Враца

Ники Николаев Симеонов

клубове

роден на: 14.06.1996

години: 22

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран "Игрис Махала" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 13
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Околчица/Враца/ Висша лига 14
n/a не е избран Скрита Сила - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 15
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "Фантастико" Враца Висша лига 16
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 17
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Червена чета "Радецки" Висша лига 18
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 19
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР Висша лига 20
n/a не е избран АФК Скара Бира - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 22
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "Атлетик" Враца Висша лига 12
n/a не е избран "Игрис Махала" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 13
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Околчица/Враца/ Висша лига 14
n/a не е избран Скрита Сила - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 15
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "Фантастико" Враца Висша лига 16
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 17
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Червена чета "Радецки" Висша лига 18
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 19
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР Висша лига 20
n/a не е избран АФК Скара Бира - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 22
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "Атлетик" Враца Висша лига 12
01-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 4 Б група 1
07-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 5 - 1 Висша лига 1
08-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 10 Б група 2
12-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "Игрис Махала" 3 - 2 Висша лига 2
15-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - АФК Чех Пласт 6 - 2 Б група 3
19-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица/Враца/ - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 5 - 2 Висша лига 3
22-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 2 - 6 Б група 4
29-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 3 Б група 5
02-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Скрита Сила 3 - 2 Висша лига 4
03-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 1 - 3 Висша лига 5
06-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 6 - 2 Б група 6
10-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 4 Висша лига 6
13-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА 2 - 2 Б група 7
17-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Червена чета "Радецки" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 3 - 1 Висша лига 7
19-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 6 Б група 8
26-10-2017 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 3 Висша лига 8
27-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - Фк ЧАМ КИД 4 - 4 Б група 9
02-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 7 - 1 Висша лига 9
03-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 1 - 3 Б група 10
10-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК Ботевъ Брусен 3 - 2 Б група 11
16-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - АФК Скара Бира 4 - 4 Висша лига 11
17-03-2018 16:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - ФК 'Спортист 2018' 4 - 3 Championship 1
31-03-2018 11:00 не е избран АФК 'Юношите' - ФК "БГ ОЙЛ" 4 - 10 Championship 2
01-04-2018 18:45 ЗАЛА ПМГ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - "Атлетик" Враца 3 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
01-04-2018 22:10 ЗАЛА ПМГ ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 4 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
06-04-2018 11:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - ФК 'YOUNG BOYS 11 - 2 Championship 3
15-04-2018 22:15 ЗАЛА ПМГ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК "Фантастико" Враца 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
21-04-2018 11:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - ФК 'Зенит' 2 - 4 Championship 5
22-04-2018 17:35 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
22-04-2018 19:55 ЗАЛА ПМГ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 0 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
22-04-2018 22:20 ЗАЛА ПМГ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - АФК Скара Бира 7 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
28-04-2018 10:00 не е избран МФК 'Атлетик' - ФК "БГ ОЙЛ" 0 - 12 Championship 4
28-04-2018 12:00 не е избран ФК 'Спортист 2018' - ФК "БГ ОЙЛ" 0 - 12 Championship 6
29-04-2018 14:50 ЗАЛА ПМГ ФК "Кранамакс"-Враца - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 4 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-04-2018 18:00 ЗАЛА ПМГ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
29-04-2018 19:30 ЗАЛА ПМГ "Игрис Махала" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 1 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
05-05-2018 11:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - АФК 'Юношите' 8 - 3 Championship 7
12-05-2018 11:00 не е избран ФК 'YOUNG BOYS - ФК "БГ ОЙЛ" 4 - 13 Championship 8
12-05-2018 13:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - МФК 'Атлетик' 9 - 4 Championship 9
19-05-2018 16:00 не е избран ФК 'Зенит' - ФК "БГ ОЙЛ" 1 - 4 Championship 10
25-05-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Атлетик" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 7 - 5 ФУТБОЛ 8 1
29-05-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - PFC "Young Boys" 2 - 2* ФУТБОЛ 8 4
05-06-2018 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 0 Б група 12
08-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "ПАРТИЗАН" 2 - 5 ФУТБОЛ 8 2
15-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 0 - 8 ФУТБОЛ 8 3
19-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - АФК Звезда 6 - 5 Б група 14
26-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 5 Б група 15
29-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица/Враца/ - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 4 - 0 ФУТБОЛ 8 5
03-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - АФК Чех Пласт 2 - 3 Б група 16
05-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 4 Б група 17
10-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА 4 - 6 Б група 18
12-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 1 - 1 Б група 19
17-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК"ТИМАК АГРО" 10 - 9 Б група 20