Пловдив

Георги Запрянов Манчев

клубове

роден на: 12.10.1997

години: 21

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
07-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - Сабрина 7 - 1 Група C 1
12-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Победа (Царацово) 2 - 2 Група C 2
18-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Победа (Царацово) 5 - 4 Група C 3
26-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Победа (Царацово) - Наказателите 5 - 0 Група D 1
01-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Победа (Царацово) 2 - 9 Група D 2
10-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Победа (Царацово) 4 - 5 Група D 3
17-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Победа (Царацово) - Avengers 15 - 3 Група D 1
02-06-2017 19:30 Терен 1 - Младежки център Сабрина - Победа (Царацово) 3 - 3 Група D 2
08-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Победа (Царацово) - TAURUS BULLS 2 - 2 Група D 3
28-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Победа (Царацово) - FC Siza Sport 3 - 1 OPEN CUP ГФЛ
04-07-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Победа (Царацово) 1 - 2 OPEN CUP ГФЛ
07-07-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Криско - Победа (Царацово) 2 - 5 OPEN CUP ГФЛ
18-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Победа (Царацово) - VIP Dent 4 - 11 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
06-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Победа (Царацово) 3 - 5 CALCIO 1
15-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 7 CALCIO 2
22-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Победа (Царацово) 10 - 7 CALCIO 3
27-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Победа (Царацово) 4 - 1 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Победа (Царацово) - No Mercy 0 - 5 CALCIO 4
11-10-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Победа (Царацово) 5 - 2 CALCIO 5
19-10-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Победа (Царацово) - DEMBA TEAM 0 - 5 CALCIO 6
25-10-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Победа (Царацово) - ФК Илюминати 6 - 10 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Победа (Царацово) 9 - 6 CALCIO 7
08-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - TAURUS BULLS 1 - 2 CALCIO 8
17-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Победа (Царацово) 8 - 1 CALCIO 9
21-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Победа (Царацово) - Смирненски 3 - 10 CALCIO 10
29-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Победа (Царацово) 11 - 3 CALCIO 11
10-12-2017 18:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - BOHEMIANS 1 - 10 CALCIO 12
12-12-2017 21:10 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Победа (Царацово) 5 - 0 CALCIO 13
06-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - Победа (Царацово) 4 - 3 CALCIO 14
13-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - Малкото Пони 1 - 6 CALCIO 15
28-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - Old School 0 - 5 OPEN CUP Група А 1
03-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - АФК Белица 20 0 - 5 OPEN CUP Група А 2
09-04-2018 00:00 не е избран BTL UNITED - Победа (Царацово) 5 - 0 OPEN CUP Група А 3
16-04-2018 00:00 не е избран Победа (Царацово) - DEMBA TEAM 0 - 5 OPEN CUP Група А 4
23-04-2018 00:00 не е избран АФК ХАОС - Победа (Царацово) 5 - 0 OPEN CUP Група А 5
30-04-2018 00:00 не е избран Победа (Царацово) - ФК Илюминати 0 - 5 OPEN CUP Група А 6
06-05-2018 00:00 не е избран Десант-68 - Победа (Царацово) 5 - 0 OPEN CUP Група А 7
13-05-2018 00:00 не е избран Победа (Царацово) - La Furia 0 - 5 OPEN CUP Група А 8
27-05-2018 00:00 не е избран Ф.К. Елит - Победа (Царацово) 5 - 0 OPEN CUP Група А 9