София

Любомир Петров Савчов

клубове

роден на: 24.03.1991

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
02-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - Ingram Micro Top Fortune 2 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 1
04-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - CSC 10 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 2
11-09-2014 18:45 Palmsbet stadium VMware - Ingram Micro Top Fortune 1 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 3
15-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - PLAYTECH 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 4
29-09-2014 19:45 не е избран Comverse - Ingram Micro Top Fortune 5 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 5
16-10-2014 19:45 не е избран TRADOLOGIC - Ingram Micro Top Fortune 2 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 7
22-10-2014 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Proxiad 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 8
27-10-2014 19:45 не е избран EGT 2 - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 9
29-10-2014 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Nemetschek Bulgaria 5 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 6
03-11-2014 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Infragistics 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 10
13-11-2014 19:45 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 11
21-11-2014 18:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - GTT 7 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 12
27-11-2014 18:45 не е избран Мост Компютърс - Ingram Micro Top Fortune 1 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 13
03-12-2014 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Телелинк Litex Tower 6 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 14
11-12-2014 20:45 не е избран e-Novator - Ingram Micro Top Fortune 1 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 15
23-02-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM CODIX - Ingram Micro Top Fortune 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Scalefocus 5 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
12-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM BULPROS - Ingram Micro Master Cloud 3 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
12-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
19-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - Stemo 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Musala 2 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
23-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Sirma - Ingram Micro Master Cloud 1 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
23-03-2015 21:45 Palmsbet stadium VIVACOM - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
31-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - M 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
31-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
06-04-2015 18:45 не е избран i:FAO - Ingram Micro Top Fortune 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
16-04-2015 20:00 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Master Cloud 3 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
23-04-2015 19:00 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Netage 5 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
23-04-2015 20:00 не е избран Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 4PLAY 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
30-04-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Adecco GSD - Ingram Micro Top Fortune 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-05-2015 18:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - e-Novator 1 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
14-05-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2015 20:45 не е избран Experian - Ingram Micro Top Fortune 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
22-05-2015 18:45 не е избран Techhuddle - Ingram Micro Master Cloud 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
28-05-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - INFOSYSTEMS-SYSCOM 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-05-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Visteon 4 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
01-06-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - Ingram Micro Master Cloud 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
01-06-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Blizoo - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
09-06-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - CSC 3 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
11-06-2015 19:45 не е избран Progress - Ingram Micro Top Fortune 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
18-06-2015 18:45 не е избран DREAMIX - Ingram Micro Master Cloud 0 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
18-06-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2015 19:45 не е избран OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
25-06-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SUTHERLAND 3 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
02-07-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 2 - 2* LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
02-07-2015 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - IPSOS 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-07-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ГФК България 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
31-08-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - EGT *1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
31-08-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SBTECH 1 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
07-09-2015 19:45 не е избран Melon - Ingram Micro Master Cloud 0 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
07-09-2015 20:45 не е избран ГФК България - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-09-2015 19:30 не е избран Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-09-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Sirma 1 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
24-09-2015 20:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Ingram Micro Master Cloud 2 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
24-09-2015 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Ingram Micro Top Fortune 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-09-2015 19:45 не е избран i:FAO - Ingram Micro Top Fortune 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 7
02-10-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
05-10-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Progress 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
05-10-2015 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - FootballScout 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
12-10-2015 19:45 не е избран Blizoo - Ingram Micro Top Fortune 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-10-2015 20:45 не е избран MMS - Ingram Micro Master Cloud 0 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
26-10-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Мост Компютърс *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-10-2015 20:45 не е избран Axway - Ingram Micro Master Cloud 4 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
04-11-2015 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - EGT 2 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
06-11-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2015 19:45 не е избран eCommera - Ingram Micro Master Cloud 4 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
09-11-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2015 19:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-11-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - CSC 5 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
23-11-2015 19:45 не е избран Komfo - Ingram Micro Master Cloud 2 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
23-11-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 15
24-11-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Comverse 2 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
24-11-2015 20:45 не е избран GTT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-11-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Unify 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
30-11-2015 20:45 не е избран M - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Adecco GSD 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
07-12-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ORBIT 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-12-2015 19:45 не е избран CODIX - Ingram Micro Top Fortune 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
10-12-2015 21:45 не е избран SSV - Ingram Micro Master Cloud 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
25-02-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Unify 7 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
25-02-2016 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - CODIX 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-02-2016 20:45 не е избран Stemo - Ingram Micro Top Fortune 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-03-2016 20:45 не е избран Progress - Ingram Micro Master Cloud 4 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
07-03-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - GTT 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2016 19:45 не е избран i:FAO - Ingram Micro Top Fortune 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-03-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Axway 3 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
24-03-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Adecco GSD 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-03-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Melon 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
28-03-2016 19:45 не е избран VMware - Ingram Micro Master Cloud 2 - 2* ACCEDIA LEAGUE ONE 5
28-03-2016 20:45 не е избран SBTECH - Ingram Micro Top Fortune *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
07-04-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - EGT 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-04-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - DREAMIX 1 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
11-04-2016 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
14-04-2016 19:45 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
18-04-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Persy 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
21-04-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
28-04-2016 19:45 не е избран TRADOLOGIC - Ingram Micro Master Cloud 4 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
28-04-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
09-05-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Matrix Global 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
12-05-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 4PLAY 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
16-05-2016 19:45 не е избран Minerva - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
02-06-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - ORBIT 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
09-06-2016 19:45 Palmsbet stadium IPSOS - Ingram Micro Master Cloud 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
17-06-2016 18:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
17-06-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - DANTEK DEVS 0 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
22-06-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - e-Novator 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
23-06-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
23-06-2016 20:45 не е избран Techhuddle - Ingram Micro Master Cloud 5 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
01-07-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
04-07-2016 20:45 не е избран VIVACOM - Ingram Micro Top Fortune 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-07-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-08-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Ingram Micro Master Cloud 3 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
25-08-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
01-09-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - KOSTAL 2 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
01-09-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
08-09-2016 19:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - CODIX 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-09-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - i:FAO 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
16-09-2016 19:45 не е избран Luxoft Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 1 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
20-09-2016 19:45 не е избран Strypes - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-09-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - DREAMIX 5 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
29-09-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-10-2016 19:45 не е избран EGT - Ingram Micro Top Fortune 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2016 20:45 не е избран Usport.bg - Ingram Micro Master Cloud 6 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
13-10-2016 19:45 не е избран e-Novator - Ingram Micro Master Cloud 2 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
13-10-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - SBTECH 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
20-10-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - ФокусВижън 7 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
27-10-2016 19:45 не е избран FootballScout - Ingram Micro Master Cloud 4 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
27-10-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Upnetix 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
03-11-2016 19:45 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - eCommera 1 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
07-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM - MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Adastra - Ingram Micro Master Cloud 1 - 1* LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
17-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Unify 1 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
22-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Paysafe - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - Ingram Micro Master Cloud 0 - 10 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
24-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
01-12-2016 19:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Станга 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
01-12-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
08-12-2016 19:45 Palmsbet stadium GRAFIXOFT - Ingram Micro Master Cloud 2 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
08-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
15-12-2016 19:45 не е избран Stemo - Ingram Micro Top Fortune 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
16-12-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Experian 4 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
07-01-2017 12:00 Царско село Polycomp - Чики Рики 4 - 2 EFBET Варна 1
14-01-2017 14:00 не е избран Чики Рики - Без напрежение 2 - 5 EFBET Варна 2
21-01-2017 10:00 не е избран Младите Надежди - Чики Рики 2 - 8 EFBET Варна 3
28-01-2017 22:00 не е избран Чики Рики - Ultras Team *2 - 2 EFBET Варна 4
04-02-2017 10:00 не е избран SUTHERLAND - Чики Рики 3 - 4 EFBET Варна 5
11-02-2017 10:00 Царско село ПФК ЧИЧОВЦИ - Чики Рики *2 - 2 ВТОРА ФАЗА
19-02-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Чики Рики 6 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
23-02-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM MentorMate - Ingram Micro Master Cloud 0 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 1
27-02-2017 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Visteon *2 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 2
27-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
09-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - Ingram Micro Top Fortune 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
09-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM E&G Finances - Ingram Micro Master Cloud 1 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 3
12-03-2017 11:00 Palmsbet stadium Ботевата Чета - Чики Рики 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
12-03-2017 11:00 не е избран Fresh Market - Чики Рики 5 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
16-03-2017 19:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - DREAMIX 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 4
17-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2017 10:00 ACCEDIA STADIUM Чики Рики - Athletic 11 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
23-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - CODIX 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
23-03-2017 21:45 Palmsbet stadium eCommera - Ingram Micro Master Cloud 2 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 5
30-03-2017 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - EGT-II 7 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 6
30-03-2017 20:45 не е избран Stemo - Ingram Micro Top Fortune 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-04-2017 10:00 не е избран Чики Рики - Супичка 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
06-04-2017 22:00 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - Progress 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-04-2017 20:45 Palmsbet stadium OWLIANCE - Ingram Micro Master Cloud 4 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 7
09-04-2017 10:00 не е избран Mladost Crew - Чики Рики 5 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
21-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - DANTEK DEVS 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-04-2017 10:00 не е избран Чики Рики - Кралете 4 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
27-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM NEXT GEN - Ingram Micro Master Cloud 4 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 9
27-04-2017 22:30 Palmsbet stadium ГФК България - Ingram Micro Top Fortune 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 12 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
12-05-2017 18:45 не е избран Чики Рики - BulTeam 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
14-05-2017 10:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Чики Рики 4 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
15-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Bright marketing research 15 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 10
21-05-2017 10:00 не е избран Чики Рики - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
24-05-2017 11:00 не е избран F.C.G. - Чики Рики 3 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
25-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-05-2017 20:45 Palmsbet stadium Tradeo - Ingram Micro Master Cloud 3 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 11
28-05-2017 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Чики Рики - Еконт 61 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
01-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2017 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Westum 8 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 12
05-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
08-06-2017 20:45 Palmsbet stadium THT - Ingram Micro Master Cloud 1 - 12 UPNETIX LEAGUE ONE 13
11-06-2017 11:00 не е избран Чики Рики - Играчорите 7 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
13-06-2017 22:30 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Unify 9 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 8
15-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
16-06-2017 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - ФокусВижън 6 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 14
17-06-2017 15:00 не е избран Вечно жъдни - Чики Рики 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
18-06-2017 10:00 не е избран Опаковка БГ - Чики Рики 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
22-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Algomatika - Kammarton - Ingram Micro Master Cloud 3 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 15
22-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 10:00 не е избран Чики Рики - ФК ЕВРОПА 5 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
29-06-2017 19:45 Palmsbet stadium EGT - Ingram Micro Top Fortune 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
29-06-2017 20:45 Palmsbet stadium OnProcess Technology - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 16
02-07-2017 00:00 не е избран Ескус Милк - Чики Рики 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
06-07-2017 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - IBM 5 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 17
13-07-2017 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - SBTECH 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-08-2017 21:45 Palmsbet stadium vConnect - Ingram Micro Master Cloud 1 - 2 Финални плейофи
24-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Software AG - Ingram Micro Master Cloud 7 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 10:00 не е избран Чики Рики - BulTeam 1 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 2
31-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SAP Labs Bulgaria 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
03-09-2017 10:00 не е избран Викторио Ленд - Чики Рики 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 3
07-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Luxoft Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 3 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
08-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-09-2017 00:00 не е избран Чики Рики - NIKE team 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
12-09-2017 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Techhuddle 2 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
14-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2017 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Axway 1 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
17-09-2017 10:00 не е избран Лидер - Чики Рики 7 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
19-09-2017 20:45 Palmsbet stadium KOSTAL - Ingram Micro Master Cloud 2 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
19-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
20-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-09-2017 10:00 не е избран Чики Рики - Winbet 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
25-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Unicredit Bulbank IT 2 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
25-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 4PLAY 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-10-2017 10:00 не е избран Осма хирургия - Чики Рики 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
02-10-2017 00:00 не е избран Чики Рики - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 1
05-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM VMware - Ingram Micro Master Cloud *3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
08-10-2017 10:00 не е избран Чики Рики - ФК ЕВРОПА 5 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 8
12-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - PLAYTECH 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
12-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SBTECH 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
15-10-2017 10:00 не е избран Вечно жъдни - Чики Рики 2 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 9
19-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2017 19:45 не е избран DATECS - Ingram Micro Master Cloud 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
22-10-2017 10:00 не е избран Чики Рики - Chuchuline 2 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 10
26-10-2017 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Accedia 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
27-10-2017 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Stemo 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
02-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-11-2017 10:00 не е избран Чики Рики - Whiskey United 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 12
09-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Experian 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Upnetix - Ingram Micro Master Cloud *2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
12-11-2017 10:00 не е избран Бирал Мадрид - Чики Рики 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
16-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - Ingram Micro Top Fortune 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - FootballScout 1 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
19-11-2017 10:00 не е избран Чики Рики - FC Providers 5 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 14
23-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - Ingram Micro Master Cloud 3 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
23-11-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - IPSOS 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
26-11-2017 00:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Чики Рики 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
30-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2017 00:00 не е избран Галактико - Чики Рики 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 11
01-12-2017 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - CODIX 1 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
03-12-2017 10:00 не е избран Чики Рики - ФК ЗЕНИТ 7 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 16
07-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - Ingram Micro Master Cloud *2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
08-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Strypes 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
14-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - e-Novator 1 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
14-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
17-12-2017 10:00 не е избран Играчорите - Чики Рики - LEAGUE ONE - LONDON 17
18-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GTT - Ingram Micro Master Cloud 6 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
06-01-2018 12:00 Царско село Бристол Роувърс* - Бундестим* 2 - 8 Група I 1
12-01-2018 22:00 Царско село Бундестим* - Актив комерс* 3 - 4 Група I 2
19-01-2018 20:00 не е избран Фреш бар* - Бундестим* 3 - 9 Група I 3
27-01-2018 19:00 не е избран Бундестим* - Маншафта* 2 - 3 Група I 4
03-02-2018 19:00 не е избран Левски Паталеница* - Бундестим* 7 - 7 Група I 5
09-02-2018 21:30 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед* - Бундестим* 1 - 3 ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 22:00 не е избран Бундестим* - Без напрежение* 3 - 3* ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 11:00 не е избран Чики Рики - Stomana Industry 1 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
18-02-2018 12:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Автоклуб Маца 8 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
25-02-2018 11:00 не е избран Чики Рики - Mladost Team 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
25-02-2018 19:00 не е избран Автоклуб Маца - Противниците 14 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
01-03-2018 18:00 не е избран Автоклуб Маца - Кракра Перник 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
08-03-2018 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - IBM 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 1
08-03-2018 20:45 не е избран CoBuilder International - Ingram Micro Master Cloud 1 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 1
11-03-2018 10:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - Автоклуб Маца 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 3
15-03-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Tryzens 5 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 2
15-03-2018 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
18-03-2018 10:00 Palmsbet stadium Чики Рики - Пълна Лудница 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
26-03-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - SoftServe 6 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 4
29-03-2018 20:45 Palmsbet stadium A1 - Ingram Micro Top Fortune 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
01-04-2018 11:00 не е избран Чики Рики - Тигрите 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
01-04-2018 15:00 не е избран Автоклуб Маца - СТЪРШЕЛ 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
03-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Accedia 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
03-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM MobiSystems - Ingram Micro Master Cloud 0 - 9 UPNETIX LEAGUE ONE 5
11-04-2018 21:00 Palmsbet stadium EGT - Ingram Micro Top Fortune 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
13-04-2018 19:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - SBTECH 2 7 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 6
15-04-2018 11:00 не е избран Гетото - Чики Рики 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
15-04-2018 16:00 не е избран Winbet - Автоклуб Маца 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 7
18-04-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EPAM Systems - Ingram Micro Master Cloud 2 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 7
18-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
22-04-2018 11:00 не е избран Чики Рики - Loko Vakarel 12 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
22-04-2018 15:00 не е избран Автоклуб Маца - ФК КЛЕТКИТЕ 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 8
26-04-2018 19:45 Palmsbet stadium E&G Finances - Ingram Micro Master Cloud 1 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 8
26-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
29-04-2018 09:00 не е избран Осма хирургия - Чики Рики 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
03-05-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - EGT-II 8 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 9
10-05-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
10-05-2018 19:45 не е избран Sirma - Ingram Micro Master Cloud 2 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 10
13-05-2018 00:00 не е избран Чики Рики - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
13-05-2018 00:00 не е избран Автоклуб Маца - Нищо общо с футбола 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
17-05-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Algomatika - Kammarton 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 11
20-05-2018 22:00 не е избран SPM -ltd - Автоклуб Маца 6 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 11
21-05-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - CODIX 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
27-05-2018 16:00 не е избран Whiskey United - Чики Рики 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
29-05-2018 22:30 не е избран Unify - Ingram Micro Master Cloud 0 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 3
31-05-2018 20:45 не е избран Progress - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2018 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 0 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 12
01-06-2018 00:00 не е избран Автоклуб Маца - Еконт 61 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
01-06-2018 00:00 не е избран Real Delivery - Чики Рики 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-06-2018 11:00 не е избран Стабилните - Чики Рики 6 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
03-06-2018 14:00 не е избран Чики Рики - Жар Голяновци 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
03-06-2018 19:00 не е избран Автоклуб Маца - Кралете 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 12
07-06-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
08-06-2018 10:00 не е избран F.C.G. - Чики Рики 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
09-06-2018 20:00 не е избран Лидер - Автоклуб Маца 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
10-06-2018 19:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Автоклуб Маца - LEAGUE ONE - LONDON 13
14-06-2018 00:00 не е избран Persy - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 14
14-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Ingram Micro Top Fortune 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2018 12:15 не е избран Чики Рики - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
19-06-2018 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - BHTC 4 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 15
21-06-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Stemo 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
23-06-2018 18:00 не е избран Лозен Сити - Чики Рики 4 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
24-06-2018 17:00 не е избран Bianchi Coffee - Автоклуб Маца 4 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 15
28-06-2018 19:45 не е избран ГФК България - Ingram Micro Top Fortune 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2018 21:45 не е избран ИНТРАМА - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 16
01-07-2018 16:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Автоклуб Маца - LEAGUE ONE - LONDON 5
03-07-2018 22:30 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Experian 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-07-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - TEK EXPERTS 1 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 17
06-07-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-07-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Paysafe 3 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 13
23-08-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - TEK EXPERTS 1 - 2 Финални плейофи
23-08-2018 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - CODIX 4 - 4 PREMIER LEAGUE 1
29-08-2018 21:45 не е избран GemSeek - Ingram Micro Master Cloud 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
02-09-2018 12:00 не е избран Чики Рики - Кралете 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 1
05-09-2018 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SoftServe 9 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
05-09-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Musala Soft 3 - 4 PREMIER LEAGUE 3
09-09-2018 11:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Чики Рики 5 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 2
10-09-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DREAMIX - Ingram Micro Master Cloud 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
13-09-2018 19:45 не е избран Proxiad - Ingram Micro Master Cloud 1 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
13-09-2018 20:45 не е избран eCommera - Ingram Micro Top Fortune 7 - 1 PREMIER LEAGUE 4
16-09-2018 12:00 не е избран Чики Рики - SPM -ltd 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 3
19-09-2018 22:30 не е избран Experian - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
20-09-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - EPAM Systems 3 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
20-09-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
28-09-2018 19:45 не е избран UltraPlay - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
28-09-2018 20:45 не е избран Stemo - Ingram Micro Top Fortune 14 - 3 PREMIER LEAGUE 6
01-10-2018 00:00 не е избран Гетото - Чики Рики 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 8
04-10-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - FootballScout 5 - 1 PREMIER LEAGUE 7
04-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Minerva 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
07-10-2018 13:00 не е избран Лозенец Юн - Чики Рики 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
11-10-2018 19:45 не е избран Unify - Ingram Micro Master Cloud 2 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
11-10-2018 21:45 не е избран SBTECH - Ingram Micro Top Fortune 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
14-10-2018 12:00 не е избран Чики Рики - Whiskey United 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 7
19-10-2018 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - EGT 6 - 2 PREMIER LEAGUE 9
19-10-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Tryzens 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
25-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 7 - 5 PREMIER LEAGUE 10
25-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Algomatika - Kammarton - Ingram Micro Master Cloud 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
28-10-2018 12:00 не е избран Чики Рики - Winbet 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
01-11-2018 00:00 не е избран Bright marketing research - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
01-11-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Techhuddle 3 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
03-11-2018 11:00 не е избран Чики Рики - Тигрите 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
04-11-2018 12:00 не е избран Жар Голяновци - Чики Рики 7 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 4
09-11-2018 21:45 не е избран Progress - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
11-11-2018 12:00 не е избран Чики Рики - Stomana Industry 5 - 0 League One 1
15-11-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - FOURTH BULGARIA 0 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
15-11-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 2 - 10 PREMIER LEAGUE 13
18-11-2018 12:00 не е избран Бучките - Чики Рики 7 - 1 League One 3
22-11-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 4 - 1 PREMIER LEAGUE 14
25-11-2018 12:00 не е избран Чики Рики - SPM -ltd 3 - 3 League One 4
29-11-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - CoBuilder International 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
01-12-2018 12:00 не е избран Осма хирургия - Чики Рики 2 - 2 League One 5
02-12-2018 12:00 не е избран Чики Рики - Жар Голяновци 3 - 5 League One 6
06-12-2018 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 2 - 0 PREMIER LEAGUE 16
06-12-2018 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
07-12-2018 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 3 - 2 PREMIER LEAGUE 15
09-12-2018 12:00 не е избран FC Aifos - Чики Рики 0 - 2 League One 7
12-12-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 6 PREMIER LEAGUE 11
13-12-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse - PREMIER LEAGUE 17
13-12-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SafeCharge - ACCEDIA LEAGUE ONE 17
16-12-2018 12:00 не е избран Квартала - Чики Рики - League One 9
19-12-2018 18:45 не е избран Чики Рики - Лозенец Юн 1 - 6 League One 8
19-12-2018 20:45 не е избран Persy - Ingram Micro Master Cloud 0 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
22-12-2018 12:00 не е избран Чики Рики - Тигрите 0 - 5 League One 2
06-01-2019 10:00 Царско село Приятели - Чики Рики 4 - 1 Bianchi Coffee 1
13-01-2019 11:00 не е избран Чики Рики - Whiskey United 1 - 3 Bianchi Coffee 2
20-01-2019 11:00 не е избран Loko Vakarel - Чики Рики 8 - 7 Bianchi Coffee 3
26-01-2019 11:00 не е избран Чики Рики - ФК Бучино 0 - 5 Bianchi Coffee 4
09-02-2019 11:00 не е избран Осма хирургия - Чики Рики 0 - 5 Bianchi Coffee 5
28-02-2019 20:45 не е избран Paysafe - Ingram Micro Master Cloud 0 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 1
28-02-2019 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - FootballScout 2 - 2 Mussala Premier League 1
07-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1 Mussala Premier League 2
07-03-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Unicredit Bulbank IT 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 2
10-03-2019 10:00 не е избран ЦВС - Чики Рики 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
14-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Algomatika - Kammarton 2 - 2 Mussala Premier League 3
14-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Verint - Ingram Micro Master Cloud 0 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 3
21-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Anakatech 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 4
24-03-2019 12:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Чики Рики 6 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
28-03-2019 20:45 не е избран MobiSystems - Ingram Micro Master Cloud 1 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 5
28-03-2019 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - eCommera 2 - 4 Mussala Premier League 5
31-03-2019 13:00 не е избран Чики Рики - Пеликан 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
04-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 Mussala Premier League 6
04-04-2019 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Concentrix 7 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 6
07-04-2019 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM БНС РЕД БУЛС - Чики Рики 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
11-04-2019 18:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - CODIX 7 - 1 Mussala Premier League 7
12-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Nemetschek Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 7
14-04-2019 12:00 не е избран Чики Рики - Бучките 4 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
18-04-2019 20:45 не е избран EGT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 2 Mussala Premier League 8
25-04-2019 19:00 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 5 - 13 Mussala Premier League 9
25-04-2019 20:45 не е избран We are Pentagon - Ingram Micro Master Cloud 2 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 9
01-05-2019 19:00 не е избран Чики Рики - Bianchi Coffee 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
09-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - CoBuilder International 9 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 10
10-05-2019 18:45 не е избран OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 Mussala Premier League 10
12-05-2019 12:00 не е избран Whiskey United - Чики Рики 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
15-05-2019 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Stemo 2 - 2 Mussala Premier League 11
16-05-2019 22:30 не е избран SBTECH - Ingram Micro Top Fortune 5 - 1 Mussala Premier League 4
19-05-2019 11:00 не е избран Чики Рики - ФК ЗЕНИТ 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
22-05-2019 20:45 не е избран Progress - Ingram Micro Master Cloud 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 11
30-05-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 Mussala Premier League 12
30-05-2019 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SoftServe 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 12
02-06-2019 20:00 не е избран Жар Голяновци - Чики Рики 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
06-06-2019 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 0 - 2 Mussala Premier League 13
09-06-2019 20:00 не е избран Чики Рики - Лозен Сити 6 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
13-06-2019 20:45 не е избран KOSTAL - Ingram Micro Master Cloud 1 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 14
13-06-2019 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 3 - 4 Mussala Premier League 14
16-06-2019 20:00 не е избран FC Aifos - Чики Рики 3 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
17-06-2019 22:30 не е избран Ingram Micro Master Cloud - BTi 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 8
20-06-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Persy 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 15
23-06-2019 20:00 не е избран Чики Рики - Лозенец Юн 3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
26-06-2019 20:45 не е избран Object Systems International - Ingram Micro Master Cloud 2 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 16
27-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Visteon 2 - 1 Mussala Premier League 16
30-06-2019 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Чики Рики 8 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
02-07-2019 18:45 не е избран A1 - Ingram Micro Top Fortune 2 - 6 Mussala Premier League 17
02-07-2019 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Proxiad 2 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 17
03-07-2019 22:30 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 2 - 3 Mussala Premier League 15
07-07-2019 20:00 не е избран Чики Рики - El Stars 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
08-07-2019 21:45 не е избран TIS - Ingram Micro Master Cloud 6 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 13
01-08-2019 21:00 не е избран Loko Vakarel - Чики Рики - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
25-08-2019 21:00 не е избран Неможещите - Чики Рики 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
01-09-2019 12:00 не е избран Кралете - Чики Рики - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
01-09-2019 19:00 не е избран Чики Рики - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
22-09-2019 20:00 не е избран Чики Рики - ФК ИХТИМАН - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
29-09-2019 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Чики Рики - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
06-10-2019 19:00 не е избран Чики Рики - Софийска вода - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21