Пловдив

Динко Петров Гешев

клубове

роден на: 20.06.1987

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
12-09-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център ФК Илюминати - Ф.К. Елит 2 - 9 LA LIGA 2
21-09-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - Quantico 9 - 1 LA LIGA 3
25-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - ФК Даяна 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Ф.К. Елит 2 - 5 LA LIGA 4
15-10-2017 18:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. Елит - АФК ХАОС 2 - 6 LA LIGA 5
17-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Ф.К. Елит 2 - 0 LA LIGA 6
27-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - Фаворит 0 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
30-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - Сабрина 7 - 2 LA LIGA 7
07-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център La Furia - Ф.К. Елит 3 - 6 LA LIGA 8
16-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 5 LA LIGA 9
21-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Ф.К. Елит 9 - 1 LA LIGA 10
28-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - Фитони 0 - 5 LA LIGA 11
10-12-2017 17:00 Терен 2 - Младежки център Мосад - Ф.К. Елит 0 - 5 LA LIGA 12
12-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - МФК Евмолпия 0 - 5 LA LIGA 15
27-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - Ф.К. Елит 4 - 1 OPEN CUP Група А 1
03-04-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - BTL UNITED 10 - 3 OPEN CUP Група А 2
10-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Ф.К. Елит 2 - 3 OPEN CUP Група А 3
22-04-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - АФК ХАОС 5 - 3 OPEN CUP Група А 4
29-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Ф.К. Елит 0 - 5 OPEN CUP Група А 5
01-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. Елит - Десант-68 2 - 2 OPEN CUP Група А 6
09-05-2018 21:15 Терен 3 - Младежки център La Furia - Ф.К. Елит 5 - 0 OPEN CUP Група А 7
15-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Old School - Ф.К. Елит 1 - 3 OPEN CUP Група А 8
27-05-2018 00:00 не е избран Ф.К. Елит - Победа (Царацово) 5 - 0 OPEN CUP Група А 9
13-06-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - Светците 5 - 0 OPEN CUP ГФЛ
20-06-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 OPEN CUP ГФЛ
25-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Ф.К. Елит 6 - 2 OPEN CUP ГФЛ
12-07-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Ф.К. Елит 3 - 5 PLOVDIV OPEN 1
09-08-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - BOHEMIANS 9 - 5 PLOVDIV OPEN 3
14-08-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - АФК ХАОС 6 - 9 PLOVDIV OPEN 2
19-09-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Ф.К. Елит 1 - 4 LA LIGA 1
25-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - Малкото Пони 9 - 4 LA LIGA 2
03-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Римските орли - Ф.К. Елит 4 - 7 LA LIGA 3
11-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 4