Враца

Найджъл Янисавов Георгиев

клубове

роден на: 21.04.1995

години: 24

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 10
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ЯН БИБИЯН ЛИГА БЕЛОТ 2019 11
n/a не е избран ЗГОРИГРАД ВЕТЕРАНИ - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 12
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 13
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "ПАРТИЗАН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 14
n/a не е избран МАНЧЕСТЪР ЛИЛЯЧЕ БЕЛОТ - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 15
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - БАРСЕЛОНА БЕЛОТ ЛИГА БЕЛОТ 2019 16
n/a не е избран АФК Скара Бира - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 17
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - LAZIO БЕЛОТ ЛИГА БЕЛОТ 2019 18
n/a не е избран ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ЕВЪРГРИЙН" Б ГРУПА 2019-2020 6
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Ботев" Лиляче Б ГРУПА 2019-2020 7
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ЯН БИБИЯН Б ГРУПА 2019-2020 8
n/a не е избран ФК"КУЛАТА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" Б ГРУПА 2019-2020 9
n/a не е избран ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" Б ГРУПА 2019-2020 10
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ПАНТЕРА" Б ГРУПА 2019-2020 11
n/a не е избран Fk ekofrut - ФК"ЕВЪРГРИЙН" Б ГРУПА 2019-2020 12
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Чех Пласт Б ГРУПА 2019-2020 13
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ФК"ЕВЪРГРИЙН" Б ГРУПА 2019-2020 14
n/a не е избран ФК"КУЛАТА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" Б ГРУПА 2019-2020 15
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА Б ГРУПА 2019-2020 15
n/a не е избран ФК "Ботев" Лиляче - ФК"ЕВЪРГРИЙН" Б ГРУПА 2019-2020 16
n/a не е избран ЯН БИБИЯН - ФК"ЕВЪРГРИЙН" Б ГРУПА 2019-2020 17
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"КУЛАТА" Б ГРУПА 2019-2020 18
30-08-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Звезда 10 - 1 Б група 1
06-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК "Kафето Тийм" 7 - 3 Б група 2
13-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 2 - 8 Б група 3
22-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 3 - 3 Б група 4
05-10-2017 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК Ботевъ Брусен 2 - 2 Б група 5
06-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - Фк ЧАМ КИД 1 - 4 Б група 6
13-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК "Kафето Тийм" 5 - 13 Б група 7
19-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 6 Б група 8
25-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК "Kафето Тийм" 2 - 5 Б група 9
03-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 3 - 4 Б група 10
08-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК "Kафето Тийм" 1 - 9 Б група 11
01-04-2018 18:10 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
01-04-2018 19:55 ЗАЛА ПМГ "Игрис Махала" - ФК "Kафето Тийм" 2 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
15-04-2018 17:35 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - "Атлетик" Враца 7 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
15-04-2018 19:20 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
22-04-2018 17:35 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
22-04-2018 21:40 ЗАЛА ПМГ АФК Скара Бира - ФК "Kафето Тийм" 1 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
29-04-2018 16:20 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - ФК "Фантастико" Враца 4 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-04-2018 19:00 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
29-04-2018 21:30 ЗАЛА ПМГ ФК "Кранамакс"-Враца - ФК "Kафето Тийм" 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
05-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 6 - 0 Б група 12
12-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК "Kафето Тийм" 2 - 2 Б група 13
19-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 3 Б група 14
26-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 7 - 3 Б група 15
05-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - ФК"ТИМАК АГРО" 1 - 3 Б група 17
10-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК "Kафето Тийм" 4 - 8 Б група 18
12-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 1 - 1 Б група 19
17-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК "Kафето Тийм" 6 - 5 Б група 20
09-01-2019 20:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
16-01-2019 21:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Фантастико" Враца 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
23-01-2019 21:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 3
30-01-2019 21:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 12 ЗИМНА ЛИГА 4
06-02-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 12 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
13-02-2019 19:30 не е избран ФК"SEBN-МЕЗДРА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 6 - 8 ЗИМНА ЛИГА 6
20-02-2019 19:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - "Атлетик" Враца 3 - 8 ЗИМНА ЛИГА 7
05-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Чех Пласт 1 - 6 "Б" ГРУПА 1
05-04-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Звезда 2 - 2 "Б" ГРУПА 1
11-04-2019 19:00 не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 0 - 9 "Б" ГРУПА 2
12-04-2019 18:00 не е избран "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК "Kафето Тийм" 3 - 5 "Б" ГРУПА 2
19-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 5 - 5 "Б" ГРУПА 3
02-05-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА 7 - 2 "Б" ГРУПА 4
03-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "Kафето Тийм" 10 - 3 "Б" ГРУПА 4
10-05-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 4 - 3 "Б" ГРУПА 5
17-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА 15 - 1 "Б" ГРУПА 6
23-05-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Звезда 6 - 3 "Б" ГРУПА 5
24-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 0 - 5 "Б" ГРУПА 7
27-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Чех Пласт 2 - 7 "Б" ГРУПА 6
29-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА LAZIO БЕЛОТ - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 9
29-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА БАРСЕЛОНА БЕЛОТ - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 7
03-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 5
05-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК Инекс Трейд 2 - 0 ЛИГА БЕЛОТ 2019 4
05-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 9 - 4 "Б" ГРУПА 7
05-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Скара Бира 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 8
12-06-2019 14:00 ПАРК ДЪБНИКА ЯН БИБИЯН - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 ЛИГА БЕЛОТ 2019 2
12-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Фантастико" Враца 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 1
12-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ЗГОРИГРАД ВЕТЕРАНИ 0 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 3
12-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - МАНЧЕСТЪР ЛИЛЯЧЕ БЕЛОТ 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 6
12-06-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 5 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 1
12-06-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 2 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 1
18-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "Kафето Тийм" 3 - 3 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 2
23-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 0 - 1 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 2
24-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Fk ekofrut - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 1 - 3 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 1
26-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Kафето Тийм" 3 - 4 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 4
27-06-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Чех Пласт 4 - 5 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 3
30-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 5 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 5
02-07-2019 20:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"КУЛАТА" 1 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 2
09-07-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 3
15-07-2019 21:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 4
17-07-2019 19:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - Kozaro 4 - 3 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 5
05-09-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"МЕДКОВЕЦ" 2 - 5 Б ГРУПА 2019-2020 1
11-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 1 - 4 Б ГРУПА 2019-2020 2
19-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - Fk ekofrut 1 - 6 Б ГРУПА 2019-2020 3
26-09-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" - Б ГРУПА 2019-2020 4
03-10-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК Инекс Трейд - Б ГРУПА 2019-2020 5