Своге

Бисер Бисеров Стоянов

клубове

роден на: 12.10.1996

години: 22

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
14-10-2017 13:30 не е избран Гадните Джиджовци - Сините 10 - 5 Premier League 1
28-10-2017 16:30 не е избран Гадните Джиджовци - Аталанта 4 - 2 Premier League 3
28-10-2017 17:30 не е избран Своге Boys - Гадните Джиджовци 2 - 2 Premier League 2
04-11-2017 16:00 не е избран Гадните Джиджовци - Скала Бов 10 - 2 Premier League 4
11-11-2017 11:00 не е избран Туристите - Гадните Джиджовци 0 - 9 Premier League 5
18-11-2017 16:00 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Warrior's 9 - 2 Premier League 6
02-12-2017 11:00 не е избран Лакатник - Гадните Джиджовци 0 - 1 Premier League 7
02-12-2017 12:00 не е избран Гадните Джиджовци - Миньор Томпсън 2 - 3 Premier League 8
09-12-2017 14:00 не е избран Спартак Церово - Гадните Джиджовци 1 - 2 Premier League 9
31-03-2018 16:00 не е избран Сините - Гадните Джиджовци 2 - 6 Premier League 10
14-04-2018 15:00 не е избран Аталанта - Гадните Джиджовци 1 - 4 Premier League 12
21-04-2018 13:00 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Boys 0 - 2 Premier League 11
21-04-2018 16:00 не е избран Скала Бов - Гадните Джиджовци 1 - 5 Premier League 13
28-04-2018 15:00 не е избран Гадните Джиджовци - Туристите 8 - 1 Premier League 14
05-05-2018 16:00 не е избран Своге Warrior's - Гадните Джиджовци 1 - 6 Premier League 15
12-05-2018 12:00 не е избран Миньор Томпсън - Гадните Джиджовци 2 - 5 Premier League 17
19-05-2018 15:00 не е избран Гадните Джиджовци - Спартак Церово 9 - 3 Premier League 18
19-05-2018 19:00 не е избран Гадните Джиджовци - Лакатник 2 - 2 Premier League 16
08-09-2018 13:00 не е избран Своге Warrior's - Гадните Джиджовци 2 - 4 Premier League 1
08-09-2018 14:00 не е избран Стабилните - Торпедата 4 - 4 Championship 1
15-09-2018 18:00 не е избран Стабилните - Сините 5 - 1 Championship 2
16-09-2018 14:00 не е избран Аталанта - Гадните Джиджовци 1 - 6 Premier League 2
29-09-2018 18:00 не е избран По - гадните джиджовци - Стабилните 4 - 4* Championship 3
30-09-2018 14:00 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Boys 4 - 1 Premier League 3
06-10-2018 18:00 не е избран Спартак Церово - Гадните Джиджовци 8 - 7 Premier League 4
07-10-2018 14:00 не е избран Стабилните - Атлетико 4 - 1 Championship 4
14-10-2018 12:00 не е избран Изворо - Стабилните *2 - 2 Championship 5
14-10-2018 16:00 не е избран Гадните Джиджовци - Лакатник 3 - 4 Premier League 5
20-10-2018 10:15 СК Езерец - терен 2 Лев Инс - Гадните Джиджовци 6 - 4 Югозапад - група B 1
20-10-2018 12:45 СК Езерец - терен 1 Гадните Джиджовци - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 Югозапад - група B 2
21-10-2018 13:00 не е избран Стабилните - МФК 'Атлетик' 2 - 4 Championship 6
27-10-2018 16:00 не е избран АФК 'Юношите' - Стабилните 7 - 5 Championship 7
28-10-2018 13:00 не е избран Гадните Джиджовци - Скала Бов 9 - 3 Premier League 7
28-10-2018 17:00 не е избран Хитрите мечоци - Гадните Джиджовци *4 - 4 Premier League 6
04-11-2018 15:00 не е избран Стабилните - Б.И.Р.А. 6 - 1 Championship 8
04-11-2018 16:00 не е избран Туристите - Гадните Джиджовци 0 - 9 Premier League 8
11-11-2018 13:00 не е избран Гадните Джиджовци - ФК 'Зенит' 7 - 3 Premier League 9
11-11-2018 16:00 не е избран Своге - бойс - Стабилните 1 - 2 Championship 9
18-11-2018 09:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Гадните Джиджовци - ФК Миро 6 - 2 Югозапад - група G 1
18-11-2018 11:30 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Milky Group Bio - Гадните Джиджовци 5 - 2 Югозапад - група G 3
01-12-2018 12:00 не е избран ФК Цикура - Стабилните 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
01-12-2018 14:00 не е избран ФК Лакатник - Житен 1 - 1* ЗИМНА ЛИГА 1
08-12-2018 11:00 не е избран ФК Ком 98 старша - ФК Лакатник 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 2
08-12-2018 13:00 не е избран Стабилните - ФК Спортисимо Годеч 0 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
22-12-2018 15:00 не е избран Стабилните - Своге Warrior's 2 - 8 ЗИМНА ЛИГА 4
22-12-2018 15:30 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Лакатник 4 - 5 ЗИМНА ЛИГА 4
05-01-2019 14:00 не е избран ФК Искра Искрец - Стабилните 1 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
05-01-2019 15:00 не е избран ФК Лакатник - ФК Божурище 10 - 0 ЗИМНА ЛИГА 5
12-01-2019 14:00 не е избран ФК Церово - ФК Лакатник 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
12-01-2019 15:00 не е избран Стабилните - ФК Ком 98 мъже 1 - 9 ЗИМНА ЛИГА 6
19-01-2019 12:00 не е избран ФК Драгоман - Стабилните 7 - 1 ЗИМНА ЛИГА 7
19-01-2019 14:00 не е избран ФК Лакатник - ФК Цикура 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
26-01-2019 13:00 не е избран Стабилните - Скала Бов 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 8
27-01-2019 12:30 не е избран ФК Лакатник - Стабилните 8 - 4 ЗИМНА ЛИГА 3
02-02-2019 10:30 не е избран ФК Лакатник - ФК Гробарите 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 9
02-02-2019 11:30 не е избран ФК Пентаграм - Стабилните 7 - 5 ЗИМНА ЛИГА 9
16-02-2019 14:00 не е избран ФК Ком 98 старша - Стабилните 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 11
16-02-2019 16:00 не е избран ФК Лакатник - Своге Warrior's 7 - 3 ЗИМНА ЛИГА 10
16-02-2019 17:00 не е избран ФК Искра Искрец - ФК Лакатник 2 - 9 ЗИМНА ЛИГА 11
23-02-2019 15:00 не е избран ФК Лакатник - ФК Ком 98 мъже 10 - 2 ЗИМНА ЛИГА 12
23-02-2019 18:00 не е избран ФК Гробарите - Стабилните 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 12
24-02-2019 09:30 не е избран ФК Лакатник - Скала Бов 12 - 1 ЗИМНА ЛИГА 14
24-02-2019 13:30 не е избран Стабилните - ФК Церово 1 - 9 ЗИМНА ЛИГА 15
04-03-2019 15:00 не е избран Стабилните - Житен 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 10
04-03-2019 16:00 не е избран ФК Спортисимо Годеч - ФК Лакатник 2 - 6 ЗИМНА ЛИГА 8
10-03-2019 09:00 не е избран Стабилните - Най-гадните Джиджовци 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 13
10-03-2019 13:00 не е избран ФК Божурище - Стабилните 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 14
10-03-2019 17:00 не е избран ФК Драгоман - ФК Лакатник 3 - 3 ЗИМНА ЛИГА 13
16-03-2019 15:00 не е избран ФК Пентаграм - ФК Лакатник 0 - 2 ЗИМНА ЛИГА 15
30-03-2019 15:45 Мини футболно игрище Ботевград ФЕНИКС-ЛОВЕЧ - Гадните Джиджовци 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-03-2019 12:00 не е избран Торпедата - Стабилните 2 - 5 Championship 10
07-04-2019 12:00 не е избран Сините - Стабилните 1 - 5 Championship 11
07-04-2019 17:00 не е избран Гадните Джиджовци - Аталанта 16 - 1 Premier League 11
14-04-2019 15:00 не е избран Стабилните - По - гадните джиджовци 4 - 1 Championship 12
14-04-2019 17:00 не е избран Своге Boys - Гадните Джиджовци 1 - 6 Premier League 12
21-04-2019 11:00 СЦ Оптимум FC WORDS - Гадните Джиджовци 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-04-2019 16:30 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Warrior's 1 - 1 Premier League 10
29-04-2019 19:00 не е избран Атлетико - Стабилните 2 - 2 Championship 13
11-05-2019 12:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Стабилните 4 - 9 Championship 15
12-05-2019 16:30 не е избран Гадните Джиджовци - Хитрите мечоци 10 - 2 Premier League 15
12-05-2019 17:30 не е избран Стабилните - Изворо 4 - 2 Championship 14
19-05-2019 15:30 не е избран Гадните Джиджовци - Спартак Церово 7 - 3 Premier League 13
19-05-2019 17:30 не е избран Скала Бов - Гадните Джиджовци 1 - 8 Premier League 16
19-05-2019 19:30 не е избран Стабилните - АФК 'Юношите' 2 - 1 Championship 16
01-06-2019 11:30 не е избран Б.И.Р.А. - Стабилните 0 - 5 Championship 17
01-06-2019 15:30 не е избран Гадните Джиджовци - Туристите 5 - 1 Premier League 17
02-06-2019 15:00 не е избран Лакатник - Гадните Джиджовци 1 - 8 Premier League 14
02-06-2019 16:00 не е избран Стабилните - Своге - бойс 4 - 0 Championship 18
02-06-2019 17:00 не е избран ФК 'Зенит' - Гадните Джиджовци 0 - 5 Premier League 18