Пловдив

Георги Тодоров Арабаджиев

клубове

роден на: 03.06.1980

години: 40

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Прайм Холдинг - Риуорд Гейтуей IT лига 11
n/a не е избран Синерджи - Прайм Холдинг IT лига 13
n/a не е избран Прайм Холдинг - 60K IT лига 14
n/a не е избран СайтГраунд - Прайм Холдинг IT лига 15
n/a не е избран Прайм Холдинг - ВиЕсДжи IT лига 16
n/a не е избран Ес Би Тек - Прайм Холдинг IT лига 17
n/a не е избран Прайм Холдинг - ФМИ-Пловдив IT лига 18
n/a не е избран Прайм Холдинг - Ейсик Депо IT лига 1
n/a не е избран Риуорд Гейтуей - Прайм Холдинг IT лига 2
n/a не е избран Прайм Холдинг - Синерджи IT лига 4
n/a не е избран 60K - Прайм Холдинг IT лига 5
n/a не е избран Прайм Холдинг - СайтГраунд IT лига 6
n/a не е избран ВиЕсДжи - Прайм Холдинг IT лига 7
n/a не е избран Прайм Холдинг - Ес Би Тек IT лига 8
n/a не е избран ФМИ-Пловдив - Прайм Холдинг IT лига 9
n/a не е избран Ейсик Депо - Прайм Холдинг IT лига 10
n/a не е избран Прайм Холдинг - Риуорд Гейтуей IT лига 11
n/a не е избран Синерджи - Прайм Холдинг IT лига 13
n/a не е избран Прайм Холдинг - 60K IT лига 14
n/a не е избран СайтГраунд - Прайм Холдинг IT лига 15
n/a не е избран Прайм Холдинг - ВиЕсДжи IT лига 16
n/a не е избран Ес Би Тек - Прайм Холдинг IT лига 17
n/a не е избран Прайм Холдинг - ФМИ-Пловдив IT лига 18
n/a не е избран Риуорд Гейтуей - Прайм Холдинг IT лига 4
n/a не е избран Прайм Холдинг - Синерджи IT лига 6
n/a не е избран 60K - Прайм Холдинг IT лига 7
n/a не е избран Прайм Холдинг - СайтГраунд IT лига 8
n/a не е избран ВиЕсДжи - Прайм Холдинг IT лига 9
n/a не е избран Ес Би Тек - Прайм Холдинг IT лига 10
n/a не е избран Прайм Холдинг - ФМИ-Пловдив IT лига 11
n/a не е избран Ейсик Депо - Прайм Холдинг IT лига 12
n/a не е избран Прайм Холдинг - Риуорд Гейтуей IT лига 13
n/a не е избран Синерджи - Прайм Холдинг IT лига 15
n/a не е избран Прайм Холдинг - 60K IT лига 16
n/a не е избран СайтГраунд - Прайм Холдинг IT лига 17
n/a не е избран Прайм Холдинг - ВиЕсДжи IT лига 18
n/a не е избран Прайм Холдинг - Ейсик Депо IT лига 1
n/a не е избран Риуорд Гейтуей - Прайм Холдинг IT лига 2
n/a не е избран Прайм Холдинг - Синерджи IT лига 4
n/a не е избран 60K - Прайм Холдинг IT лига 5
n/a не е избран Прайм Холдинг - СайтГраунд IT лига 6
n/a не е избран ВиЕсДжи - Прайм Холдинг IT лига 7
n/a не е избран Прайм Холдинг - Ес Би Тек IT лига 8
n/a не е избран ФМИ-Пловдив - Прайм Холдинг IT лига 9
n/a не е избран Ейсик Депо - Прайм Холдинг IT лига 10
23-08-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АПФК Пловдив 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
30-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ТРАДА ДИЗАЙН 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
13-09-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Балканска Гозба 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
18-09-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - Прайм Холдинг 5 - 1 IT лига 1
20-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
28-09-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ТРАДА ДИЗАЙН 8 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Пълдин Атлетик 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
05-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център СайтГраунд - Прайм Холдинг 2 - 2 IT лига 3
09-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - ФМИ-Пловдив 4 - 1 IT лига 4
11-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - ТРАДА ДИЗАЙН 11 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
18-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Даяна 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
19-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център МенторМейт - Прайм Холдинг 1 - 3 IT лига 5
23-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Ди Ен Ейч Софт 2 - 6 IT лига 6
01-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
02-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център АйТи Старс - Прайм Холдинг 3 - 4 IT лига 7
08-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ТРАДА ДИЗАЙН 13 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
16-11-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център Прайм Холдинг - Скейлфокус 4 - 0 IT лига 9
21-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
28-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
30-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Ес Би Тек 1 - 2 IT лига 11
04-12-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Прайм Холдинг 1 - 3 IT лига 12
10-12-2017 15:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - TNN Gold 1 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
13-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
14-12-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Прайм Холдинг - ВиЕсДжи 4 - 4 IT лига 13
19-02-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Кодар 5 - 0 IT лига 2
22-02-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център 60K - Прайм Холдинг 5 - 4 IT лига 10
07-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Прайм Холдинг 5 - 3 IT лига 15
14-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - ТРАДА ДИЗАЙН 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
15-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - СайтГраунд 3 - 6 IT лига 16
19-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Прайм Холдинг 8 - 3 IT лига 17
21-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
28-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - AFC Cvet Junior 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
29-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - МенторМейт 14 - 0 IT лига 18
02-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - Прайм Холдинг 0 - 5 IT лига 19
04-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
11-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - ТРАДА ДИЗАЙН 10 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
19-04-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - АйТи Старс 4 - 3 IT лига 20
22-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Лаос 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
25-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Ф.К. ОАЗИС 3 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
08-05-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - TNN Gold 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
13-05-2018 00:00 не е избран Пълдин Атлетик - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
17-05-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Прайм Холдинг 4 - 1 IT лига 22
27-05-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - FC FIGHTERS 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
31-05-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Прайм Холдинг 12 - 3 IT лига 24
03-06-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
04-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Риуорд Гейтуей 3 - 8 IT лига 25
10-06-2018 00:00 не е избран СИНИ ОРЛИ - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
14-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Прайм Холдинг 18 - 1 IT лига 26
17-06-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - AFC Cvet Junior 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
18-06-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Ейсик Депо 1 - 9 IT лига 14
24-06-2018 00:00 не е избран Ф.К. ОАЗИС - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
25-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - 60K 1 - 7 IT лига 23
17-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Маламир 10 - 6 LA LIGA 1
26-09-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център NO to Racism - ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 3 LA LIGA 2
27-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - СайтГраунд 0 - 13 IT лига 1
03-10-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Бунарджика 1 - 6 LA LIGA 3
04-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - Прайм Холдинг 5 - 2 IT лига 2
08-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Синерджи 1 - 6 IT лига 3
08-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 3 LA LIGA 4
15-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АФК Белица 20 4 - 10 LA LIGA 5
18-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Ес Би Тек 0 - 7 IT лига 4
22-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център 60K - Прайм Холдинг 8 - 0 IT лига 5
23-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Торнадо - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 5* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Ейсик Депо 2 - 6 IT лига 6
31-10-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Ураган - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 12 LA LIGA 6
05-11-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Прайм Холдинг 2 - 2 IT лига 7
07-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Фаворит 1 - 5 LA LIGA 7
14-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ТРАДА ДИЗАЙН 10 - 2 LA LIGA 8
15-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - ВиЕсДжи 1 - 5 IT лига 8
21-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - МФК Евмолпия 4 - 7 LA LIGA 9
26-11-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Риуорд Гейтуей 0 - 2 IT лига 10
03-12-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Internazionale - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 4 LA LIGA 10
06-12-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Прайм Холдинг 5 - 0 IT лига 11
15-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Последен Шанс 3 - 11 LA LIGA 11
20-02-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Quantico - ТРАДА ДИЗАЙН 3 - 6 LA LIGA 12
27-02-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Илюминати 2 - 5 LA LIGA 13
04-03-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Прайм Холдинг 0 - 6 IT лига 9
06-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 1 LA LIGA 14
11-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Прайм Холдинг 9 - 1 IT лига 12
13-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Секс богове 3 - 3 LA LIGA 15
20-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - ТРАДА ДИЗАЙН 4 - 6 LA LIGA 16
21-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Футбол Радар 2 - 15 IT лига 13
25-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Синерджи - Прайм Холдинг 2 - 2 IT лига 14
26-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Бактрейд 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Quantico 2 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Прайм Холдинг 4 - 3 IT лига 15
03-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - BOHEMIANS 4 - 6 LA LIGA 17
08-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - 60K 7 - 5 IT лига 16
10-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Криско - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 4 LA LIGA 18
12-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Последен Шанс 2 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
18-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Бактрейд 3 - 5 LA LIGA 19
18-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - Прайм Холдинг 1 - 4 IT лига 17
21-04-2019 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - Беси МФК 5 - 0 LA LIGA 20
22-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - АйТи Старс 5 - 0 IT лига 18
28-04-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - ТРАДА ДИЗАЙН 0 - 5 LA LIGA 21
05-05-2019 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - БОРА 5 - 0 LA LIGA 22
14-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - ТРАДА ДИЗАЙН 3 - 5 LA LIGA 23
16-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Прайм Холдинг 7 - 3 IT лига 19
22-05-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АФК ХАОС 2 - 6 LA LIGA 24
23-05-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Скейлфокус 5 - 0 IT лига 20
30-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Прайм Холдинг 0 - 5 IT лига 21
03-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - ФМИ-Пловдив 6 - 7 IT лига 22
05-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ТРАДА ДИЗАЙН 2 - 4 OPEN CUP ГФЛ
12-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Маламир 7 - 3 OPEN CUP ГФЛ
18-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - BROTHERS-SECURITY 8 - 2 OPEN CUP ГФЛ
05-07-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Фаворит 3 - 2 OPEN CUP ГФЛ
30-09-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Ес Би Тек - IT лига 1
10-10-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Прайм Холдинг - IT лига 2
14-10-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Ейсик Депо - IT лига 3