група А 4
18-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Old School - Десант-68 4 - 1 OPEN CUP Група А 4
20-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - ФК Илюминати 5 - 0 OPEN CUP Група А 1
24-04-2018 21:00 СЦ Арена papiauto03 - Old School 0 - 4 Лига Арена 8
27-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - Old School 6 - 4 OPEN CUP Група А 5
29-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Ф.К. Елит 0 - 5 OPEN CUP Група А 5
30-04-2018 00:00 не е избран Победа (Царацово) - ФК Илюминати 0 - 5 OPEN CUP Група А 6
01-05-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Old School - La Furia 1 - 1 OPEN CUP Група А 6
02-05-2018 20:00 СЦ Арена Old School - КАМИОНИТЕ 2 - 5 Лига Арена 9
03-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Малкото Пони 5 - 2 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
08-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Old School 0 - 5 OPEN CUP Група А 7
09-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - АФК Белица 20 3 - 11 OPEN CUP Група А 7
14-05-2018 20:00 СЦ Арена Old School - Вълчи рай 5 - 4 Лига Арена 11
15-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център BTL UNITED - ФК Илюминати 1 - 6 OPEN CUP Група А 8
15-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Old School - Ф.К. Елит 1 - 3 OPEN CUP Група А 8
21-05-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Old School 7 - 2 Лига Арена 10
28-05-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Old School 7 - 2 Лига Арена 12
30-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Old School 5 - 0 OPEN CUP Група А 9
30-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - DEMBA TEAM 3 - 7 OPEN CUP Група А 9
05-06-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център ФК Илюминати - Любекс 3 - 3* MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
12-06-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Old School 4 - 3 Лига Арена 14
12-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ФК Илюминати 5 - 0 OPEN CUP ГФЛ
13-06-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Old School 5 - 6 OPEN CUP ГФЛ
19-06-2018 19:00 СЦ Арена Old School - Полярните мечки 5 - 0 Лига Арена 24
20-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Old School 6 - 5 OPEN CUP ГФЛ
27-06-2018 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Old School 0 - 5 Лига Арена 23
04-07-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Old School 1 - 3 Лига Арена 15
09-07-2018 20:00 СЦ Арена Old School - АПФК Пловдив 1 - 3 Лига Арена 16
18-07-2018 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - Old School 4 - 4 Лига Арена 17
24-08-2018 20:00 СЦ Арена Old School - Fresh Penis 4 - 9 Лига Арена 18
29-08-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Old School 5 - 3 Лига Арена 19
31-08-2018 20:00 СЦ Арена Old School - papiauto03 5 - 0 Лига Арена 20
05-09-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Old School 5 - 0 Лига Арена 21
10-09-2018 00:00 СЦ Арена Old School - Raiders 5 - 0 Лига Арена 22
13-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Novacite - Old School 2 - 9 СУПЕР Лига 7 1
17-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - АПФК Пловдив 1 - 3 СУПЕР Лига 7 2
19-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Фаворит 4 - 5 LA LIGA 1
24-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Old School 4 - 1 СУПЕР Лига 7 3
26-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Илюминати 1 - 5 LA LIGA 2
01-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - МФК Евмолпия 3 - 4 LA LIGA 3
03-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - БОРА 7 - 5 СУПЕР Лига 7 4
08-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център TAURUS BULLS - ФК Илюминати 1 - 10 LA LIGA 4
10-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Old School 9 - 1 СУПЕР Лига 7 5
17-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Последен Шанс 1 - 4 LA LIGA 5
18-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - ХАОС 0 - 5 СУПЕР Лига 7 6
22-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Елиткар Пловдив - Old School 11 - 0 СУПЕР Лига 7 7
25-10-2018 00:00 Терен 3 - Младежки център ФК Илюминати - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 11 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - 20 Super Hot 6 - 3 СУПЕР Лига 7 8
02-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Quantico - ФК Илюминати 5 - 8 LA LIGA 6
05-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Old School 4 - 0 СУПЕР Лига 7 9
06-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Бактрейд 4 - 2 LA LIGA 7
14-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - БРЕСТНИК 6 - 3 LA LIGA 8
14-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - Четирите Пейки 2 - 4 СУПЕР Лига 7 10
20-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Секс богове - ФК Илюминати 2 - 8 LA LIGA 9
27-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - Old School 5 - 3 СУПЕР Лига 7 11
28-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - ФК Торнадо 11 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Old School 6 - 2 СУПЕР Лига 7 12
05-12-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - FC Plovdiv 8 - 2 LA LIGA 10
13-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Илюминати - LA LIGA 11
19-12-2018 00:00 не е избран ФК Илюминати - Криско - LA LIGA 12
27-02-2019 19:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Илюминати - LA LIGA 13
06-03-2019 00:00 не е избран ФК Илюминати - Беси МФК - LA LIGA 14
13-03-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - ФК Илюминати - LA LIGA 15
20-03-2019 00:00 не е избран ФК Илюминати - ФК Торнадо - LA LIGA 16
27-03-2019 00:00 не е избран BROTHERS-SECURITY - ФК Илюминати - LA LIGA 17
03-04-2019 00:00 не е избран ФК Илюминати - АФК ХАОС - LA LIGA 18
10-04-2019 00:00 не е избран ProfitTips app - ФК Илюминати - LA LIGA 19
17-04-2019 00:00 не е избран ФК Илюминати - Трагедия - LA LIGA 20
24-04-2019 00:00 не е избран Арива - ФК Илюминати - LA LIGA 21
01-05-2019 00:00 не е избран ФК Илюминати - ФК Бунарджика - LA LIGA 22
08-05-2019 00:00 не е избран FC Siza Sport - ФК Илюминати - LA LIGA 23
15-05-2019 00:00 не е избран ФК Илюминати - АФК Белица 20 - LA LIGA 24
22-05-2019 00:00 не е избран ФК Ураган - ФК Илюминати - LA LIGA 25