Своге

Юлиян Антонов Григоров

клубове

роден на: 26.08.1989

години: 30

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
15-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Класик Груп - V-TAC EUROPE 2 - 6 CHAMPIONSHIP 2
21-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - Оптиксорс 3 - 1 CHAMPIONSHIP 3
28-03-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - V-TAC EUROPE 1 - 5 CHAMPIONSHIP 4
05-04-2017 20:45 Palmsbet stadium V-TAC EUROPE - UNILEVER ICE CREAM 8 - 5 CHAMPIONSHIP 5
12-04-2017 18:30 не е избран D&D EXPRESS - V-TAC EUROPE 1 - 6 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2017 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - MFM 12 - 0 CHAMPIONSHIP 7
20-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - Шенкер 7 - 4 CHAMPIONSHIP 1
26-04-2017 18:30 Palmsbet stadium V-TAC EUROPE - Ойрошпед 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
09-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - SSV 0 - 2 CHAMPIONSHIP 10
10-05-2017 21:45 не е избран Skypharm - V-TAC EUROPE 1 - 9 CHAMPIONSHIP 9
19-05-2017 19:45 не е избран Sunderland Bulgaria - V-TAC EUROPE 3 - 1 CHAMPIONSHIP 11
30-05-2017 21:45 не е избран V-TAC EUROPE - FC ING 4 - 7 CHAMPIONSHIP 12
07-06-2017 22:30 не е избран TRIZA - V-TAC EUROPE 1 - 2 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2017 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - Most Wanted 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
21-06-2017 22:00 Palmsbet stadium ТЕМИДА - V-TAC EUROPE 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
30-06-2017 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - Вършец 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - V-TAC EUROPE 8 - 5 CHAMPIONSHIP 17
30-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - D&D EXPRESS 14 - 0 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Евромар - V-TAC EUROPE 1 - 5 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2017 20:45 не е избран V-TAC EUROPE - Боми Борисов ООД 4 - 2 CHAMPIONSHIP 3
27-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - V-TAC EUROPE 2 - 2 CHAMPIONSHIP 4
13-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - V-TAC EUROPE 5 - 4 CHAMPIONSHIP 6
14-10-2017 13:30 не е избран Гадните Джиджовци - Сините 10 - 5 Premier League 1
16-10-2017 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - Tom Taylor 4 - 6 CHAMPIONSHIP 7
24-10-2017 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - ТЕМИДА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
28-10-2017 16:30 не е избран Гадните Джиджовци - Аталанта 4 - 2 Premier League 3
28-10-2017 17:30 не е избран Своге Boys - Гадните Джиджовци 2 - 2 Premier League 2
31-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM UNILEVER ICE CREAM - V-TAC EUROPE 9 - 4 CHAMPIONSHIP 9
04-11-2017 16:00 не е избран Гадните Джиджовци - Скала Бов 10 - 2 Premier League 4
07-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 10
11-11-2017 11:00 не е избран Туристите - Гадните Джиджовци 0 - 9 Premier League 5
15-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Sunderland Bulgaria - V-TAC EUROPE 2 - 6 CHAMPIONSHIP 11
18-11-2017 16:00 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Warrior's 9 - 2 Premier League 6
22-11-2017 22:30 Palmsbet stadium V-TAC EUROPE - FC ING 2 - 8 CHAMPIONSHIP 5
28-11-2017 00:00 не е избран Ант студио - V-TAC EUROPE 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
02-12-2017 11:00 не е избран Лакатник - Гадните Джиджовци 0 - 1 Premier League 7
02-12-2017 12:00 не е избран Гадните Джиджовци - Миньор Томпсън 2 - 3 Premier League 8
05-12-2017 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
07-12-2017 20:45 не е избран V-TAC EUROPE - Most Wanted 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
09-12-2017 14:00 не е избран Спартак Церово - Гадните Джиджовци 1 - 2 Premier League 9
13-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Skypharm - V-TAC EUROPE 7 - 2 CHAMPIONSHIP 15
28-01-2018 00:00 не е избран Класик Груп - V-TAC EUROPE 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
06-03-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - greshka 2 - 3 CHAMPIONSHIP 16
27-03-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Ант студио 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
31-03-2018 16:00 не е избран Сините - Гадните Джиджовци 2 - 6 Premier League 10
10-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - iSTYLE 3 - 0 CHAMPIONSHIP 4
14-04-2018 15:00 не е избран Аталанта - Гадните Джиджовци 1 - 4 Premier League 12
17-04-2018 20:45 не е избран Евромар - V-TAC EUROPE 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
21-04-2018 13:00 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Boys 0 - 2 Premier League 11
21-04-2018 16:00 не е избран Скала Бов - Гадните Джиджовци 1 - 5 Premier League 13
27-04-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 4 CHAMPIONSHIP 6
28-04-2018 15:00 не е избран Гадните Джиджовци - Туристите 8 - 1 Premier League 14
05-05-2018 16:00 не е избран Своге Warrior's - Гадните Джиджовци 1 - 6 Premier League 15
08-05-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - ДСК Банка 3 - 3 CHAMPIONSHIP 8
12-05-2018 12:00 не е избран Миньор Томпсън - Гадните Джиджовци 2 - 5 Premier League 17
16-05-2018 21:45 не е избран Skypharm - V-TAC EUROPE 2 - 7 CHAMPIONSHIP 9
19-05-2018 15:00 не е избран Гадните Джиджовци - Спартак Церово 9 - 3 Premier League 18
19-05-2018 19:00 не е избран Гадните Джиджовци - Лакатник 2 - 2 Premier League 16
23-05-2018 21:30 не е избран Mr.Pizza - V-TAC EUROPE 1 - 4 CHAMPIONSHIP 7
30-05-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Easy TV Net 5 - 2 CHAMPIONSHIP 10
02-06-2018 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
06-06-2018 21:00 не е избран ГЕОДЕТ - V-TAC EUROPE 5 - 8 CHAMPIONSHIP 11
12-06-2018 19:00 не е избран ОК Супер Транс - V-TAC EUROPE 1 - 5 CHAMPIONSHIP 12
22-06-2018 20:45 Palmsbet stadium V-TAC EUROPE - UNILEVER ICE CREAM 5 - 1 CHAMPIONSHIP 13
26-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM A.C.A.B. - V-TAC EUROPE 1 - 3 CHAMPIONSHIP 14
06-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM SSV - V-TAC EUROPE 1 - 3 CHAMPIONSHIP 1
12-07-2018 20:45 Palmsbet stadium Glaz Trading Troyan - V-TAC EUROPE 0 - 3 CHAMPIONSHIP 3
16-07-2018 19:45 Palmsbet stadium Опаковка БГ - V-TAC EUROPE 5 - 3 Група E 1
24-07-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - V-TAC EUROPE 0 - 5 Група E 2
01-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 10 - 10 Група E 3
08-08-2018 19:45 не е избран ФК ИХТИМАН - V-TAC EUROPE 2 - 3 Група E 4
15-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - ФК Враждебна 5 - 0 Група E 5
19-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - ВМРО 0 - 5 Елиминации
28-08-2018 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - A.C.A.B. 2 - 6 Източна конференция 1
08-09-2018 13:00 не е избран Своге Warrior's - Гадните Джиджовци 2 - 4 Premier League 1
09-09-2018 13:00 не е избран По - гадните джиджовци - Б.И.Р.А. 9 - 4 Championship 1
11-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - V-TAC EUROPE 4 - 1 Източна конференция 2
16-09-2018 12:00 не е избран Своге - бойс - По - гадните джиджовци 3 - 8 Championship 2
16-09-2018 14:00 не е избран Аталанта - Гадните Джиджовци 1 - 6 Premier League 2
26-09-2018 19:45 не е избран ОК Супер Транс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 4
29-09-2018 18:00 не е избран По - гадните джиджовци - Стабилните 4 - 4* Championship 3
30-09-2018 14:00 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Boys 4 - 1 Premier League 3
02-10-2018 20:45 не е избран V-TAC EUROPE - Вършец 5 - 7 Източна конференция 5
06-10-2018 18:00 не е избран Спартак Церово - Гадните Джиджовци 8 - 7 Premier League 4
07-10-2018 10:00 не е избран Сините - По - гадните джиджовци 4 - 3 Championship 4
09-10-2018 21:45 не е избран PalmsBet - V-TAC EUROPE 1 - 2 Източна конференция 6
14-10-2018 13:00 не е избран По - гадните джиджовци - Торпедата 4 - 5 Championship 5
14-10-2018 16:00 не е избран Гадните Джиджовци - Лакатник 3 - 4 Premier League 5
16-10-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - iSTYLE 4 - 4 Източна конференция 7
20-10-2018 10:15 СК Езерец - терен 2 Лев Инс - Гадните Джиджовци 6 - 4 Югозапад - група B 1
20-10-2018 12:45 СК Езерец - терен 1 Гадните Джиджовци - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 Югозапад - група B 2
21-10-2018 12:00 не е избран По - гадните джиджовци - Атлетико 3 - 1 Championship 6
24-10-2018 18:45 не е избран Лев Инс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 8
28-10-2018 13:00 не е избран Гадните Джиджовци - Скала Бов 9 - 3 Premier League 7
28-10-2018 17:00 не е избран Хитрите мечоци - Гадните Джиджовци *4 - 4 Premier League 6
02-11-2018 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 5 Източна конференция 9
03-11-2018 16:00 не е избран Изворо - По - гадните джиджовци 4 - 2 Championship 7
04-11-2018 14:00 не е избран По - гадните джиджовци - МФК 'Атлетик' 1 - 2 Championship 8
04-11-2018 16:00 не е избран Туристите - Гадните Джиджовци 0 - 9 Premier League 8
06-11-2018 19:00 не е избран V-TAC EUROPE - SSV 2 - 6 Източна конференция 3
07-11-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 10
10-11-2018 17:00 не е избран АФК 'Юношите' - По - гадните джиджовци 5 - 7 Championship 9
11-11-2018 13:00 не е избран Гадните Джиджовци - ФК 'Зенит' 7 - 3 Premier League 9
13-11-2018 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - Витоша Бистрица 8 - 9 Източна конференция 11
18-11-2018 09:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Гадните Джиджовци - ФК Миро 6 - 2 Югозапад - група G 1
18-11-2018 11:30 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Milky Group Bio - Гадните Джиджовци 5 - 2 Югозапад - група G 3
27-11-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 13
01-12-2018 11:00 не е избран ФК Церово - Най-гадните Джиджовци 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
01-12-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 15
05-12-2018 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 0 - 5 Източна конференция 14
08-12-2018 16:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Цикура 3 - 0 ЗИМНА ЛИГА 2
22-12-2018 15:30 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Лакатник 4 - 5 ЗИМНА ЛИГА 4
05-01-2019 16:00 не е избран Своге Warrior's - Най-гадните Джиджовци 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
11-01-2019 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - ГЕОДЕТ 5 - 0 Източна конференция 18
12-01-2019 16:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Искра Искрец 6 - 3 ЗИМНА ЛИГА 6
19-01-2019 16:00 не е избран ФК Ком 98 мъже - Най-гадните Джиджовци 6 - 7 ЗИМНА ЛИГА 7
26-01-2019 17:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Драгоман 7 - 8 ЗИМНА ЛИГА 8
27-01-2019 13:30 не е избран ФК Спортисимо Годеч - Най-гадните Джиджовци 1 - 8 ЗИМНА ЛИГА 3
01-02-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 16
01-02-2019 19:45 не е избран Rehau - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 19
02-02-2019 16:30 не е избран Скала Бов - Най-гадните Джиджовци 5 - 9 ЗИМНА ЛИГА 9
05-02-2019 19:45 не е избран Bamboo Beach - V-TAC EUROPE 0 - 5 Източна конференция 17
09-02-2019 17:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Пентаграм 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 10
21-02-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - FC ALA GROUP 0 - 5 Източна конференция 12
23-02-2019 17:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Ком 98 старша 1 - 3 ЗИМНА ЛИГА 12
04-03-2019 12:00 не е избран ФК Гробарите - Най-гадните Джиджовци 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 14
04-03-2019 17:00 не е избран Житен - Най-гадните Джиджовци 8 - 4 ЗИМНА ЛИГА 11
09-03-2019 11:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Божурище 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 15
10-03-2019 09:00 не е избран Стабилните - Най-гадните Джиджовци 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 13
20-03-2019 19:00 не е избран VENDETTA-OLISPED - V-TAC EUROPE 2 - 5 CHAMPIONSHIP 3
28-03-2019 18:45 Palmsbet stadium SSV - V-TAC EUROPE 2 - 2 CHAMPIONSHIP 4
30-03-2019 15:45 Мини футболно игрище Ботевград ФЕНИКС-ЛОВЕЧ - Гадните Джиджовци 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-03-2019 14:00 не е избран Б.И.Р.А. - По - гадните джиджовци 2 - 6 Championship 10
02-04-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ОК Супер Транс 6 - 5 CHAMPIONSHIP 5
07-04-2019 16:00 не е избран По - гадните джиджовци - Своге - бойс 4 - 2 Championship 11
07-04-2019 17:00 не е избран Гадните Джиджовци - Аталанта 16 - 1 Premier League 11
10-04-2019 19:00 ACCEDIA STADIUM Rehau - V-TAC EUROPE 6 - 3 CHAMPIONSHIP 6
14-04-2019 15:00 не е избран Стабилните - По - гадните джиджовци 4 - 1 Championship 12
14-04-2019 17:00 не е избран Своге Boys - Гадните Джиджовци 1 - 6 Premier League 12
17-04-2019 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - PalmsBet 6 - 8 CHAMPIONSHIP 7
21-04-2019 11:00 СЦ Оптимум FC WORDS - Гадните Джиджовци 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2019 15:00 не е избран По - гадните джиджовци - Сините 4 - 10 Championship 13
29-04-2019 16:30 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Warrior's 1 - 1 Premier League 10
01-05-2019 19:00 не е избран V-TAC EUROPE - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
05-05-2019 13:00 не е избран Торпедата - По - гадните джиджовци 3 - 4 Championship 14
07-05-2019 19:45 не е избран ING - V-TAC EUROPE 5 - 5 CHAMPIONSHIP 8
12-05-2019 16:30 не е избран Гадните Джиджовци - Хитрите мечоци 10 - 2 Premier League 15
12-05-2019 18:30 не е избран Атлетико - По - гадните джиджовци 2 - 6 Championship 15
19-05-2019 11:30 не е избран По - гадните джиджовци - Изворо 6 - 4 Championship 16
19-05-2019 15:30 не е избран Гадните Джиджовци - Спартак Церово 7 - 3 Premier League 13
19-05-2019 17:30 не е избран Скала Бов - Гадните Джиджовци 1 - 8 Premier League 16
23-05-2019 18:45 не е избран ДСК Банка - V-TAC EUROPE 7 - 4 CHAMPIONSHIP 10
28-05-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 2 CHAMPIONSHIP 11
01-06-2019 15:30 не е избран Гадните Джиджовци - Туристите 5 - 1 Premier League 17
01-06-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
01-06-2019 20:30 не е избран МФК 'Атлетик' - По - гадните джиджовци 4 - 9 Championship 17
02-06-2019 13:00 не е избран По - гадните джиджовци - АФК 'Юношите' 4 - 1 Championship 18
02-06-2019 15:00 не е избран Лакатник - Гадните Джиджовци 1 - 8 Premier League 14
02-06-2019 17:00 не е избран ФК 'Зенит' - Гадните Джиджовци 0 - 5 Premier League 18
11-06-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - Easy TV Net 13 - 1 CHAMPIONSHIP 13
18-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Сердика - V-TAC EUROPE 7 - 2 CHAMPIONSHIP 14
25-06-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - A.C.A.B. 5 - 2 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - V-TAC EUROPE 3 - 4 CHAMPIONSHIP 1
01-07-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - DSV 11 - 0 CHAMPIONSHIP 9
03-07-2019 18:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - V-TAC EUROPE 2 - 1 CHAMPIONSHIP 12
04-07-2019 19:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - V-TAC EUROPE 6 - 5 CHAMPIONSHIP 16