Пловдив

Илия Атанасов Аврамов

клубове

роден на: 20.06.1988

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
19-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BTL UNITED 4 - 1 CALCIO 3
27-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - МФК Евмолпия 0 - 13 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - Десант-68 1 - 6 CALCIO 4
09-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Малкото Пони - BTL UNITED 3 - 3 CALCIO 1
12-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - BTL UNITED 3 - 2 CALCIO 5
20-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - Смирненски 2 - 3 CALCIO 6
23-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център BTL UNITED - TAURUS BULLS 5 - 3 CALCIO 2
01-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - BTL UNITED 9 - 1 CALCIO 7
08-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център BTL UNITED - Бактрейд 2 - 5 CALCIO 8
13-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - BTL UNITED 7 - 4 CALCIO 9
23-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - BOHEMIANS 1 - 6 CALCIO 10
29-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - BTL UNITED 6 - 2 CALCIO 11
03-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - BTL UNITED 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
13-12-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - BTL UNITED 7 - 2 CALCIO 13
17-12-2017 16:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - Бирен Спортист 1 - 14 CALCIO 12
06-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - Победа (Царацово) 4 - 3 CALCIO 14
13-03-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - BTL UNITED 2 - 2 CALCIO 15
28-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център BTL UNITED - La Furia 2 - 7 OPEN CUP Група А 1
03-04-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - BTL UNITED 10 - 3 OPEN CUP Група А 2
09-04-2018 00:00 не е избран BTL UNITED - Победа (Царацово) 5 - 0 OPEN CUP Група А 3
18-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - BTL UNITED 10 - 5 OPEN CUP Група А 4
27-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - Old School 6 - 4 OPEN CUP Група А 5
03-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център BTL UNITED - DEMBA TEAM 2 - 3 OPEN CUP Група А 6
15-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център BTL UNITED - ФК Илюминати 1 - 6 OPEN CUP Група А 8
21-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - BTL UNITED 9 - 4 OPEN CUP Група А 7
29-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - BTL UNITED 4 - 1 OPEN CUP Група А 9
06-06-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Малкото Пони - BTL UNITED 2 - 4 OPEN CUP ГФЛ
18-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - BTL UNITED 11 - 2 OPEN CUP ГФЛ
17-09-2018 20:00 СК Активлайф Reddevils - BTL UNITED 6 - 5 ВИСША ЛИГА 1
25-09-2018 21:00 СК Активлайф BTL UNITED - KLUB VAFLA 1 - 20 ВИСША ЛИГА 2
07-10-2018 18:00 не е избран BTL UNITED - KOFTI FC 3 - 3 ВИСША ЛИГА 4
09-10-2018 21:00 СК Активлайф Рекордьорите - BTL UNITED 1 - 5 ВИСША ЛИГА 3
15-10-2018 20:00 СК Активлайф Зънгър - BTL UNITED 1 - 2 ВИСША ЛИГА 5
19-10-2018 19:00 не е избран BTL UNITED - Fresh Penis 2 - 5 ВИСША ЛИГА 6
26-10-2018 21:00 СК Активлайф AFC Athletic - BTL UNITED 2 - 2 ВИСША ЛИГА 7
30-10-2018 21:00 СК Активлайф BTL UNITED - Полярните мечки 3 - 4 ВИСША ЛИГА 8
11-11-2018 20:00 не е избран ФК Активлайф - BTL UNITED 6 - 2 ВИСША ЛИГА 9
14-11-2018 21:00 не е избран BTL UNITED - AFC Amigos 3 - 2 ВИСША ЛИГА 10
26-11-2018 21:00 СК Активлайф Марково - BTL UNITED 10 - 0 ВИСША ЛИГА 11
02-02-2019 18:00 СК Активлайф BTL UNITED - Завръщане в миналото 4 - 3 ВИСША ЛИГА 12
09-02-2019 17:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - BTL UNITED 9 - 3 ВИСША ЛИГА 13
17-02-2019 17:00 не е избран BTL UNITED - ПИЕМСИ 6 - 4 ЛИГА Б 1
24-02-2019 18:00 СК Активлайф BTL UNITED - Полярните мечки 2 - 0 ЛИГА Б 2
04-03-2019 18:00 СК Активлайф Зънгър - BTL UNITED 8 - 3 ЛИГА Б 3
10-03-2019 19:00 СК Активлайф BTL UNITED - Рекордьорите 4 - 2 ЛИГА Б 4
22-03-2019 21:00 СК Активлайф Завръщане в миналото - BTL UNITED 5 - 4 ЛИГА Б 5
24-03-2019 17:00 СК Активлайф BTL UNITED - AFC Amigos 4 - 1 ЛИГА Б 6
31-03-2019 19:00 СК Активлайф Изгустаци - BTL UNITED 5 - 2 ЛИГА Б 7
14-04-2019 20:00 СК Активлайф Полярните мечки - BTL UNITED 0 - 5 ЛИГА Б 9
22-04-2019 21:00 СК Активлайф BTL UNITED - Fresh Penis 2 - 13 Купа Активлайф
24-04-2019 21:00 СК Активлайф ПИЕМСИ - BTL UNITED 14 - 3 ЛИГА Б 8
09-05-2019 21:00 СК Активлайф BTL UNITED - Fresh Penis 3 - 19 Купа Активлайф
22-05-2019 19:00 СК Активлайф BTL UNITED - Зънгър 4 - 5 ЛИГА Б 10
29-05-2019 21:00 СК Активлайф Рекордьорите - BTL UNITED 18 - 0 ЛИГА Б 11
03-06-2019 20:00 СК Активлайф BTL UNITED - Завръщане в миналото 1 - 11 ЛИГА Б 12
17-06-2019 21:00 СК Активлайф AFC Amigos - BTL UNITED 2 - 9 ЛИГА Б 13
26-06-2019 18:00 СК Активлайф BTL UNITED - Изгустаци 5 - 0 ЛИГА Б 14