София

Александър Димитров Сталев

клубове

роден на: 24.03.1983

години: 36

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Бохемите - Лозен Сити 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
28-08-2014 19:45 Palmsbet stadium Luxoft Bulgaria - SBTECH 2 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
31-08-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Лозен Сити - ING 3 - 12 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
02-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted - Вършец 2 - 9 CHAMPIONSHIP 1
04-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Visteon 6 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
07-09-2014 00:00 не е избран Old school - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
09-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Most Wanted - Mondelez 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
11-09-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unicredit Bulbank IT - SBTECH 4 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
14-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM Лозен Сити - Спортист Долни Лозен 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
16-09-2014 18:45 Palmsbet stadium Шенкер - Most Wanted 1 - 2 CHAMPIONSHIP 3
16-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Internovus 7 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
28-09-2014 14:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Athletic - Лозен Сити 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
30-09-2014 21:45 не е избран ALPHA BANK - Most Wanted *3 - 3 CHAMPIONSHIP 5
30-09-2014 22:30 Palmsbet stadium Лозен Сити - MFC Galaxy Sofia 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
03-10-2014 20:45 не е избран MentorMate - SBTECH 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
05-10-2014 16:00 не е избран Дразмахала - Лозен Сити 6 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
07-10-2014 19:45 не е избран Most Wanted - Royal Investments LTD 6 - 3 CHAMPIONSHIP 6
09-10-2014 20:45 не е избран SBTECH - Sirma 4 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
12-10-2014 18:00 не е избран Лозен Сити - The Clock 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
15-10-2014 21:45 не е избран FC EFBET - Most Wanted 0 - 10 CHAMPIONSHIP 7
16-10-2014 18:45 не е избран DATECS - SBTECH 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
19-10-2014 22:00 не е избран Лъвски Сърца - Лозен Сити 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
23-10-2014 19:45 не е избран Scalefocus - SBTECH 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
24-10-2014 19:45 не е избран Most Wanted - Eclipse 2 - 7 CHAMPIONSHIP 8
27-10-2014 22:45 не е избран Лозен Сити - FC CHAPA-SKIMUCHI 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
29-10-2014 21:45 не е избран Профис - Most Wanted 5 - 1 CHAMPIONSHIP 9
30-10-2014 18:45 не е избран SBTECH - Techhuddle 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
02-11-2014 13:00 не е избран Botev City - Лозен Сити 10 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
04-11-2014 21:45 не е избран Most Wanted - Manchester United Bulgaria 3 - 3 CHAMPIONSHIP 10
06-11-2014 21:45 Palmsbet stadium Gameloft - SBTECH 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
09-11-2014 16:00 не е избран VILLA MARK - Лозен Сити 11 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
11-11-2014 18:45 не е избран Винпром Пещера - Most Wanted 2 - 3 CHAMPIONSHIP 11
14-11-2014 18:45 не е избран SBTECH - KOSTAL 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
16-11-2014 17:00 не е избран Лозен Сити - Loko Vakarel 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
17-11-2014 20:45 не е избран Adecco GSD - SBTECH 5 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
18-11-2014 18:45 не е избран Most Wanted - DSV България 5 - 1 CHAMPIONSHIP 12
23-11-2014 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Лозен Сити *4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
24-11-2014 19:45 не е избран SBTECH - Accedia 1 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
25-11-2014 18:45 не е избран Виста - Most Wanted 4 - 7 CHAMPIONSHIP 13
30-11-2014 09:00 не е избран Лозен Сити - Магнус 6 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
04-12-2014 18:45 не е избран OPENCODE - SBTECH 2 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
05-12-2014 20:45 не е избран Most Wanted - Fusion 4 - 6 CHAMPIONSHIP 14
07-12-2014 13:00 не е избран Спокойните - Лозен Сити 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
09-12-2014 21:45 не е избран Skypharm - Most Wanted 3 - 5 CHAMPIONSHIP 15
11-12-2014 19:45 не е избран SBTECH - Upnetix 2 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
12-12-2014 18:45 не е избран Most Wanted - ИНТРАМА 7 - 2 CHAMPIONSHIP 4
14-12-2014 00:00 не е избран Лозен Сити - MU Bulgaria 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
10-01-2015 17:00 не е избран Мутрагеница София - Most Wanted 3 - 2 Група E 1
17-01-2015 20:00 не е избран VIVACOM - Most Wanted 3 - 4 Група E 2
25-01-2015 12:00 не е избран Most Wanted - Loko Vakarel 6 - 1 Група E 3
02-02-2015 19:00 не е избран Белите Якички - Most Wanted 6 - 1 Група E 4
07-02-2015 20:00 не е избран Most Wanted - ГОЛ 5 - 7 Група E 5
24-02-2015 21:45 не е избран Винпром Пещера - Most Wanted - ПЛЕЙОФИ 1
26-02-2015 18:45 не е избран SBTECH - KOSTAL 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 1
26-02-2015 21:45 не е избран Лозен Сити - Delta Guard 4 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
15-03-2015 16:00 не е избран Persy - Лозен Сити 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
18-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Most Wanted - Виста 8 - 7 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2015 19:45 Palmsbet stadium SBTECH - OnProcess 6 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 3
22-03-2015 21:00 не е избран Лозен Сити - Главите-Карнобат 12 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
24-03-2015 19:45 не е избран DSV България - Most Wanted 4 - 5 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2015 21:45 Palmsbet stadium SBTECH - PLAYTECH 3 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 4
29-03-2015 11:00 не е избран Кралете - Лозен Сити 8 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
30-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM MMS - SBTECH 1 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 5
01-04-2015 19:45 не е избран Most Wanted - ТЕМИДА 5 - 8 CHAMPIONSHIP 5
14-04-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Software AG 8 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 6
17-04-2015 21:45 не е избран Лозен Сити - Valencia C.F. 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
19-04-2015 17:00 не е избран Бохемите - Лозен Сити 10 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
20-04-2015 19:45 не е избран Axway - SBTECH 3 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 7
21-04-2015 21:00 не е избран Most Wanted - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 8 CHAMPIONSHIP 7
26-04-2015 18:00 не е избран Лозен Сити - Играчорите 3 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
27-04-2015 19:45 не е избран SBTECH - Gameloft 13 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 8
29-04-2015 20:45 Palmsbet stadium Unicredit Bulbank IT - SBTECH 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 2
04-05-2015 19:00 не е избран Most Wanted - ИНТРАМА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
10-05-2015 21:00 не е избран Majestic - Лозен Сити 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
14-05-2015 18:45 не е избран TRADOLOGIC - SBTECH 1 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 9
15-05-2015 18:45 не е избран Винпром Пещера - Most Wanted 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
17-05-2015 11:00 не е избран Лозен Сити - Белите кончета 6 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
19-05-2015 20:45 не е избран Most Wanted - FC EFBET 2 - 6 CHAMPIONSHIP 9
21-05-2015 18:45 не е избран SBTECH - Мост Компютърс 4 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 10
24-05-2015 12:00 не е избран Милан - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
26-05-2015 18:45 не е избран Most Wanted - E-motion Club 3 - 9 CHAMPIONSHIP 10
31-05-2015 16:00 не е избран Лозен Сити - Mladost Team 3 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
02-06-2015 21:45 не е избран Фронтекс - Most Wanted 4 - 6 CHAMPIONSHIP 11
03-06-2015 22:45 не е избран Лозен Сити - Лидер 5 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
04-06-2015 20:45 не е избран SBTECH - VMware 7 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 12
05-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Massive - Most Wanted 7 - 2 CHAMPIONSHIP 2
07-06-2015 20:00 не е избран Seniorite - Лозен Сити 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
14-06-2015 21:00 не е избран Лозен Сити - White Widow 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
15-06-2015 18:45 не е избран SBTECH - Luxoft Bulgaria 5 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 14
16-06-2015 20:45 не е избран Skypharm - Most Wanted 9 - 4 CHAMPIONSHIP 13
21-06-2015 11:00 не е избран Мега Денс - Лозен Сити 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
23-06-2015 18:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - SBTECH 2 - 2* UPNETIX LEAGUE ONE 15
24-06-2015 18:30 не е избран Класик Груп - Most Wanted 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
26-06-2015 18:30 не е избран Most Wanted - Ойрошпед 2 - 4 CHAMPIONSHIP 14
28-06-2015 13:00 не е избран Лозен Сити - Новаците 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
01-07-2015 21:45 не е избран Fusion - Most Wanted 5 - 3 CHAMPIONSHIP 15
02-07-2015 18:45 не е избран Melon - SBTECH 1 - 11 UPNETIX LEAGUE ONE 11
03-07-2015 19:45 не е избран Most Wanted - Шенкер 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
03-07-2015 20:45 не е избран MentorMate - SBTECH 4 - 12 UPNETIX LEAGUE ONE 13
05-07-2015 15:00 не е избран Седмица спатия - Лозен Сити 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
06-07-2015 20:45 не е избран SBTECH - e-Novator 0 - 0* Финални плейофи
09-07-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Loko Vakarel - Лозен Сити 4 - 3 Група E 1
16-07-2015 21:45 не е избран Лозен Сити - Супичка 5 - 6 Група E 2
23-07-2015 20:45 не е избран Whiskey United - Лозен Сити 8 - 7 Група E 3
30-07-2015 21:45 не е избран PMP Build Invest - Лозен Сити 11 - 3 Група E 4
03-08-2015 21:45 не е избран Лозен Сити - Реал София 3 - 5 Група E 5
23-08-2015 14:00 не е избран Лозен Сити - White Widow 1 - 1* LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
27-08-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - SBTECH 4 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
30-08-2015 18:00 не е избран Кралете - Лозен Сити 8 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
31-08-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SBTECH 1 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
10-09-2015 18:45 не е избран SBTECH - Sirma 7 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
13-09-2015 21:00 не е избран Кривина - Лозен Сити 9 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
14-09-2015 18:45 не е избран FootballScout - SBTECH 1 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
27-09-2015 10:00 не е избран Лозен Сити - ФК ЕВРОПА 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
02-10-2015 20:45 не е избран SBTECH - Comverse 11 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
04-10-2015 13:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
06-10-2015 22:30 не е избран Лозен Сити - Спортист Долни Лозен 9 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
08-10-2015 19:45 не е избран EGT 2 - SBTECH 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
11-10-2015 00:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
12-10-2015 21:45 не е избран SBTECH - CSC 7 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
18-10-2015 19:00 не е избран Лозен Сити - Loko Vakarel 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
21-10-2015 21:45 не е избран Unify - SBTECH 1 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
25-10-2015 22:00 не е избран Seniorite - Лозен Сити 7 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
26-10-2015 21:45 не е избран SBTECH - INFOSYSTEMS-SYSCOM 13 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
01-11-2015 09:00 не е избран Лозен Сити - Спокойните 4 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
05-11-2015 18:45 не е избран Melon - SBTECH 1 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
08-11-2015 14:00 не е избран Лозен Сити - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
10-11-2015 22:30 не е избран Лозен Сити - Бохемите 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
13-11-2015 19:45 не е избран SBTECH - Nemetschek Bulgaria 14 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
15-11-2015 15:00 не е избран Мега Денс - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
16-11-2015 21:45 не е избран MMS - SBTECH 1 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
22-11-2015 20:00 не е избран Лозен Сити - ESTUPIDEZ 1 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
26-11-2015 19:45 не е избран SBTECH - Axway 11 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
28-11-2015 22:00 не е избран NIKE team - Лозен Сити - LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-12-2015 19:45 не е избран eCommera - SBTECH 2 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
06-12-2015 11:00 не е избран Лозен Сити - Динамо 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
07-12-2015 21:45 не е избран SBTECH - Komfo 5 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
13-12-2015 12:00 не е избран The "Mannschaft" - Лозен Сити 11 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
10-01-2016 10:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Most Wanted 4 - 3 Група D 1
10-01-2016 12:00 не е избран Whiskey United - SBTECH 3 - 2 Група F 1
17-01-2016 14:00 не е избран Еконт 61 - Most Wanted 0 - 5 Група D 2
17-01-2016 15:00 не е избран SBTECH - Софийска вода *3 - 3 Група F 2
24-01-2016 09:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - SBTECH 10 - 1 Група F 3
24-01-2016 10:00 не е избран Most Wanted - Лозен 3 - 1 Група D 3
30-01-2016 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - SBTECH 5 - 6 Група F 4
30-01-2016 22:00 не е избран Blizoo - Most Wanted 5 - 6 Група D 4
07-02-2016 10:00 не е избран Most Wanted - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 6 Група D 5
07-02-2016 21:00 не е избран SBTECH - FreshMarket 3 - 10 Група F 5
13-02-2016 21:00 Царско село Витоша Бистрица - SBTECH 4 - 1 ВТОРА ФАЗА
13-02-2016 21:00 Царско село Most Wanted - Сборная 2015 5 - 6 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 13:00 не е избран ПИРИН - Лозен Сити 0 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
22-02-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM - SBTECH 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 13:00 не е избран Лозен Сити - Спокойните 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
29-02-2016 19:45 не е избран SBTECH - ORBIT 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2016 19:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Most Wanted 5 - 4 CHAMPIONSHIP 1
08-03-2016 20:45 не е избран Most Wanted - ДМ БЪЛГАРИЯ 12 - 5 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2016 20:45 не е избран SBTECH - OPENCODE 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
16-03-2016 19:45 не е избран vitoshanews.com - Most Wanted 6 - 1 CHAMPIONSHIP 3
18-03-2016 21:30 не е избран Лозен Сити - ФЕНИКС 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
22-03-2016 21:45 не е избран Most Wanted - Massive 2 - 6 CHAMPIONSHIP 4
24-03-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - SBTECH 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2016 13:00 не е избран Кривина - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
28-03-2016 20:45 не е избран SBTECH - Ingram Micro Top Fortune *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-03-2016 20:45 не е избран Оптиксорс - Most Wanted 1 - 5 CHAMPIONSHIP 5
03-04-2016 16:00 не е избран Лозен Сити - FC SIVEN 8 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
04-04-2016 18:45 не е избран CODIX - SBTECH 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-04-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted - FC ING 9 - 6 CHAMPIONSHIP 6
10-04-2016 19:00 не е избран Fresh Market - Лозен Сити 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
12-04-2016 21:45 не е избран SBTECH - Stemo 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
15-04-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Most Wanted 5 - 3 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2016 21:00 не е избран Лозен Сити - ПСЖ София 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
22-04-2016 18:45 не е избран GTT - SBTECH 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-04-2016 19:45 не е избран Класик Груп - Most Wanted 2 - 6 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2016 11:00 не е избран БГ Белот - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
27-04-2016 19:45 не е избран Most Wanted - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 7 CHAMPIONSHIP 9
10-05-2016 20:45 не е избран Sushi Shef - Most Wanted 6 - 5 CHAMPIONSHIP 10
12-05-2016 00:00 не е избран Adecco GSD - SBTECH 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
17-05-2016 18:45 не е избран Most Wanted - Billa 8 - 4 CHAMPIONSHIP 11
19-05-2016 21:45 не е избран A1 - SBTECH 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 12
27-05-2016 18:45 не е избран SBTECH - i:FAO 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-05-2016 15:00 не е избран Белите кончета - Лозен Сити 1 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
31-05-2016 18:45 не е избран SBTECH - EGT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
31-05-2016 19:45 не е избран SSV - Most Wanted 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
05-06-2016 18:00 не е избран Бърдо лозен - Лозен Сити 3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
06-06-2016 21:45 не е избран Enetpulse - SBTECH 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 14
10-06-2016 19:45 не е избран Most Wanted - ТЕМИДА 6 - 3 CHAMPIONSHIP 13
12-06-2016 20:00 не е избран Лозен Сити - Лидер 4 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
13-06-2016 18:45 не е избран SBTECH - ДАНТЕК 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
14-06-2016 21:45 не е избран Skypharm - Most Wanted 7 - 3 CHAMPIONSHIP 14
20-06-2016 18:45 не е избран DXC.technology - SBTECH 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
20-06-2016 22:30 не е избран Играчорите - Лозен Сити 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
26-06-2016 18:00 не е избран Лозен Сити - NIKE team 3 - 3* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
27-06-2016 21:45 не е избран SBTECH - VIVACOM 4PLAY 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
28-06-2016 20:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Most Wanted 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2016 19:45 не е избран Пирин Гоце Делчев - Лозен Сити 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
01-07-2016 19:45 не е избран Most Wanted - Quehenberger Logistics 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
03-07-2016 18:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Лозен Сити 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
05-07-2016 20:45 не е избран Most Wanted - Ойрошпед 9 - 2 CHAMPIONSHIP 17
06-07-2016 20:45 не е избран Лозен Сити - ESTUPIDEZ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
10-07-2016 13:00 не е избран Лозен Сити - Mladost Team 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
11-07-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Most Wanted 1 - 7 Група B 1
18-07-2016 19:45 не е избран Most Wanted - Левски Г 5 - 0 Група B 2
25-07-2016 18:45 не е избран DATECS - Most Wanted 5 - 0 Група B 3
04-08-2016 18:45 не е избран 3 - Most Wanted 5 - 0 Група B 4
11-08-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted - Аякс-Зебра 4 - 8 Група B 5
21-08-2016 13:00 не е избран Лозен Сити - Athletic *2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
22-08-2016 18:45 не е избран SBTECH - Progress 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
26-08-2016 19:45 не е избран Most Wanted - Massive 1 - 5 ПЛЕЙОФИ
29-08-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SBTECH 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2016 20:45 не е избран SBTECH - OPENCODE 1 - 1* MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-09-2016 18:00 не е избран Лозен Сити - White Widow 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
11-09-2016 19:00 не е избран Кралете - Лозен Сити 6 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
12-09-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-09-2016 21:00 не е избран Левски Г - Лозен Сити 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
19-09-2016 20:45 не е избран SBTECH - Stemo 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-09-2016 21:45 не е избран Most Wanted - formpoint 9 - 5 CHAMPIONSHIP 3
02-10-2016 10:00 не е избран Лозен Сити - BulTeam 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
03-10-2016 18:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2016 21:45 не е избран A1 - SBTECH 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 6
09-10-2016 12:00 не е избран Ескус Милк - Лозен Сити 3 - 15 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
11-10-2016 18:45 не е избран Most Wanted - FC ING 6 - 6 CHAMPIONSHIP 5
13-10-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - SBTECH 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
16-10-2016 17:00 не е избран Лозен Сити - Изтокът 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
19-10-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Most Wanted 4 - 3 CHAMPIONSHIP 6
21-10-2016 18:45 не е избран SBTECH - i:FAO 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-10-2016 19:00 не е избран NIKE team - Лозен Сити 5 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
24-10-2016 21:45 не е избран Strypes - SBTECH 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-10-2016 21:00 не е избран Лозен Сити - Супичка 5 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
31-10-2016 18:45 не е избран SBTECH - ДАНТЕК 0 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Most Wanted 9 - 5 CHAMPIONSHIP 8
06-11-2016 00:00 не е избран Лозен Сити - ORANGE COUNTY 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
07-11-2016 21:45 Palmsbet stadium EGT - SBTECH 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2016 18:45 не е избран Most Wanted - Оптиксорс 5 - 5 CHAMPIONSHIP 9
13-11-2016 14:00 не е избран SPM -ltd - Лозен Сити 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
14-11-2016 18:45 Palmsbet stadium SBTECH - CODIX 0 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2016 20:45 Palmsbet stadium Most Wanted - ORBICO BULGARIA 4 - 8 CHAMPIONSHIP 10
16-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вършец - Most Wanted 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
20-11-2016 17:00 не е избран Лозен Сити - Спортист Долни Лозен 3 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
22-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Most Wanted 9 - 1 CHAMPIONSHIP 11
23-11-2016 00:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - Most Wanted 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
24-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Most Wanted - Шенкер 1 - 3 CHAMPIONSHIP 7
24-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SBTECH - Paysafe 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
27-11-2016 00:00 не е избран Монтевидео - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
01-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Upnetix - SBTECH 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2016 15:00 не е избран Лозен Сити - Наполи 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
07-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - Most Wanted 6 - 1 CHAMPIONSHIP 13
08-12-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Enetpulse 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2016 14:00 не е избран Whiskey United - Лозен Сити 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
12-12-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM - SBTECH 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2016 21:45 не е избран Most Wanted - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
06-01-2017 22:00 Царско село Most Wanted - Наполи 3 - 3* EFBET Младост 1
07-01-2017 17:00 Царско село Тяло пречиш ми - Лозен Сити 9 - 0 EFBET Пловдив 1
13-01-2017 21:45 не е избран Сердика - Лозен Сити 12 - 1 EFBET Пловдив 2
14-01-2017 16:00 не е избран Кракра Перник - Most Wanted 10 - 0 EFBET Младост 2
21-01-2017 11:00 не е избран Лозен Сити - SPM -ltd 8 - 6 EFBET Пловдив 3
21-01-2017 21:00 не е избран Most Wanted - F.C.G. 1 - 4 EFBET Младост 3
28-01-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - Most Wanted 5 - 0 EFBET Младост 4
31-01-2017 21:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Лозен Сити 5 - 3 EFBET Пловдив 4
04-02-2017 11:00 не е избран Most Wanted - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 11 EFBET Младост 5
04-02-2017 18:00 не е избран Лозен Сити - БЕСНИТЕ 1 - 5 EFBET Пловдив 5
09-02-2017 20:45 не е избран Most Wanted - Skypharm 1 - 2 CHAMPIONSHIP 12
13-02-2017 18:45 не е избран Most Wanted - Ойрошпед 9 - 4 CHAMPIONSHIP 1
16-02-2017 19:45 не е избран Quehenberger Logistics - Most Wanted 2 - 6 CHAMPIONSHIP 15
19-02-2017 13:00 не е избран Лозен Сити - NIKE team 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
20-02-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - CODIX 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-02-2017 19:45 не е избран Most Wanted - Bristol Rovers Bulgaria 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
26-02-2017 16:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Лозен Сити 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 2
01-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - SBTECH 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-03-2017 00:00 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Most Wanted 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
08-03-2017 18:45 не е избран SBTECH - Progress 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 20:00 Palmsbet stadium Лозен Сити - Викторио Ленд 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
17-03-2017 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - SBTECH 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2017 21:00 Palmsbet stadium Loko Vakarel - Лозен Сити 2 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 4
21-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TRIZA - Most Wanted 9 - 2 CHAMPIONSHIP 3
23-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SBTECH - DANTEK DEVS 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-03-2017 14:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Лозен Сити - Mladost Team 0 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
27-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - SBTECH 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
28-03-2017 19:45 не е избран MFM - Most Wanted 5 - 3 CHAMPIONSHIP 4
02-04-2017 17:00 не е избран Изтокът - Лозен Сити 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
05-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Most Wanted - ТЕМИДА 6 - 5 CHAMPIONSHIP 5
09-04-2017 21:00 не е избран Лозен Сити - FC SIVEN 9 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 7
10-04-2017 22:30 не е избран DXC.technology - SBTECH 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-04-2017 19:45 Palmsbet stadium Вършец - Most Wanted 1 - 5 CHAMPIONSHIP 6
20-04-2017 19:45 Palmsbet stadium Sunderland Bulgaria - Most Wanted 2 - 2 CHAMPIONSHIP 1
21-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - ДАНТЕК 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-04-2017 13:00 не е избран Амфетико - Лозен Сити 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 8
25-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Шенкер - Most Wanted 2 - 7 CHAMPIONSHIP 8
02-05-2017 20:45 не е избран Most Wanted - Класик Груп 3 - 2 CHAMPIONSHIP 9
09-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Оптиксорс - Most Wanted 4 - 6 CHAMPIONSHIP 10
12-05-2017 19:45 не е избран Most Wanted - FC ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
14-05-2017 17:00 не е избран Лозен Сити - Белите Якички 0 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 9
15-05-2017 22:30 Palmsbet stadium Most Wanted - Sushi Shef 5 - 8 CHAMPIONSHIP 7
16-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SBTECH 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2017 21:00 Palmsbet stadium SBTECH - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 7
20-05-2017 00:00 не е избран Most Wanted - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
21-05-2017 18:00 не е избран ПФК "61" - Лозен Сити 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 10
24-05-2017 21:00 не е избран Лозен Сити - Лидер 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 11
25-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Enetpulse 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-05-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM EGT - SBTECH 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM UNILEVER ICE CREAM - Most Wanted 7 - 4 CHAMPIONSHIP 12
04-06-2017 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Лозен Сити - МФК Динамо София 2007 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 13
05-06-2017 19:45 Palmsbet stadium SBTECH - SAP Labs Bulgaria 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2017 21:45 не е избран Most Wanted - D&D EXPRESS 4 - 7 CHAMPIONSHIP 13
11-06-2017 20:00 не е избран SPM -ltd - Лозен Сити 9 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 14
14-06-2017 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - Most Wanted 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
15-06-2017 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - A1 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
15-06-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Most Wanted - ORBICO BULGARIA 10 - 3 CHAMPIONSHIP 11
16-06-2017 20:45 не е избран Лозен Сити - Спортист Долни Лозен 7 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
22-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - SBTECH 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
24-06-2017 00:00 не е избран ESTUPIDEZ - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
25-06-2017 15:00 не е избран Whiskey United - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
27-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Strypes 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
30-06-2017 20:45 не е избран Skypharm - Most Wanted 10 - 3 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2017 16:00 не е избран Лозен Сити - ФК ЗЕНИТ 5 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 17
05-07-2017 21:45 не е избран Most Wanted - SSV 3 - 9 CHAMPIONSHIP 17
13-07-2017 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - SBTECH 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
20-08-2017 14:00 не е избран Опаковка БГ - Лозен Сити 6 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
22-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2017 22:00 не е избран Лозен Сити - Mladost Team 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
28-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - DANTEK DEVS 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Most Wanted - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
06-09-2017 21:00 не е избран Оптиксорс - Most Wanted 1 - 3 CHAMPIONSHIP 2
10-09-2017 17:00 не е избран Лозен Сити - Loko Vakarel 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
11-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - A1 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
11-09-2017 22:30 Palmsbet stadium ПФК "61" - Лозен Сити 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
12-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Most Wanted - Skypharm 2 - 4 CHAMPIONSHIP 3
17-09-2017 00:00 не е избран Кралете - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
20-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - SBTECH 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-09-2017 22:00 не е избран Лозен Сити - Ботевата Чета 6 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
25-09-2017 19:45 Palmsbet stadium SBTECH - OPENCODE 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
26-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM greshka - Most Wanted 6 - 3 CHAMPIONSHIP 4
01-10-2017 00:00 не е избран Нищо общо с футбола - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
02-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - SBTECH 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2017 00:00 не е избран Most Wanted - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
08-10-2017 17:00 не е избран Лозен Сити - Земляне 4 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
09-10-2017 22:30 Palmsbet stadium Progress - SBTECH 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SBTECH 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-10-2017 00:00 не е избран D&D EXPRESS - Most Wanted 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
15-10-2017 00:00 не е избран Жар Голяновци - Лозен Сити 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
17-10-2017 00:00 не е избран SBTECH - Stemo 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Most Wanted - Евромар 6 - 2 CHAMPIONSHIP 7
22-10-2017 21:00 не е избран Лозен Сити - Еконт 61 12 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
24-10-2017 22:30 не е избран Боми Борисов ООД - Most Wanted 8 - 4 CHAMPIONSHIP 8
27-10-2017 19:45 не е избран Experian - SBTECH 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-10-2017 16:00 не е избран Пеликан - Лозен Сити 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
30-10-2017 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - IPSOS 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted - Sushi Shef 3 - 6 CHAMPIONSHIP 9
05-11-2017 15:00 не е избран Лозен Сити - ФК АЛТЕРНАТИВА 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
06-11-2017 22:30 Palmsbet stadium Strypes - SBTECH 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2017 20:45 Palmsbet stadium FC ING - Most Wanted 7 - 0 CHAMPIONSHIP 10
12-11-2017 19:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Лозен Сити 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
14-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Most Wanted - SSV 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
16-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - DXC.technology 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2017 21:00 не е избран F.C.G. - Лозен Сити 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
20-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - SBTECH 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
26-11-2017 00:00 не е избран Лозен Сити - СТЪРШЕЛ 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
30-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - EGT 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2017 00:00 не е избран Athletic - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
05-12-2017 00:00 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Most Wanted 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
07-12-2017 20:45 не е избран V-TAC EUROPE - Most Wanted 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
11-12-2017 21:45 Palmsbet stadium SBTECH - Enetpulse 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2017 19:45 Palmsbet stadium Most Wanted - ORBICO BULGARIA 1 - 4 CHAMPIONSHIP 15
13-12-2017 21:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - SBTECH 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
17-12-2017 16:00 не е избран Лозен Сити - Амфетико - LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
28-01-2018 00:00 не е избран Most Wanted - Tom Taylor 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
07-02-2018 00:00 не е избран Sunderland Bulgaria - Most Wanted 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
15-02-2018 19:45 не е избран Most Wanted - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
18-02-2018 20:00 не е избран Тигрите - Лозен Сити 9 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
06-03-2018 20:45 не е избран Unify - SBTECH 2 7 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 1
08-03-2018 19:45 не е избран SBTECH - A1 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
11-03-2018 19:00 не е избран Loko Vakarel - Лозен Сити 3 - 13 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
12-03-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - SBTECH 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 2
14-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH 2 - SoftServe *4 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 2
16-03-2018 21:45 не е избран Лозен Сити - Гетото 4 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
21-03-2018 21:45 не е избран MobiSystems - SBTECH 2 2 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 3
25-03-2018 14:00 не е избран Играчорите - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
26-03-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SBTECH 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
29-03-2018 19:45 Palmsbet stadium E&G Finances - SBTECH 2 3 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 4
01-04-2018 11:00 не е избран Stomana Industry - Лозен Сити 6 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
02-04-2018 21:45 Palmsbet stadium SBTECH - OPENCODE 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
11-04-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM CODIX - SBTECH 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
13-04-2018 19:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - SBTECH 2 7 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 6
15-04-2018 14:00 не е избран Лозен Сити - Жар Голяновци 6 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
16-04-2018 21:45 Palmsbet stadium SBTECH - DXC.technology 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SBTECH 2 - EGT-II 0 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 7
22-04-2018 21:00 не е избран Стабилните - Лозен Сити 10 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
26-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - SBTECH 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
30-04-2018 19:45 не е избран SBTECH 2 - Algomatika - Kammarton 3 - 13 UPNETIX LEAGUE ONE 9
02-05-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - SBTECH 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
07-05-2018 18:45 не е избран Polygran Bulgaria - SBTECH 2 11 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 10
13-05-2018 17:00 не е избран Real Delivery - Лозен Сити 5 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
16-05-2018 20:45 не е избран SBTECH 2 - Paysafe 0 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 11
18-05-2018 19:45 не е избран SBTECH - Enetpulse 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
21-05-2018 20:45 не е избран SBTECH - Progress 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-05-2018 19:45 не е избран Sirma - SBTECH 2 3 - 9 UPNETIX LEAGUE ONE 8
27-05-2018 19:00 не е избран Лозен Сити - Осма хирургия 10 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
28-05-2018 21:45 не е избран SBTECH - Stemo 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2018 21:45 не е избран Persy - SBTECH 2 2 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 12
03-06-2018 15:00 не е избран Mladost Team - Лозен Сити 3 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
05-06-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - SBTECH 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-06-2018 16:00 не е избран Лозен Сити - F.C.G. 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
13-06-2018 21:00 не е избран ИНТРАМА - SBTECH 2 2 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 14
14-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Ingram Micro Top Fortune 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
18-06-2018 19:45 не е избран IBM - SBTECH 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH 2 - TEK EXPERTS 2 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 15
23-06-2018 18:00 не е избран Лозен Сити - Чики Рики 4 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
24-06-2018 18:00 не е избран Лозен Сити - Whiskey United 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
26-06-2018 21:45 Palmsbet stadium SBTECH 2 - EPAM Systems 0 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 5
28-06-2018 18:45 не е избран CoBuilder International - SBTECH 2 6 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 16
28-06-2018 20:45 не е избран SBTECH - SAP Labs Bulgaria 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-07-2018 18:45 не е избран SBTECH 2 - Tryzens 7 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 17
08-07-2018 21:00 не е избран Лозен Сити - ФК ЗЕНИТ - LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
09-07-2018 22:30 Palmsbet stadium SBTECH - EGT 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
19-07-2018 20:45 Palmsbet stadium Лозен Сити - Без напрежение 5 - 0 Група B 1
24-07-2018 19:45 не е избран Лозен Сити - ФК Пълна Мрежа 5 - 4 Група B 2
31-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - Лозен Сити 3 - 2 Група B 3
02-08-2018 20:30 не е избран SBTECH 2 - BHTC 3 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 13
08-08-2018 21:45 не е избран Лозен Сити - MAHARANI 5 - 0 Група B 4
14-08-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Лозен Сити 8 - 3 Група B 5
19-08-2018 18:45 не е избран Лозен Сити - IBM 5 - 0 Елиминации
21-08-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM A1 - SBTECH 8 - 4 PREMIER LEAGUE 1
22-08-2018 20:45 не е избран KOSTAL - SBTECH 2 1 - 9 UPNETIX LEAGUE ONE 1
24-08-2018 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Лозен Сити 7 - 1 Елиминации
27-08-2018 19:45 не е избран SBTECH 2 - Nemetschek Bulgaria 1 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 2
02-09-2018 16:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
05-09-2018 20:45 не е избран SBTECH - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2018 21:45 не е избран Genius Sports - SBTECH 2 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 3
09-09-2018 17:00 не е избран Лозен Сити - Квартала 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
13-09-2018 18:45 не е избран SBTECH 2 - Polygran Bulgaria 1 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 4
13-09-2018 21:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - SBTECH 6 - 2 PREMIER LEAGUE 5
19-09-2018 18:45 не е избран E&G Finances - SBTECH 2 3 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 5
19-09-2018 22:30 не е избран Progress - SBTECH 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
23-09-2018 19:30 не е избран Бучките - Лозен Сити 15 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
24-09-2018 21:45 не е избран SBTECH - ДАНТЕК 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
27-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH 2 - CSC 2 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 6
30-09-2018 13:00 не е избран Лозен Сити - Bianchi Coffee 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-10-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - SBTECH 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
06-10-2018 19:00 не е избран FC Aifos - Лозен Сити 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
07-10-2018 17:00 не е избран Лозен Сити - F.C.G. 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
10-10-2018 19:45 не е избран SBTECH 2 - MobiSystems 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 8
11-10-2018 21:45 не е избран SBTECH - Ingram Micro Top Fortune 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
14-10-2018 12:00 не е избран Stomana Industry - Лозен Сити 11 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
15-10-2018 19:45 не е избран EGT-II - SBTECH 2 0 - 9 UPNETIX LEAGUE ONE 9
21-10-2018 20:00 не е избран Лозен Сити - Гробарите Технополис Надежда 8 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
22-10-2018 19:45 не е избран SBTECH 2 - We are Pentagon 4 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 10
22-10-2018 22:30 не е избран Осма хирургия - Лозен Сити 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
25-10-2018 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - Experian 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
28-10-2018 17:00 не е избран Лозен Сити - Umami United 3 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
29-10-2018 20:45 Palmsbet stadium Musala Soft - SBTECH 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
01-11-2018 21:30 не е избран BTi - SBTECH 2 5 - 10 UPNETIX LEAGUE ONE 11
03-11-2018 18:00 не е избран Loko Vakarel - Лозен Сити 4 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
06-11-2018 19:45 не е избран CODIX - SBTECH 1 - 1 PREMIER LEAGUE 9
08-11-2018 19:45 не е избран SBTECH - eCommera 5 - 6 PREMIER LEAGUE 12
08-11-2018 22:30 не е избран SBTECH 2 - AXPO 3 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 12
11-11-2018 16:00 не е избран Bianchi Coffee - Лозен Сити 5 - 0 League Two 1
12-11-2018 20:45 не е избран OPENCODE - SBTECH 2 - 1 PREMIER LEAGUE 13
14-11-2018 18:45 не е избран Paysafe - SBTECH 2 3 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 7
16-11-2018 19:45 не е избран OWLIANCE - SBTECH 2 7 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 13
17-11-2018 19:00 не е избран Лозен Сити - Whiskey United 5 - 0 League Two 2
18-11-2018 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Лозен Сити 7 - 10 League Two 3
20-11-2018 21:45 не е избран SBTECH 2 - TIS 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 14
22-11-2018 20:30 не е избран SBTECH - Stemo 4 - 6 PREMIER LEAGUE 14
25-11-2018 15:00 не е избран Лозен Сити - ФК Устрем 8 - 0 League Two 4
26-11-2018 19:45 не е избран VMware - SBTECH 2 0 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 15
30-11-2018 19:45 не е избран FootballScout - SBTECH 3 - 2 PREMIER LEAGUE 15
01-12-2018 18:00 не е избран Umami United - Лозен Сити 0 - 5 League Two 5
01-12-2018 19:45 не е избран SBTECH - EGT 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
02-12-2018 15:00 не е избран Лозен Сити - ФК ЗЕНИТ 2 - 9 League Two 6
03-12-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM GRAFIXOFT - SBTECH 2 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 16
06-12-2018 20:45 не е избран Enetpulse - SBTECH 2 - 4 PREMIER LEAGUE 16
09-12-2018 13:00 не е избран Кралете - Лозен Сити 0 - 5 League Two 7
12-12-2018 20:45 не е избран SBTECH 2 - Sirma * - UPNETIX LEAGUE ONE 17
15-12-2018 15:00 не е избран Winbet - Лозен Сити 5 - 0 League Two 8
23-12-2018 15:00 не е избран Лозен Сити - Loko Vakarel 5 - 0 League Two 9
28-02-2019 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 6 - 4 Mussala Premier League 1
04-03-2019 20:45 не е избран SBTECH - Enetpulse 4 - 0 Mussala Premier League 2
06-03-2019 19:45 не е избран Minerva - SBTECH 2 4 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
11-03-2019 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - SBTECH 4 - 4 Mussala Premier League 3
14-03-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SBTECH 2 - SafeCharge 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
18-03-2019 19:45 не е избран Лозен Сити - ФК ЗЕНИТ 1 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
19-03-2019 20:45 не е избран FOURTH BULGARIA - SBTECH 2 1 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
24-03-2019 17:00 не е избран Жар Голяновци - Лозен Сити 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
27-03-2019 20:45 не е избран SBTECH 2 - Apex Fund Services Bulgaria 11 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
28-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - SBTECH 2 - 0 Mussala Premier League 5
01-04-2019 00:00 не е избран SBTECH 2 - NEXT GEN 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
01-04-2019 00:00 не е избран Bianchi Coffee - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
01-04-2019 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - A1 3 - 3 Mussala Premier League 6
07-04-2019 17:00 Palmsbet stadium Лозен Сити - FC Aifos 5 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
08-04-2019 19:45 Palmsbet stadium FootballScout - SBTECH 4 - 3 Mussala Premier League 7
11-04-2019 21:45 не е избран SBTECH 2 - GemSeek 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
16-04-2019 20:45 Palmsbet stadium EPAM Systems - SBTECH 2 4 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
19-04-2019 19:45 не е избран Whiskey United - Лозен Сити 10 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
24-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Algomatika - Kammarton - SBTECH 3 - 2 Mussala Premier League 9
30-04-2019 20:45 не е избран Карготек - SBTECH 2 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
01-05-2019 19:00 не е избран Лозен Сити - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
01-05-2019 19:45 не е избран VMware - SBTECH 2 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
08-05-2019 20:45 не е избран SBTECH 2 - Sirma 5 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
10-05-2019 20:45 не е избран ДАНТЕК - SBTECH 6 - 0 Mussala Premier League 10
12-05-2019 16:00 не е избран Лозен Сити - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
13-05-2019 20:45 не е избран SBTECH - eCommera 4 - 0 Mussala Premier League 11
16-05-2019 21:45 не е избран SBTECH 2 - Unify 0 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
16-05-2019 22:30 не е избран SBTECH - Ingram Micro Top Fortune 5 - 1 Mussala Premier League 4
19-05-2019 20:00 не е избран El Stars - Лозен Сити 6 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
22-05-2019 20:30 не е избран EGT-II - SBTECH 2 6 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
23-05-2019 20:45 не е избран SBTECH - SUTHERLAND 2 - 7 Mussala Premier League 8
27-05-2019 21:45 не е избран Software AG - SBTECH 3 - 3 Mussala Premier League 12
01-06-2019 18:45 не е избран SBTECH - Stemo 5 - 0 Mussala Premier League 17
03-06-2019 21:45 не е избран SBTECH - CODIX 5 - 5 Mussala Premier League 13
03-06-2019 21:45 не е избран Лозен Сити - Неможещите 5 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
06-06-2019 19:45 не е избран SBTECH 2 - OWLIANCE 1 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
09-06-2019 20:00 не е избран Чики Рики - Лозен Сити 6 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
10-06-2019 19:45 не е избран EGT - SBTECH 7 - 2 Mussala Premier League 14
16-06-2019 18:00 не е избран Лозен Сити - ФК ИХТИМАН 4 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
20-06-2019 19:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 0 - 5 Mussala Premier League 15
20-06-2019 20:45 Palmsbet stadium SBTECH 2 - CSC 4 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
23-06-2019 19:00 не е избран Кралете - Лозен Сити 2 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
27-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - SBTECH 5 - 7 Mussala Premier League 16
27-06-2019 20:45 не е избран BHTC - SBTECH 2 3 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
30-06-2019 19:00 не е избран Loko Vakarel - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
01-07-2019 18:45 не е избран SECTRON LTD. - SBTECH 2 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
07-07-2019 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Лозен Сити 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
08-07-2019 22:30 не е избран SBTECH 2 - UnitedLex 7 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
14-07-2019 20:15 не е избран Лозен Сити - Бучките 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21
25-08-2019 20:00 не е избран Лозен Сити - Софийска вода 2 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
01-09-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
01-09-2019 21:00 не е избран ЦВС - Лозен Сити 5 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
20-09-2019 18:00 не е избран Лозен Сити - Лозенец Юн 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
23-09-2019 18:45 не е избран Лозен Сити - Пеликан 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
06-10-2019 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Лозен Сити 1 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18