София

Александър Иванов Иванов

клубове

роден на: 11.05.1982

години: 37

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
23-08-2014 19:30 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Easy TV Net 3 - 3* CHAMPIONSHIP 1
25-08-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Overon 13 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
31-08-2014 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Easy TV Net - Реал София 11 - 2 CHAMPIONSHIP 2
01-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Adastra - SSV 3 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
07-09-2014 13:00 не е избран Ilinden United - Easy TV Net 5 - 5* CHAMPIONSHIP 3
10-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Пени Маркет 5 - 6 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2014 21:45 Palmsbet stadium SSV - DREAMIX 7 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
14-09-2014 14:00 не е избран Easy TV Net - Витоша 0 - 8 CHAMPIONSHIP 4
16-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Comptel - SSV 0 - 11 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
19-09-2014 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - Easy TV Net 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
23-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 4 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Easy TV Net 5 - 2 CHAMPIONSHIP 5
29-09-2014 18:45 не е избран SSV - MMS 0 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
03-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Easy TV Net 7 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 22:00 не е избран Easy TV Net - ФК Вадиас 0 - 8 CHAMPIONSHIP 6
08-10-2014 20:45 не е избран Easy TV Net - CAM R 6 - 2 PREMIER LEAGUE 6
09-10-2014 19:45 не е избран Algomatika - Kammarton - SSV 3 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
12-10-2014 09:00 не е избран vitoshanews.com - Easy TV Net 5 - 3 CHAMPIONSHIP 7
14-10-2014 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Easy TV Net 3 - 8 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Easy TV Net - Лидер Надежда 3 - 6 CHAMPIONSHIP 8
16-10-2014 18:45 не е избран SSV - CODIX 2 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
19-10-2014 13:00 не е избран Intellect - Easy TV Net 7 - 1 CHAMPIONSHIP 9
23-10-2014 18:45 не е избран Axway - SSV 0 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
24-10-2014 20:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 15:00 не е избран Easy TV Net - El Stars 2 - 3 CHAMPIONSHIP 10
29-10-2014 19:45 не е избран Easy TV Net - VENDETTA-OLISPED 5 - 3 PREMIER LEAGUE 9
30-10-2014 20:45 не е избран SSV - Komfo 6 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
02-11-2014 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Easy TV Net 3 - 9 CHAMPIONSHIP 11
05-11-2014 20:45 не е избран Paysafe - SSV 1 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
07-11-2014 18:45 не е избран Fibank - Easy TV Net 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 22:00 не е избран Easy TV Net - DEVILS 3 - 5 CHAMPIONSHIP 12
12-11-2014 20:45 не е избран Easy TV Net - ТЕМИДА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
13-11-2014 21:45 не е избран SSV - Телелинк Бизнес Парк 5 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
16-11-2014 09:00 не е избран Римляните - Easy TV Net 8 - 2 CHAMPIONSHIP 13
18-11-2014 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
20-11-2014 18:45 не е избран SSV - EGT *4 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
23-11-2014 14:00 не е избран Easy TV Net - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 5 CHAMPIONSHIP 14
25-11-2014 20:45 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
28-11-2014 19:45 не е избран BULPROS - SSV 1 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
30-11-2014 14:00 не е избран FC CRAZY GANG - Easy TV Net 7 - 4 CHAMPIONSHIP 15
01-12-2014 18:45 не е избран SSV - MaxTelecom 8 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
02-12-2014 18:45 не е избран Хотел Панчарево - Easy TV Net 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - Easy TV Net 2 - 1 CHAMPIONSHIP 16
11-12-2014 21:45 не е избран GRAFIXOFT - SSV 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
14-12-2014 19:00 не е избран Easy TV Net - Sushi Shef 1 - 3 CHAMPIONSHIP 17
18-02-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Класик Груп 3 - 4 PREMIER LEAGUE 15
24-02-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Comverse - SSV 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
04-03-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Easy TV Net 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
17-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CAM R - Easy TV Net 9 - 2 PREMIER LEAGUE 3
18-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - SSV 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
24-03-2015 21:45 не е избран Eclipse - Easy TV Net 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2015 19:45 Palmsbet stadium SSV - MaxTelecom 7 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
29-03-2015 16:00 Градски стадион ХОЛЛЕМАН - VLV Sport 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2015 20:45 Palmsbet stadium Accedia - SSV 3 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
03-04-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - VENDETTA-OLISPED 2 - 3 PREMIER LEAGUE 5
07-04-2015 18:45 не е избран SSV - Overon 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
09-04-2015 20:45 не е избран Легион Инс - Easy TV Net 7 - 3 PREMIER LEAGUE 6
15-04-2015 18:30 не е избран SSV - GTT 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
15-04-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 8 PREMIER LEAGUE 2
21-04-2015 19:00 не е избран Easy TV Net - Спортинг 2 - 7 PREMIER LEAGUE 7
23-04-2015 20:30 не е избран Paysafe - SSV 4 - 9 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
24-04-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - VLV Sport 12 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-05-2015 18:45 Palmsbet stadium SSV - DATECS 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
11-05-2015 20:45 не е избран EGT 2 - SSV 3 - 3* ACCEDIA LEAGUE ONE 9
13-05-2015 20:45 не е избран Вършец - Easy TV Net 8 - 3 PREMIER LEAGUE 8
18-05-2015 18:45 не е избран SSV - Komfo 6 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
19-05-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - Профис 4 - 11 PREMIER LEAGUE 9
26-05-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 10 - 3 PREMIER LEAGUE 10
03-06-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - Пени Маркет 1 - 5 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2015 19:45 не е избран SSV - GRAFIXOFT 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
09-06-2015 21:45 не е избран Fibank - Easy TV Net 5 - 4 PREMIER LEAGUE 12
12-06-2015 20:45 не е избран Proxiad - SSV 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
17-06-2015 18:30 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2015 20:45 не е избран Adastra - SSV - ACCEDIA LEAGUE ONE 14
25-06-2015 18:45 не е избран SSV - EGT 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
26-06-2015 21:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
01-07-2015 20:45 не е избран Easy TV Net - Интерхаус България 3 - 7 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2015 19:45 не е избран Upnetix - SSV 5 - 5* ACCEDIA LEAGUE ONE 11
27-08-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - SBTECH 4 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
31-08-2015 20:45 не е избран Sirma - SSV 2 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
04-09-2015 20:45 не е избран Easy TV Net - Галакси София 6 - 5 CHAMPIONSHIP 1
09-09-2015 21:00 не е избран Фронтекс - Easy TV Net 6 - 3 CHAMPIONSHIP 2
10-09-2015 20:45 не е избран SSV - FootballScout 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
15-09-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - Billa 9 - 6 CHAMPIONSHIP 3
17-09-2015 18:45 не е избран Comverse - SSV 2 - 10 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
30-09-2015 20:45 не е избран ДСК Банка - Easy TV Net 6 - 4 CHAMPIONSHIP 4
02-10-2015 18:45 не е избран SSV - EGT 2 10 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
06-10-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - Quehenberger Logistics 5 - 3 CHAMPIONSHIP 5
08-10-2015 19:45 не е избран CSC - SSV 2 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
12-10-2015 21:45 не е избран SSV - Unify 7 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
13-10-2015 19:45 не е избран Skypharm - Easy TV Net 1 - 2 CHAMPIONSHIP 6
18-10-2015 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ VLV Sport - ЕСЕТРА КОМЕРС 0 - 5 Група A 1
18-10-2015 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ ВОДОЛАЗИТЕ - VLV Sport 5 - 0 Група A 2
21-10-2015 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - SSV 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
23-10-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Massive 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
26-10-2015 21:45 не е избран SSV - Melon 8 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
27-10-2015 21:45 не е избран ТЕМИДА - Easy TV Net 6 - 4 CHAMPIONSHIP 8
03-11-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 4 CHAMPIONSHIP 9
05-11-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - SSV 2 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
09-11-2015 18:45 не е избран SSV - MMS 3 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
11-11-2015 22:00 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 4 - 4* CHAMPIONSHIP 10
17-11-2015 20:45 не е избран Класик Груп - Easy TV Net 5 - 4 CHAMPIONSHIP 11
18-11-2015 21:45 не е избран Axway - SSV 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
25-11-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - E-motion Club 7 - 6 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2015 19:45 не е избран SSV - eCommera 4 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
02-12-2015 21:00 не е избран Komfo - SSV 3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
04-12-2015 18:45 не е избран ИНТРАМА - Easy TV Net 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
08-12-2015 20:45 не е избран Easy TV Net - Пени Маркет 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
10-12-2015 21:45 не е избран SSV - Ingram Micro Master Cloud 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
15-12-2015 21:45 не е избран Виста - Easy TV Net 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
16-02-2016 20:45 не е избран Easy TV Net - Победител 7 - 4 CHAMPIONSHIP 16
23-02-2016 19:45 не е избран Ойрошпед - Easy TV Net 2 - 11 CHAMPIONSHIP 17
01-03-2016 20:45 не е избран Вършец - Easy TV Net 5 - 1 PREMIER LEAGUE 1
01-03-2016 20:45 не е избран Skypharm - SSV 3 - 2 CHAMPIONSHIP 1
08-03-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 2
09-03-2016 19:45 не е избран SSV - Quehenberger Logistics 7 - 3 CHAMPIONSHIP 2
15-03-2016 18:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - SSV 1 - 8 CHAMPIONSHIP 3
15-03-2016 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Easy TV Net 6 - 8 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2016 19:45 не е избран Easy TV Net - ДСК Банка 5 - 7 PREMIER LEAGUE 4
23-03-2016 19:45 не е избран SSV - Ойрошпед 10 - 1 CHAMPIONSHIP 4
29-03-2016 18:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - SSV 2 - 5 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2016 21:45 не е избран Джовани - Easy TV Net 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
06-04-2016 22:00 не е избран SSV - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 1 CHAMPIONSHIP 6
08-04-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 6
13-04-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - Easy TV Net 6 - 2 PREMIER LEAGUE 7
15-04-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - SSV 6 - 7 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
20-04-2016 21:45 не е избран SSV - Massive 3 - 3 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 3 CHAMPIONSHIP 9
04-05-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Fibank 2 - 6 PREMIER LEAGUE 9
10-05-2016 21:45 не е избран SSV - FC ING 5 - 9 CHAMPIONSHIP 10
11-05-2016 19:45 не е избран Шенкер - Easy TV Net 2 - 5 PREMIER LEAGUE 10
18-05-2016 18:30 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 8 - 5 PREMIER LEAGUE 11
18-05-2016 22:00 не е избран ADIDAS - SSV 10 - 4 CHAMPIONSHIP 11
31-05-2016 19:45 не е избран SSV - Most Wanted 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
07-06-2016 21:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
09-06-2016 20:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - SSV *5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2016 18:45 не е избран Интерхаус България - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 14
14-06-2016 20:45 не е избран SSV - Sushi Shef 6 - 11 CHAMPIONSHIP 14
16-06-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
21-06-2016 19:45 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 3 PREMIER LEAGUE 15
22-06-2016 18:45 не е избран Billa - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
29-06-2016 22:00 не е избран Класик Груп - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
05-07-2016 21:45 не е избран SSV - ТЕМИДА 8 - 3 CHAMPIONSHIP 17
30-08-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 18 - 2 PREMIER LEAGUE 1
02-09-2016 19:45 не е избран SSV - Bristol Rovers Bulgaria 15 - 2 CHAMPIONSHIP 1
13-09-2016 19:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - SSV 3 - 4 CHAMPIONSHIP 2
14-09-2016 21:45 не е избран Easy TV Net - Milky Group Bio 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
27-09-2016 19:45 не е избран SSV - Ойрошпед 8 - 1 CHAMPIONSHIP 3
28-09-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
07-10-2016 20:45 не е избран Easy TV Net - Изворна вода Бачково 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
11-10-2016 19:45 не е избран Tom Taylor - Easy TV Net 4 - 7 PREMIER LEAGUE 5
12-10-2016 19:45 не е избран SSV - formpoint 8 - 1 CHAMPIONSHIP 5
15-10-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Хотел Европа 6 - 1 Висша лига 1
18-10-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 5 - 6 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2016 21:45 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - SSV 3 - 14 CHAMPIONSHIP 6
23-10-2016 11:00 не е избран Floor Decor - ФК Торпедо София ветерани 3 - 2 Висша лига 2
25-10-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Easy TV Net 13 - 5 PREMIER LEAGUE 7
30-10-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 1 Висша лига 3
02-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Рапидо Куриери - SSV 3 - 8 CHAMPIONSHIP 8
06-11-2016 11:00 не е избран Evrotur - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
08-11-2016 19:45 не е избран SSV - Шенкер 5 - 2 CHAMPIONSHIP 9
09-11-2016 00:00 не е избран Вършец - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
13-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 4 - 2 Висша лига 5
15-11-2016 19:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - SSV 4 - 5 CHAMPIONSHIP 10
18-11-2016 18:45 Palmsbet stadium Easy TV Net - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
19-11-2016 18:30 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 8 - 10 Висша лига 6
22-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Most Wanted 9 - 1 CHAMPIONSHIP 11
23-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 11
27-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 8 Висша лига 7
04-12-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Чичовци - ветерани 5 - 2 Висша лига 8
06-12-2016 00:00 не е избран Easy TV Net - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
09-12-2016 19:45 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 1 CHAMPIONSHIP 16
12-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Академик - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 5 Висша лига 9
13-12-2016 20:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Easy TV Net 6 - 1 PREMIER LEAGUE 14
13-12-2016 20:45 не е избран SSV - Skypharm 6 - 4 CHAMPIONSHIP 14
15-12-2016 20:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
08-02-2017 20:45 не е избран Easy TV Net - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
09-02-2017 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - SSV 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
13-02-2017 19:45 не е избран SSV - FC ING 6 - 7 CHAMPIONSHIP 7
13-02-2017 20:45 не е избран Massive - Easy TV Net 5 - 3 PREMIER LEAGUE 12
15-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - SSV 9 - 1 CHAMPIONSHIP 15
21-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Easy TV Net 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
28-02-2017 18:45 Palmsbet stadium Quehenberger Logistics - SSV 6 - 10 CHAMPIONSHIP 17
01-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Оптиксорс 7 - 0 CHAMPIONSHIP 13
02-03-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
05-03-2017 21:45 не е избран Easy TV Net - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
07-03-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Easy TV Net 15 - 2 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2017 21:45 не е избран Easy TV Net - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2017 19:45 Palmsbet stadium Вършец - SSV 4 - 7 CHAMPIONSHIP 2
19-03-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 2 - 6 Висша лига 10
22-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Easy TV Net 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
28-03-2017 20:45 не е избран Шенкер - SSV 4 - 9 CHAMPIONSHIP 4
29-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM MAHARANI - Easy TV Net 10 - 3 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2017 10:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Floor Decor 9 - 0 Висша лига 12
04-04-2017 20:00 Palmsbet stadium SSV - Класик Груп 7 - 4 CHAMPIONSHIP 5
09-04-2017 13:00 не е избран Хищниците - ФК Торпедо София ветерани 4 - 11 Висша лига 13
12-04-2017 19:00 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2017 18:45 не е избран SSV - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2017 00:00 не е избран SSV - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
20-04-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM SSV - ТЕМИДА 2 - 4 CHAMPIONSHIP 1
28-04-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
28-04-2017 18:45 Palmsbet stadium Виста - Easy TV Net 0 - 6 PREMIER LEAGUE 6
02-05-2017 19:45 не е избран Easy TV Net - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
04-05-2017 18:15 Palmsbet stadium SSV - D&D EXPRESS 8 - 2 CHAMPIONSHIP 9
09-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - SSV 0 - 2 CHAMPIONSHIP 10
09-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Easy TV Net 7 - 8 PREMIER LEAGUE 10
13-05-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
17-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Лев Инс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 11
22-05-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 16
24-05-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Evrotur 5 - 0 Висша лига 21
28-05-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 5 - 8 Висша лига 17
30-05-2017 20:45 не е избран Tom Taylor - Easy TV Net 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
04-06-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 18
06-06-2017 18:45 не е избран SSV - MFM 12 - 0 CHAMPIONSHIP 13
06-06-2017 20:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 14 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 19
13-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Sunderland Bulgaria 5 - 3 CHAMPIONSHIP 14
13-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Easy TV Net 20 - 1 PREMIER LEAGUE 12
14-06-2017 22:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
18-06-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Червена звезда Горни Богров 8 - 1 Висша лига 20
21-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - SSV 6 - 4 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2017 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - SSV 2 - 7 CHAMPIONSHIP 8
02-07-2017 11:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 0 - 7 Висша лига 22
04-07-2017 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Easy TV Net - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 3 - 7 Висша лига 14
04-07-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - SSV 1 - 5 CHAMPIONSHIP 12
05-07-2017 21:45 не е избран Most Wanted - SSV 3 - 9 CHAMPIONSHIP 17
08-07-2017 00:00 не е избран SSV - TRIZA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
09-07-2017 19:00 не е избран Чичовци - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 5 - 0 Висша лига 15
29-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - MAHARANI 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2017 21:45 Palmsbet stadium SSV - Евромар 8 - 4 CHAMPIONSHIP 1
06-09-2017 17:30 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Easy TV Net 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2017 18:30 не е избран Боми Борисов ООД - SSV 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
12-09-2017 18:45 Palmsbet stadium Easy TV Net - Петролтех Трейдинг 2 - 8 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2017 11:00 не е избран No Name - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1 Висша лига 11
26-09-2017 00:00 Palmsbet stadium FC ING - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
26-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Столичен Авто Транспорт - Easy TV Net *5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Академик - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 2
01-10-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 3
03-10-2017 00:00 не е избран SSV - Tom Taylor 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
06-10-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
11-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ескус Милк - Easy TV Net 18 - 4 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - V-TAC EUROPE 5 - 4 CHAMPIONSHIP 6
15-10-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Floor Decor 5 - 4 Висша лига 5
17-10-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - Вършец 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - SSV 1 - 3 CHAMPIONSHIP 7
22-10-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 3 - 1 Висша лига 6
24-10-2017 21:45 не е избран SSV - UNILEVER ICE CREAM 6 - 4 CHAMPIONSHIP 8
25-10-2017 18:45 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Easy TV Net 3 - 1 PREMIER LEAGUE 8
29-10-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 6 - 2 Висша лига 7
31-10-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2017 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - SSV 5 - 7 CHAMPIONSHIP 9
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 8
08-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Easy TV Net 8 - 5 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Sunderland Bulgaria 3 - 1 CHAMPIONSHIP 10
12-11-2017 11:00 не е избран Левски Г - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 1 - 3 Висша лига 9
14-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Most Wanted - SSV 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
17-11-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2017 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Тиняците 1 - 4 Висша лига 10
22-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
24-11-2017 00:00 не е избран SSV - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
29-11-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
29-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Milky Group Bio 2 - 10 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2017 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 6 - 3 Висша лига 12
05-12-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Skypharm 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
08-12-2017 21:45 не е избран Easy TV Net - ВЕТ Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
10-12-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 13
13-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Ilinden United 4 - 10 PREMIER LEAGUE 15
28-01-2018 00:00 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-01-2018 00:00 не е избран D&D EXPRESS - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
01-02-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
06-02-2018 19:45 не е избран Rehau - Easy TV Net 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
08-02-2018 18:45 не е избран SSV - Sushi Shef 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
13-02-2018 18:45 не е избран Fibank - Easy TV Net 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
07-03-2018 19:45 не е избран greshka - SSV 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
27-03-2018 18:45 не е избран Easy TV Net - iSTYLE 5 - 7 CHAMPIONSHIP 2
01-04-2018 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 1 Висша лига 2
05-04-2018 18:45 не е избран SSV - A.C.A.B. 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
10-04-2018 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
15-04-2018 11:00 не е избран Floor Decor - ФК Торпедо София ветерани 2 - 7 Висша лига 3
17-04-2018 19:45 Palmsbet stadium SSV - ОК Супер Транс 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
17-04-2018 21:45 не е избран Mr.Pizza - Easy TV Net 7 - 3 CHAMPIONSHIP 5
27-04-2018 19:45 не е избран SSV - Ант студио 6 - 2 CHAMPIONSHIP 6
27-04-2018 20:45 не е избран Easy TV Net - ДСК Банка 1 - 8 CHAMPIONSHIP 6
29-04-2018 20:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 4 - 0 Висша лига 5
02-05-2018 21:45 не е избран Skypharm - Easy TV Net 6 - 6 CHAMPIONSHIP 7
03-05-2018 19:45 не е избран SSV - Easy TV Net 9 - 1 CHAMPIONSHIP 14
03-05-2018 20:45 не е избран Glaz Trading Troyan - SSV 1 - 2 CHAMPIONSHIP 7
08-05-2018 18:45 Palmsbet stadium SSV - iSTYLE 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
13-05-2018 11:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 11 Висша лига 6
16-05-2018 20:45 не е избран Easy TV Net - ГЕОДЕТ 7 - 4 CHAMPIONSHIP 9
18-05-2018 19:45 не е избран Евромар - SSV 3 - 9 CHAMPIONSHIP 9
23-05-2018 21:30 не е избран Glaz Trading Troyan - Easy TV Net 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
30-05-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Easy TV Net 5 - 2 CHAMPIONSHIP 10
30-05-2018 21:45 не е избран SSV - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 6 CHAMPIONSHIP 10
01-06-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
06-06-2018 21:00 не е избран Easy TV Net - UNILEVER ICE CREAM 3 - 5 CHAMPIONSHIP 11
06-06-2018 21:45 не е избран Mr.Pizza - SSV 1 - 9 CHAMPIONSHIP 11
13-06-2018 20:00 не е избран SSV - ДСК Банка 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
13-06-2018 21:45 не е избран A.C.A.B. - Easy TV Net 4 - 1 CHAMPIONSHIP 12
15-06-2018 19:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - SSV 4 - 11 CHAMPIONSHIP 2
17-06-2018 12:15 не е избран Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 2 - 5 Висша лига 1
22-06-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - SSV 1 - 2 CHAMPIONSHIP 13
24-06-2018 13:00 не е избран Левски Г - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
29-06-2018 20:45 не е избран Евромар - Easy TV Net 6 - 8 CHAMPIONSHIP 3
01-07-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
05-07-2018 21:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - No Name - ветерани 4 - 2 Висша лига 7
06-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM SSV - V-TAC EUROPE 1 - 3 CHAMPIONSHIP 1
07-07-2018 20:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 8
08-07-2018 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 8 - 4 Висша лига 9
09-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - Easy TV Net 9 - 3 CHAMPIONSHIP 8
11-07-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
11-07-2018 00:00 не е избран ГЕОДЕТ - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
11-07-2018 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 1 - 4 Висша лига 1
31-08-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - Milky Group Bio 4 - 5 Западна конференция 1
09-09-2018 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - SSV 2 - 5 Източна конференция 1
12-09-2018 18:45 Palmsbet stadium Тяло пречиш ми - Easy TV Net 11 - 4 Западна конференция 2
12-09-2018 21:45 Palmsbet stadium SSV - Сантяго Бернабеу 3 - 5 Източна конференция 2
19-09-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 7 - 3 Западна конференция 3
25-09-2018 20:45 не е избран ING - Easy TV Net 4 - 8 Западна конференция 4
26-09-2018 20:45 не е избран SSV - FC ALA GROUP 6 - 3 Източна конференция 4
01-10-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - ДЖИ 10 5 - 0 Западна конференция 9
01-10-2018 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - No Name - ветерани 5 - 0 Висша лига 4
01-10-2018 18:45 не е избран SSV - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 8
02-10-2018 20:45 не е избран Easy TV Net - Валяците 2 - 13 Западна конференция 5
03-10-2018 18:45 не е избран Актив комерс - SSV 8 - 4 Източна конференция 5
09-10-2018 18:45 не е избран SSV - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 0 - 5 Източна конференция 6
12-10-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - Easy TV Net 2 - 8 Западна конференция 6
14-10-2018 16:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 2 - 3 Висша лига 3
16-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - SSV 5 - 0 Източна конференция 7
18-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - PMP Build Invest 0 - 4 Западна конференция 7
19-10-2018 18:45 не е избран ФК Троя ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 3 Група B 1
20-10-2018 10:45 не е избран ФК Врачански скали ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 2 Група B 2
20-10-2018 13:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - FC Red Hot seniors 5 - 0 Група B 3
23-10-2018 20:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Easy TV Net 6 - 1 Западна конференция 8
28-10-2018 17:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 6 Висша лига 5
01-11-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 12
04-11-2018 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - PalmsBet ветерани 7 - 2 Висша лига 6
06-11-2018 19:00 не е избран V-TAC EUROPE - SSV 2 - 6 Източна конференция 3
06-11-2018 21:45 не е избран Easy TV Net - ВЕТ Юнайтед 0 - 5 Западна конференция 10
07-11-2018 20:45 не е избран SSV - ГЕОДЕТ 7 - 2 Източна конференция 10
11-11-2018 16:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 4 - 8 Висша лига 7
14-11-2018 20:45 не е избран Rehau - SSV 2 - 11 Източна конференция 11
25-11-2018 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 9
27-11-2018 18:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - SSV 5 - 4 Източна конференция 13
30-11-2018 21:45 не е избран Сердика - Easy TV Net 0 - 5 Западна конференция 11
01-12-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Easy TV Net 0 - 5 Западна конференция 15
01-12-2018 18:45 не е избран SSV - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 15
05-12-2018 18:45 не е избран Витоша Бистрица - SSV 0 - 5 Източна конференция 14
31-12-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 14
11-01-2019 00:00 не е избран iSTYLE - SSV 0 - 5 Източна конференция 18
01-02-2019 18:45 не е избран Bamboo Beach - SSV 0 - 5 Източна конференция 9
01-02-2019 18:45 не е избран SSV - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 19
05-02-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Easy TV Net 5 - 1 Западна конференция 17
11-02-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - Северозапад 0 - 8 Западна конференция 18
20-02-2019 19:45 Palmsbet stadium ДСК Банка - Easy TV Net 3 - 5 Западна конференция 19
25-02-2019 18:45 не е избран SSV - A.C.A.B. 4 - 3 Източна конференция 12
25-02-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - ASI TEAM 0 - 5 Западна конференция 16
27-02-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - Easy TV Net 2 - 3 Западна конференция 13
27-02-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - SSV 4 - 4 Източна конференция 16
28-02-2019 19:45 не е избран SSV - PalmsBet - Източна конференция 17
06-03-2019 18:45 не е избран Easy TV Net - DSV 7 - 1 CHAMPIONSHIP 1
07-03-2019 20:45 Palmsbet stadium ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - SSV 3 - 8 CHAMPIONSHIP 1
15-03-2019 19:45 не е избран ДСК Банка - Easy TV Net 3 - 9 CHAMPIONSHIP 2
15-03-2019 20:45 не е избран SSV - VENDETTA-OLISPED 3 - 2 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2019 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 7 Висша лига 2
19-03-2019 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - SSV 3 - 1 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 4 CHAMPIONSHIP 3
24-03-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 3 - 2 Висша лига 1
27-03-2019 20:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Easy TV Net 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
28-03-2019 18:45 Palmsbet stadium SSV - V-TAC EUROPE 2 - 2 CHAMPIONSHIP 4
31-03-2019 13:00 не е избран Дартанян - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1 Висша лига 11
01-04-2019 00:00 не е избран No Name - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 13
07-04-2019 13:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 4 - 6 Висша лига 12
17-04-2019 20:45 не е избран A.C.A.B. - Easy TV Net *4 - 4 CHAMPIONSHIP 7
01-05-2019 13:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 18
01-05-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Easy TV Net 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
01-05-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Easy TV Net 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
03-05-2019 20:45 не е избран Easy TV Net - SSV 1 - 6 CHAMPIONSHIP 5
07-05-2019 21:45 не е избран Easy TV Net - FC A.C.A.B - 2018 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
08-05-2019 21:45 не е избран SSV - Rehau 0 - 4 CHAMPIONSHIP 8
12-05-2019 13:00 не е избран PalmsBet ветерани - ФК Торпедо София ветерани 1 - 7 Висша лига 15
17-05-2019 20:45 не е избран A.C.A.B. - SSV 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
31-05-2019 20:45 Palmsbet stadium ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 16
31-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Сердика 1 - 5 CHAMPIONSHIP 6
01-06-2019 00:00 не е избран ING - Easy TV Net 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
01-06-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
01-06-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - FC ALA GROUP 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
01-06-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - PalmsBet 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
01-06-2019 20:45 не е избран Easy TV Net - ОК Супер Транс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
01-06-2019 20:45 не е избран Rehau - Easy TV Net 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
03-06-2019 20:45 не е избран Сердика - SSV 4 - 4 CHAMPIONSHIP 7
04-06-2019 18:45 не е избран Easy TV Net - VENDETTA-OLISPED 4 - 13 CHAMPIONSHIP 12
09-06-2019 15:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 5 - 0 Висша лига 10
11-06-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - Easy TV Net 13 - 1 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2019 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 5 Висша лига 14
18-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM SSV - DSV 11 - 2 CHAMPIONSHIP 14
20-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM FC A.C.A.B - 2018 - SSV 4 - 1 CHAMPIONSHIP 11
26-06-2019 21:45 не е избран FC ALA GROUP - SSV 4 - 4 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2019 18:45 не е избран SSV - ING 5 - 8 CHAMPIONSHIP 12
01-07-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
01-07-2019 21:45 не е избран SSV - PalmsBet 5 - 1 CHAMPIONSHIP 10
03-07-2019 21:45 не е избран SSV - ОК Супер Транс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
05-07-2019 20:45 не е избран SSV - ДСК Банка 2 - 3 CHAMPIONSHIP 16