Пловдив

Христо Стоянов Чалъков

клубове

роден на: 15.07.1983

години: 35

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Спартак Лига Арена 22
17-03-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
20-03-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - VIP Dent 3 - 11 ВИСША ЛИГА 2
25-03-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Гражданите 6 - 5 ВИСША ЛИГА 3
01-04-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 3 - 7 ВИСША ЛИГА 4
08-04-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 2 - 18 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-04-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - BONELLI 12 - 3 ВИСША ЛИГА 5
01-05-2014 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Десант-68 3 - 4 ВИСША ЛИГА 7
07-05-2014 19:30 ВСИ 1 терен VIP Dent - Verso Travel 9 - 0 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-05-2014 19:00 ВСИ 1 терен Криско - VIP Dent 4 - 4 ВИСША ЛИГА 8
22-05-2014 19:00 СЦ Арена Криско - VIP Dent 0 - 12 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-05-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Балканска Гозба 12 - 3 ВИСША ЛИГА 9
03-06-2014 20:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - VIP Dent 4 - 12 ВИСША ЛИГА 10
12-06-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 6
17-06-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - VIP Dent 0 - 7 ВИСША ЛИГА 12
23-06-2014 21:00 СЦ Арена VIP Dent - Lauta Army Fight Club 11 - 2 ВИСША ЛИГА 11
26-06-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Мас Гранде 8 - 1 ВИСША ЛИГА 13
02-07-2014 20:00 ВСИ 1 терен ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 5 - 10 ВИСША ЛИГА 14
09-07-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Спартак 6 - 4 ВИСША ЛИГА 15
26-08-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - VIP Dent 0 - 9 ВИСША ЛИГА 16
02-09-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - АФК Гарата 11 - 0 ВИСША ЛИГА 17
06-09-2014 18:45 не е избран VIP Dent - ТРИТЕ МЕЧКИ 1 - 2 FINAL FOUR 1
07-09-2014 19:45 не е избран Чико - Бунара - VIP Dent 3 - 7 FINAL FOUR 2
08-09-2014 10:45 не е избран VIP Dent - X-CLUB 5 - 0 FINAL FOUR 3
10-09-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - VIP Dent 8 - 8 ВИСША ЛИГА 18
18-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 5 - 4 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-09-2014 19:00 СЦ Арена BONELLI - VIP Dent 4 - 12 ВИСША ЛИГА 20
02-10-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 19
14-10-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Криско 8 - 0 ВИСША ЛИГА 23
16-10-2014 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ЕЛМА ТАКСИ 14 - 0 ВИСША ЛИГА 21
20-10-2014 21:00 ВСИ 1 терен Балканска Гозба - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 24
30-10-2014 21:00 СЦ Арена VIP Dent - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 7 - 1 ВИСША ЛИГА 25
03-11-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - VIP Dent 0 - 5 ВИСША ЛИГА 26
12-11-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - VIP Dent 3 - 5 ВИСША ЛИГА 22
13-11-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Фитони 5 - 3 ВИСША ЛИГА 27
18-11-2014 19:00 СЦ Арена Мас Гранде - VIP Dent 1 - 8 ВИСША ЛИГА 28
20-11-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 29
04-12-2014 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - VIP Dent 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
04-03-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 3 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
17-03-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Спартак 6 - 3 ВИСША ЛИГА 2
19-03-2015 18:00 СЦ Арена Балканска Гозба - VIP Dent 5 - 8 ВИСША ЛИГА 1
23-03-2015 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 5 - 6 ВИСША ЛИГА 3
31-03-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Гражданите 5 - 3 ВИСША ЛИГА 4
07-04-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - VIP Dent 3 - 7 ВИСША ЛИГА 5
22-04-2015 21:00 СЦ Арена VIP Dent - Лаос 5 - 4 ВИСША ЛИГА 6
29-04-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 3 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-05-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Даяна 10 - 0 ВИСША ЛИГА 8
15-05-2015 21:00 СЦ Арена Десант-68 - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 7
19-05-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - VIP Dent 8 - 0 ВИСША ЛИГА 9
27-05-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 10
01-06-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - АФК Гарата 5 - 0 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-06-2015 18:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 4 - 4 ВИСША ЛИГА 11
17-06-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Криско 7 - 0 ВИСША ЛИГА 13
02-07-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Балканска Гозба 8 - 3 ВИСША ЛИГА 16
07-07-2015 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - VIP Dent 5 - 10 ВИСША ЛИГА 17
13-07-2015 21:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 1 - 4 ВИСША ЛИГА 14
31-08-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 1 ВИСША ЛИГА 18
03-09-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - VIP Dent 0 - 5 ВИСША ЛИГА 19
08-09-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Младежка 1 3 - 0 ВИСША ЛИГА 20
22-09-2015 11:00 не е избран България - Сърбия 2 - 2 GROUP B 1
22-09-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Космос 6 - 5 ВИСША ЛИГА 15
23-09-2015 11:00 не е избран България - Шотландия 2 - 5 GROUP B 2
24-09-2015 16:00 не е избран Румъния - България 3 - 0 GROUP B 3
30-09-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - VIP Dent 3 - 6 ВИСША ЛИГА 23
05-10-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - VIP Dent 2 - 10 ВИСША ЛИГА 21
07-10-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Криско 6 - 3 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-10-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Десант-68 5 - 4 ВИСША ЛИГА 22
28-10-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 2 ВИСША ЛИГА 25
03-11-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Фитони 3 - 2 ВИСША ЛИГА 24
05-11-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 2 - 5 ВИСША ЛИГА 26
09-11-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 4 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-11-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Ф.К. ОАЗИС 5 - 3 ВИСША ЛИГА 27
15-11-2015 13:00 СЦ Арена VIP Dent - Great Wall - Ловеч 3 - 1 Група A 2
19-11-2015 19:00 СЦ Арена Криско - VIP Dent 3 - 12 ВИСША ЛИГА 28
29-11-2015 14:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - VIP Dent 1 - 3 Група A 3
02-12-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 3 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 18:45 Терен 2 - Младежки център Космос - VIP Dent 12 - 13 ВИСША ЛИГА 30
24-02-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 13 - 2 ВИСША ЛИГА 1
02-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Спартак - VIP Dent 2 - 8 ВИСША ЛИГА 2
16-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Десант-68 5 - 1 ВИСША ЛИГА 3
22-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - VIP Dent 1 - 4 ВИСША ЛИГА 4
30-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Спартак - VIP Dent 0 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 2 ВИСША ЛИГА 5
12-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 2 - 4 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - Младежка 1 2 - 0 ВИСША ЛИГА 7
22-04-2016 21:00 СЦ Арена Avengers - VIP Dent 5 - 10 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Ф.К. ОАЗИС 7 - 5 ВИСША ЛИГА 8
03-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 2 - 10 ВИСША ЛИГА 9
08-05-2016 11:00 Hadzhiev Arena 1 FULLMAX - VIP Dent 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Лаос 7 - 8 ВИСША ЛИГА 10
15-05-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - VIP Dent 1 - 10 ВИСША ЛИГА 11
18-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 12
21-05-2016 10:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - FULLMAX 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - VIP Dent 0 - 2 ВИСША ЛИГА 13
01-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Фитони 9 - 2 ВИСША ЛИГА 14
08-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 15
13-06-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - VIP Dent 4 - 6 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 4 - 1 Първа шестица 1
22-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - VIP Dent 5 - 5 Първа шестица 2
06-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 6 - 2 Първа шестица 3
07-07-2016 22:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - VIP Dent 1 - 5 Първа шестица 4
12-07-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 8 - 6 Първа шестица 5
19-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 1 - 1* Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-08-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 3 - 5 ВИСША ЛИГА 1
13-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - VIP Dent 4 - 11 ВИСША ЛИГА 2
18-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - ФК Даяна 6 - 5 ВИСША ЛИГА 3
20-09-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 4
27-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 8 - 6 ВИСША ЛИГА 5
04-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Сборная - VIP Dent 3 - 11 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - VIP Dent 2 - 3 ВИСША ЛИГА 6
19-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Тарос Трейд 3 - 2 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - AFC Cvet Junior 6 - 3 ВИСША ЛИГА 8
30-10-2016 11:00 Игрище Ловен парк VIP Dent - АФК ВЕРЕЯ 1995 6 - 4 Група E 1
30-10-2016 17:00 Игрище Ловен парк Detoni EOOD - VIP Dent 3 - 3 Група E 3
01-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - VIP Dent 3 - 12 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-11-2016 18:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 5 - 7 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 5 - 2 ВИСША ЛИГА 10
19-11-2016 11:00 ОУ Димчо Дебелянов (Ихтиман) VIP Dent - ФК Зебра 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-11-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 2 - 4 ВИСША ЛИГА 11
07-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 6 - 4 ВИСША ЛИГА 12
01-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 7 - 4 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 15
12-03-2017 16:00 Релакс Арена (Пазарджик) VIP Dent - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-03-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - VIP Dent 1 - 1 ВИСША ЛИГА 13
15-03-2017 20:30 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 16
21-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - VIP Dent 0 - 2 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - VIP Dent 1 - 10 ВИСША ЛИГА 17
07-04-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 1 - 1 ВИСША ЛИГА 18
08-04-2017 12:00 Релакс Арена (Пазарджик) VIP Dent - Изворна вода Бачково 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-04-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - VIP Dent 1 - 3 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 3 - 1 ВИСША ЛИГА 20
22-04-2017 18:00 Мини футболно игрище Ботевград VIP Dent - ОПТИМИСТ 5 - 4 FINAL FOUR
23-04-2017 12:00 Мини футболно игрище Ботевград Лев Инс - VIP Dent 5 - 4 FINAL FOUR
01-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 4 - 7 ВИСША ЛИГА 21
08-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 2 ВИСША ЛИГА 22
12-05-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - AFC Cvet Junior 5 - 1 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 8 - 2 ВИСША ЛИГА 24
23-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 5 - 0 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 3 - 10 ВИСША ЛИГА 25
08-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 10 - 3 ВИСША ЛИГА 26
20-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 4 - 8 ВИСША ЛИГА 27
27-06-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 4 - 2 ВИСША ЛИГА 28
08-07-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 0 - 1 ВИСША ЛИГА 29
18-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Победа (Царацово) - VIP Dent 4 - 11 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
23-08-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Тарос Трейд 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
25-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 5 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
29-08-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - VIP Dent 1 - 13 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
13-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - VIP Dent 6 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
27-09-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - VIP Dent 0 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
11-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - AFC Cvet Junior 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
15-10-2017 11:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - ФК Вадиас 5 - 3 ГРУПА E2 1
18-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - VIP Dent 4 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
29-10-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - VIP Dent 2 - 5 ГРУПА E2 2
03-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
07-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
14-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - VIP Dent 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ФК Даяна 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
24-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
30-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - VIP Dent 8 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-12-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - FC FIGHTERS 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
11-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
03-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 15 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
08-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Криско 16 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
12-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. АФК ДИОМЕТРАН - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
15-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - FC Lauta Hools 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
23-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
30-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
02-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 10 - 8 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
13-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КАМИОНИТЕ 10 - 20 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
19-02-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 6 - 12 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
21-02-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Мосад - VIP Dent 0 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 12
03-03-2018 15:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 9 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 13
07-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - VIP Dent 1 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
13-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - FC FIGHTERS 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
21-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 9 - 3 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-03-2018 15:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Стеф-Фреш 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - VIP Dent 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
17-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
22-04-2018 14:00 Комплекс Трендафила Стеф-Фреш - VIP Dent 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
04-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
08-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 7 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
09-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Актив комерс 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 2 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
23-05-2018 19:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - VIP Dent 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - VIP Dent 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
05-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
10-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 4 - 3 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-06-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Лаос 9 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
29-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
04-08-2018 20:00 База на националния отбор БОЯНА България - Румъния 2 - 2 Контроли на националния отбор 1
05-08-2018 11:00 База на националния отбор БОЯНА България - Румъния 4 - 6 Контроли на националния отбор 2
13-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 8 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
25-09-2018 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Вълчи рай 8 - 3 Лига Арена 1
29-09-2018 13:10 Спортна София КФК Ф.К.”Сокол” - КФК ВИП Дент 0 - 1 Група B 1
29-09-2018 14:30 Спортна София КФК ВИП Дент - КФК FC WORDS 1 - 1 Група B 2
29-09-2018 15:50 Спортна София КФК Каталунците Кирчево - КФК ВИП Дент 2 - 0 Група B 3
29-09-2018 18:30 Спортна София КФК ВИП Дент - КФК бат Динко и приятели 2 - 1 Група B 5
30-09-2018 09:30 Спортна София КФК ВИП Дент - КФК eDYNAMIX 1 - 3 Елиминации
04-10-2018 21:00 СЦ Арена Maina City - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 9 Лига Арена 2
08-10-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КАМИОНИТЕ 2 - 2 Лига Арена 3
25-10-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 4 Лига Арена 4
26-10-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Старата Школа 4 - 4 Лига Арена 5
30-10-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 3 Лига Арена 6
06-11-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Бохемианс 6 - 7 Лига Арена 7
13-11-2018 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 5 Лига Арена 8
21-11-2018 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Десант-68 3 - 3 Лига Арена 9
КР не е избран Мария-Хуана - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 5 Турнир група Б 1
03-12-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - АПФК Пловдив 4 - 1 Лига Арена 10
09-12-2018 17:00 не е избран AFC Amigos - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 9 Турнир група Б 3
13-12-2018 20:00 не е избран ФК Активлайф - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 5 Турнир група Б 4
КР не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - AFC Athletic 3 - 2 Турнир група Б 5
22-12-2018 17:00 не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Активлайф 5 - 3 Турнир Елиминации
22-12-2018 19:00 СК Активлайф Fresh Penis - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 2 Турнир Елиминации
26-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - Бирен Спортист 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
05-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Хулигани 7 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
12-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 11 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
24-03-2019 17:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Хулигани 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
03-04-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 8 Лига Арена 11
11-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Хулигани 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
18-04-2019 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Maina City 7 - 3 Лига Арена 13
22-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Хулигани 1 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
25-04-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 3 Лига Арена 14
30-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - ФК Даяна 6 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
09-05-2019 20:00 СЦ Арена Старата Школа - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 5 Лига Арена 16
14-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Хулигани 5 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
17-05-2019 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - FC Siza Sport 3 - 1 Лига Арена 17
23-05-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 7 Лига Арена 18
24-05-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 4 Лига Арена 12
27-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Хулигани 4 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
28-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Хулигани 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
04-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Хулигани 1 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
06-06-2019 21:00 СЦ Арена Десант-68 - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 4 Лига Арена 20
11-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - Имхотеп 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
12-06-2019 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Активлайф 4 - 6 Лига Арена 15
13-06-2019 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Fresh Penis 4 - 6 Лига Арена 19
17-06-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 5 Лига Арена 21
18-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Хулигани 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
19-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Хулигани - ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
25-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Хулигани - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
28-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Хулигани - ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
03-07-2019 00:00 не е избран Хулигани - UEFALONA - ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29