София

Стоян Боянов Станев

клубове

роден на: 20.06.1988

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
28-08-2014 21:45 не е избран Blizoo - SUTHERLAND 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
01-09-2014 19:45 не е избран SUTHERLAND - INFOSYSTEMS-SYSCOM 5 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 2
12-09-2014 19:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - SUTHERLAND 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-09-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Stemo *8 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-09-2014 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - SUTHERLAND 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2014 20:45 не е избран Musala - SUTHERLAND 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-10-2014 21:45 не е избран SUTHERLAND - ORBIT 6 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-10-2014 20:45 не е избран Experian - SUTHERLAND 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-10-2014 19:45 не е избран SUTHERLAND - i:FAO 3 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-10-2014 21:45 не е избран ГФК България - SUTHERLAND 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
31-10-2014 20:45 не е избран SUTHERLAND - VIVACOM 4PLAY 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 11 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2014 20:45 не е избран SUTHERLAND - Progress 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2014 21:45 не е избран VIVACOM - SUTHERLAND 9 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
27-11-2014 19:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 4 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2014 20:45 не е избран IPSOS - SUTHERLAND 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-12-2014 20:45 не е избран SUTHERLAND - M 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
23-02-2015 21:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - SUTHERLAND 2 - 10 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
13-03-2015 20:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - Scalefocus 9 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
19-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM e-Novator - SUTHERLAND 3 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
23-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - BULPROS 3 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
30-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - SUTHERLAND 2 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
16-04-2015 21:00 не е избран SUTHERLAND - Musala 3 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
22-04-2015 22:00 не е избран Visteon - SUTHERLAND 2 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
07-05-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - Sirma 8 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
12-05-2015 19:45 не е избран eCommera - SUTHERLAND 1 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
28-05-2015 21:30 не е избран CSC - SUTHERLAND 3 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
01-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Enetpulse 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
09-06-2015 20:45 не е избран DREAMIX - SUTHERLAND 1 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
15-06-2015 21:45 не е избран SUTHERLAND - Netage 13 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
23-06-2015 19:45 не е избран SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
25-06-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SUTHERLAND 3 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
25-08-2015 19:45 не е избран SUTHERLAND - Станга 6 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 1
02-09-2015 21:45 не е избран VMware - SUTHERLAND 1 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 2
07-09-2015 21:45 не е избран SUTHERLAND - Accedia 8 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 3
28-09-2015 21:45 не е избран SUTHERLAND - DREAMIX 14 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 5
04-10-2015 13:00 Спортен комплекс САМОКОВ SUTHERLAND - фзк 4 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
09-10-2015 20:45 не е избран IPSOS - SUTHERLAND 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 4
15-10-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Upnetix 8 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 7
20-10-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - DANTEK DEVS 12 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 8
29-10-2015 19:45 не е избран Visteon - SUTHERLAND 1 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 9
04-11-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - Unicredit Bulbank IT 5 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 10
11-11-2015 20:45 не е избран Adastra - SUTHERLAND 1 - 11 UPNETIX LEAGUE ONE 11
15-11-2015 15:00 СЦ Арена SUTHERLAND - КАМИТЕ 4 - 4* Група I 2
15-11-2015 18:00 СЦ Арена Гаднярите Самоков - SUTHERLAND 0 - 5 Група I 3
18-11-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - Naxex 30 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 12
26-11-2015 19:45 не е избран PLAYTECH - SUTHERLAND 3 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 13
30-11-2015 19:45 не е избран Luxoft Bulgaria - SUTHERLAND 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 6
02-12-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - Techhuddle 7 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 14
09-12-2015 20:45 не е избран GRAFIXOFT - SUTHERLAND 0 - 12 UPNETIX LEAGUE ONE 15
25-02-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Stemo 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-02-2016 20:45 не е избран GTT - SUTHERLAND 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-03-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - i:FAO 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2016 20:45 не е избран Adecco GSD - SUTHERLAND 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
24-03-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - SBTECH 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2016 13:00 Спортен комплекс САМОКОВ SUTHERLAND - FC Siza Sport 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-03-2016 21:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-04-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - Enetpulse 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
15-04-2016 20:45 не е избран ДАНТЕК - SUTHERLAND 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 8
25-04-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - SUTHERLAND 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 10
04-05-2016 21:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
09-05-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - VIVACOM 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
19-05-2016 19:45 не е избран ORBIT - SUTHERLAND 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 12
02-06-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
09-06-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - SUTHERLAND 1 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - A1 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
23-06-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
27-06-2016 20:45 не е избран CODIX - SUTHERLAND 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
24-08-2016 20:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-08-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SBTECH 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2016 21:45 не е избран Paysafe - SUTHERLAND 3 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-09-2016 20:45 не е избран SUTHERLAND - Upnetix 15 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-09-2016 21:45 не е избран Enetpulse - SUTHERLAND 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-09-2016 21:45 не е избран SUTHERLAND - VIVACOM 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-10-2016 21:45 не е избран Progress - SUTHERLAND 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-10-2016 19:45 не е избран CODIX - SUTHERLAND 6 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 8
29-10-2016 11:00 терен "Кюстендил" SUTHERLAND - Изворна вода Бачково 5 - 8 Група J 1
29-10-2016 17:00 терен "Кюстендил" Пирински орли - SUTHERLAND 3 - 7 Група J 3
31-10-2016 21:45 не е избран SUTHERLAND - Stemo 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
07-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - OPENCODE 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - DXC.technology 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
02-12-2016 00:00 не е избран SUTHERLAND - i:FAO 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2016 11:00 Спортинг арена Тера Трак - SUTHERLAND 7 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - ДАНТЕК 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2016 19:45 не е избран Strypes - SUTHERLAND 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-01-2017 10:00 не е избран Без напрежение - SUTHERLAND 4 - 5 EFBET Варна 1
14-01-2017 12:00 не е избран SUTHERLAND - Младите Надежди 9 - 3 EFBET Варна 2
21-01-2017 19:00 не е избран Ultras Team - SUTHERLAND 5 - 8 EFBET Варна 3
27-01-2017 21:30 не е избран Polycomp - SUTHERLAND 5 - 10 EFBET Варна 4
04-02-2017 10:00 не е избран SUTHERLAND - Чики Рики 3 - 4 EFBET Варна 5
15-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6 ВТОРА ФАЗА
23-02-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - ГФК България 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
01-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DANTEK DEVS - SUTHERLAND 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - VIVACOM 4PLAY 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - DXC.technology 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SAP Labs Bulgaria 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-04-2017 21:45 не е избран SUTHERLAND - Enetpulse 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT - SUTHERLAND 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
16-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SBTECH 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - OPENCODE 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - SUTHERLAND 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CODIX - SUTHERLAND 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Stemo 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-07-2017 19:45 не е избран Progress - SUTHERLAND 1 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 17
23-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Experian 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-08-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IPSOS - SUTHERLAND 3 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 2
19-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - ДАНТЕК 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
02-10-2017 22:30 Palmsbet stadium SUTHERLAND - Strypes 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-10-2017 14:00 Парк Вършец SUTHERLAND - ФК "Фантастико" Враца 2 - 9 ГРУПА B3 2
08-10-2017 16:00 Парк Вършец ПРЕСЛАВ - SUTHERLAND 8 - 7 ГРУПА B3 3
10-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Enetpulse 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
16-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-10-2017 20:45 не е избран DXC.technology - SUTHERLAND 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-10-2017 19:45 не е избран SUTHERLAND - DANTEK DEVS 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
02-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Progress - SUTHERLAND 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2017 21:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - A1 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2017 00:00 не е избран EGT - SUTHERLAND 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
16-11-2017 20:45 Palmsbet stadium SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
21-11-2017 19:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - OPENCODE 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
11-12-2017 20:45 Palmsbet stadium Stemo - SUTHERLAND 4 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2017 21:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - SBTECH 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
18-12-2017 20:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - SUTHERLAND 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
07-03-2018 19:45 не е избран Experian - SUTHERLAND 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 1
14-03-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Progress 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
19-03-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
26-03-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SBTECH 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
02-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Stemo - SUTHERLAND 3 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-04-2018 19:45 не е избран SUTHERLAND - ГФК България 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
18-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
23-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - IBM 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
22-05-2018 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
28-05-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - Accedia 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
04-06-2018 19:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 1 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - SUTHERLAND 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
18-06-2018 19:45 не е избран SUTHERLAND - OPENCODE 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2018 20:45 Palmsbet stadium CODIX - SUTHERLAND 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
27-06-2018 21:45 не е избран SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
05-07-2018 22:30 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - SUTHERLAND 3 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 11
21-08-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - eCommera 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2018 20:45 не е избран OPENCODE - SUTHERLAND 0 - 4 PREMIER LEAGUE 2
04-09-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - Stemo 8 - 1 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2018 21:45 не е избран FootballScout - SUTHERLAND 1 - 6 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - SBTECH 6 - 2 PREMIER LEAGUE 5
27-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT - SUTHERLAND 4 - 7 PREMIER LEAGUE 6
01-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - A1 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
11-10-2018 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 8 - 1 PREMIER LEAGUE 8
19-10-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - Progress 8 - 5 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Enetpulse 2 - 2 PREMIER LEAGUE 11
05-11-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - ДАНТЕК 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
12-11-2018 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 1 - 5 PREMIER LEAGUE 13
18-11-2018 12:45 Арена "Елин Пелин" - терен 2 SUTHERLAND - Никсметал 0 - 3 Югозапад - група I 2
18-11-2018 15:15 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Отбора на народа - SUTHERLAND 6 - 7 Югозапад - група I 3
18-11-2018 16:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 SUTHERLAND - МФК Средногорец (Златица) 5 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
22-11-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 4 - 1 PREMIER LEAGUE 14
04-12-2018 21:45 не е избран DXC.technology - SUTHERLAND 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
06-12-2018 21:45 не е избран SUTHERLAND - Experian 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
10-12-2018 20:45 не е избран Musala Soft - SUTHERLAND 1 - 3 PREMIER LEAGUE 17
17-12-2018 20:45 не е избран CODIX - SUTHERLAND 5 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-01-2019 00:00 Царско село Winbet - SUTHERLAND 1 - 6 Happy 1
09-01-2019 00:00 не е избран SUTHERLAND - Спортист Драгичево 2 7 - 5 Happy 2
09-01-2019 00:00 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - SUTHERLAND 7 - 2 Happy 3
27-01-2019 12:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - SUTHERLAND 7 - 2 Happy 4
09-02-2019 14:00 не е избран SUTHERLAND - Левски Г 5 - 0 Happy 5
16-02-2019 21:30 не е избран Сицилианците* - SUTHERLAND 4 - 1 ВТОРА ФАЗА
25-02-2019 20:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 3 - 11 Mussala Premier League 1
07-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1 Mussala Premier League 2
11-03-2019 19:45 не е избран Visteon - SUTHERLAND 4 - 4* Mussala Premier League 3
16-03-2019 14:00 Мини футболно игрище Ботевград ВИК-Плевен - SUTHERLAND 2 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-03-2019 22:30 Palmsbet stadium SUTHERLAND - A1 7 - 3 Mussala Premier League 4
25-03-2019 20:45 не е избран FootballScout - SUTHERLAND 2 - 6 Mussala Premier League 5
01-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 5 - 5 Mussala Premier League 6
08-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Algomatika - Kammarton 11 - 5 Mussala Premier League 7
25-04-2019 21:45 не е избран SUTHERLAND - eCommera 8 - 2 Mussala Premier League 9
10-05-2019 20:45 не е избран Software AG - SUTHERLAND 4 - 4 Mussala Premier League 10
13-05-2019 19:45 не е избран SUTHERLAND - CODIX 10 - 3 Mussala Premier League 11
23-05-2019 20:45 не е избран SBTECH - SUTHERLAND 2 - 7 Mussala Premier League 8
27-05-2019 20:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 3 - 8 Mussala Premier League 12
04-06-2019 20:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 2 - 4 Mussala Premier League 13
10-06-2019 20:45 не е избран OPENCODE - SUTHERLAND 1 - 2 Mussala Premier League 14
17-06-2019 19:45 не е избран SUTHERLAND - Stemo 11 - 2 Mussala Premier League 15
02-07-2019 20:45 не е избран SUTHERLAND - Enetpulse 2 - 2 Mussala Premier League 17
05-07-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 8 - 3 Mussala Premier League 16