Пловдив

Светослав Георгиев Стоянов

клубове

роден на: 21.10.1985

години: 34

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
11-03-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Десант-68 4 - 8 ВИСША ЛИГА 1
21-03-2014 21:00 СЦ Арена Десант-68 - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 10 - 1 ВИСША ЛИГА 2
28-03-2014 20:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - Десант-68 4 - 2 ВИСША ЛИГА 3
07-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен Десант-68 - Фитони 0 - 1 ВИСША ЛИГА 4
09-04-2014 20:30 ВСИ 2 терен Десант-68 - Verso Travel 2 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
14-04-2014 19:00 СЦ Арена Мас Гранде - Десант-68 1 - 4 ВИСША ЛИГА 5
21-04-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 6
30-04-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 8 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-05-2014 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Десант-68 3 - 4 ВИСША ЛИГА 7
20-05-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Даяна 0 - 8 ВИСША ЛИГА 8
02-06-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - Гражданите 2 - 4 ВИСША ЛИГА 10
13-06-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Десант-68 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
20-06-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - BONELLI 5 - 2 ВИСША ЛИГА 12
26-06-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 5 - 0 ВИСША ЛИГА 13
02-07-2014 19:00 ВСИ 1 терен ФК Спартак - Десант-68 2 - 5 ВИСША ЛИГА 14
04-07-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Десант-68 1 - 5 ВИСША ЛИГА 9
10-07-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - Криско 5 - 3 ВИСША ЛИГА 15
29-08-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Балканска Гозба 5 - 3 ВИСША ЛИГА 16
01-09-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Десант-68 0 - 5 ВИСША ЛИГА 17
12-09-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 18
17-09-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - Десант-68 3 - 1 ВИСША ЛИГА 19
05-10-2014 15:00 СЦ Арена Десант-68 - Мас Гранде 8 - 3 ВИСША ЛИГА 20
15-10-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Десант-68 3 - 2 ВИСША ЛИГА 23
20-10-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - АФК Гарата 4 - 2 ВИСША ЛИГА 24
29-10-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - Десант-68 8 - 4 ВИСША ЛИГА 25
03-11-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Десант-68 5 - 0 ВИСША ЛИГА 21
05-11-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ВИСША ЛИГА 26
11-11-2014 19:00 СЦ Арена BONELLI - Десант-68 2 - 2 ВИСША ЛИГА 27
12-11-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - VIP Dent 3 - 5 ВИСША ЛИГА 22
20-11-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
28-11-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Спартак 11 - 2 ВИСША ЛИГА 29
02-12-2014 19:00 СЦ Арена Криско - Десант-68 1 - 3 ВИСША ЛИГА 30
11-03-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Десант-68 3 - 7 ВИСША ЛИГА 1
20-03-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - Младежка 1 2 - 5 ВИСША ЛИГА 2
26-03-2015 19:00 СЦ Арена Лаос - Десант-68 4 - 1 ВИСША ЛИГА 3
29-03-2015 16:00 Игрище Ловен парк Десант-68 - ФЕНИКС-ЛОВЕЧ 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 4 - 3 ВИСША ЛИГА 4
08-04-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Даяна 6 - 1 ВИСША ЛИГА 5
17-04-2015 20:00 Авангард Десант-68 - BOHEMIANS 7 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
22-04-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - Десант-68 1 - 5 ВИСША ЛИГА 6
15-05-2015 21:00 СЦ Арена Десант-68 - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 7
26-05-2015 20:00 СЦ Арена Криско - Десант-68 2 - 4 ВИСША ЛИГА 10
29-05-2015 21:00 Авангард СИНИ ОРЛИ - Десант-68 9 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-05-2015 10:30 СЦ Арена Десант-68 - Фитони 6 - 4 Вътрешни квалификации ААЛ
02-06-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 5 ВИСША ЛИГА 11
10-06-2015 21:00 СЦ Арена Космос - Десант-68 3 - 7 ВИСША ЛИГА 12
14-06-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - BOHEMIANS 6 - 4 Вътрешни квалификации ААЛ
15-06-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Десант-68 8 - 4 ВИСША ЛИГА 8
18-06-2015 21:00 СЦ Арена Десант-68 - Балканска Гозба 4 - 2 ВИСША ЛИГА 13
22-06-2015 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - Десант-68 4 - 6 ВИСША ЛИГА 14
28-06-2015 21:00 СЦ Арена Десант-68 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 1 ВИСША ЛИГА 15
03-07-2015 21:00 СЦ Арена Десант-68 - Гражданите 11 - 5 ВИСША ЛИГА 16
06-07-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - Десант-68 1 - 6 ВИСША ЛИГА 17
02-09-2015 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 19
10-09-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Десант-68 0 - 3 ВИСША ЛИГА 20
16-09-2015 21:00 Авангард Десант-68 - Фитони 3 - 4 ВИСША ЛИГА 21
28-09-2015 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Лаос 4 - 2 ВИСША ЛИГА 18
01-10-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 23
19-10-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Десант-68 5 - 4 ВИСША ЛИГА 22
20-10-2015 21:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Десант-68 8 - 3 ВИСША ЛИГА 24
01-11-2015 18:00 СЦ Арена Десант-68 - Криско 3 - 1 ВИСША ЛИГА 25
04-11-2015 21:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Десант-68 7 - 2 ВИСША ЛИГА 26
13-11-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - Космос 0 - 2 ВИСША ЛИГА 27
20-11-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Десант-68 10 - 7 ВИСША ЛИГА 28
03-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - ФК Спартак 4 - 7 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Десант-68 1 - 4 ВИСША ЛИГА 30
13-12-2015 16:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - Сабрина 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 15:00 СЦ Арена ШАШ - СОКОЛ 2015 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - La Masia 8 - 3 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 16:00 СЦ Арена Kilnockie - СОКОЛ 2015 2 - 3 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 13:00 Терен 2 - Младежки център СОКОЛ 2015 - БРЕСТНИК 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 13:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - СОКОЛ 2015 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - АПФК Пловдив 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
21-02-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - BOHEMIANS *1 - 1 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
23-02-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Десант-68 10 - 1 ВИСША ЛИГА 1
28-02-2016 20:00 СЦ Арена Сабрина - СОКОЛ 2015 5 - 11 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
01-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 2
04-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - Пълдин Атлетик 4 - 7 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
16-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Десант-68 5 - 1 ВИСША ЛИГА 3
23-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Ф.К. ОАЗИС 4 - 9 ВИСША ЛИГА 4
30-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - Десант-68 3 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Десант-68 1 - 2 ВИСША ЛИГА 5
12-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Лаос 4 - 6 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Десант-68 3 - 1 ВИСША ЛИГА 7
22-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - Десант-68 *1 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 3 - 10 ВИСША ЛИГА 8
04-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Десант-68 6 - 3 ВИСША ЛИГА 9
13-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Фитони 2 - 2 ВИСША ЛИГА 10
17-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Балканска Гозба 1 - 4 ВИСША ЛИГА 12
20-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Десант-68 10 - 6 ВИСША ЛИГА 11
24-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център ФК Спартак - Десант-68 0 - 5 ВИСША ЛИГА 13
31-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Десант-68 1 - 5 ВИСША ЛИГА 14
08-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - АПФК Пловдив 6 - 2 ВИСША ЛИГА 15
14-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Спартак - Десант-68 0 - 5 Втора шестица 1
28-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Десант-68 6 - 3 Втора шестица 2
01-07-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - AFC Cvet Junior 9 - 8 Втора шестица 3
05-07-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 4 Втора шестица 5
12-07-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Десант-68 3 - 5 Втора шестица 4
27-07-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - BOHEMIANS 1 - 4 Финални плейофи
14-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Криско 9 - 3 CALCIO 1
21-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Десант-68 6 - 0 CALCIO 2
30-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 5 - 2 CALCIO 3
05-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Балканска Гозба 1 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Десант-68 5 - 0 CALCIO 4
20-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Десант-68 *5 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Армада Пловдив 4 - 4 CALCIO 5
01-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ШАШ - Десант-68 4 - 7 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
14-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Десант-68 2 - 4 CALCIO 6
16-11-2016 00:00 не е избран Десант-68 - Danika 5 - 0 CALCIO 7
22-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Десант-68 2 - 6 CALCIO 8
12-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Сините Ангели 7 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
06-03-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 CALCIO 9
17-03-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - АФК ДИОМЕТРАН 0 - 5 CALCIO 10
22-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Активлайф - Десант-68 1 - 5 CALCIO 11
07-04-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - АФК ДИОМЕТРАН 7 - 4 Bundesliga 1
11-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Десант-68 0 - 5 Bundesliga 2
21-04-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 6 - 4 Bundesliga 3
27-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 8 - 4 Bundesliga 4
28-04-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - АФК ХАОС 3 - 7 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - FC Siza Sport 2 - 0 Bundesliga 5
15-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - Десант-68 2 - 4 Bundesliga 6
19-05-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - FC FIGHTERS 2 - 9 Bundesliga 7
30-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Десант-68 2 - 3 Bundesliga 8
13-06-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Последен Шанс 3 - 4 Bundesliga 9
16-06-2017 21:05 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 5 - 0 Финални плейофи
20-06-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - BOHEMIANS 6 - 7 Финални плейофи
05-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Десант-68 7 - 8 CALCIO 1
13-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Фаворит 2 - 2 CALCIO 2
20-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - Десант-68 5 - 9 CALCIO 3
26-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Последен Шанс 3 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - Десант-68 1 - 6 CALCIO 4
10-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Смирненски 4 - 3 CALCIO 5
18-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Десант-68 2 - 1 CALCIO 6
26-10-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - Old School 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - BOHEMIANS 4 - 3 CALCIO 7
08-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Сините Ангели - Десант-68 0 - 5 CALCIO 8
17-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Победа (Царацово) 8 - 1 CALCIO 9
21-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Малкото Пони - Десант-68 5 - 0 CALCIO 10
29-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - FC Siza Sport 4 - 3 CALCIO 11
07-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 3 - 1 CALCIO 12
12-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 4 - 8 CALCIO 13
11-03-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център No Mercy - Десант-68 10 - 2 CALCIO 14
13-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 2 - 8 CALCIO 15
20-03-2018 19:00 не е избран Десант-68 - Мосад 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
30-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Десант-68 3 - 5 OPEN CUP Група А 1
05-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - АФК ХАОС 7 - 1 OPEN CUP Група А 2
15-04-2018 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Десант-68 5 - 4 OPEN CUP Група А 3
18-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Old School - Десант-68 4 - 1 OPEN CUP Група А 4
23-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - La Furia 4 - 5 OPEN CUP Група А 5
01-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. Елит - Десант-68 2 - 2 OPEN CUP Група А 6
06-05-2018 00:00 не е избран Десант-68 - Победа (Царацово) 5 - 0 OPEN CUP Група А 7
11-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Десант-68 7 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
19-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - Десант-68 10 - 4 OPEN CUP Група А 8
29-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - BTL UNITED 4 - 1 OPEN CUP Група А 9
07-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Quantico - Десант-68 1 - 1* OPEN CUP ГФЛ
20-06-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 2 - 4 OPEN CUP ГФЛ
25-09-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - Десант-68 3 - 3 Лига Арена 1
02-10-2018 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 2
10-10-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Десант-68 7 - 6 Лига Арена 3
19-10-2018 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Вълчи рай 2 - 8 Лига Арена 4
22-10-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - Десант-68 1 - 3 Лига Арена 5
30-10-2018 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Maina City 10 - 2 Лига Арена 6
07-11-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Десант-68 4 - 11 Лига Арена 7
12-11-2018 21:00 СЦ Арена Десант-68 - КАМИОНИТЕ 6 - 4 Лига Арена 8
21-11-2018 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Десант-68 3 - 3 Лига Арена 9
28-11-2018 19:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Активлайф 2 - 3 Лига Арена 10
01-04-2019 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Десант-68 2 - 7 Лига Арена 11
18-04-2019 21:00 СЦ Арена Десант-68 - Старата Школа 5 - 2 Лига Арена 12
02-05-2019 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - Десант-68 4 - 2 Лига Арена 15
10-05-2019 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Бохемианс 0 - 5 Лига Арена 16
16-05-2019 20:00 СЦ Арена Maina City - Десант-68 3 - 8 Лига Арена 17
17-05-2019 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - Десант-68 0 - 5 Лига Арена 13
27-05-2019 00:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Десант-68 0 - 5 Лига Арена 19
06-06-2019 21:00 СЦ Арена Десант-68 - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 4 Лига Арена 20
07-06-2019 20:00 СЦ Арена Десант-68 - FC Siza Sport 3 - 6 Лига Арена 14
11-06-2019 21:00 СЦ Арена Десант-68 - Fresh Penis 10 - 5 Лига Арена 18
17-06-2019 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Десант-68 9 - 4 Лига Арена 21
24-06-2019 00:00 не е избран Десант-68 - АПФК Пловдив 5 - 0 Лига Арена 22