Враца

Веселин Митов Илиев

клубове

роден на: 14.08.1973

години: 46

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Фантастико" Враца - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 12
n/a не е избран "Игрис Махала" - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 20
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Скрита Сила - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 22
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Фантастико" Враца - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 12
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 14
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 15
n/a не е избран ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 16
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 17
n/a не е избран ФК"Мизия" - ФК Free Mobile ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 8
n/a не е избран ФК Free Mobile - ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 9
n/a не е избран АФК Скара Бира - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 18
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - ФК Free Mobile ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 10
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - "Атлетик" Враца Висша лига 19
n/a не е избран ФК Free Mobile - ФК" Оряхово" ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 11
n/a не е избран "Игрис Махала" - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 20
n/a не е избран ФК ПАПУРА - ФК Free Mobile ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 12
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - Околчица /Враца/ Висша лига 21
n/a не е избран ФК Free Mobile - ФК "Крушовица" ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 13
n/a не е избран Скрита Сила - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 22
n/a не е избран ФК"ГЛОЖЕНЕ БОЙС" - ФК Free Mobile ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 14
n/a ПАРК ДЪБНИКА Нашенци ВЕТЕРАНИ - СКАРА БИРА ВЕТЕРАНИ ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 13
05-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - Нашенци-Пчелна Майка 6 - 2 Висша лига 1
19-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Червена чета "Радецки" 4 - 2 Висша лига 3
21-09-2017 20:30 Palmsbet stadium Нашенци-Пчелна Майка - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 4 - 2 ГРУПА B2 1
21-09-2017 22:00 Palmsbet stadium Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 ГРУПА B2 1
28-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 1 Висша лига 4
02-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР 4 - 1 Висша лига 5
10-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 4 Висша лига 6
15-10-2017 10:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 8 - 2 ГРУПА B2 2
15-10-2017 12:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 2 - 3 ГРУПА B2 2
17-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - АФК Скара Бира 11 - 2 Висша лига 7
26-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 Висша лига 8
28-10-2017 10:00 Общинско игрище Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 5 ГРУПА B2 3
28-10-2017 12:00 Общинско игрище Козлодуй Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 7 - 3 ГРУПА B2 3
02-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - "Игрис Махала" 15 - 0 Висша лига 9
09-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 Висша лига 10
14-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Скрита Сила 10 - 1 Висша лига 11
16-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Мургаш Врачеш 8 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-11-2017 19:30 не е избран Мургаш Врачеш - Нашенци-Пчелна Майка 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 10 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 16:00 Парк Вършец Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-09-2018 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Червена чета "Радецки" - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 2 Висша лига 14
16-09-2018 20:00 не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 2 Висша лига 15
16-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Скара Бира - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 6 Висша лига 18
18-09-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - Нашенци-Пчелна Майка 4 - 9 Висша лига 16
22-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Нашенци-Пчелна Майка - "Атлетик" Враца 5 - 1 Висша лига 19
26-09-2018 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Нашенци-Пчелна Майка - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 2 - 0 Висша лига 17
04-10-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Нашенци-Пчелна Майка - Околчица /Враца/ 0 - 1 Висша лига 21
06-01-2019 11:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ - Нашенци ВЕТЕРАНИ 3 - 5 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 1
13-01-2019 11:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО Нашенци ВЕТЕРАНИ - Ботев 93 ВЕТЕРАНИ 3 - 3 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 2
20-01-2019 12:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО КАФЕТО ВЕТЕРАНИ - Нашенци ВЕТЕРАНИ 5 - 3 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 3
27-01-2019 10:20 ЗАЛА-МЕХАНОТО Нашенци ВЕТЕРАНИ - СКРИТА СИЛА -ВЕТЕРАНИ 6 - 2 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 4
03-02-2019 09:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК ПАРТИЗАН-ВЕТЕРАНИ - Нашенци ВЕТЕРАНИ 2 - 8 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 5
17-02-2019 11:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО СКАРА БИРА ВЕТЕРАНИ - Нашенци ВЕТЕРАНИ 1 - 5 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 6
24-02-2019 11:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО Нашенци ВЕТЕРАНИ - ЕВЪРГРИЙН ВЕТЕРАНИ 4 - 2 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 7
17-03-2019 10:30 Стадион "Локомотив" - Мездра "Атлетик" Враца - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 3 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP
17-03-2019 14:30 Стадион "Локомотив" - Мездра Околчица /Враца/ - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 5 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP
КР Стадион "Локомотив" - Мездра Нашенци-Пчелна Майка - ФК"ХЪС" -ЛОМ 8 - 2 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP
01-04-2019 18:50 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ 0 - 6 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 8
15-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Ботев 93 ВЕТЕРАНИ - Нашенци ВЕТЕРАНИ 6 - 0 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 9
22-04-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци ВЕТЕРАНИ - КАФЕТО ВЕТЕРАНИ 0 - 7 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 10
29-04-2019 18:50 ПАРК ДЪБНИКА СКРИТА СИЛА -ВЕТЕРАНИ - Нашенци ВЕТЕРАНИ 5 - 0 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 11
13-05-2019 20:40 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци ВЕТЕРАНИ - ФК ПАРТИЗАН-ВЕТЕРАНИ 0 - 5 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 12
27-05-2019 22:00 ПАРК ДЪБНИКА ЕВЪРГРИЙН ВЕТЕРАНИ - Нашенци ВЕТЕРАНИ 5 - 0 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 14
18-09-2019 19:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК Free Mobile - ФК"Мизия" 2 - 4 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 1
25-09-2019 19:00 АРЕНА ГЛОЖЕНЕ ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ - ФК Free Mobile 1 - 9 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 2
02-10-2019 20:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК Free Mobile - Червена чета "Радецки" 4 - 1 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 3
09-10-2019 18:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК" Оряхово" - ФК Free Mobile 1 - 6 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 4
16-10-2019 21:00 АРЕНА ГЛОЖЕНЕ ФК Free Mobile - ФК ПАПУРА 3 - 1 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 5
23-10-2019 19:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК "Крушовица" - ФК Free Mobile 4 - 6 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 6
30-10-2019 18:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК Free Mobile - ФК"ГЛОЖЕНЕ БОЙС" 7 - 1 ДУНАВСКА ЛИГА 2019-2020 7