Своге

Алекс Радославов Първанов

клубове

роден на: 18.01.1999

години: 21

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
14-10-2017 15:30 не е избран Туристите - Миньор Томпсън 2 - 8 Premier League 1
21-10-2017 13:00 не е избран Миньор Томпсън - Своге Warrior's 2 - 5 Premier League 2
28-10-2017 13:30 не е избран Лакатник - Миньор Томпсън 6 - 1 Premier League 3
04-11-2017 17:00 не е избран Аталанта - Миньор Томпсън 2 - 3 Premier League 4
11-11-2017 13:00 не е избран Миньор Томпсън - Спартак Церово 3 - 4 Premier League 5
18-11-2017 13:00 не е избран Сините - Миньор Томпсън 2 - 4 Premier League 6
25-11-2017 14:00 не е избран Миньор Томпсън - Своге Boys 1 - 2 Premier League 7
02-12-2017 12:00 не е избран Гадните Джиджовци - Миньор Томпсън 2 - 3 Premier League 8
09-12-2017 12:00 не е избран Миньор Томпсън - Скала Бов 3 - 2 Premier League 9
31-03-2018 14:00 не е избран Миньор Томпсън - Туристите 0 - 3 Premier League 10
06-04-2018 13:00 не е избран Своге Warrior's - Миньор Томпсън 2 - 1 Premier League 11
14-04-2018 17:00 не е избран Миньор Томпсън - Лакатник 2 - 4 Premier League 12
21-04-2018 12:00 не е избран Миньор Томпсън - Аталанта 1 - 8 Premier League 13
28-04-2018 14:00 не е избран Спартак Церово - Миньор Томпсън 7 - 4 Premier League 14
05-05-2018 10:00 не е избран Миньор Томпсън - Сините 2 - 0 Premier League 15
12-05-2018 12:00 не е избран Миньор Томпсън - Гадните Джиджовци 2 - 5 Premier League 17
19-05-2018 10:00 не е избран Своге Boys - Миньор Томпсън 9 - 2 Premier League 16
19-05-2018 12:00 не е избран Скала Бов - Миньор Томпсън 9 - 2 Premier League 18
18-07-2018 21:45 не е избран Milky Group Bio - Гробарите Технополис Надежда 6 - 3 Група C 1
24-07-2018 20:45 не е избран Сердика - Гробарите Технополис Надежда 4 - 0 Група C 2
01-08-2018 00:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Жар Голяновци 5 - 0 Група C 3
08-08-2018 20:45 не е избран DATECS - Гробарите Технополис Надежда 5 - 4 Група C 4
14-08-2018 20:45 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ПСЖ София 9 - 11 Група C 5
20-08-2018 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Гробарите Технополис Надежда 11 - 4 Елиминации
01-09-2018 00:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
02-09-2018 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - F.C.G. 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
08-09-2018 14:00 не е избран Стабилните - Торпедата 4 - 4 Championship 1
15-09-2018 18:00 не е избран Стабилните - Сините 5 - 1 Championship 2
16-09-2018 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Бучките 5 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
29-09-2018 18:00 не е избран По - гадните джиджовци - Стабилните 4 - 4* Championship 3
30-09-2018 20:00 не е избран Umami United - Гробарите Технополис Надежда - LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
07-10-2018 14:00 не е избран Стабилните - Атлетико 4 - 1 Championship 4
14-10-2018 12:00 не е избран Изворо - Стабилните *2 - 2 Championship 5
14-10-2018 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Loko Vakarel 9 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
21-10-2018 13:00 не е избран Стабилните - МФК 'Атлетик' 2 - 4 Championship 6
21-10-2018 20:00 не е избран Лозен Сити - Гробарите Технополис Надежда 8 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
27-10-2018 16:00 не е избран АФК 'Юношите' - Стабилните 7 - 5 Championship 7
27-10-2018 21:00 не е избран Stomana Industry - Гробарите Технополис Надежда 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
28-10-2018 20:00 не е избран FC Aifos - Гробарите Технополис Надежда 10 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
30-10-2018 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Bianchi Coffee 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
01-11-2018 21:45 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Осма хирургия 5 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
03-11-2018 21:00 не е избран Квартала - Гробарите Технополис Надежда - LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
04-11-2018 15:00 не е избран Стабилните - Б.И.Р.А. 6 - 1 Championship 8
11-11-2018 16:00 не е избран Своге - бойс - Стабилните 1 - 2 Championship 9
11-11-2018 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ФК ЗЕНИТ 2 - 11 League Two 1
17-11-2018 21:00 не е избран Кралете - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 League Two 2
18-11-2018 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Лозен Сити 7 - 10 League Two 3
25-11-2018 20:00 не е избран Loko Vakarel - Гробарите Технополис Надежда 3 - 14 League Two 4
01-12-2018 12:00 не е избран ФК Цикура - Стабилните 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
01-12-2018 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Bianchi Coffee 3 - 6 League Two 5
08-12-2018 13:00 не е избран Стабилните - ФК Спортисимо Годеч 0 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
09-12-2018 00:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Winbet - League Two 7
15-12-2018 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ФК Устрем 7 - 3 League Two 8
22-12-2018 15:00 не е избран Стабилните - Своге Warrior's 2 - 8 ЗИМНА ЛИГА 4
23-12-2018 21:00 не е избран Umami United - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 League Two 9
31-12-2018 20:00 не е избран Whiskey United - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 League Two 6
05-01-2019 14:00 не е избран ФК Искра Искрец - Стабилните 1 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
12-01-2019 15:00 не е избран Стабилните - ФК Ком 98 мъже 1 - 9 ЗИМНА ЛИГА 6
19-01-2019 12:00 не е избран ФК Драгоман - Стабилните 7 - 1 ЗИМНА ЛИГА 7
26-01-2019 13:00 не е избран Стабилните - Скала Бов 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 8
27-01-2019 12:30 не е избран ФК Лакатник - Стабилните 8 - 4 ЗИМНА ЛИГА 3
02-02-2019 11:30 не е избран ФК Пентаграм - Стабилните 7 - 5 ЗИМНА ЛИГА 9
16-02-2019 14:00 не е избран ФК Ком 98 старша - Стабилните 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 11
23-02-2019 18:00 не е избран ФК Гробарите - Стабилните 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 12
24-02-2019 13:30 не е избран Стабилните - ФК Церово 1 - 9 ЗИМНА ЛИГА 15
01-03-2019 00:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
04-03-2019 15:00 не е избран Стабилните - Житен 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 10
09-03-2019 20:30 не е избран Стабилните - Гробарите Технополис Надежда 10 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
10-03-2019 09:00 не е избран Стабилните - Най-гадните Джиджовци 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 13
10-03-2019 13:00 не е избран ФК Божурище - Стабилните 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 14
17-03-2019 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
24-03-2019 21:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Гробарите Технополис Надежда 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
31-03-2019 12:00 не е избран Торпедата - Стабилните 2 - 5 Championship 10
07-04-2019 12:00 не е избран Сините - Стабилните 1 - 5 Championship 11
07-04-2019 21:00 Palmsbet stadium Квартала - Гробарите Технополис Надежда 0 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
14-04-2019 15:00 не е избран Стабилните - По - гадните джиджовци 4 - 1 Championship 12
14-04-2019 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Stomana Industry 3 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
29-04-2019 19:00 не е избран Атлетико - Стабилните 2 - 2 Championship 13
01-05-2019 21:00 не е избран Winbet - Гробарите Технополис Надежда 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
11-05-2019 12:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Стабилните 4 - 9 Championship 15
12-05-2019 17:30 не е избран Стабилните - Изворо 4 - 2 Championship 14
17-05-2019 21:45 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ФК Професорите 0 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
19-05-2019 19:30 не е избран Стабилните - АФК 'Юношите' 2 - 1 Championship 16
01-06-2019 11:30 не е избран Б.И.Р.А. - Стабилните 0 - 5 Championship 17
02-06-2019 16:00 не е избран Стабилните - Своге - бойс 4 - 0 Championship 18
23-06-2019 21:00 не е избран Вълците - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
30-06-2019 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - SSI 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
01-07-2019 20:00 не е избран Happy Boys - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
01-07-2019 21:00 не е избран Осма хирургия - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
14-07-2019 21:15 не е избран Неудобните - Гробарите Технополис Надежда 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
18-08-2019 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
25-08-2019 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-09-2019 19:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Приятели 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
01-09-2019 20:00 не е избран ФК Устрем - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
08-09-2019 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Бандата 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
22-09-2019 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Хищниците 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
29-09-2019 20:00 не е избран Лозен - Гробарите Технополис Надежда 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
06-10-2019 21:00 не е избран SPM -ltd - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18