Пловдив

Георги Тодоров Ушев

клубове

роден на: 26.05.1990

години: 29

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
18-09-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - Програмиста 5 - 1 IT лига 1
21-09-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Кодар - АйТи Старс 5 - 4 IT лига 1
25-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - СайтГраунд 3 - 10 IT лига 2
05-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център СайтГраунд - Програмиста 2 - 2 IT лига 3
05-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ФМИ-Пловдив - АйТи Старс 10 - 1 IT лига 3
09-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - ФМИ-Пловдив 4 - 1 IT лига 4
09-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - МенторМейт 15 - 1 IT лига 4
19-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център МенторМейт - Програмиста 1 - 3 IT лига 5
19-10-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - АйТи Старс 8 - 1 IT лига 5
23-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Ди Ен Ейч Софт 2 - 6 IT лига 6
28-10-2017 20:00 СЦ Оптимум TIFA II - FC South central 1 - 4 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 3
02-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център АйТи Старс - Програмиста 3 - 4 IT лига 7
06-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - АйТи Старс 5 - 2 IT лига 8
16-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център АйТи Старс - 60K 2 - 3 IT лига 9
16-11-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център Програмиста - Скейлфокус 4 - 0 IT лига 9
19-11-2017 20:00 СЦ Оптимум FC South central - Armada Plovdiv 1 - 2 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 6
30-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Ес Би Тек 1 - 2 IT лига 11
30-11-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Риуорд Гейтуей 3 - 0 IT лига 11
04-12-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Програмиста 1 - 3 IT лига 12
04-12-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - АйТи Старс 10 - 2 IT лига 12
10-12-2017 17:00 СЦ Оптимум United Plovdiv - FC South central 3 - 1 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 9
14-12-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Програмиста - ВиЕсДжи 4 - 4 IT лига 13
14-12-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Ейсик Депо 0 - 5 IT лига 13
03-02-2018 20:40 СЦ Оптимум Armada Plovdiv - FC South central 8 - 2 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 1
10-02-2018 21:25 СЦ Оптимум FC South central - Малкото Пони 2 - 4 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 10
19-02-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Ес Би Тек - АйТи Старс 6 - 4 IT лига 10
19-02-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Кодар 5 - 0 IT лига 2
22-02-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център 60K - Програмиста 5 - 4 IT лига 10
04-03-2018 20:00 СЦ Оптимум FC South central - United Plovdiv 8 - 1 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 4
05-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - АйТи Старс 17 - 0 IT лига 15
07-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Програмиста 5 - 3 IT лига 15
10-03-2018 21:00 СЦ Арена Малкото Пони - FC South central 1 - 4 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 5
15-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - СайтГраунд 3 - 6 IT лига 16
15-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - ФМИ-Пловдив 4 - 6 IT лига 16
19-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Програмиста 8 - 3 IT лига 17
19-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център МенторМейт - АйТи Старс 0 - 10 IT лига 17
24-03-2018 20:00 не е избран TIFA - FC South central 6 - 2 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 7
29-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - МенторМейт 14 - 0 IT лига 18
29-03-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Ди Ен Ейч Софт 1 - 4 IT лига 18
31-03-2018 21:00 СЦ Оптимум FC South central - TIFA II 7 - 1 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 8
02-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - Програмиста 0 - 5 IT лига 19
14-04-2018 20:00 СЦ Оптимум FC South central - TIFA 6 - 3 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 2
19-04-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - АйТи Старс 4 - 3 IT лига 20
23-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Скейлфокус 1 - 6 IT лига 21
17-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център 60K - АйТи Старс 3 - 2 IT лига 22
17-05-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Програмиста 4 - 1 IT лига 22
19-05-2018 20:30 СЦ Оптимум Armada Plovdiv - FC South central 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 1
21-05-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Ес Би Тек 2 - 7 IT лига 23
31-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - АйТи Старс 3 - 5 IT лига 24
31-05-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Програмиста 12 - 3 IT лига 24
31-05-2018 21:45 Терен 3 - Младежки център FC South central - Малкото Пони 3 - 4 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 2
02-06-2018 20:05 СЦ Оптимум United Plovdiv - FC South central 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 3
04-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - ВиЕсДжи 3 - 14 IT лига 25
04-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Риуорд Гейтуей 3 - 8 IT лига 25
09-06-2018 20:05 СЦ Оптимум FC South central - Armada Plovdiv 5 - 0 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 4
14-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Програмиста 18 - 1 IT лига 26
18-06-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Ейсик Депо 1 - 9 IT лига 14
19-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център FC South central - United Plovdiv 2 - 6 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 6
21-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център АйТи Старс - Кодар 4 - 2 IT лига 14
23-06-2018 00:00 не е избран Armada Plovdiv - FC South central 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 7
25-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - 60K 1 - 7 IT лига 23
25-06-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - АйТи Старс 8 - 4 IT лига 26
30-06-2018 20:05 СЦ Оптимум United Plovdiv - FC South central 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 9
05-07-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Малкото Пони - FC South central 3 - 2 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 5
07-07-2018 19:30 Терен 1 - Младежки център FC South central - Малкото Пони 5 - 0 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 8
27-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - СайтГраунд 0 - 13 IT лига 1
27-09-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - ВиЕсДжи 4 - 7 IT лига 1
01-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - АйТи Старс 1 - 4 IT лига 2
04-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - Програмиста 5 - 2 IT лига 2
08-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Синерджи 1 - 6 IT лига 3
11-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Риуорд Гейтуей 4 - 0 IT лига 3
15-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - АйТи Старс 3 - 1 IT лига 4
18-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Ес Би Тек 0 - 7 IT лига 4
22-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център 60K - Програмиста 8 - 0 IT лига 5
25-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - СайтГраунд 3 - 6 IT лига 5
29-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - АйТи Старс 6 - 1 IT лига 6
29-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Ейсик Депо 2 - 6 IT лига 6
05-11-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Програмиста 2 - 2 IT лига 7
15-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - ВиЕсДжи 1 - 5 IT лига 8
19-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - 60K 3 - 6 IT лига 9
26-11-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Риуорд Гейтуей 0 - 2 IT лига 10
29-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - АйТи Старс 6 - 2 IT лига 10
06-12-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Програмиста 5 - 0 IT лига 11
28-02-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Синерджи 8 - 7 IT лига 11
04-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - АйТи Старс 5 - 0 IT лига 8
04-03-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Програмиста 0 - 6 IT лига 9
11-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Програмиста 9 - 1 IT лига 12
14-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - АйТи Старс 5 - 0 IT лига 12
21-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Футбол Радар 2 - 15 IT лига 13
21-03-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Скейлфокус 5 - 0 IT лига 13
25-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Синерджи - Програмиста 2 - 2 IT лига 14
25-03-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - АйТи Старс 5 - 0 IT лига 14
01-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Програмиста 4 - 3 IT лига 15
01-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - ФМИ-Пловдив 0 - 5 IT лига 15
08-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - 60K 7 - 5 IT лига 16
08-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - АйТи Старс 5 - 0 IT лига 16
15-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Футбол Радар 0 - 5 IT лига 17
18-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - Програмиста 1 - 4 IT лига 17
22-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - АйТи Старс 5 - 0 IT лига 18
13-05-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Ес Би Тек 0 - 5 IT лига 19
16-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Програмиста 7 - 3 IT лига 19
20-05-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център 60K - АйТи Старс 5 - 0 IT лига 20
23-05-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Скейлфокус 5 - 0 IT лига 20
27-05-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Ейсик Депо 0 - 5 IT лига 21
30-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Програмиста 0 - 5 IT лига 21
03-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - ФМИ-Пловдив 6 - 7 IT лига 22
03-06-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Синерджи - АйТи Старс 5 - 0 IT лига 22