София

Димитър Илиянов Ячовски

клубове

роден на: 01.12.1982

години: 37

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Витоша Бистрица* - DXC.technology* ВТОРА ФАЗА
24-08-2014 19:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-08-2014 21:45 не е избран VIVACOM - ГФК България 0 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 1
26-08-2014 21:45 не е избран DXC.technology - i:FAO 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - Хищниците 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Plomari Антилопите - Спортинг 6 - 2 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2014 18:45 не е избран ГФК България - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Бат' Динко и Приятели 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 10:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Керамик 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
09-09-2014 19:45 не е избран IPSOS - ГФК България 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Спортинг *5 - 5 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 13:00 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-09-2014 19:45 не е избран ГФК България - M 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-09-2014 18:45 Palmsbet stadium Blizoo - ГФК България 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
23-09-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Progress 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2014 19:45 не е избран VIVACOM - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-09-2014 21:45 не е избран ГФК България - INFOSYSTEMS-SYSCOM 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-09-2014 20:00 не е избран Спортинг - FreshMarket 5 - 5* PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 15:00 Palmsbet stadium Белите Якички - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-09-2014 00:00 не е избран ТЕЛЕЛИНК - ГФК България 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
29-09-2014 21:45 не е избран DXC.technology - Musala 11 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2014 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Спортинг 6 - 2 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 18:00 не е избран ФК Керамик - ФК ИХТИМАН 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-10-2014 20:45 не е избран ГФК България - Stemo 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
09-10-2014 19:45 не е избран DXC.technology - IPSOS 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2014 16:00 не е избран Спортинг - Besnite 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 22:00 не е избран Вълците - ФК Керамик 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
16-10-2014 20:45 не е избран M - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Спортинг 4 - 2 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 09:00 не е избран ФК Керамик - Лозен 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Verso Travel - ФК Керамик 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-10-2014 21:45 не е избран ГФК България - SUTHERLAND 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
23-10-2014 21:45 не е избран DXC.technology - Blizoo 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2014 11:00 не е избран БАЛКАН - ФК Керамик 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
31-10-2014 19:45 не е избран ORBIT - ГФК България 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-10-2014 20:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - DXC.technology 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2014 17:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Спортинг *3 - 3 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 17:00 не е избран ФК Керамик - Неудобните 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2014 00:00 не е избран DXC.technology - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
03-11-2014 18:45 не е избран ГФК България - Experian 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-11-2014 21:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
08-11-2014 20:00 не е избран Спортинг - ГОЛ 6 - 1 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 19:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Керамик 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2014 18:45 не е избран i:FAO - ГФК България 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-11-2014 19:45 не е избран Stemo - DXC.technology 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-11-2014 21:45 не е избран Software AG - ГФК България 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-11-2014 18:00 не е избран МАРАДОНА - Спортинг 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 20:00 не е избран ФК Керамик - НДП Стрелци 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2014 19:45 не е избран ДАНТЕК - DXC.technology 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-11-2014 20:45 не е избран Musala - ГФК България 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-11-2014 20:45 не е избран DXC.technology - Software AG 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2014 21:45 не е избран Спортинг - PMP Build Invest 2 - 3 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
27-11-2014 19:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 4 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-11-2014 19:45 не е избран ГФК България - VIVACOM 4PLAY 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2014 18:00 не е избран Актив комерс - Спортинг 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 20:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2014 20:45 не е избран DXC.technology - ORBIT 8 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2014 21:45 не е избран ДАНТЕК - ГФК България 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2014 16:00 не е избран Спортинг - Barca 5 - 5 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 16:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-12-2014 18:45 не е избран Experian - DXC.technology 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-12-2014 18:45 не е избран ГФК България - Progress 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2014 18:00 не е избран УЛТРА - Спортинг 3 - 5 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 16:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-01-2015 14:00 не е избран Carpe Diem - Спортинг 3 - 4 Група H 1
18-01-2015 13:00 не е избран Спортинг - Mladost Team 9 - 3 Група H 2
25-01-2015 10:00 не е избран Gads - Спортинг 3 - 4 Група H 3
01-02-2015 13:00 не е избран Спортинг - Торпедо-София 3 - 2 Група H 4
08-02-2015 13:00 не е избран Цар Иван Асен II - Спортинг 3 - 2 Група H 5
10-02-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - DXC.technology отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 1
11-02-2015 20:00 не е избран DXC.technology - Малки Страсти отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 2
12-02-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 3
13-02-2015 20:00 не е избран Skypharm - ФК Керамик 0 - 11 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 1
14-02-2015 15:00 не е избран Валяците - Спортинг 6 - 2 PREMIER LEAGUE 16
15-02-2015 10:00 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели 2 - 2* ВТОРА ФАЗА 1
16-02-2015 19:00 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 0 - 5 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 2
19-02-2015 19:45 не е избран Спортинг - Тяло пречиш ми 1 - 11 PREMIER LEAGUE 8
20-02-2015 19:00 не е избран El Stars - ФК Керамик 6 - 4 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 3
21-02-2015 00:00 не е избран Спортинг - Colo Colo 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM НОВИ ХАН - ФК Керамик 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - DXC.technology 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
04-03-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Спортинг 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - Progress 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Спортинг - Аякс-Зебра 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 21:45 не е избран Sushi Shef - ФК Керамик 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - CODIX 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
16-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ORBIT *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-03-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Интерхаус България - Спортинг 7 - 2 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 11:00 не е избран ФК Керамик - Белите Якички 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2015 13:00 Училище Никола Парапунов Отборът - DXC.technology 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - DXC.technology 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-03-2015 21:45 не е избран Спортинг - Рапидо Куриери 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
26-03-2015 19:45 Palmsbet stadium IPSOS - ГФК България 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2015 17:00 не е избран Спортинг - PMP Build Invest 4 - 3 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 12:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
30-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - VIVACOM 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
31-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - ORBIT 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Спортинг 2 - 1 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 21:45 не е избран Валяците - Спортинг 7 - 4 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 15:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-04-2015 20:45 не е избран Stemo - ГФК България 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-04-2015 21:45 не е избран M - DXC.technology 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-04-2015 20:45 не е избран Спортинг - CAM R 9 - 2 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 17:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Спортинг 5 - 6 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Отборът 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2015 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 6 - 6* MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2015 19:00 не е избран Easy TV Net - Спортинг 2 - 7 PREMIER LEAGUE 7
23-04-2015 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - Спортинг 3 - 5 PREMIER LEAGUE 3
23-04-2015 22:00 не е избран ГФК България - VIVACOM 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
24-04-2015 18:45 не е избран DXC.technology - i:FAO 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
26-04-2015 22:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2015 21:45 не е избран DXC.technology - CODIX 12 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-04-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Колор 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-04-2015 21:00 не е избран OPENCODE - ГФК България 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-04-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Mentor Resort 4 - 6 PREMIER LEAGUE 2
30-04-2015 20:45 Palmsbet stadium M - ГФК България 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
05-05-2015 20:00 не е избран Спортинг - Barca 6 - 7 PREMIER LEAGUE 7
09-05-2015 19:00 не е избран ГОЛ - Спортинг 4 - 9 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 10:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-05-2015 19:45 не е избран DXC.technology - Adecco GSD 12 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
14-05-2015 22:45 не е избран ФК Керамик - НДП Стрелци 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 2
15-05-2015 20:45 не е избран Спортинг - VENDETTA-OLISPED 8 - 5 PREMIER LEAGUE 8
16-05-2015 16:00 не е избран Спортинг - Сантяго Бернабеу 6 - 4 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 13:00 не е избран ФК Керамик - ФК Зебра 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2015 20:00 не е избран Колор - DXC.technology 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2015 19:45 не е избран Легион Инс - Спортинг 3 - 8 PREMIER LEAGUE 9
20-05-2015 18:45 не е избран ГФК България - i:FAO 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ГФК България 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
23-05-2015 19:00 не е избран Актавис - Спортинг 3 - 2 PREMIER LEAGUE 10
25-05-2015 19:45 не е избран DXC.technology - Experian 12 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
25-05-2015 20:45 не е избран ГФК България - Adecco GSD 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
26-05-2015 21:45 не е избран Eclipse - Спортинг 3 - 11 PREMIER LEAGUE 10
28-05-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Керамик *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-05-2015 18:00 не е избран Спортинг - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
31-05-2015 12:30 СЦ Арена DXC.technology - Бодигард 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 20:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода *1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
02-06-2015 19:45 не е избран Спортинг - Вършец 10 - 5 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2015 18:45 не е избран ДАНТЕК - ГФК България 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
04-06-2015 19:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - DXC.technology 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2015 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-06-2015 21:00 не е избран Профис - Спортинг 0 - 8 PREMIER LEAGUE 12
11-06-2015 20:45 не е избран ГФК България - Experian 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
13-06-2015 21:45 не е избран Спортинг - Актив комерс 3 - 7 PREMIER LEAGUE 13
14-06-2015 11:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
16-06-2015 18:45 не е избран Спортинг - GOLD INS 7 - 6 PREMIER LEAGUE 13
17-06-2015 22:45 не е избран Тяло пречиш ми - Спортинг 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
18-06-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2015 18:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - ГФК България 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Спортинг 5 - 3 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2015 13:00 не е избран Verso Travel - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
22-06-2015 19:45 не е избран Progress - DXC.technology 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 16
23-06-2015 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК Пловдив - DXC.technology 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-06-2015 20:45 не е избран ГФК България - Blizoo 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
23-06-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Спортинг 6 - 1 PREMIER LEAGUE 12
24-06-2015 21:45 не е избран Пени Маркет - Спортинг 4 - 3 PREMIER LEAGUE 14
27-06-2015 17:00 не е избран Спортинг - Plomari Антилопите - PREMIER LEAGUE 15
29-06-2015 19:45 не е избран DXC.technology - OPENCODE 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
30-06-2015 19:45 не е избран БАЛКАН - ФК Керамик 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
30-06-2015 22:30 не е избран ДАНТЕК - DXC.technology 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-07-2015 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - DXC.technology 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
02-07-2015 22:30 не е избран Спортинг - Fibank 6 - 5 PREMIER LEAGUE 15
04-07-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортинг 6 - 4 PREMIER LEAGUE 16
05-07-2015 18:00 не е избран ФК Керамик - Неудобните 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-07-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ГФК България 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-07-2015 21:45 не е избран DXC.technology - Blizoo 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
07-07-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Спокойните - Спортинг 5 - 4 Група B 1
11-07-2015 20:00 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели - PREMIER LEAGUE 17
16-07-2015 20:45 не е избран Спортинг - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 7 - 2 Група B 2
20-07-2015 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Спортинг 6 - 6* Група B 3
30-07-2015 18:45 не е избран FC EFBET - Спортинг 1 - 6 Група B 4
05-08-2015 19:45 не е избран Спортинг - Белите Якички 3 - 5 Група B 5
11-08-2015 19:45 не е избран Ян Бибиян - Спортинг 5 - 8 Елиминации
13-08-2015 21:45 не е избран Неудобните - Спортинг 2 - 4 Елиминации
17-08-2015 21:45 не е избран PMP Build Invest - Спортинг 4 - 3 Елиминации
23-08-2015 21:00 не е избран ФК Керамик - Sushi Shef 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - GTT 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2015 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - Progress 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
01-09-2015 19:45 не е избран Джовани - Вършец 5 - 6 PREMIER LEAGUE 1
03-09-2015 19:45 не е избран Спортинг - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2015 12:00 не е избран ФК Керамик - Вълците 5 - 5* MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2015 20:45 не е избран ГФК България - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
09-09-2015 22:30 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Керамик 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
11-09-2015 18:45 не е избран CAM R - Джовани 4 - 9 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Спортинг 6 - 4 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 16:00 не е избран ФК Керамик - FC CRAZY GANG 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
15-09-2015 21:45 не е избран Джовани - Mentor Resort 2 - 1 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2015 19:45 не е избран DXC.technology - ORBIT 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-09-2015 22:30 не е избран Неудобните - ФК Керамик 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
24-09-2015 19:45 не е избран DXC.technology - EGT 11 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
24-09-2015 21:45 не е избран Enetpulse - ГФК България 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-09-2015 19:45 не е избран ГФК България - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-09-2015 19:00 не е избран Спортинг - Barca 4 - 3 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 20:00 не е избран ФК Зебра - ФК Керамик 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Джовани 5 - 6 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2015 18:45 не е избран ГФК България - DXC.technology 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2015 13:00 Спортен комплекс САМОКОВ ФК Керамик - Zona C ООД 1 - 4 КВАЛИФИКАЦИИ
03-10-2015 16:00 не е избран Актив комерс - Спортинг 7 - 6 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Zona C 9 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
05-10-2015 21:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
05-10-2015 21:45 не е избран ДАНТЕК - ГФК България 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
06-10-2015 21:45 не е избран Джовани - Лев Инс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
10-10-2015 15:00 не е избран Спортинг - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 6 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2015 19:00 Спортен комплекс Езерец Zona C - DXC.technology 3 - 1 КВАЛИФИКАЦИИ
13-10-2015 18:45 не е избран Мост Компютърс - ГФК България 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-10-2015 19:45 не е избран Fusion - Джовани 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - M 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Спортинг 5 - 4 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 12:00 не е избран ФК Керамик - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
19-10-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-10-2015 18:45 не е избран Джовани - Шенкер 3 - 4 PREMIER LEAGUE 7
24-10-2015 16:00 не е избран Спортинг - АЯКС СОФИЯ 6 - 4 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2015 17:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - DXC.technology 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
28-10-2015 22:30 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
29-10-2015 18:45 не е избран ГФК България - CODIX 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-10-2015 18:45 не е избран i:FAO - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-10-2015 18:45 не е избран Blizoo - ГФК България 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-10-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Джовани 14 - 4 PREMIER LEAGUE 8
31-10-2015 17:00 не е избран Валяците - Спортинг 8 - 4 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2015 14:00 СЦ Арена DXC.technology - Ел Класико 1 - 1 Група B 1
01-11-2015 17:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - DXC.technology 5 - 1 Група B 1
01-11-2015 18:00 не е избран ФК Керамик - Intellect 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2015 19:45 не е избран Джовани - Fibank 4 - 5 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2015 21:45 не е избран CODIX - DXC.technology 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
04-11-2015 22:00 не е избран EGT - ГФК България 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-11-2015 18:45 не е избран DXC.technology - Progress 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2015 19:00 не е избран Спортинг - Витоша Бистрица 6 - 5 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 22:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2015 18:45 не е избран DXC.technology - ДАНТЕК 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
10-11-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2015 20:45 не е избран ГФК България - GTT 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-11-2015 21:45 не е избран Blizoo - DXC.technology 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-11-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортинг 3 - 0 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 11:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - DXC.technology 5 - 2 Група B 2
15-11-2015 14:00 Спортен комплекс Езерец СИНИ ОРЛИ - DXC.technology 4 - 5 Група B 2
15-11-2015 20:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2015 19:45 не е избран ГФК България - VIVACOM 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-11-2015 18:45 не е избран Джовани - Milky Group Bio 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2015 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-11-2015 19:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-11-2015 16:00 не е избран Спортинг - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 21:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2015 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ГФК България 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
23-11-2015 21:45 не е избран Мост Компютърс - DXC.technology 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
24-11-2015 21:45 не е избран ORBIT - ГФК България 11 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-11-2015 20:45 не е избран DXC.technology - Adecco GSD 8 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 00:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - СИНИ ОРЛИ 3 - 2 Група B 3
29-11-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ел Класико 3 - 1 Група B 3
30-11-2015 18:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-12-2015 18:45 не е избран Джовани - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2015 19:45 не е избран ГФК България - Adecco GSD 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2015 20:00 не е избран M - DXC.technology 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-12-2015 16:00 не е избран Спортинг - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2015 20:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2015 18:45 не е избран Enetpulse - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-12-2015 19:45 не е избран i:FAO - ГФК България 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-12-2015 22:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
13-12-2015 22:00 не е избран НДП Стрелци - ФК Керамик 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Джовани - PREMIER LEAGUE 12
15-12-2015 19:45 не е избран Джовани - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
17-12-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
21-02-2016 19:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Enetpulse 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 21:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-02-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - DXC.technology 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-02-2016 21:45 не е избран ГФК България - eCommera 3 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 1
01-03-2016 18:45 не е избран ДСК Банка - Джовани 5 - 3 PREMIER LEAGUE 1
09-03-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Джовани 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
10-03-2016 19:45 не е избран ГФК България - EGT 2 6 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 2
11-03-2016 19:45 не е избран DXC.technology - A1 *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-03-2016 11:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2016 20:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 9 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
15-03-2016 21:45 не е избран Джовани - Ilinden United 3 - 1 PREMIER LEAGUE 3
17-03-2016 19:45 не е избран Komfo - ГФК България 6 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 3
20-03-2016 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2016 19:45 не е избран VIVACOM - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
22-03-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - Джовани 3 - 1 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 17:00 не е избран ФК Керамик - FC CRAZY GANG 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 21:45 не е избран Джовани - Easy TV Net 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
31-03-2016 19:45 не е избран GRAFIXOFT - ГФК България 1 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 5
31-03-2016 21:45 не е избран DXC.technology - ORBIT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2016 19:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Керамик 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-04-2016 18:45 не е избран Adecco GSD - DXC.technology 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 15
06-04-2016 18:45 не е избран Fibank - Джовани 4 - 3 PREMIER LEAGUE 6
07-04-2016 21:45 не е избран ГФК България - DATECS 6 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 6
10-04-2016 22:00 не е избран ФК Керамик - Неудобните 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-04-2016 20:45 не е избран DXC.technology - OPENCODE 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-04-2016 19:45 не е избран Джовани - Шенкер 2 - 2 PREMIER LEAGUE 7
14-04-2016 18:45 не е избран ИНТРАМА - ГФК България 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 7
17-04-2016 10:00 не е избран Majestic - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-04-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Джовани 4 - 10 PREMIER LEAGUE 8
21-04-2016 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - EPAM Systems 9 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 8
24-04-2016 13:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-04-2016 21:45 не е избран Джовани - GOLD INS 4 - 7 PREMIER LEAGUE 9
28-04-2016 18:45 не е избран Usport.bg - ГФК България 0 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 9
28-04-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
04-05-2016 21:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
08-05-2016 18:00 АВАЛ АРЕНА (Панагюрище) Detoni EOOD - DXC.technology 6 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-05-2016 18:45 не е избран CODIX - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
10-05-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
11-05-2016 21:00 не е избран ГФК България - FC Citadel 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 10
15-05-2016 16:00 не е избран Спортинг - ФК Керамик 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
15-05-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Detoni EOOD 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-05-2016 21:45 не е избран DXC.technology - Stemo 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
17-05-2016 21:45 не е избран Джовани - Интерхаус България 3 - 5 PREMIER LEAGUE 11
19-05-2016 18:45 не е избран KOSTAL - ГФК България 4 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 11
26-05-2016 21:45 не е избран ГФК България - Upnetix 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 4
29-05-2016 18:00 не е избран ФК Керамик - ФК Зебра 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-05-2016 18:45 не е избран GTT - DXC.technology 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 13
01-06-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - СБОРНАЯ 0 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-06-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - Software AG 4 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 12
03-06-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Джовани 8 - 3 PREMIER LEAGUE 12
05-06-2016 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-06-2016 19:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - ГФК България 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 13
07-06-2016 20:45 не е избран Джовани - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
09-06-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - i:FAO 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
12-06-2016 14:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-06-2016 20:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - DXC.technology 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-06-2016 19:45 не е избран Лев Инс - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
16-06-2016 18:45 не е избран ГФК България - Visteon 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 14
19-06-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-06-2016 18:45 не е избран DXC.technology - SBTECH 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
21-06-2016 20:45 не е избран Джовани - Рапидо Куриери 6 - 4 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2016 21:45 не е избран CSC - ГФК България 2 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 15
27-06-2016 19:45 не е избран EGT - DXC.technology 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 17
29-06-2016 22:30 не е избран ФК Керамик - Valencia C.F. 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ БНТ - DXC.technology 2 - 0 FINAL FOUR - Група А 1
02-07-2016 10:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ FULLMAX - DXC.technology 7 - 2 FINAL FOUR - Група А 2
02-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ DXC.technology - СИНИ ОРЛИ 6 - 3 FINAL FOUR - Група А 3
03-07-2016 21:00 не е избран Intellect - ФК Керамик 3 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-07-2016 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-07-2016 00:00 не е избран ФК Керамик - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
22-08-2016 18:45 не е избран DXC.technology - CODIX 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-08-2016 21:45 не е избран ГФК България - SOCOURT 10 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
28-08-2016 13:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2016 21:45 не е избран MentorMate - ГФК България 7 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
07-09-2016 18:45 не е избран i:FAO - DXC.technology 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2016 19:45 не е избран ГФК България - Unicredit Bulbank IT 1 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
08-09-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 1
12-09-2016 20:45 не е избран Неудобните - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-09-2016 18:45 не е избран Axway - ГФК България 0 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
15-09-2016 19:45 не е избран DXC.technology - Strypes 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-09-2016 19:00 не е избран Majestic - ФК Керамик 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-09-2016 18:45 не е избран ГФК България - TEK EXPERTS 11 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
25-09-2016 20:00 не е избран ФК Керамик - ФК Пълна Мрежа 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-09-2016 20:45 не е избран DXC.technology - EGT 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2016 18:45 не е избран Accedia - ГФК България 4 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
30-09-2016 19:45 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-10-2016 22:00 не е избран ФК Керамик - Valencia C.F. 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2016 18:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2016 20:45 не е избран ГФК България - Vayant 6 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
09-10-2016 22:00 не е избран Intellect - ФК Керамик 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-10-2016 21:45 не е избран DXC.technology - Paysafe 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
14-10-2016 18:45 не е избран CSC - ГФК България 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
16-10-2016 12:00 не е избран ФК Керамик - ЖИВЕЛИ 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-10-2016 21:45 не е избран ГФК България - AXPO 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
21-10-2016 20:45 не е избран Upnetix - DXC.technology 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс Езерец Комиците - DXC.technology 1 - 6 Група F 1
22-10-2016 13:00 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - ФК Керамик 5 - 0 Група O 1
22-10-2016 14:00 Спортен комплекс Езерец Young Stars - DXC.technology 3 - 8 Група F 1
22-10-2016 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ ФК Керамик - Maska Lens 0 - 5 Група O 2
23-10-2016 15:00 не е избран Класа - ФК Керамик 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-10-2016 19:45 не е избран VMware - ГФК България 0 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
27-10-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Enetpulse 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-10-2016 11:00 Спортинг арена Young Stars - DXC.technology 2 - 7 Група F 2
29-10-2016 14:00 Спортинг арена DXC.technology - Комиците 4 - 2 Група F 2
30-10-2016 18:00 не е избран ФК Керамик - Малки Страсти 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-10-2016 19:45 не е избран VIVACOM - DXC.technology 2 - 13 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2016 18:45 не е избран ГФК България - IBM 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
06-11-2016 20:00 не е избран ФК Зебра - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EPAM Systems - ГФК България 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
10-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Progress 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
13-11-2016 10:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - DXC.technology 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2016 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - Techhuddle 3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
17-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - DXC.technology 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
20-11-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Комиците 2 - 1 Група F 3
20-11-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Керамик 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-11-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Young Stars 5 - 0 Група F 3
21-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Nemetschek Bulgaria - ГФК България 1 - 16 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
27-11-2016 15:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
28-11-2016 21:45 Palmsbet stadium ГФК България - Persy 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
02-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2016 18:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - ГФК България 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
08-12-2016 20:45 Palmsbet stadium DXC.technology - Stemo 10 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2016 20:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2016 19:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - Gameloft 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
20-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - ГФК България 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
26-02-2017 22:00 не е избран ФК Керамик - Majestic 1 - 1* MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2017 21:45 Palmsbet stadium ГФК България - Enetpulse 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
05-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - DXC.technology 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
08-03-2017 19:45 не е избран EGT - ГФК България 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2017 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - SBTECH 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ДАНТЕК 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ФК Вадиас 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2017 19:00 Palmsbet stadium ФК Керамик - Хищниците 10 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2017 20:45 Palmsbet stadium A1 - ГФК България 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
23-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - DXC.technology 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-03-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Софийска вода - ФК Керамик 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2017 18:45 не е избран DXC.technology - Enetpulse 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
28-03-2017 21:45 Palmsbet stadium СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
30-03-2017 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - OPENCODE 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-04-2017 21:00 не е избран ФК Керамик - Вълците 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - ГФК България 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-04-2017 22:00 Palmsbet stadium EGT - DXC.technology 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-04-2017 15:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Керамик 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-04-2017 22:30 не е избран DXC.technology - SBTECH 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
20-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Неудобните - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-04-2017 18:45 Palmsbet stadium CODIX - ГФК България 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - DXC.technology 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
27-04-2017 22:30 Palmsbet stadium ГФК България - Ingram Micro Top Fortune 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - Valencia C.F. 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
14-05-2017 22:00 не е избран Intellect - ФК Керамик 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
16-05-2017 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - Stemo 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
23-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - ГФК България 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
24-05-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
28-05-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - ФК ИХТИМАН 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - ГФК България 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
04-06-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM БЕСНИТЕ - ФК Керамик 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2017 20:45 Palmsbet stadium CODIX - DXC.technology 3 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 13
08-06-2017 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - DANTEK DEVS 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
12-06-2017 21:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - ГФК България 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
15-06-2017 00:00 не е избран DXC.technology - Stemo 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 14:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-06-2017 17:00 не е избран ФК Керамик - DELTA 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Progress - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2017 22:30 не е избран ГФК България - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 13 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-06-2017 21:15 не е избран DXC.technology - ГФК България 10 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-07-2017 18:45 не е избран DANTEK DEVS - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2017 22:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
10-07-2017 20:45 не е избран DXC.technology* - Викторио Ленд* 14 - 6 Група D 1
13-07-2017 20:45 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
19-07-2017 18:45 не е избран DXC.technology* - Вазов* 7 - 4 Група D 2
19-07-2017 20:45 не е избран ГФК България - ДАНТЕК 1 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 17
24-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед* - DXC.technology* 3 - 3* Група D 3
01-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology* - Accedia* 8 - 2 Група D 4
08-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Фен клуб Нюкасъл България* - DXC.technology* 3 - 14 Група D 5
15-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology* - Тики-Така 4 - 4* ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 21:00 не е избран ФК Керамик - Вълците 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - IBM 0 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 17:00 не е избран Софийска вода - ФК Керамик 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2017 19:45 не е избран CODIX - ГФК България 7 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
04-09-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - Upnetix *1 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
10-09-2017 21:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2017 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - e-Novator 2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
17-09-2017 22:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
20-09-2017 18:30 Palmsbet stadium Software AG - ГФК България *2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
20-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-09-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-09-2017 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - Techhuddle 0 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
25-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-10-2017 10:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 2 - 1 ГРУПА E4 1
01-10-2017 20:00 не е избран ФК Керамик - Ян Бибиян *8 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2017 19:45 Palmsbet stadium DANTEK DEVS - DXC.technology 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Luxoft Bulgaria - ГФК България 1 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
09-10-2017 19:45 Palmsbet stadium Неудобните - ФК Керамик 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Progress 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-10-2017 19:45 Palmsbet stadium ГФК България - Axway 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
15-10-2017 12:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - DXC.technology 3 - 2 ГРУПА E4 2
15-10-2017 14:00 не е избран ФК Керамик - DELTA 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
16-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM EGT - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
19-10-2017 21:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
19-10-2017 22:30 Palmsbet stadium ФК Керамик - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-10-2017 18:45 не е избран KOSTAL - ГФК България 3 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
23-10-2017 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - Unicredit Bulbank IT 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
24-10-2017 20:45 не е избран DXC.technology - SUTHERLAND 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
29-10-2017 22:00 не е избран Intellect - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-10-2017 18:45 Palmsbet stadium OPENCODE - DXC.technology 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VMware - ГФК България 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - PLAYTECH 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
12-11-2017 13:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Керамик 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-11-2017 16:00 не е избран Forever Young - DXC.technology 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM DATECS - ГФК България 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
16-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - DXC.technology 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2017 00:00 не е избран ФК Керамик - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-11-2017 00:00 не е избран DXC.technology - Stemo 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - Accedia 0 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
23-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-11-2017 00:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-11-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ДАНТЕК 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-12-2017 18:45 не е избран GTT - ГФК България 4 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
03-12-2017 20:00 не е избран ФК Керамик - Valencia C.F. 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
07-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - Ingram Micro Master Cloud *2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
08-12-2017 20:45 Palmsbet stadium DXC.technology - IPSOS 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2017 00:00 не е избран Strypes - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-12-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FootballScout - ГФК България 4 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
17-12-2017 14:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Керамик - MTEL PREMIER LEAGUE 17
18-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
06-01-2018 20:00 Царско село DXC.technology* - IBM* 4 - 1 Група E 1
13-01-2018 22:00 Царско село Галактико* - DXC.technology* 3 - 4 Група E 2
20-01-2018 16:00 не е избран DXC.technology* - Левски Г* *1 - 1 Група E 3
25-01-2018 12:00 не е избран DXC.technology - Forever Young 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-01-2018 11:00 не е избран DXC.technology* - Витоша Бистрица* 5 - 0 Група E 4
03-02-2018 00:00 не е избран F.E.Lacio* - DXC.technology* 0 - 5 Група E 5
04-02-2018 00:00 не е избран Glaz Trading Troyan - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 17
09-02-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology* - ВМРО* 6 - 4 ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 19:00 не е избран DXC.technology* - Софийска вода* *1 - 1 ВТОРА ФАЗА
16-02-2018 19:45 не е избран Витоша Бистрица* - DXC.technology* 7 - 2 ВТОРА ФАЗА
05-03-2018 18:45 не е избран DXC.technology - OPENCODE 10 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
05-03-2018 19:45 не е избран ГФК България - SAP Labs Bulgaria 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
12-03-2018 20:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ГФК България 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
15-03-2018 20:45 не е избран CODIX - DXC.technology 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
19-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Enetpulse 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
19-03-2018 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - A1 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
21-03-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - ING 8 - 2 PREMIER LEAGUE 1
26-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - ГФК България 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 4
28-03-2018 21:45 не е избран MAHARANI - ФК Керамик 2 - 9 PREMIER LEAGUE 2
29-03-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Experian 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
02-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - EGT 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
04-04-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - Вършец 6 - 5 PREMIER LEAGUE 3
05-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - DXC.technology 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-04-2018 19:45 не е избран SUTHERLAND - ГФК България 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
12-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - ФК Керамик 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
16-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - OPENCODE 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
16-04-2018 21:45 Palmsbet stadium SBTECH - DXC.technology 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Малки Страсти 1 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM CODIX - ГФК България 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
23-04-2018 20:45 Palmsbet stadium DXC.technology - Stemo 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
30-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Progress - DXC.technology 8 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 5
10-05-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
10-05-2018 22:30 не е избран Experian - ГФК България 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
15-05-2018 21:45 не е избран ФК Керамик - Ilinden United 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - Milky Group Bio 0 - 8 PREMIER LEAGUE 7
18-05-2018 18:45 не е избран ГФК България - Progress 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
18-05-2018 18:45 не е избран IBM - DXC.technology 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 11
21-05-2018 21:45 не е избран ГФК България - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
28-05-2018 19:45 не е избран ДАНТЕК - ГФК България 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ФК Керамик 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2018 20:45 не е избран DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран ФК Керамик - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - ФК Керамик 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
01-06-2018 00:45 не е избран ФК Керамик - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
01-06-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
04-06-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2018 00:00 не е избран ФК Керамик - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - SBTECH 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2018 22:30 не е избран DXC.technology - A1 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
08-06-2018 21:45 не е избран Rehau - ФК Керамик 0 - 9 PREMIER LEAGUE 8
11-06-2018 21:45 Palmsbet stadium Stemo - ГФК България 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
18-06-2018 18:45 не е избран Accedia - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
18-06-2018 22:30 не е избран ВЕТ Юнайтед - ФК Керамик 5 - 6 PREMIER LEAGUE 6
25-06-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - EGT 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2018 19:45 не е избран ГФК България - Ingram Micro Top Fortune 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-07-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - ФК Керамик 0 - 0 PREMIER LEAGUE 15
05-07-2018 22:30 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-07-2018 18:45 Palmsbet stadium IBM - ГФК България 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2018 19:45 Palmsbet stadium DXC.technology - ДАНТЕК 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
17-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Пълна Мрежа - DXC.technology 3 - 9 Група B 1
21-07-2018 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - Enetpulse 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
24-07-2018 18:45 не е избран DXC.technology - Accedia 5 - 0 Група B 2
31-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM MAHARANI - DXC.technology 3 - 9 Група B 3
05-08-2018 00:00 не е избран Без напрежение - DXC.technology 0 - 5 Група B 4
14-08-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Лозен Сити 8 - 3 Група B 5
20-08-2018 21:45 не е избран DXC.technology - A.C.A.B. 6 - 2 Елиминации
23-08-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
27-08-2018 18:45 не е избран DANTEK DEVS - ГФК България 5 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
27-08-2018 20:45 не е избран DXC.technology - Glaz Trading Troyan 7 - 3 Елиминации
28-08-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 Източна конференция 1
28-08-2018 21:45 не е избран DXC.technology - Актив комерс 1 - 3 Елиминации
30-08-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - Upnetix 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
31-08-2018 00:00 не е избран Stemo - DXC.technology 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
03-09-2018 18:45 не е избран ГФК България - Software AG 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
03-09-2018 19:45 не е избран DXC.technology - FootballScout 9 - 3 PREMIER LEAGUE 3
11-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Bamboo Beach - ФК Керамик 2 - 3 Източна конференция 2
12-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - DXC.technology 4 - 3 Западна конференция 2
13-09-2018 21:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2018 18:45 не е избран DXC.technology - EGT 11 - 3 PREMIER LEAGUE 5
19-09-2018 18:45 не е избран DXC.technology - ДСК Банка 12 - 3 Западна конференция 3
19-09-2018 21:45 не е избран ГФК България - Axway 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
24-09-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - ГЕОДЕТ 10 - 0 Източна конференция 3
24-09-2018 19:45 не е избран TEK EXPERTS - ГФК България 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
25-09-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - DXC.technology 3 - 8 Западна конференция 4
26-09-2018 21:45 не е избран Rehau - ФК Керамик 0 - 5 Източна конференция 4
27-09-2018 21:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
01-10-2018 18:45 не е избран DXC.technology - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 9
01-10-2018 19:45 не е избран Ilinden United - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 6
01-10-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM BHTC - ГФК България 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
02-10-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Тяло пречиш ми 0 - 0 Западна конференция 5
02-10-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - A.C.A.B. 4 - 3 Източна конференция 5
04-10-2018 19:45 Palmsbet stadium ГФК България - Endava 5 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
08-10-2018 18:45 Palmsbet stadium DATECS - ГФК България 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
09-10-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - ФК Керамик 3 - 6 Източна конференция 6
11-10-2018 18:45 не е избран Progress - DXC.technology 2 - 9 PREMIER LEAGUE 8
15-10-2018 20:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 2 PREMIER LEAGUE 7
16-10-2018 18:45 Palmsbet stadium DXC.technology - ING 6 - 6 Западна конференция 7
16-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - SSV 5 - 0 Източна конференция 7
18-10-2018 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - e-Novator 3 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
20-10-2018 16:30 СК Езерец - терен 1 DXC.technology - Фен Клуб Ливърпул България 5 - 0 Югозапад - група D 2
20-10-2018 19:30 Спортен комплекс Езерец Левски Паталеница* - DXC.technology 0 - 5 Югозапад - група D 3
23-10-2018 19:45 не е избран Валяците - DXC.technology 2 - 6 Западна конференция 8
24-10-2018 20:45 не е избран ОК Супер Транс - ФК Керамик 0 - 5 Източна конференция 8
24-10-2018 21:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 Западна конференция 1
25-10-2018 18:15 ACCEDIA STADIUM PLAYTECH - ГФК България 3 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
29-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 11
31-10-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - Вършец 5 - 3 Източна конференция 9
01-11-2018 19:45 не е избран Experian - DXC.technology 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
01-11-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 12
01-11-2018 20:45 не е избран ГФК България - IPSOS 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
05-11-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM IBM - ГФК България 4 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
07-11-2018 21:45 не е избран PalmsBet - ФК Керамик 3 - 7 Източна конференция 10
08-11-2018 18:45 не е избран DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 5 - 3 PREMIER LEAGUE 12
13-11-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - iSTYLE 6 - 1 Източна конференция 11
14-11-2018 18:45 не е избран DXC.technology - FK Kafana Stefanovic 4 - 2 Западна конференция 11
15-11-2018 18:45 не е избран ГФК България - Visteon 2 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
15-11-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 2 - 10 PREMIER LEAGUE 13
18-11-2018 09:00 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Maska Lens - ФК Керамик 0 - 0 Югозапад - група F 1
18-11-2018 14:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 ФК Керамик - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 Югозапад - група F 3
22-11-2018 18:45 не е избран DXC.technology - CODIX 11 - 1 PREMIER LEAGUE 14
27-11-2018 21:45 Palmsbet stadium ФК Керамик - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 2 Източна конференция 13
29-11-2018 18:45 не е избран ГФК България - TRADOLOGIC *2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
29-11-2018 21:45 не е избран DXC.technology - Enetpulse 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
30-11-2018 20:45 не е избран Accedia - ГФК България 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
01-12-2018 00:00 не е избран DXC.technology - ДЖИ 10 5 - 0 Западна конференция 15
01-12-2018 18:45 не е избран eCommera - DXC.technology 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
01-12-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 15
04-12-2018 21:45 не е избран DXC.technology - SUTHERLAND 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
05-12-2018 21:45 не е избран Сердика - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 14
05-12-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - ФК Керамик 5 - 6 Източна конференция 14
07-12-2018 18:45 не е избран GTT - ГФК България 6 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
10-12-2018 20:45 не е избран ГФК България - VIVACOM 4PLAY 4 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
31-12-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Musala Soft 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
11-01-2019 00:00 не е избран DXC.technology - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 18
11-02-2019 00:00 не е избран ФК Керамик - Витоша Бистрица 5 - 0 Източна конференция 19
11-02-2019 20:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - ФК Керамик 1 - 2 Източна конференция 18
13-02-2019 18:45 не е избран DXC.technology - МАРАДОНА 10 - 3 Западна конференция 16
13-02-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - Актив комерс 1 - 2 Източна конференция 17
18-02-2019 18:45 не е избран ASI TEAM - DXC.technology 1 - 14 Западна конференция 19
20-02-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ФК Керамик 4 - 5 Източна конференция 12
21-02-2019 20:45 не е избран DXC.technology - ВЕТ Юнайтед 8 - 2 Западна конференция 13
25-02-2019 18:45 не е избран DXC.technology - CODIX 5 - 1 Mussala Premier League 1
25-02-2019 20:45 не е избран Accedia - ГФК България 4 - 0 Newton Championship 1
27-02-2019 19:45 Palmsbet stadium PMP Build Invest - DXC.technology 2 - 9 Западна конференция 10
27-02-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - ФК Керамик 2 - 5 Източна конференция 16
04-03-2019 18:45 не е избран EGT - DXC.technology 0 - 9 Mussala Premier League 2
04-03-2019 21:45 не е избран ГФК България - IBM 2 - 12 Newton Championship 2
11-03-2019 18:45 не е избран DXC.technology - ДАНТЕК 2 - 2* Mussala Premier League 3
11-03-2019 20:45 не е избран IPSOS - ГФК България 2 - 1 Newton Championship 3
15-03-2019 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 1
18-03-2019 20:45 не е избран ГФК България - Experian 3 - 3 Newton Championship 4
19-03-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - PMP Build Invest 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
20-03-2019 20:45 не е избран DXC.technology - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
25-03-2019 21:45 не е избран Stemo - DXC.technology 1 - 10 Mussala Premier League 5
26-03-2019 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ФК Керамик 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
27-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Околчица /Враца/ 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-03-2019 21:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 1
29-03-2019 18:45 не е избран GTT - ГФК България 3 - 4 Newton Championship 5
29-03-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - DXC.technology 2 - 8 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
01-04-2019 21:45 Palmsbet stadium ГФК България - VIVACOM 4PLAY 2 - 5 Newton Championship 6
01-04-2019 21:45 не е избран DXC.technology - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - ФК Керамик 6 - 7 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2019 18:45 не е избран Малки Страсти - DXC.technology 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2019 19:00 не е избран FORZA MILAN - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 2
08-04-2019 18:45 Palmsbet stadium Enetpulse - DXC.technology 3 - 6 Mussala Premier League 7
10-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 6 - 3 Mussala Premier League 4
11-04-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - Ел Пасо 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 3
12-04-2019 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - DXC.technology 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2019 18:45 не е избран e-Novator - ГФК България 0 - 1 Newton Championship 8
15-04-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Тяло пречиш ми 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2019 18:45 не е избран DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 10 - 3 Mussala Premier League 8
18-04-2019 19:00 не е избран Малинките - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 4
23-04-2019 20:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - ФК Керамик 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
24-04-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM Intellect - DXC.technology 2 - 8 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - ФК Мургаш 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 5
25-04-2019 19:00 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 5 - 13 Mussala Premier League 9
01-05-2019 18:45 не е избран Techhuddle - ГФК България 5 - 0 Newton Championship 10
01-05-2019 19:00 не е избран Приятели - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 10
01-05-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - Атлетико 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 11
01-05-2019 19:00 не е избран DXC.technology - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
02-05-2019 19:00 не е избран El Stars - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 6
07-05-2019 18:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 6 PREMIER LEAGUE 8
07-05-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - Тяло пречиш ми 6 - 6 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 7
10-05-2019 21:45 не е избран DXC.technology - Visteon 6 - 3 Mussala Premier League 10
13-05-2019 20:45 не е избран Intellect - ФК Керамик 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
13-05-2019 21:45 не е избран A1 - DXC.technology 1 - 9 Mussala Premier League 11
14-05-2019 21:45 не е избран МАРАДОНА - DXC.technology 4 - 10 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2019 19:00 не е избран ФК Илюминати - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 8
16-05-2019 20:45 не е избран ГФК България - Endava 4 - 11 Newton Championship 11
20-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - Polygran Bulgaria 6 - 10 Newton Championship 9
21-05-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Вършец 6 - 0 PREMIER LEAGUE 10
21-05-2019 21:45 не е избран ФК Керамик - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
23-05-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - Стабилните - Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 9
27-05-2019 22:30 не е избран DXC.technology - FootballScout 5 - 2 Mussala Premier League 12
29-05-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - ФК Керамик 6 - 4 PREMIER LEAGUE 11
29-05-2019 21:45 не е избран DATECS - ГФК България 2 - 3 Newton Championship 12
29-05-2019 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - DXC.technology 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2019 20:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 2 - 4 Mussala Premier League 13
07-06-2019 18:45 не е избран Milky Group Bio - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 12
11-06-2019 18:45 Palmsbet stadium Axway - ГФК България 4 - 4 Newton Championship 14
12-06-2019 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - ФК Керамик 6 - 2 PREMIER LEAGUE 13
17-06-2019 21:45 не е избран ГФК България - PLAYTECH 0 - 5 Newton Championship 15
19-06-2019 21:45 не е избран DXC.technology - Algomatika - Kammarton 6 - 3 Mussala Premier League 14
20-06-2019 19:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 0 - 5 Mussala Premier League 15
21-06-2019 20:45 не е избран Северозапад - ФК Керамик 8 - 1 PREMIER LEAGUE 1
24-06-2019 19:45 Palmsbet stadium TEK EXPERTS - ГФК България 4 - 1 Newton Championship 16
24-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - DXC.technology 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Лев Инс 3 - 1 PREMIER LEAGUE 15
26-06-2019 20:45 не е избран Актив комерс - ФК Керамик 6 - 7 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 18:45 не е избран DXC.technology - Актив комерс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-07-2019 20:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 6 Mussala Premier League 6
01-07-2019 21:45 не е избран ГФК България - Upnetix 0 - 5 Newton Championship 13
01-07-2019 21:45 не е избран DXC.technology - eCommera 5 - 0 Mussala Premier League 16
02-07-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - Вършец 4 - 0 PREMIER LEAGUE 12
03-07-2019 20:45 не е избран Северозапад - DXC.technology 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2019 20:45 не е избран Milky Group Bio - ФК Керамик 3 - 5 PREMIER LEAGUE 16
08-07-2019 18:45 не е избран DANTEK DEVS - ГФК България 4 - 2 Newton Championship 7
09-07-2019 20:00 не е избран ФК Керамик - Лев Инс 1 - 6 PREMIER LEAGUE 17
11-07-2019 20:45 не е избран Software AG - DXC.technology 2 - 6 Mussala Premier League 17
15-07-2019 18:45 не е избран ГФК България - Genius Sports 6 - 12 Newton Championship 17