София

виктор борисов младенов

клубове

роден на: 01.10.1991

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
24-08-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
24-08-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Магнус - VILLA MARK 4 - 4* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
31-08-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели *2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
31-08-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM VILLA MARK - Дразмахала 7 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
07-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - Белите кончета 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
07-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Спокойните - VILLA MARK 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
14-09-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM VILLA MARK - The Clock 6 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
14-09-2014 19:00 Palmsbet stadium Drink Team - Приятели 1 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
24-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Приятели - Fresh Market 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
28-09-2014 00:00 не е избран MU Bulgaria - VILLA MARK 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
28-09-2014 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Червена Звезда - Приятели 0 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
02-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM VILLA MARK - Лъвски Сърца 10 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
05-10-2014 11:00 не е избран Приятели - ЦВС 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
05-10-2014 14:00 не е избран Бохемите - VILLA MARK 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
12-10-2014 15:00 не е избран VILLA MARK - FC CHAPA-SKIMUCHI 13 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
12-10-2014 16:00 не е избран Приятели - Черно тото 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
19-10-2014 18:00 не е избран Mladost Team - Приятели 1 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
19-10-2014 22:00 не е избран ING - VILLA MARK 5 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
21-10-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM 24 ЧАСА - BTV ACTION 2 - 3 McDonald's Медия Лига 1
26-10-2014 09:00 не е избран VILLA MARK - Botev City 8 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
26-10-2014 22:00 не е избран Приятели - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
28-10-2014 10:30 не е избран BTV ACTION - NOVA TV 0 - 2 McDonald's Медия Лига 2
02-11-2014 00:00 не е избран Баджанаците - Приятели 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
02-11-2014 11:00 не е избран Old school - VILLA MARK 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
04-11-2014 10:30 не е избран SPORTAL - BTV ACTION 4 - 2 McDonald's Медия Лига 3
09-11-2014 12:00 не е избран Приятели - PNG 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
09-11-2014 16:00 не е избран VILLA MARK - Лозен Сити 11 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
11-11-2014 09:30 не е избран BTV ACTION - ТЕМА СПОРТ 8 - 0 McDonald's Медия Лига 4
16-11-2014 16:00 не е избран DELTA - Приятели 2 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
16-11-2014 19:00 не е избран Спортист Долни Лозен - VILLA MARK 0 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
18-11-2014 10:30 не е избран TV 7 - BTV ACTION 2 - 7 McDonald's Медия Лига 5
23-11-2014 18:00 не е избран Приятели - Играчорите 0 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
23-11-2014 22:00 не е избран VILLA MARK - Loko Vakarel 8 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
25-11-2014 10:30 не е избран КАНАЛ 3 - BTV ACTION 1 - 7 McDonald's Медия Лига 6
30-11-2014 11:00 не е избран Athletic - VILLA MARK 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
30-11-2014 21:00 не е избран Кралете - Приятели 2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
02-12-2014 09:30 не е избран BTV ACTION - GONG.BG 5 - 0 McDonald's Медия Лига 7
07-12-2014 10:00 не е избран Приятели - ФК Редута 10 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
07-12-2014 14:00 не е избран VILLA MARK - ЖИВЕЛИ 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
14-12-2014 13:00 не е избран Еконт 61 - Приятели 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
14-12-2014 14:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - VILLA MARK 3 - 3* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
16-12-2014 18:45 не е избран VILLA MARK - Супичка 10 - 3 Финални плейофи 1
10-01-2015 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - VILLA MARK 5 - 3 Група K 1
10-01-2015 19:00 не е избран Тигрите - Фалшивите деветки 1 - 8 Група A 1
11-01-2015 11:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Приятели 6 - 5 Група D 1
17-01-2015 18:00 не е избран VILLA MARK - София Франс Ауто 10 - 4 Група K 2
18-01-2015 10:00 не е избран FK LP SUPER SPORT - Приятели 11 - 18 Група D 2
18-01-2015 14:00 не е избран Тигрите - Актив комерс 3 - 7 Група A 2
24-01-2015 17:00 не е избран FC EFBET - VILLA MARK 1 - 12 Група K 3
25-01-2015 11:00 не е избран Ajax - Тигрите 7 - 4 Група A 3
25-01-2015 12:00 не е избран Приятели - Standard Boys 7 - 1 Група D 3
25-01-2015 20:45 не е избран Приятели - Majestic - Финални плейофи
31-01-2015 00:00 не е избран Бандата - VILLA MARK 0 - 5 Група K 4
31-01-2015 12:00 не е избран Тигрите - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8 Група A 4
31-01-2015 20:00 не е избран GOLD INS - Приятели 4 - 3 Група D 4
05-02-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM VILLA MARK - БАСКИТЕ 3 - 5 Група K 5
07-02-2015 14:00 не е избран Приятели - White Widow 5 - 0 Група D 5
08-02-2015 12:00 не е избран Бохемите - Тигрите 13 - 5 Група A 5
13-02-2015 20:00 не е избран Приятели - ШОПИТЕ 7 - 1 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група A 1
14-02-2015 18:00 не е избран VILLA MARK - СЕЛ Равно поле 10 - 9 ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 15:00 не е избран Приятели - Белите Якички 2 - 5 ВТОРА ФАЗА 1
16-02-2015 20:00 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 3 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група A 2
17-02-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VILLA MARK - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2 ВТОРА ФАЗА 2
20-02-2015 20:00 не е избран Бохемите - Приятели - ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група A 3
22-02-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM ФК ЕВРОПА - Приятели 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
22-02-2015 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Еконт 61 - Тигрите 1 - 13 LEAGUE ONE - LONDON 1
22-02-2015 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Intellect - VILLA MARK 2 - 6 CHAMPIONSHIP 1
24-02-2015 19:45 Palmsbet stadium VILLA MARK - Витоша Бистрица 1 - 4 ВТОРА ФАЗА 3
28-02-2015 13:00 не е избран ФК Елин Пелин - Приятели 0 - 0 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Втора фаза 1
03-03-2015 15:00 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 3 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Втора фаза 2
15-03-2015 09:00 не е избран Fresh Market - Приятели *3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
15-03-2015 11:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Тигрите 4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
15-03-2015 12:00 не е избран FC CRAZY GANG - VILLA MARK 2 - 4 CHAMPIONSHIP 3
22-03-2015 12:00 не е избран Тигрите - Mladost Group 11 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 4
22-03-2015 14:00 не е избран Приятели - ПФК "61" 10 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 4
24-03-2015 10:30 не е избран BTV ACTION - СТАНДАРТ 4 - 2 McDonald's Медия Лига 9
29-03-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Тигрите 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
31-03-2015 10:30 не е избран VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG - BTV ACTION 1 - 5 McDonald's Медия Лига 10
31-03-2015 22:30 не е избран Червена Звезда - Приятели 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
02-04-2015 22:30 не е избран VILLA MARK - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4 CHAMPIONSHIP 4
05-04-2015 19:00 не е избран Приятели - MFC Galaxy Sofia 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
05-04-2015 20:00 не е избран Тигрите - ПФК "61" 8 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
05-04-2015 21:00 не е избран VILLA MARK - Реал София *3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
07-04-2015 09:30 не е избран BTV ACTION - БНР *4 - 4 McDonald's Медия Лига 11
14-04-2015 10:30 не е избран BTV ACTION - 24 ЧАСА 1 - 1 McDonald's Медия Лига 12
18-04-2015 21:45 не е избран Монтевидео - Приятели 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 7
19-04-2015 11:00 не е избран DEVILS - VILLA MARK 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2015 21:00 не е избран Червена Звезда - Тигрите 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 7
21-04-2015 10:30 не е избран NOVA TV - BTV ACTION 3 - 3 McDonald's Медия Лига 13
26-04-2015 09:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Приятели 7 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 8
26-04-2015 13:00 не е избран vitoshanews.com - VILLA MARK 0 - 4 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2015 22:00 не е избран Тигрите - MFC Galaxy Sofia 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
28-04-2015 10:30 не е избран BTV ACTION - SPORTAL 5 - 0 McDonald's Медия Лига 14
10-05-2015 14:00 не е избран Монтевидео - Тигрите 6 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
10-05-2015 14:00 не е избран Приятели - Черно тото 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 9
12-05-2015 10:30 не е избран ТЕМА СПОРТ - BTV ACTION 4 - 2 McDonald's Медия Лига 15
17-05-2015 16:00 не е избран Тигрите - Приятели 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 10
17-05-2015 19:00 не е избран Витоша - VILLA MARK 4 - 5 CHAMPIONSHIP 10
19-05-2015 09:30 не е избран BTV ACTION - TV 7 5 - 1 McDonald's Медия Лига 16
21-05-2015 09:00 не е избран БНТ - BTV ACTION 3 - 1 McDonald's Медия Лига 8
24-05-2015 00:00 не е избран VILLA MARK - Лидер Надежда 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
25-05-2015 22:30 не е избран Приятели - Mladost Group 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
26-05-2015 10:30 не е избран BTV ACTION - КАНАЛ 3 0 - 1 McDonald's Медия Лига 17
26-05-2015 22:45 не е избран Тигрите - Whiskey United 6 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 2
31-05-2015 11:00 не е избран Лозен - VILLA MARK 11 - 6 CHAMPIONSHIP 12
31-05-2015 21:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Тигрите 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
31-05-2015 22:00 не е избран Ян Бибиян - Приятели 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
02-06-2015 00:00 не е избран GONG.BG - BTV ACTION 0 - 5 McDonald's Медия Лига 18
07-06-2015 09:00 не е избран Тигрите - Спокойните 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
07-06-2015 11:00 не е избран Приятели - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
09-06-2015 09:30 не е избран BTV ACTION - БНТ 1 - 5 McDonald's Медия Лига 19
14-06-2015 14:00 не е избран Loko Vakarel - Приятели 3 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 14
14-06-2015 20:00 не е избран Ян Бибиян - Тигрите 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 14
16-06-2015 10:30 не е избран СТАНДАРТ - BTV ACTION 2 - 8 McDonald's Медия Лига 20
19-06-2015 19:45 не е избран Приятели - Спокойните 2 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 11
21-06-2015 16:00 не е избран Тигрите - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
21-06-2015 17:00 не е избран Приятели - Interpol 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 15
21-06-2015 20:00 не е избран VILLA MARK - МФК Люлин - METHODIA 8 - 6 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2015 10:30 не е избран BTV ACTION - VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG 7 - 3 McDonald's Медия Лига 21
28-06-2015 18:00 не е избран Еконт 61 - Приятели 3 - 17 LEAGUE ONE - LONDON 16
28-06-2015 20:00 не е избран Loko Vakarel - Тигрите 1 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
28-06-2015 21:00 не е избран Вълците - VILLA MARK 6 - 4 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2015 09:30 не е избран БНР - BTV ACTION 1 - 5 McDonald's Медия Лига 22
01-07-2015 22:30 не е избран VILLA MARK - Римляните 7 - 1 CHAMPIONSHIP 9
02-07-2015 22:30 не е избран El Stars - VILLA MARK 1 - 7 CHAMPIONSHIP 5
04-07-2015 14:00 не е избран Черно тото - Тигрите 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 11
04-07-2015 15:00 не е избран VILLA MARK - Полиграфия Инфо 11 - 1 CHAMPIONSHIP 13
05-07-2015 10:00 не е избран Тигрите - Interpol 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 17
05-07-2015 10:00 не е избран VILLA MARK - DELTA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2015 18:00 не е избран Приятели - Whiskey United 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 17
07-07-2015 19:45 Palmsbet stadium VILLA MARK - ЖИВЕЛИ 6 - 4 CHAMPIONSHIP 2
08-07-2015 18:30 не е избран ФК ИХТИМАН - VILLA MARK 1 - 4 CHAMPIONSHIP 14
09-07-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Тигрите - VILLA MARK 5 - 6 Група А 1
10-07-2015 21:45 не е избран Играчорите - Приятели 2 - 1 Финални плейофи
14-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тигрите 3 - 2 Група А 2
16-07-2015 18:45 не е избран VILLA MARK - Ойрошпед 9 - 4 Група А 2
20-07-2015 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - VILLA MARK 7 - 7* Група А 3
21-07-2015 19:45 не е избран Тигрите - Fresh Market 1 - 4 Група А 3
27-07-2015 20:45 не е избран Fresh Market - VILLA MARK 0 - 7 Група А 4
03-08-2015 18:45 не е избран Тигрите - Ойрошпед 2 - 6 Група А 4
06-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - Аякс-Зебра 4 - 9 Група А 5
06-08-2015 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Тигрите 4 - 2 Група А 5
10-08-2015 21:45 не е избран VILLA MARK - Спокойните 4 - 0 Елиминации
13-08-2015 21:45 не е избран VILLA MARK - БАСКИТЕ 8 - 2 Елиминации
17-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - FC CRAZY GANG 6 - 1 Елиминации
20-08-2015 20:45 не е избран Приятели - Valencia C.F. 4 - 6 Финални плейофи
22-08-2015 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели - Финални плейофи
23-08-2015 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 4 - 2 CHAMPIONSHIP 1
23-08-2015 13:00 не е избран Тигрите - ПФК "61" 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
23-08-2015 19:00 не е избран VILLA MARK - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 2 CHAMPIONSHIP 1
26-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - PMP Build Invest 3 - 4 Елиминации
30-08-2015 14:00 не е избран ФК Сердика - Тигрите 1 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
30-08-2015 21:00 не е избран VILLA MARK - Белите Якички 3 - 2 CHAMPIONSHIP 2
30-08-2015 22:00 не е избран Приятели - Majestic 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
06-09-2015 09:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - VILLA MARK 1 - 3 CHAMPIONSHIP 3
06-09-2015 10:00 не е избран Реал София - Приятели 5 - 11 CHAMPIONSHIP 3
06-09-2015 15:00 не е избран Тигрите - FC Citadel 9 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
13-09-2015 13:00 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 2 CHAMPIONSHIP 4
13-09-2015 14:00 не е избран VILLA MARK - Majestic 0 - 4 CHAMPIONSHIP 4
13-09-2015 20:00 не е избран Тигрите - Fresh Market 5 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
16-09-2015 22:30 не е избран Витоша - Приятели 4 - 7 CHAMPIONSHIP 5
24-09-2015 19:45 не е избран Реал София - VILLA MARK 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
26-09-2015 22:00 не е избран Искра Искрец - Тигрите 0 - 25 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
27-09-2015 16:00 не е избран Приятели - DELTA 4 - 4* CHAMPIONSHIP 6
27-09-2015 17:00 не е избран VILLA MARK - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2 CHAMPIONSHIP 6
04-10-2015 11:00 не е избран Тигрите - Лидер 6 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
04-10-2015 17:00 не е избран Витоша - VILLA MARK 7 - 9 CHAMPIONSHIP 7
04-10-2015 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - Приятели 3 - 3 CHAMPIONSHIP 7
06-10-2015 10:30 не е избран BTV ACTION - VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG 10 - 0 McDonald's Медия Лига 1
11-10-2015 12:00 не е избран Белите кончета - Тигрите 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
11-10-2015 21:00 не е избран Приятели - El Stars 2 - 7 CHAMPIONSHIP 8
11-10-2015 21:00 не е избран VILLA MARK - DELTA 6 - 2 CHAMPIONSHIP 8
13-10-2015 10:30 не е избран Bulgaria ON AIR - BTV ACTION 3 - 2 McDonald's Медия Лига 2
13-10-2015 22:30 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
18-10-2015 10:00 не е избран Полиграфия Инфо - VILLA MARK 1 - 4 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2015 11:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
18-10-2015 21:00 не е избран Valencia C.F. - Приятели 7 - 2 CHAMPIONSHIP 9
20-10-2015 09:30 не е избран BTV ACTION - КАНАЛ 3 4 - 5 McDonald's Медия Лига 3
25-10-2015 12:00 не е избран Приятели - МФК Люлин - METHODIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2015 19:00 не е избран Тигрите - Изтокът 10 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
27-10-2015 09:30 не е избран ТЕМА СПОРТ - BTV ACTION 4 - 2 McDonald's Медия Лига 4
31-10-2015 22:00 не е избран Викторио Ленд - Тигрите 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
01-11-2015 16:00 не е избран Valencia C.F. - VILLA MARK 7 - 3 CHAMPIONSHIP 11
01-11-2015 17:00 не е избран Лозен - Приятели 2 - 4 CHAMPIONSHIP 11
03-11-2015 10:30 не е избран BTV ACTION - 24 ЧАСА 1 - 1 McDonald's Медия Лига 5
08-11-2015 18:00 не е избран Приятели - ФК ИХТИМАН 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
08-11-2015 19:00 не е избран Тигрите - ФК Пълна Мрежа 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
08-11-2015 19:00 не е избран VILLA MARK - МФК Люлин - METHODIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
10-11-2015 09:30 не е избран БНР - BTV ACTION 0 - 2 McDonald's Медия Лига 6
12-11-2015 22:30 не е избран VILLA MARK - El Stars 8 - 2 CHAMPIONSHIP 10
15-11-2015 13:00 не е избран Напълно непознати - Тигрите 6 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
15-11-2015 21:00 не е избран Лозен - VILLA MARK 5 - 8 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2015 22:00 не е избран Хищниците - Приятели 4 - 2 CHAMPIONSHIP 13
22-11-2015 09:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2015 09:00 не е избран VILLA MARK - ФК ИХТИМАН 2 - 3 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2015 16:00 не е избран Тигрите - Athletic 9 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
29-11-2015 14:00 не е избран Хищниците - VILLA MARK 4 - 0 CHAMPIONSHIP 15
29-11-2015 14:00 не е избран Приятели - ING 5 - 4 CHAMPIONSHIP 15
29-11-2015 20:00 не е избран Drink Team - Тигрите 7 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
01-12-2015 10:30 не е избран VITOSHA NEWS - BTV ACTION 9 - 3 McDonald's Медия Лига 9
06-12-2015 15:00 не е избран VILLA MARK - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
06-12-2015 21:00 не е избран Тигрите - Седмица спатия 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
08-12-2015 10:30 не е избран BTV ACTION - СТАНДАРТ 5 - 1 McDonald's Медия Лига 10
10-12-2015 09:30 не е избран BTV ACTION - БНТ 2 - 6 McDonald's Медия Лига 8
11-12-2015 20:45 не е избран Червена Звезда - Тигрите 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
13-12-2015 00:00 не е избран Приятели - Белите Якички 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
13-12-2015 20:00 не е избран ING - VILLA MARK 8 - 7 CHAMPIONSHIP 17
15-12-2015 10:30 не е избран NOVA TV - BTV ACTION 8 - 2 McDonald's Медия Лига 11
30-01-2016 20:45 не е избран VILLA MARK - ESPRIT BRIGADA - MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-02-2016 10:30 не е избран BTV ACTION - TV 7 8 - 3 McDonald's Медия Лига 12
21-02-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Тигрите 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 1
21-02-2016 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 5 - 6 CHAMPIONSHIP 1
21-02-2016 21:00 не е избран VILLA MARK - FC CRAZY GANG 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2016 10:30 не е избран SPORTAL - BTV ACTION 5 - 2 McDonald's Медия Лига 13
28-02-2016 12:00 не е избран Приятели - Лозен 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
28-02-2016 15:00 не е избран Тигрите - Искра Искрец 7 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
28-02-2016 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - VILLA MARK 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2016 09:30 не е избран VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG - BTV ACTION 5 - 0 McDonald's Медия Лига 14
08-03-2016 10:30 не е избран BTV ACTION - Bulgaria ON AIR 10 - 4 McDonald's Медия Лига 15
15-03-2016 09:30 не е избран КАНАЛ 3 - BTV ACTION 11 - 7 McDonald's Медия Лига 16
18-03-2016 21:45 не е избран VILLA MARK - Неудобните 10 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 13:00 не е избран Majestic - VILLA MARK 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2016 14:00 не е избран Тигрите - Джиа Мото 2 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 4
20-03-2016 21:00 не е избран Приятели - ФК ИХТИМАН 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2016 10:30 не е избран BTV ACTION - ТЕМА СПОРТ 0 - 5 McDonald's Медия Лига 17
27-03-2016 10:00 не е избран ING - Приятели 4 - 4 CHAMPIONSHIP 5
27-03-2016 16:00 не е избран VILLA MARK - Софийска вода 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2016 17:00 не е избран Белите Якички - Тигрите 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 5
03-04-2016 13:00 не е избран Приятели - ФК Пълна Мрежа 2 - 7 CHAMPIONSHIP 6
03-04-2016 20:00 не е избран Тигрите - Junior Barcelona 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 6
05-04-2016 09:30 не е избран BTV ACTION - БНР 4 - 2 McDonald's Медия Лига 19
10-04-2016 09:00 не е избран ФК Враждебна - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 7
10-04-2016 16:00 не е избран Класа - Приятели 12 - 6 CHAMPIONSHIP 7
10-04-2016 21:00 не е избран VILLA MARK - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 14:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 8
17-04-2016 20:00 не е избран Приятели - Seniorite 6 - 13 CHAMPIONSHIP 8
19-04-2016 09:30 не е избран БНТ - BTV ACTION 4 - 0 McDonald's Медия Лига 21
24-04-2016 00:00 не е избран Викторио Ленд - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 9
24-04-2016 12:00 не е избран VILLA MARK - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-04-2016 10:00 не е избран BTV ACTION - VITOSHA NEWS 0 - 6 McDonald's Медия Лига 22
28-04-2016 10:30 не е избран 24 ЧАСА - BTV ACTION 5 - 0 McDonald's Медия Лига 18
05-05-2016 18:45 не е избран Спортинг - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-05-2016 18:00 не е избран Ян Бибиян - Приятели 11 - 2 CHAMPIONSHIP 3
10-05-2016 10:30 не е избран СТАНДАРТ - BTV ACTION 3 - 9 McDonald's Медия Лига 23
15-05-2016 00:00 не е избран Тигрите - Черно тото 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 10
29-05-2016 00:00 не е избран Фалкон - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 11
29-05-2016 00:00 не е избран Drink Team - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
30-05-2016 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
31-05-2016 10:30 не е избран TV 7 - BTV ACTION 4 - 9 McDonald's Медия Лига 25
05-06-2016 00:00 не е избран Тигрите - Кралете 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
05-06-2016 14:00 не е избран Полиграфия Инфо - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
05-06-2016 22:00 не е избран Intellect - VILLA MARK 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-06-2016 09:00 не е избран BTV ACTION - NOVA TV 0 - 5 McDonald's Медия Лига 24
08-06-2016 09:30 не е избран BTV ACTION - SPORTAL - McDonald's Медия Лига 26
12-06-2016 00:00 не е избран Ескус Милк - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
12-06-2016 17:00 не е избран Приятели - Бохемите 2 - 1 CHAMPIONSHIP 13
19-06-2016 00:00 не е избран Тигрите - Супичка 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
19-06-2016 14:00 не е избран VILLA MARK - Хищниците 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-06-2016 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Приятели 4 - 5 CHAMPIONSHIP 14
26-06-2016 00:00 не е избран Монтевидео - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
26-06-2016 15:00 не е избран Приятели - DELTA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 15
27-06-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
28-06-2016 18:45 не е избран Малки Страсти - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
29-06-2016 21:45 не е избран VILLA MARK - Valencia C.F. 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-07-2016 00:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
03-07-2016 13:00 не е избран Реал София - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 16
03-07-2016 20:00 не е избран VILLA MARK - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-07-2016 18:45 не е избран Приятели - El Stars отложен CHAMPIONSHIP 10
07-07-2016 20:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Приятели 3 - 1 CHAMPIONSHIP 9
10-07-2016 00:00 не е избран ФК Керамик - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-07-2016 11:00 не е избран Приятели - Вълците 4 - 5 CHAMPIONSHIP 17
21-08-2016 15:00 не е избран Loko Vakarel - Тигрите 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
21-08-2016 19:00 не е избран Seniorite - Приятели *6 - 6 CHAMPIONSHIP 1
21-08-2016 21:00 не е избран Лидер - Африка Юнайтед 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-08-2016 12:00 не е избран Африка Юнайтед - Играчорите 11 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 2
28-08-2016 18:00 не е избран Тигрите - ПФК "61" 8 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
28-08-2016 21:00 не е избран Приятели - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
11-09-2016 13:00 не е избран Джиа Мото - Африка Юнайтед 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
11-09-2016 20:00 не е избран Черно Тото - Тигрите 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
14-09-2016 22:00 не е избран БЕСНИТЕ - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
18-09-2016 11:00 не е избран Приятели - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
18-09-2016 17:00 не е избран Африка Юнайтед - Junior Barcelona 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
18-09-2016 20:00 не е избран Тигрите - ФК АЛТЕРНАТИВА 6 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
25-09-2016 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Приятели 4 - 1 CHAMPIONSHIP 5
02-10-2016 12:00 не е избран Mladost Team - Тигрите 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
02-10-2016 14:00 не е избран ЦВС - Приятели 0 - 4 CHAMPIONSHIP 6
02-10-2016 18:00 не е избран ПСЖ София - Африка Юнайтед 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
06-10-2016 22:30 не е избран Приятели - DELTA 4 - 5 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2016 00:00 не е избран Тигрите - Щрак Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
09-10-2016 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 1 - 4 CHAMPIONSHIP 8
09-10-2016 21:00 не е избран Африка Юнайтед - 3 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
13-10-2016 09:30 не е избран БНТ - BTV ACTION 2 - 5 McDonald's Медия Лига 1
16-10-2016 15:00 не е избран Белите кончета - Африка Юнайтед 0 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 7
16-10-2016 17:00 не е избран FC SIVEN - Тигрите 3 - 14 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
16-10-2016 22:00 не е избран Приятели - Ян Бибиян 4 - 17 CHAMPIONSHIP 9
21-10-2016 10:30 не е избран BTV ACTION - 24 ЧАСА 3 - 1 McDonald's Медия Лига 2
22-10-2016 09:30 не е избран VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG - BTV ACTION 2 - 10 McDonald's Медия Лига 7
23-10-2016 13:00 не е избран El Stars - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 10
23-10-2016 14:00 не е избран Африка Юнайтед - ESTUPIDEZ 10 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 8
23-10-2016 20:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
30-10-2016 00:00 не е избран ФЕНИКС - Тигрите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
30-10-2016 14:00 не е избран Приятели - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
30-10-2016 17:00 не е избран Напълно непознати - Африка Юнайтед 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
02-11-2016 09:30 не е избран BTV ACTION - ТЕМА СПОРТ 5 - 0 McDonald's Медия Лига 4
06-11-2016 13:00 не е избран Тигрите - F.C.G. 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
06-11-2016 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - Приятели 9 - 3 CHAMPIONSHIP 12
06-11-2016 18:00 не е избран Лозен - Африка Юнайтед 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
13-11-2016 18:00 не е избран Приятели - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 3 CHAMPIONSHIP 13
13-11-2016 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Белите Якички 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
13-11-2016 20:00 не е избран Fresh Market - Тигрите 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
20-11-2016 00:00 не е избран По-добрите - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
20-11-2016 17:00 не е избран Вълците - Приятели 3 - 7 CHAMPIONSHIP 14
20-11-2016 19:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Тигрите 4 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
27-11-2016 12:00 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 2 CHAMPIONSHIP 15
27-11-2016 14:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК Динамо София 2007 9 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
27-11-2016 22:00 не е избран Тигрите - Mladost Crew 17 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
04-12-2016 10:00 не е избран Викторио Ленд - Тигрите 4 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
04-12-2016 12:00 не е избран Реал София - Приятели 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
04-12-2016 16:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Африка Юнайтед 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 14
06-12-2016 10:30 не е избран Bulgaria ON AIR - BTV ACTION 3 - 8 McDonald's Медия Лига 9
11-12-2016 16:00 не е избран Приятели - LH7 4 - 3 CHAMPIONSHIP 17
11-12-2016 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Еконт 61 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
11-12-2016 20:00 не е избран Тигрите - Гетото 7 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
08-01-2017 11:00 не е избран Африка Юнайтед - Пирин Гоце Делчев 3 - 5 EFBET Света Троица 1
14-01-2017 21:00 не е избран Софийска вода - Африка Юнайтед 5 - 0 EFBET Света Троица 2
22-01-2017 16:00 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 5 - 4 EFBET Света Троица 3
28-01-2017 13:00 не е избран Африка Юнайтед - The Mannschaft 2 - 3 EFBET Света Троица 4
04-02-2017 21:00 не е избран Enetpulse - Африка Юнайтед 0 - 5 EFBET Света Троица 5
19-02-2017 19:00 не е избран Черно Тото - Приятели 2 - 3 CHAMPIONSHIP 1
19-02-2017 21:00 не е избран Тигрите - ЦВС 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
21-02-2017 09:30 не е избран VITOSHA NEWS - BTV ACTION 5 - 10 McDonald's Медия Лига 5
26-02-2017 19:00 не е избран Приятели - Наполи 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
26-02-2017 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Тигрите 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
28-02-2017 09:30 не е избран BTV ACTION - КАНАЛ 3 7 - 4 McDonald's Медия Лига 8
09-03-2017 10:30 не е избран BTV ACTION - SPORTAL 5 - 0 McDonald's Медия Лига 6
11-03-2017 18:30 не е избран Африка Юнайтед - FC ALA GROUP 0 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
12-03-2017 17:00 Palmsbet stadium Лозен - Приятели 7 - 0 CHAMPIONSHIP 3
12-03-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - ФК Пълна Мрежа 4 - 3 CHAMPIONSHIP 3
14-03-2017 09:30 не е избран BTV ACTION - БНТ 3 - 3* McDonald's Медия Лига 10
16-03-2017 09:30 не е избран NOVA TV - BTV ACTION 3 - 2 McDonald's Медия Лига 3
19-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - El Stars 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
19-03-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ПСЖ София - Тигрите 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2017 10:00 ACCEDIA STADIUM ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Приятели 2 - 2* CHAMPIONSHIP 5
26-03-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - БНС РЕД БУЛС 2 - 1 CHAMPIONSHIP 5
31-03-2017 21:45 Palmsbet stadium Mat Star - Африка Юнайтед 8 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
01-04-2017 10:30 не е избран 24 ЧАСА - BTV ACTION 3 - 2 McDonald's Медия Лига 11
02-04-2017 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
02-04-2017 21:00 не е избран Тигрите - Левски Г 5 - 2 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2017 00:00 не е избран ТЕМА СПОРТ - BTV ACTION 0 - 5 McDonald's Медия Лига 13
08-04-2017 19:30 не е избран Африка Юнайтед - Пирин Гоце Делчев 11 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-04-2017 15:00 не е избран Приятели - LH7 1 - 1 CHAMPIONSHIP 7
09-04-2017 18:00 не е избран ING - Тигрите 2 - 3 CHAMPIONSHIP 7
11-04-2017 10:30 не е избран BTV ACTION - VITOSHA NEWS 13 - 4 McDonald's Медия Лига 14
18-04-2017 10:30 не е избран SPORTAL - BTV ACTION 0 - 5 McDonald's Медия Лига 15
22-04-2017 21:30 не е избран Торпедо-София - Африка Юнайтед 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
23-04-2017 19:00 не е избран Реал София - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
23-04-2017 21:00 не е избран Тигрите - Гетото 3 - 2 CHAMPIONSHIP 8
25-04-2017 09:30 не е избран BTV ACTION - VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG 10 - 1 McDonald's Медия Лига 16
02-05-2017 09:30 не е избран КАНАЛ 3 - BTV ACTION 3 - 5 McDonald's Медия Лига 17
04-05-2017 09:30 ACCEDIA STADIUM BTV ACTION - NOVA TV 4 - 2 McDonald's Медия Лига 12
13-05-2017 21:30 не е избран Африка Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
14-05-2017 17:00 не е избран Черно Тото - Тигрите 3 - 7 CHAMPIONSHIP 9
16-05-2017 10:30 не е избран BTV ACTION - Bulgaria ON AIR 0 - 3 McDonald's Медия Лига 18
18-05-2017 00:00 не е избран Тигрите - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
20-05-2017 21:30 не е избран Африка Юнайтед - Media United 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-05-2017 14:00 не е избран ЦВС - Приятели 3 - 7 CHAMPIONSHIP 10
21-05-2017 22:45 не е избран Тигрите - Наполи 1 - 5 CHAMPIONSHIP 10
22-05-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Африка Юнайтед - The Mannschaft 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
24-05-2017 17:00 не е избран Лозен - Тигрите 7 - 1 CHAMPIONSHIP 11
24-05-2017 20:00 не е избран Приятели - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 1 CHAMPIONSHIP 11
27-05-2017 20:30 Palmsbet stadium Белите София - Африка Юнайтед 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
28-05-2017 20:00 Palmsbet stadium ФК Пълна Мрежа - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 12
28-05-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - El Stars 2 - 7 CHAMPIONSHIP 12
09-06-2017 21:00 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
14-06-2017 20:45 не е избран Приятели - Пирин Гоце Делчев 9 - 4 CHAMPIONSHIP 9
17-06-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - JAGUARES 1 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-06-2017 19:00 не е избран Приятели - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
19-06-2017 22:30 не е избран Santos - Африка Юнайтед 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
24-06-2017 20:00 не е избран Наполи - Африка Юнайтед 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-06-2017 12:00 не е избран ING - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-06-2017 22:00 Palmsbet stadium ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Тигрите 1 - 6 CHAMPIONSHIP 13
30-06-2017 21:45 не е избран Африка Юнайтед - McDonald's 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
01-07-2017 18:00 не е избран LH7 - Тигрите 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
02-07-2017 00:00 не е избран Приятели - Гетото 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
02-07-2017 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Тигрите 3 - 9 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2017 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
06-07-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Тигрите - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
08-07-2017 18:00 не е избран Приятели - ПСЖ София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
09-07-2017 19:00 не е избран ФК Отборчето - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
20-08-2017 17:00 не е избран Приятели - БНС РЕД БУЛС 2 - 5 CHAMPIONSHIP 1
20-08-2017 18:00 не е избран Тигрите - Лозен 3 - 7 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 00:00 не е избран Гетото - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
27-08-2017 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Тигрите *1 - 1 CHAMPIONSHIP 2
02-09-2017 00:00 не е избран NEXT GEN - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
02-09-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 16 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
03-09-2017 11:00 не е избран Приятели - Stomana Industry 6 - 2 CHAMPIONSHIP 3
03-09-2017 18:00 не е избран Тигрите - Левски Г 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
09-09-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК Западно Ехо 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
10-09-2017 21:00 не е избран Лозен - Приятели 8 - 2 CHAMPIONSHIP 4
15-09-2017 21:45 не е избран Ultras Team - Африка Юнайтед 2 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
17-09-2017 00:00 не е избран Приятели - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
17-09-2017 21:00 не е избран Тигрите - Кралете 10 - 4 CHAMPIONSHIP 5
28-09-2017 22:30 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
29-09-2017 00:00 не е избран Приятели - Наполи 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
30-09-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Мойто слабо място 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
01-10-2017 20:00 не е избран ING - Тигрите 5 - 9 CHAMPIONSHIP 7
08-10-2017 00:00 не е избран Тигрите - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
13-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM McDonald's - Африка Юнайтед 2 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
15-10-2017 13:00 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 5 CHAMPIONSHIP 9
15-10-2017 21:00 не е избран ЦВС - Тигрите 2 - 9 CHAMPIONSHIP 9
21-10-2017 18:00 не е избран Африка Юнайтед - Bianchi Coffee 17 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
22-10-2017 16:00 не е избран ING - Приятели 8 - 4 CHAMPIONSHIP 10
22-10-2017 18:00 не е избран Тигрите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 5 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2017 22:45 не е избран Наполи - Тигрите 7 - 2 CHAMPIONSHIP 4
28-10-2017 20:00 не е избран Santos - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
29-10-2017 00:00 не е избран Приятели - Кралете 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
29-10-2017 19:00 не е избран SPM -ltd - Тигрите 10 - 10 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2017 10:30 не е избран VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG - BTV ACTION 5 - 12 McDonald's Медия Лига 3
04-11-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Джиа Мото 8 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
05-11-2017 20:00 не е избран Приятели - ЦВС *3 - 3 CHAMPIONSHIP 12
07-11-2017 09:30 не е избран BTV ACTION - БНТ 3 - 4 McDonald's Медия Лига 4
10-11-2017 00:00 не е избран Ант студио - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
10-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - JAGUARES 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
12-11-2017 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели 3 - 4 CHAMPIONSHIP 13
12-11-2017 20:00 не е избран Изтокът - Тигрите 3 - 10 CHAMPIONSHIP 13
14-11-2017 10:30 не е избран КАНАЛ 3 - BTV ACTION 5 - 8 McDonald's Медия Лига 5
14-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Тигрите - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 4 CHAMPIONSHIP 6
19-11-2017 20:00 не е избран Приятели - SPM -ltd 6 - 5 CHAMPIONSHIP 14
19-11-2017 22:00 не е избран Тигрите - ПСЖ София 8 - 3 CHAMPIONSHIP 14
21-11-2017 09:30 не е избран BTV ACTION - БНР 5 - 0 McDonald's Медия Лига 6
24-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Тигрите - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2017 00:00 не е избран Бандата - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-11-2017 00:00 не е избран Левски Г - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
26-11-2017 18:00 не е избран El Stars - Приятели 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
26-11-2017 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Тигрите 3 - 5 CHAMPIONSHIP 15
28-11-2017 10:30 не е избран 24 ЧАСА - BTV ACTION 1 - 5 McDonald's Медия Лига 7
03-12-2017 20:00 не е избран Приятели - Изтокът 9 - 3 CHAMPIONSHIP 16
03-12-2017 21:00 не е избран Тигрите - Гетото 3 - 3 CHAMPIONSHIP 16
05-12-2017 10:30 не е избран BTV ACTION - NOVA TV 4 - 1 McDonald's Медия Лига 8
09-12-2017 00:00 не е избран ФК Отборчето - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
09-12-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Торпедо-София 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
17-12-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Тигрите - CHAMPIONSHIP 17
17-12-2017 15:00 не е избран ПСЖ София - Приятели 2 - 3 CHAMPIONSHIP 17
06-01-2018 19:00 Царско село Петролтех Трейдинг* - Приятели* 1 - 6 Група A 1
13-01-2018 14:00 Царско село Most Wanted* - Приятели* 1 - 7 Група A 2
20-01-2018 10:00 не е избран Приятели* - ФК АЛТЕРНАТИВА* 12 - 2 Група A 3
27-01-2018 20:00 не е избран Африка Юнайтед* - Приятели* 8 - 0 Група A 4
03-02-2018 20:00 не е избран Приятели* - БНС Ред Булс* 8 - 3 Група A 5
10-02-2018 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Intellect* - Приятели* 5 - 4 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 14:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Приятели 3 - 8 CHAMPIONSHIP 1
18-02-2018 20:00 не е избран Тигрите - Лозен Сити 9 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
20-02-2018 10:30 не е избран Bulgaria ON AIR - BTV ACTION 2 - 1 McDonald's Медия Лига 9
25-02-2018 14:00 не е избран Приятели - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
25-02-2018 14:00 не е избран Жар Голяновци - Тигрите 3 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
11-03-2018 17:00 не е избран ПСЖ София - Приятели 3 - 5 CHAMPIONSHIP 3
11-03-2018 20:00 не е избран Тигрите - Стабилните 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
13-03-2018 10:30 не е избран BTV ACTION - КАНАЛ 3 1 - 1 McDonald's Медия Лига 10
16-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Африка Юнайтед 1 - 1 PREMIER LEAGUE 1
18-03-2018 16:00 не е избран Приятели - DELTA 3 - 2 CHAMPIONSHIP 4
18-03-2018 21:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Тигрите 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
21-03-2018 21:45 не е избран Фен клуб Борусия Дортмунд България - Фен Клуб Ливърпул България 5 - 7 Premier League 1
27-03-2018 21:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Нюкасъл България 3 - 0 Premier League 2
30-03-2018 21:45 не е избран Валяците - Африка Юнайтед 6 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 11:00 не е избран Чики Рики - Тигрите 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
01-04-2018 19:00 не е избран ФК Западно Ехо - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
03-04-2018 09:30 не е избран Bulgaria ON AIR - BTV ACTION 1 - 5 McDonald's Медия Лига 13
10-04-2018 09:30 не е избран BTV ACTION - NOVA TV 1 - 3 McDonald's Медия Лига 14
12-04-2018 09:30 не е избран БНТ - BTV ACTION 7 - 3 McDonald's Медия Лига 11
12-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Арсенал България 7 - 2 Premier League 4
14-04-2018 19:00 не е избран Приятели - ФК Искър 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
14-04-2018 21:00 не е избран Африка Юнайтед - Сердика 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 18:00 не е избран Лозен - Приятели 7 - 9 CHAMPIONSHIP 7
15-04-2018 21:00 не е избран Тигрите - Mladost Team 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
21-04-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Африка Юнайтед 4 - 9 PREMIER LEAGUE 5
22-04-2018 00:00 не е избран Приятели - Valencia C.F. 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
22-04-2018 14:00 не е избран F.C.G. - Тигрите 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
24-04-2018 10:30 не е избран BTV ACTION - SPORTAL 0 - 5 McDonald's Медия Лига 16
27-04-2018 20:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен Клуб Ливърпул България 4 - 7 Premier League 6
28-04-2018 18:00 не е избран Галактико - Приятели 3 - 5 CHAMPIONSHIP 9
29-04-2018 21:00 не е избран Тигрите - Пълна Лудница 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-05-2018 18:45 не е избран Фен клуб Милан България - Фен Клуб Ливърпул България 3 - 4 Premier League 3
08-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Реал Мадрид България 5 - 3 Premier League 7
10-05-2018 10:30 не е избран 24 ЧАСА - BTV ACTION 5 - 0 McDonald's Медия Лига 15
12-05-2018 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Carpe Diem FC 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
12-05-2018 21:00 не е избран Тигрите - Real Delivery 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
13-05-2018 11:00 не е избран Whiskey United - Тигрите 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
13-05-2018 18:00 не е избран Приятели - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 7 - 1 CHAMPIONSHIP 10
15-05-2018 19:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Борусия Дортмунд България 6 - 2 Premier League 8
16-05-2018 10:30 не е избран BTV ACTION - SPORTAL 5 - 0 McDonald's Медия Лига 2
19-05-2018 19:00 не е избран МАРАДОНА - Африка Юнайтед 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
20-05-2018 21:00 не е избран Тигрите - Stomana Industry 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
22-05-2018 10:30 не е избран BTV ACTION - VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG 0 - 5 McDonald's Медия Лига 12
22-05-2018 20:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен Клуб Ливърпул България 2 - 4 Premier League 9
27-05-2018 18:00 не е избран Приятели - ЦВС 4 - 4 CHAMPIONSHIP 12
29-05-2018 19:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Милан България 11 - 3 Premier League 10
01-06-2018 00:00 не е избран Фен клуб Реал Мадрид България - Фен Клуб Ливърпул България 0 - 5 Premier League 14
01-06-2018 00:00 не е избран Играчорите - Тигрите 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-06-2018 00:00 не е избран Амфетико - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
02-06-2018 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2018 12:00 не е избран Бирал Мадрид - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
03-06-2018 16:00 не е избран Тигрите - Гетото 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
05-06-2018 19:45 Palmsbet stadium Фен клуб Арсенал България - Фен Клуб Ливърпул България 2 - 8 Premier League 11
07-06-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
09-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
10-06-2018 18:00 не е избран Loko Vakarel - Тигрите 0 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
10-06-2018 21:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Приятели 5 - 6 CHAMPIONSHIP 14
12-06-2018 19:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Съндърланд България 5 - 2 Premier League 12
17-06-2018 19:00 не е избран Приятели - БНС РЕД БУЛС 9 - 3 CHAMPIONSHIP 15
17-06-2018 22:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
19-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Бристол Роувърс 11 - 2 Premier League 13
20-06-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - PMP Build Invest 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
22-06-2018 00:00 не е избран Без напрежение - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
24-06-2018 18:00 не е избран Опаковка БГ - Приятели 0 - 3 CHAMPIONSHIP 5
26-06-2018 18:00 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен Клуб Ливърпул България - Premier League 5
01-07-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
01-07-2018 15:00 не е избран Приятели - Пеликан 4 - 2 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - Северозапад 1 - 8 PREMIER LEAGUE 13
08-07-2018 19:00 не е избран El Stars - Приятели 4 - 0 CHAMPIONSHIP 11
16-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Африка Юнайтед 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
17-07-2018 20:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - ВМРО 18 - 0 Група G 1
25-07-2018 20:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Африка Юнайтед 2 - 5 Група G 2
27-07-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Дружба 5 - 0 Група G 3
08-08-2018 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Профи Спорт 2 - 2 Група G 4
14-08-2018 21:45 не е избран A.C.A.B. - Африка Юнайтед 6 - 8 Група G 5
20-08-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Опаковка БГ 2 - 3 Елиминации
28-08-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Африка Юнайтед 2 - 4 Източна конференция 1
01-09-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 4
02-09-2018 17:00 не е избран Приятели - Пеликан 5 - 6 CHAMPIONSHIP 1
09-09-2018 19:00 не е избран Тигрите - Лозенец Юн 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 2
11-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - V-TAC EUROPE 4 - 1 Източна конференция 2
16-09-2018 18:00 не е избран Африка Юнайтед - Вълците 0 - 1 Premier League Last 8 2
16-09-2018 19:00 не е избран Whiskey United - Тигрите 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 3
16-09-2018 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 2
21-09-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Африка Юнайтед 4 - 9 Източна конференция 3
26-09-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 10 - 8 Източна конференция 4
28-09-2018 21:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен Клуб Ливърпул България 4 - 9 Premier League 1
30-09-2018 17:00 не е избран Приятели - ПСЖ София 1 - 0 CHAMPIONSHIP 3
30-09-2018 21:00 не е избран Тигрите - Гетото 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
30-09-2018 22:00 не е избран Intellect - Африка Юнайтед 3 - 5 Premier League Last 8 3
01-10-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Африка Юнайтед 0 - 5 Premier League Last 8 6
03-10-2018 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Африка Юнайтед 6 - 1 Източна конференция 5
07-10-2018 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели 6 - 5 CHAMPIONSHIP 4
07-10-2018 21:00 не е избран Тигрите - Кралете 7 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
09-10-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - ФК Керамик 3 - 6 Източна конференция 6
13-10-2018 18:00 не е избран ВМРО - Африка Юнайтед 4 - 2 Premier League Last 8 5
14-10-2018 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Тигрите 5 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 7
16-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Африка Юнайтед 5 - 2 Източна конференция 7
16-10-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Фен клуб Бристол Роувърс - Фен Клуб Ливърпул България 3 - 9 Premier League 4
18-10-2018 18:45 не е избран ФК ИХТИМАН - Африка Юнайтед 5 - 0 Premier League Last 8 1
20-10-2018 16:30 Спортен комплекс Езерец Фен Клуб Ливърпул България - Левски Паталеница* 5 - 0 Югозапад - група D 1
20-10-2018 16:30 СК Езерец - терен 1 DXC.technology - Фен Клуб Ливърпул България 5 - 0 Югозапад - група D 2
21-10-2018 16:00 не е избран Африка Юнайтед - Полиграфия Инфо 2 - 4 Premier League Last 8 7
21-10-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 5 - 5 CHAMPIONSHIP 6
21-10-2018 20:00 не е избран Тигрите - SPM -ltd 9 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 8
23-10-2018 18:45 не е избран Африка Юнайтед - Bamboo Beach 9 - 3 Източна конференция 8
28-10-2018 16:00 не е избран Кобра - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
28-10-2018 16:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК ИХТИМАН 0 - 5 Premier League Last 8 8
28-10-2018 17:00 не е избран Жар Голяновци - Тигрите 5 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
30-10-2018 00:00 не е избран Вълците - Африка Юнайтед 5 - 0 Premier League Last 8 9
30-10-2018 17:00 не е избран Тигрите - Winbet 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 1
30-10-2018 19:45 Palmsbet stadium Фен клуб Арсенал България - Фен Клуб Ливърпул България 1 - 11 Купата на феновете
01-11-2018 00:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
01-11-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Intellect 0 - 5 Premier League Last 8 10
01-11-2018 00:00 не е избран Наполи - Африка Юнайтед 0 - 5 Premier League Last 8 11
01-11-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - ВМРО 0 - 0 Premier League Last 8 12
02-11-2018 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Африка Юнайтед 3 - 8 Източна конференция 9
03-11-2018 11:00 не е избран Чики Рики - Тигрите 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
04-11-2018 19:00 не е избран Приятели - El Stars 3 - 6 CHAMPIONSHIP 9
07-11-2018 19:00 не е избран Фен клуб Тотнъм България - Фен Клуб Ливърпул България 2 - 8 Premier League 6
07-11-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Rehau 9 - 3 Източна конференция 10
10-11-2018 18:00 не е избран Приятели - СТЪРШЕЛ 11 - 2 CHAMPIONSHIP 7
11-11-2018 19:00 не е избран Тигрите - Квартала 5 - 2 League One 1
13-11-2018 19:45 не е избран A.C.A.B. - Африка Юнайтед 6 - 2 Източна конференция 11
13-11-2018 21:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Реал Мадрид България 2 - 4 Premier League 7
17-11-2018 11:30 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Приятели - Фен клуб Нюкасъл България 6 - 2 Югозапад - група H 1
17-11-2018 16:45 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Green Planet - Приятели 4 - 1 Югозапад - група H 3
17-11-2018 19:15 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Бат' Динко и Приятели - Приятели 5 - 5* КВАЛИФИКАЦИИ
18-11-2018 17:00 не е избран Тигрите - Stomana Industry 5 - 0 League One 3
21-11-2018 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 0 - 5 Източна конференция 12
24-11-2018 19:00 не е избран Приятели - Бирал Мадрид 5 - 1 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2018 20:00 не е избран Тигрите - Бучките 2 - 4 League One 4
27-11-2018 18:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - SSV 5 - 4 Източна конференция 13
01-12-2018 19:00 не е избран SPM -ltd - Тигрите 5 - 8 League One 5
02-12-2018 20:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 5 - 0 League One 6
04-12-2018 20:45 не е избран Фен клуб Арсенал България - Фен Клуб Ливърпул България 1 - 11 Premier League 3
05-12-2018 20:45 не е избран ОК Супер Транс - Африка Юнайтед 0 - 5 Източна конференция 14
08-12-2018 18:00 не е избран Приятели - Лозен *5 - 5 CHAMPIONSHIP 11
09-12-2018 14:00 не е избран Стабилните - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
09-12-2018 16:00 не е избран Жар Голяновци - Тигрите 5 - 3 League One 7
12-12-2018 19:45 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 0 CHAMPIONSHIP 5
13-12-2018 19:45 не е избран Африка Юнайтед - Вършец 0 - 3 Източна конференция 15
19-12-2018 19:45 не е избран Тигрите - FC Aifos 14 - 2 League One 8
22-12-2018 12:00 не е избран Чики Рики - Тигрите 0 - 5 League One 2
23-12-2018 13:00 не е избран Лозенец Юн - Тигрите 3 - 6 League One 9
31-12-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 Premier League Last 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Африка Юнайтед 5 - 0 Premier League Last 8 14
31-12-2018 13:00 не е избран Приятели - ЦВС 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
31-12-2018 19:45 не е избран Опаковка БГ - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
05-01-2019 19:45 не е избран Африка Юнайтед - iSTYLE 5 - 0 Източна конференция 17
06-01-2019 10:00 Царско село Приятели - Чики Рики 4 - 1 Bianchi Coffee 1
09-01-2019 00:00 Царско село Африка Юнайтед - Сицилианците* 3 - 7 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 не е избран Африка Юнайтед - FK Kafana Stefanovic 3 - 0 Пицария Джовани 3
12-01-2019 15:00 не е избран Приятели - Loko Vakarel 13 - 0 Bianchi Coffee 2
19-01-2019 14:00 не е избран Осма хирургия - Приятели 0 - 7 Bianchi Coffee 3
26-01-2019 13:00 не е избран Приятели - Whiskey United 2 - 0 Bianchi Coffee 4
27-01-2019 12:00 не е избран Африка Юнайтед - Стабилните 3 - 2 Пицария Джовани 4
03-02-2019 13:30 не е избран Северозапад - Африка Юнайтед 5 - 0 Пицария Джовани 2
09-02-2019 17:00 не е избран Левски Паталеница* - Африка Юнайтед 5 - 0 Пицария Джовани 5
10-02-2019 12:00 не е избран ФК Бучино - Приятели 2 - 7 Bianchi Coffee 5
11-02-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 10 - 2 Източна конференция 18
17-02-2019 10:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Африка Юнайтед 1 - 5 ВТОРА ФАЗА
17-02-2019 13:00 не е избран Приятели - България Тим 8 - 0 ВТОРА ФАЗА
21-02-2019 00:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 0 Източна конференция 19
21-02-2019 19:45 не е избран Африка Юнайтед - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 8 ВТОРА ФАЗА
23-02-2019 13:00 не е избран Приятели - FC A.C.A.B - 2018 8 - 4 ВТОРА ФАЗА
27-02-2019 20:45 Palmsbet stadium PalmsBet - Африка Юнайтед 5 - 2 Източна конференция 16
01-03-2019 00:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
01-03-2019 19:00 Царско село Приятели - Тяло пречиш ми 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
10-03-2019 13:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
17-03-2019 15:00 не е избран ФК Професорите - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
17-03-2019 18:00 не е избран Вълците - Приятели 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
20-03-2019 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Африка Юнайтед 0 - 3 PREMIER LEAGUE 2
24-03-2019 17:00 не е избран Приятели - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
24-03-2019 19:00 не е избран Тигрите - Winbet 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
26-03-2019 21:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Съндърланд България 4 - 3 Premier League 5
28-03-2019 19:00 не е избран Приятели - Малинките 2 - 3 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 1
29-03-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - DXC.technology 2 - 8 PREMIER LEAGUE 3
31-03-2019 20:00 не е избран Неудобните - Приятели 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
01-04-2019 00:00 не е избран Тигрите - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-04-2019 00:00 не е избран ФК Устрем - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
01-04-2019 18:00 не е избран SPM -ltd - Приятели 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
02-04-2019 20:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Милан България 10 - 4 Premier League 2
02-04-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - ФК Керамик 6 - 7 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2019 19:00 не е избран ФК Мургаш - Приятели 3 - 6 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 2
07-04-2019 19:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - Хищниците 1 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
10-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Африка Юнайтед 6 - 6 PREMIER LEAGUE 4
14-04-2019 18:00 Терен 2 - Младежки център Приятели - АФК Гробарите 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 7 - 3 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2019 19:00 не е избран ФК Елин Пелин - Приятели 8 - 1 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 4
23-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - Северозапад 3 - 5 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2019 19:00 не е избран Приятели - ФК Илюминати *3 - 3 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 5
01-05-2019 19:00 не е избран Лозен - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
01-05-2019 19:00 не е избран Приятели - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 10
01-05-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
01-05-2019 19:00 не е избран Вълците - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
01-05-2019 19:00 не е избран Тигрите - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-05-2019 19:00 не е избран Неудобните - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
01-05-2019 19:00 не е избран Тигрите - Хищниците 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
01-05-2019 19:00 не е избран Тигрите - Приятели 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
01-05-2019 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Вършец 4 - 1 PREMIER LEAGUE 1
01-05-2019 21:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Тотнъм България 5 - 0 Premier League 13
02-05-2019 19:00 не е избран Приятели - El Stars 0 - 6 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 3
02-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - Приятели 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 6
05-05-2019 19:00 не е избран Тигрите - SSI 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
07-05-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Африка Юнайтед 7 - 3 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2019 19:00 не е избран Приятели - FORZA MILAN 10 - 6 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 7
10-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Реал Мадрид България 2 - 2 Купата на феновете
12-05-2019 17:00 не е избран Приятели - SSI 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
14-05-2019 19:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Бристол Роувърс 5 - 0 Premier League 11
14-05-2019 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
19-05-2019 18:00 не е избран Приятели - Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
22-05-2019 21:30 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен Клуб Ливърпул България 3 - 2 Premier League 12
22-05-2019 21:45 не е избран Intellect - Африка Юнайтед 2 - 9 PREMIER LEAGUE 15
23-05-2019 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Приятели 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 9
30-05-2019 20:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Ел Пасо - Приятели 5 - 6 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 11
01-06-2019 21:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Арсенал България 5 - 0 Premier League 10
02-06-2019 16:00 не е избран Приятели - Стабилните 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
04-06-2019 19:45 не е избран Фен клуб Милан България - Фен Клуб Ливърпул България 0 - 5 Premier League 9
08-06-2019 12:30 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Приятели - Атлетико 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 8
09-06-2019 17:00 не е избран Приятели - Happy Boys 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
10-06-2019 21:45 не е избран Малки Страсти - Африка Юнайтед 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2019 21:45 Palmsbet stadium Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Нюкасъл България 2 - 5 Premier League 8
16-06-2019 16:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
18-06-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Тяло пречиш ми 1 - 4 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Milky Group Bio 3 - 5 PREMIER LEAGUE 11
30-06-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - Приятели 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-07-2019 17:15 не е избран SPM -ltd - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
01-07-2019 19:00 не е избран Стабилните - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
02-07-2019 21:45 не е избран Фен клуб Реал Мадрид България - Фен Клуб Ливърпул България 5 - 3 Premier League 14
03-07-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 9 PREMIER LEAGUE 16
07-07-2019 18:00 не е избран Приятели - Квартала 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
08-07-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - Африка Юнайтед 3 - 2 PREMIER LEAGUE 17
14-07-2019 18:15 не е избран Приятели - СТЪРШЕЛ 6 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
01-08-2019 19:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-08-2019 19:00 не е избран Приятели - Winbet 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
06-08-2019 19:00 не е избран Stomana Industry - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
08-08-2019 19:00 не е избран Тигрите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
08-08-2019 19:00 не е избран ФК Професорите - Приятели 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
15-08-2019 19:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
21-08-2019 18:00 не е избран Тигрите - Квартала 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
22-08-2019 19:00 не е избран Тигрите - Happy Boys 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
25-08-2019 18:00 не е избран Stomana Industry - Приятели 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-09-2019 17:00 не е избран Приятели - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
01-09-2019 18:00 не е избран Приятели - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
01-09-2019 19:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Приятели 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
01-09-2019 19:00 не е избран ФК Устрем - Приятели 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21