Враца

Орлин Петьов Бориславов

клубове

роден на: 13.07.1983

години: 35

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК" Оряхово" "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 8
n/a не е избран ФК"КНЕЖА" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 9
n/a не е избран "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"Мизия" "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 10
n/a не е избран ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 11
n/a не е избран "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"КРИСТА" ЛОМ "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 12
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 13
n/a не е избран "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Атомик "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 14
21-09-2017 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 Лев Инс - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 10 - 0 ГРУПА B2 1
21-09-2017 20:30 Bauhaus Арена - терен 2 Нашенци-Пчелна Майка - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 4 - 2 ГРУПА B2 1
15-10-2017 10:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 8 - 2 ГРУПА B2 2
15-10-2017 14:00 ПАРК ДЪБНИКА "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Лев Инс 0 - 5 ГРУПА B2 2
28-10-2017 10:00 Общинско игрище Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 5 ГРУПА B2 3
28-10-2017 14:00 Общинско игрище Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Лев Инс 1 - 4 ГРУПА B2 3
09-04-2018 12:00 Комплекс Трендафила "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Мон-Крис 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-05-2018 19:00 "Дунавски Юнак" Лом "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК-Пъстренец 4 - 2 ДУНАВСКА ЛИГА 1
23-05-2018 19:00 "Парк Щурците" Оряхово "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"КРИСТА" ЛОМ 4 - 3 ДУНАВСКА ЛИГА 2
30-05-2018 19:00 "Общинско игрище"Козлодуй Червена чета "Радецки" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 3 - 1 ДУНАВСКА ЛИГА 3
04-06-2018 20:00 "Дунавски Юнак" Лом "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК" Оряхово" 5 - 1 ДУНАВСКА ЛИГА 4
13-06-2018 18:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"Мизия" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 2 - 1 ДУНАВСКА ЛИГА 5
20-06-2018 21:30 "Общинско игрище"Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - "SportRespect.com" Козлодуй 3 - 4 ДУНАВСКА ЛИГА 6
27-06-2018 18:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК "Поломие" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 0 - 5 ДУНАВСКА ЛИГА 7
19-09-2018 18:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК" Оряхово" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 1 - 3 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 1
26-09-2018 20:00 АРЕНА ГЛОЖЕНЕ "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"КНЕЖА" 2 - 3 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 2
03-10-2018 21:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"Мизия" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 4 - 1 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 3
10-10-2018 21:00 "Парк Щурците" Оряхово "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ 6 - 1 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 4
17-10-2018 20:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"КРИСТА" ЛОМ - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 2 - 6 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 5
24-10-2018 19:00 "Общинско игрище"Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Червена чета "Радецки" 2 - 0 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 6
28-10-2018 10:00 СК Балона - Терен 1 ФК СТАРО СЕЛО 777 - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 4 - 7 Северозапад - група А 1
28-10-2018 12:30 СК Балона - Терен 1 "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"КРИСТА" ЛОМ 7 - 2 Северозапад - група А 2
28-10-2018 15:00 СК Балона - Терен 2 ВИК-Плевен - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 6 - 0 Северозапад - група А 3
31-10-2018 20:00 "Парк Щурците" Оряхово Атомик - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 3 - 3 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 7