София

Кирил Илиев Грандоков

клубове

роден на: 22.07.1986

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-08-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM АФК ЦСКА 2012 - Торпедо-София 1 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-08-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - Cotton club 3 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
05-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - McDonald's 8 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
06-09-2014 16:00 Palmsbet stadium Chelsea Bulgaria - АФК ЦСКА 2012 2 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
13-09-2014 00:00 не е избран British Council - Cotton club 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM АФК ЦСКА 2012 - БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
26-09-2014 20:45 не е избран Media United - АФК ЦСКА 2012 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-09-2014 21:45 не е избран Резервите - Cotton club 1 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
04-10-2014 16:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - OLYMPIC HOPES 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-10-2014 21:45 не е избран Cotton club - Безнадежните 3 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
11-10-2014 18:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Cotton club 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
11-10-2014 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - АФК ЦСКА 2012 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
17-10-2014 18:45 не е избран АФК ЦСКА 2012 - ОРЛОВЕЦ 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
18-10-2014 17:00 не е избран Cotton club - AFC Ajax 8 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
01-11-2014 16:00 не е избран Cotton club - vitoshanews.com 6 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
01-11-2014 17:00 не е избран Арсенал Петров - АФК ЦСКА 2012 0 - 12 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
07-11-2014 21:30 не е избран АФК ЦСКА 2012 - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
08-11-2014 19:00 не е избран Аполо СК - Cotton club 4 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
15-11-2014 17:00 не е избран Cotton club - Лабилните 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
15-11-2014 21:45 не е избран Белите София - АФК ЦСКА 2012 1 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
22-11-2014 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 3 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
22-11-2014 20:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Гръм София 8 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
29-11-2014 19:00 не е избран Cotton club - Сердика отложен LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
29-11-2014 21:00 не е избран Totally Erected - АФК ЦСКА 2012 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
06-12-2014 15:00 не е избран Busmanci - Cotton club 0 - 10 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
07-12-2014 18:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - АФК Софиянци 9 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
13-12-2014 20:00 не е избран Актавис - АФК ЦСКА 2012 2 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
13-12-2014 20:00 не е избран Cotton club - JAGUARES отложен LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
11-01-2015 12:00 не е избран Cotton club - Verso Travel 7 - 5 Група F 1
18-01-2015 12:00 не е избран Botev City - Cotton club 2 - 7 Група F 2
24-01-2015 17:00 не е избран Cotton club - ТУ София 10 - 3 Група F 3
31-01-2015 16:00 не е избран Cotton club - GTT 9 - 1 Група F 4
07-02-2015 20:00 не е избран Амфетико - Cotton club 10 - 2 Група F 5
13-02-2015 18:30 не е избран Cotton club - Barca 9 - 4 ВТОРА ФАЗА 1
14-02-2015 12:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - FC ALA GROUP 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
14-02-2015 16:00 не е избран Shporite - Cotton club 4 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 16
17-02-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - Totally Erected 4 - 0 ВТОРА ФАЗА 2
18-02-2015 18:45 не е избран JJ&K Accountancy - Cotton club 1 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
20-02-2015 20:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - АЯКС СОФИЯ 7 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-02-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Cotton club - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 17
21-02-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM Витоша Бистрица - АФК ЦСКА 2012 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
24-02-2015 18:45 Palmsbet stadium Белите Якички - Cotton club 2 - 3 ВТОРА ФАЗА 3
27-02-2015 19:00 не е избран Cotton club - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 ВТОРА ФАЗА 4
03-03-2015 17:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 5
14-03-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM АФК ЦСКА 2012 - Busmanci 6 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
14-03-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ботевата Чета - Шантавите 3 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
14-03-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Cotton club - FC SAN MARCO 5 - 5 PREMIER LEAGUE 2
21-03-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Plomari Антилопите - Cotton club 6 - 2 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM половраг - АФК ЦСКА 2012 3 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
21-03-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM Busmanci - Ботевата Чета 4 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
27-03-2015 21:45 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 3 - 6 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 17:00 не е избран Ботевата Чета - половраг 2 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
31-03-2015 22:30 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Витоша Бистрица 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
04-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Cotton club 0 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 20:00 не е избран Shporite - АФК ЦСКА 2012 5 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
04-04-2015 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Ботевата Чета 6 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
17-04-2015 20:45 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Гръм София 6 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
24-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 15:00 не е избран Гръм София - Ботевата Чета 4 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
25-04-2015 15:00 не е избран АФК Софиянци - АФК ЦСКА 2012 6 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
27-04-2015 20:45 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 0 - 2 PREMIER LEAGUE 6
27-04-2015 21:45 не е избран Ботевата Чета - Shporite 6 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
09-05-2015 16:00 не е избран КОС България - АФК ЦСКА 2012 6 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
09-05-2015 17:00 не е избран Ботевата Чета - АФК Софиянци 3 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
09-05-2015 19:00 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 10 - 1 PREMIER LEAGUE 8
16-05-2015 00:00 не е избран PMP Build Invest - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 17:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Ботевата Чета 6 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
22-05-2015 00:00 не е избран Cotton club - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
22-05-2015 21:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - АФК ЦСКА 2012 4 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
23-05-2015 18:00 не е избран КОС България - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
29-05-2015 21:45 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Еврофутбол 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
30-05-2015 18:00 не е избран Спортинг - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2015 19:45 не е избран Ботевата Чета - АЯКС СОФИЯ 1 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
05-06-2015 21:45 не е избран McDonald's - АФК ЦСКА 2012 1 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
06-06-2015 19:00 не е избран Еврофутбол - Ботевата Чета 6 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
06-06-2015 19:00 не е избран Cotton club - Barca 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
12-06-2015 21:45 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Бандата 3 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
12-06-2015 21:45 не е избран Ботевата Чета - McDonald's 5 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
13-06-2015 00:00 не е избран ГОЛ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
15-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2015 00:00 не е избран Cotton club - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 17:00 не е избран ФК Алфа Мъжкарите - АФК ЦСКА 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
20-06-2015 21:00 не е избран Бандата - Ботевата Чета 5 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
27-06-2015 00:00 не е избран Ботевата Чета - ФК Алфа Мъжкарите 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
27-06-2015 00:00 не е избран Актавис - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 19:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Ugoman 5 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
04-07-2015 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 18:00 не е избран Ugoman - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
04-07-2015 19:00 не е избран Шантавите - АФК ЦСКА 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
11-07-2015 21:00 не е избран Cotton club - FreshMarket 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
14-07-2016 21:45 не е избран Cotton club - Викторио Ленд 7 - 2 Група F 1
21-07-2016 21:45 не е избран Strypes - Cotton club 2 - 7 Група F 2
28-07-2016 21:45 не е избран Cotton club - NIKE team 7 - 2 Група F 3
04-08-2016 21:45 не е избран Cotton club - Изтокът 10 - 4 Група F 4
10-08-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Cotton club 8 - 6 Група F 5
15-08-2016 21:45 не е избран Cotton club - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 2 Елиминации
18-08-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Cotton club 8 - 6 Елиминации
27-08-2016 17:00 не е избран Cotton club - Сантяго Бернабеу 3 - 5 PREMIER LEAGUE 1
10-09-2016 21:30 не е избран Cotton club - Цар Иван Асен II 7 - 8 PREMIER LEAGUE 2
30-09-2016 20:45 не е избран Cotton club - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
08-10-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
21-10-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 6 - 9 PREMIER LEAGUE 7
04-11-2016 22:30 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
05-11-2016 21:30 не е избран Сердика - Cotton club 2 - 4 PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 21:30 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 10 - 5 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 20:45 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - Cotton club 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
26-11-2016 21:30 не е избран Cotton club - АЯКС СОФИЯ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
30-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - PMP Build Invest 6 - 2 PREMIER LEAGUE 6
10-12-2016 19:30 не е избран Cotton club - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
07-02-2017 20:45 не е избран Carpe Diem FC - Cotton club 4 - 6 PREMIER LEAGUE 3
25-02-2017 18:30 не е избран МФК "Булгари" - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
26-02-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Ботевата Чета 8 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
05-03-2017 17:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
05-03-2017 20:00 Palmsbet stadium Ботевата Чета - ФК ЕВРОПА 7 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
08-03-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
10-03-2017 00:00 не е избран Валяците - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ботевата Чета - Вечно жъдни 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
12-03-2017 11:00 Palmsbet stadium Ботевата Чета - Чики Рики 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
18-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
25-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
25-03-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 17:00 Palmsbet stadium Mladost Crew - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
09-04-2017 14:00 не е избран F.C.G. - Ботевата Чета 6 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
20-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
22-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2017 14:00 не е избран Ботевата Чета - Fresh Market 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
27-04-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
08-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
10-05-2017 00:00 не е избран Без напрежение - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
13-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Ботевата Чета 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
17-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
21-05-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Ескус Милк 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
24-05-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
24-05-2017 17:00 не е избран BulTeam - Ботевата Чета 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
28-05-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM Ботевата Чета - Athletic 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
04-06-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Супичка - Ботевата Чета 4 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
11-06-2017 21:00 не е избран Ботевата Чета - Кралете 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
17-06-2017 10:00 не е избран 3 - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
17-06-2017 14:00 не е избран Ботевата Чета - СТЪРШЕЛ 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
25-06-2017 15:00 не е избран Ботевата Чета - Еконт 61 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
02-07-2017 20:00 не е избран Играчорите - Ботевата Чета 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
20-08-2017 12:00 не е избран Ботевата Чета - Жар Голяновци 7 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
27-08-2017 21:00 не е избран Еконт 61 - Ботевата Чета 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
03-09-2017 15:00 не е избран Ботевата Чета - Пеликан 7 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
21-09-2017 22:30 не е избран Ботевата Чета - Спортист Долни Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
24-09-2017 22:00 не е избран Лозен Сити - Ботевата Чета 6 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
01-10-2017 00:00 не е избран Ботевата Чета - СТЪРШЕЛ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
08-10-2017 00:00 не е избран Athletic - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
15-10-2017 00:00 не е избран Ботевата Чета - Амфетико 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
22-10-2017 15:00 не е избран Опаковка БГ - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
29-10-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Mladost Team 8 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
31-10-2017 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
05-11-2017 22:00 не е избран ПФК "61" - Ботевата Чета 7 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
12-11-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Loko Vakarel 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
19-11-2017 00:00 не е избран Кралете - Ботевата Чета 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
26-11-2017 21:00 не е избран Ботевата Чета - F.C.G. 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
03-12-2017 00:00 не е избран Ботевата Чета - Нищо общо с футбола 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
17-12-2017 20:00 не е избран Земляне - Ботевата Чета - LEAGUE ONE - MANCHESTER 17