Враца

Иван Васков Йорданов

клубове

роден на: 26.05.1985

години: 34

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР Висша лига 17
n/a не е избран "Атлетик" Враца - Червена чета "Радецки" Висша лига 20
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - "Игрис Махала" Висша лига 21
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Червена чета "Радецки" - Скрита Сила Висша лига 12
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Фантастико" Враца - Червена чета "Радецки" Висша лига 13
n/a не е избран ФК Free Mobile - Червена чета "Радецки" ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 3
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - ФК"Мизия" ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 4
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 14
n/a не е избран ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ - Червена чета "Радецки" ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 5
n/a не е избран ФК"ГЛОЖЕНЕ БОЙС" - Червена чета "Радецки" ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 6
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - Червена чета "Радецки" Висша лига 16
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР Висша лига 17
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - ФК" Оряхово" ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 7
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - ФК ПАПУРА ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 8
n/a не е избран ФК "Крушовица" - Червена чета "Радецки" ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 9
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Червена чета "Радецки" Висша лига 18
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - АФК Скара Бира Висша лига 19
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - ФК Free Mobile ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 10
n/a не е избран ФК"Мизия" - Червена чета "Радецки" ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 11
n/a не е избран "Атлетик" Враца - Червена чета "Радецки" Висша лига 20
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 12
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - ФК"ГЛОЖЕНЕ БОЙС" ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 13
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - "Игрис Махала" Висша лига 21
n/a не е избран Околчица /Враца/ - Червена чета "Радецки" Висша лига 22
n/a не е избран ФК" Оряхово" - Червена чета "Радецки" ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 14
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - Скрита Сила Висша лига 12
22-09-2016 17:00 Общинско игрище Козлодуй Червена чета "Радецки" - Върколаците (Лев Инс) 5 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
07-10-2016 21:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - Червена чета "Радецки" 8 - 3 КВАЛИФИКАЦИИ
23-10-2016 11:00 Парк Вършец Червена чета "Радецки" - Сенсата 1 - 2 Група P 1
23-10-2016 14:00 Парк Вършец Шивачите - Червена чета "Радецки" 0 - 5 Група P 3
20-11-2016 18:00 Спортен коплекс Замъка MПИ - Червена чета "Радецки" 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Скрита Сила - Червена чета "Радецки" 0 - 2 Висша лига 1
14-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Червена чета "Радецки" - ФК "Фантастико" Враца 1 - 4 Висша лига 2
19-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Червена чета "Радецки" 4 - 2 Висша лига 3
28-09-2017 19:00 Мини футболно игрище Ботевград Мургаш Врачеш - Червена чета "Радецки" 6 - 4 ГРУПА B1 1
28-09-2017 20:30 Мини футболно игрище Ботевград Червена чета "Радецки" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 4 ГРУПА B1 1
05-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Червена чета "Радецки" - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 1 Висша лига 5
10-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - Червена чета "Радецки" 2 - 4 Висша лига 6
17-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Червена чета "Радецки" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 3 - 1 Висша лига 7
18-10-2017 18:00 Дунавски юнак Червена чета "Радецки" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 0 - 2 ГРУПА B1 2
18-10-2017 19:30 Дунавски юнак Червена чета "Радецки" - Мургаш Врачеш 2 - 1 ГРУПА B1 2
26-10-2017 18:00 Общинско игрище Козлодуй ФК"КРИСТА" ЛОМ - Червена чета "Радецки" 1 - 3 ГРУПА B1 3
26-10-2017 21:00 Общинско игрище Козлодуй Мургаш Врачеш - Червена чета "Радецки" 3 - 3 ГРУПА B1 3
31-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Червена чета "Радецки" - "Атлетик" Враца 5 - 0 Висша лига 9
02-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - Червена чета "Радецки" 3 - 8 Висша лига 8
14-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Червена чета "Радецки" - Околчица /Враца/ 1 - 3 Висша лига 11
24-11-2017 19:30 ПАРК ДЪБНИКА "Игрис Махала" - Червена чета "Радецки" - Висша лига 10
09-04-2018 14:00 Комплекс Трендафила КАМИТЕ - Червена чета "Радецки" 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-05-2018 20:00 "Дунавски Юнак" Лом Червена чета "Радецки" - "SportRespect.com" Козлодуй 6 - 3 ДУНАВСКА ЛИГА 1
23-05-2018 20:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК "Поломие" - Червена чета "Радецки" 4 - 6 ДУНАВСКА ЛИГА 2
30-05-2018 19:00 "Общинско игрище"Козлодуй Червена чета "Радецки" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 3 - 1 ДУНАВСКА ЛИГА 3
04-06-2018 18:00 "Дунавски Юнак" Лом ФК"КРИСТА" ЛОМ - Червена чета "Радецки" 1 - 6 ДУНАВСКА ЛИГА 4
13-06-2018 20:00 "Общинско игрище"Козлодуй Червена чета "Радецки" - ФК-Пъстренец 4 - 2 ДУНАВСКА ЛИГА 5
20-06-2018 19:30 "Общинско игрище"Козлодуй Червена чета "Радецки" - ФК" Оряхово" 6 - 1 ДУНАВСКА ЛИГА 6
27-06-2018 21:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"Мизия" - Червена чета "Радецки" 2 - 0 ДУНАВСКА ЛИГА 7
06-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Фантастико" Враца - Червена чета "Радецки" 0 - 5 Висша лига 13
12-09-2018 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Червена чета "Радецки" - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 2 Висша лига 14
18-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "ПАРТИЗАН" - Червена чета "Радецки" 5 - 3 Висша лига 16
18-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Червена чета "Радецки" 3 - 2 Висша лига 18
19-09-2018 19:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"Мизия" - Червена чета "Радецки" 4 - 4 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 1
23-09-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Червена чета "Радецки" - АФК Скара Бира 3 - 3 Висша лига 19
25-09-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - Червена чета "Радецки" 4 - 0 Висша лига 22
26-09-2018 21:00 АРЕНА ГЛОЖЕНЕ Червена чета "Радецки" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 4 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 2
03-10-2018 18:00 "Общинско игрище"Козлодуй Атомик - Червена чета "Радецки" 3 - 3 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 3
10-10-2018 19:00 "Парк Щурците" Оряхово Червена чета "Радецки" - ФК"КНЕЖА" 3 - 2 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 4
17-10-2018 18:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ - Червена чета "Радецки" 4 - 5 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 5
24-10-2018 19:00 "Общинско игрище"Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Червена чета "Радецки" 2 - 0 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 6
31-10-2018 18:00 "Парк Щурците" Оряхово Червена чета "Радецки" - ФК" Оряхово" 9 - 2 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 7
03-04-2019 18:00 АРЕНА ГЛОЖЕНЕ Червена чета "Радецки" - ФК"Мизия" 2 - 1 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 8
10-04-2019 21:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"КРИСТА" ЛОМ - Червена чета "Радецки" 0 - 5 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 9
17-04-2019 18:00 "Общинско игрище"Козлодуй Червена чета "Радецки" - Атомик 8 - 6 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 10
24-04-2019 21:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"КНЕЖА" - Червена чета "Радецки" 0 - 5 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 11
01-05-2019 18:30 не е избран Червена чета "Радецки" - ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ 10 - 3 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 12
08-05-2019 19:30 "Общинско игрище"Козлодуй Червена чета "Радецки" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 10 - 5 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 13
15-05-2019 19:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК" Оряхово" - Червена чета "Радецки" 5 - 15 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 14
18-09-2019 18:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК ПАПУРА - Червена чета "Радецки" - ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 1
25-09-2019 20:00 АРЕНА ГЛОЖЕНЕ Червена чета "Радецки" - ФК "Крушовица" - ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 2