Пловдив

Атанас Петров Атанасов

клубове

роден на: 14.06.1993

години: 25

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ФК Бунарджика - БРЕСТНИК LA LIGA 23
n/a не е избран Секс богове - ФК Бунарджика LA LIGA 24
n/a не е избран ФК Бунарджика - Римските орли LA LIGA 25
n/a не е избран Елиткар Пловдив - ФК Самурай СУПЕР Лига 7 13
n/a не е избран 20 Super Hot - ФК Самурай СУПЕР Лига 7 14
n/a не е избран ФК Бунарджика - ФК Ураган LA LIGA 15
n/a не е избран ФК Самурай - FC Lauta Hools СУПЕР Лига 7 15
n/a не е избран Фаворит - ФК Бунарджика LA LIGA 16
n/a не е избран Четирите Пейки - ФК Самурай СУПЕР Лига 7 16
n/a не е избран ФК Самурай - FA Plovdiv СУПЕР Лига 7 17
n/a не е избран Old School - ФК Самурай СУПЕР Лига 7 18
n/a не е избран ФК Бунарджика - ЕЛМА ТАКСИ LA LIGA 17
n/a не е избран МФК Евмолпия - ФК Бунарджика LA LIGA 18
n/a не е избран Novacite - ФК Самурай СУПЕР Лига 7 20
n/a не е избран ФК Самурай - АПФК Пловдив СУПЕР Лига 7 21
n/a не е избран FC Fitoni - ФК Самурай СУПЕР Лига 7 22
n/a не е избран ФК Бунарджика - Internazionale LA LIGA 19
n/a не е избран Последен Шанс - ФК Бунарджика LA LIGA 20
n/a не е избран ФК Самурай - БОРА СУПЕР Лига 7 23
n/a не е избран AFC TechnoWelt - ФК Самурай СУПЕР Лига 7 24
n/a не е избран ХАОС - ФК Самурай СУПЕР Лига 7 25
n/a не е избран ФК Бунарджика - Quantico LA LIGA 21
n/a не е избран ФК Самурай - Елиткар Пловдив СУПЕР Лига 7 26
n/a не е избран ФК Илюминати - ФК Бунарджика LA LIGA 22
13-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Щ+Щ 3 - 1 LA LIGA 1
16-03-2015 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Бунарджика 1 - 3 LA LIGA 2
26-03-2015 18:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - BOHEMIANS 2 - 4 LA LIGA 3
15-04-2015 21:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Космос 5 - 0 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-04-2015 21:00 СЦ Арена АФК Марица - ФК Бунарджика 4 - 0 LA LIGA 6
24-04-2015 00:00 Авангард FC Siza Sport - ФК Бунарджика 5 - 0 LA LIGA 4
29-04-2015 21:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК ХАОС 3 - 5 LA LIGA 7
04-05-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Kamenitza-Интернационал 4 - 4 LA LIGA 5
08-05-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 8 - 2 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-05-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 7 - 4 LA LIGA 8
22-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - ФК Житница 3 - 8 LA LIGA 9
29-05-2015 20:00 Авангард 90 - ФК Бунарджика 0 - 5 LA LIGA 10
05-06-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Fresh Penis 3 - 10 LA LIGA 11
11-06-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Бунарджика 3 - 3 LA LIGA 12
15-06-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Old School 0 - 1 LA LIGA 13
25-06-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ФК Бунарджика 5 - 3 LA LIGA 14
01-07-2015 19:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - AFC Cvet Junior 4 - 5 LA LIGA 15
05-07-2015 19:00 СЦ Арена Щ+Щ - ФК Бунарджика 4 - 6 LA LIGA 16
10-07-2015 19:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК Гарата 7 - 3 LA LIGA 17
28-08-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ФК Бунарджика 12 - 3 LA LIGA 18
09-09-2015 21:00 Авангард ФК Бунарджика - FC Siza Sport 6 - 9 LA LIGA 19
11-09-2015 20:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - ФК Бунарджика 2 - 3 LA LIGA 20
21-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК Марица 6 - 9 LA LIGA 21
25-09-2015 20:00 Авангард АФК ХАОС - ФК Бунарджика 9 - 0 LA LIGA 22
29-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АПФК Пловдив 5 - 7 LA LIGA 23
09-10-2015 21:00 Авангард BOHEMIANS - ФК Бунарджика 4 - 8 КУПА АРЕНА
16-10-2015 19:00 Авангард ФК Житница - ФК Бунарджика 5 - 5 LA LIGA 24
28-10-2015 21:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - ФК ПЛОВДИВ 7 - 1 LA LIGA 25
30-10-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК ХАОС 3 - 8 КУПА АРЕНА
13-11-2015 20:00 Авангард ФК Бунарджика - ХЪШОВЕ 0 - 7 LA LIGA 27
16-11-2015 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - ФК Бунарджика 3 - 1 LA LIGA 26
25-11-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център Old School - ФК Бунарджика 1 - 3 LA LIGA 28
01-12-2015 18:45 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бактрейд 4 - 8 LA LIGA 29
07-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Бунарджика 0 - 5 LA LIGA 30
10-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - ФК Бунарджика 8 - 0 LA LIGA 1
16-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - BOHEMIANS 3 - 7 LA LIGA 2
24-03-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Бунарджика 8 - 2 LA LIGA 3
29-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Балканска Гозба 0 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-04-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Сборная 2 - 3 LA LIGA 4
13-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - ФК Бунарджика 5 - 1 LA LIGA 5
20-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - ШАШ 4 - 8 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - ШАШ 0 - 5 LA LIGA 6
03-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ФК Бунарджика 5 - 3 LA LIGA 7
11-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Тарос Трейд 5 - 4 LA LIGA 8
14-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Бунарджика 11 - 4 LA LIGA 9
25-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 3 - 1 LA LIGA 11
31-05-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център Последен Шанс - ФК Бунарджика 15 - 1 Група А 1
08-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 2 - 3 Група А 2
14-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Danika - ФК Бунарджика 3 - 4 Група А 3
22-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 5 - 0 OPEN CUP ГФЛ
14-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - ФК Бунарджика 3 - 10 CALCIO 1
21-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - Сините Ангели 7 - 0 CALCIO 2
30-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 5 - 2 CALCIO 3
06-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бактрейд 0 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - АФК ДИОМЕТРАН 1 - 4 CALCIO 4
17-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ФК Бунарджика 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Old School 6 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-11-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център MS - ФК Бунарджика 0 - 5 CALCIO 5
09-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 4 - 1 CALCIO 6
20-11-2016 18:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - ФК Бунарджика 4 - 4 CALCIO 7
23-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 9 - 5 CALCIO 8
13-12-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - ФК Бунарджика 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
10-03-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 4 - 2 CALCIO 9
15-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - ФК Бунарджика 1 - 4 CALCIO 10
22-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Фаворит 4 - 4 CALCIO 11
29-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Бунарджика 4 - 1 Финални плейофи
05-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - ФК Бунарджика 5 - 0 Група D 1
13-04-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 Група D 2
20-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Kilnockie 5 - 0 Група D 3
25-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 2 - 4 Група А 1
08-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Avengers - ФК Бунарджика 5 - 0 Група А 2
10-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Old School - ФК Бунарджика 5 - 0 Група А 3
15-05-2017 00:00 не е избран Сините Ангели - ФК Бунарджика 5 - 0 Група C 1
29-05-2017 00:00 не е избран ФК Бунарджика - Фаворит 0 - 5 Група C 2
05-06-2017 00:00 не е избран ФК Бунарджика - Malki Koteta 0 - 5 Група C 3
06-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - BOHEMIANS 5 - 8 CALCIO 1
12-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - ФК Бунарджика 2 - 6 CALCIO 2
13-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - БОРА 10 - 3 СУПЕР Лига 7 1
20-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - ФК Самурай 5 - 5 СУПЕР Лига 7 2
22-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Победа (Царацово) 10 - 7 CALCIO 3
26-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - La Furia 0 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Четирите Пейки 4 - 5 СУПЕР Лига 7 3
04-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" АФК Фрактура - ФК Самурай 2 - 7 СУПЕР Лига 7 4
06-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Малкото Пони - ФК Бунарджика 2 - 5 CALCIO 4
09-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ХАОС 8 - 5 СУПЕР Лига 7 5
10-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 3 - 4 CALCIO 5
16-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК Самурай 5 - 3 СУПЕР Лига 7 6
21-10-2017 17:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 3 - 3 CALCIO 6
23-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - КАМИОНИТЕ 4 - 6 СУПЕР Лига 7 7
24-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - La Furia 2 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
30-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 3 - 5 СУПЕР Лига 7 8
01-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - BTL UNITED 9 - 1 CALCIO 7
08-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC "Old Dogs" 13 - 0 СУПЕР Лига 7 9
09-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - No Mercy 5 - 5 CALCIO 8
14-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 6 - 4 CALCIO 9
15-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - ФК Самурай 5 - 5 СУПЕР Лига 7 10
23-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - DEMBA TEAM 4 - 3 CALCIO 10
01-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 8 - 6 CALCIO 11
05-12-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - COCA COLA 5 - 0 СУПЕР Лига 7 11
10-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - TAURUS BULLS 5 - 0 CALCIO 12
12-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 4 - 8 CALCIO 13
05-03-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Самурай 0 - 5 СУПЕР Лига 7 12
05-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Смирненски 5 - 0 CALCIO 14
14-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Елиткар Пловдив 3 - 5 СУПЕР Лига 7 13
14-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ФК Бунарджика 8 - 2 CALCIO 15
21-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Беломорски 8 - 3 СУПЕР Лига 7 14
27-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 5 - 8 Bundesliga 1
02-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - ФК Самурай 9 - 6 СУПЕР Лига 7 16
02-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - ФК Бунарджика 6 - 4 Bundesliga 2
09-04-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FA Plovdiv 15 - 2 СУПЕР Лига 7 17
10-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Фитони 2 - 3 Bundesliga 3
17-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Бунарджика 6 - 5 Bundesliga 4
18-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ФК Самурай 6 - 9 СУПЕР Лига 7 18
23-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 4 - 4 Football 7 CUP 4
23-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - АФК Фрактура 5 - 0 СУПЕР Лига 7 19
26-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 4 Bundesliga 5
30-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ФК Бунарджика 3 - 1 Bundesliga 6
02-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - ФК Самурай 5 - 8 СУПЕР Лига 7 20
07-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Lauta Hools 5 - 10 СУПЕР Лига 7 21
09-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бирен Спортист 12 - 7 Bundesliga 7
15-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Любекс 0 - 5 Bundesliga 8
21-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Fitoni 5 - 5 СУПЕР Лига 7 23
28-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - ФК Самурай 0 - 5 СУПЕР Лига 7 24
30-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 8 - 7 Bundesliga 9
30-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - ФК Самурай 3 - 11 Football 7 CUP 9
04-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Беси МФК - ФК Бунарджика 6 - 8 OPEN CUP ГФЛ
04-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ФК Приятели 13 - 5 СУПЕР Лига 7 25
06-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК Самурай 3 - 10 СУПЕР Лига 7 22
11-06-2018 00:00 не е избран COCA COLA - ФК Самурай 0 - 5 СУПЕР Лига 7 26
12-06-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ФК Бунарджика 6 - 6* OPEN CUP ГФЛ
13-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ХАОС 5 - 0 Football 7 CUP 11
18-06-2018 00:00 не е избран ФК Самурай - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 27
20-06-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 2 - 4 OPEN CUP ГФЛ
20-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Полярните мечки - ФК Самурай 2 - 11 СУПЕР Лига 7 29
25-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Бунарджика 14 - 3 OPEN CUP ГФЛ
02-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Елиткар Пловдив - ФК Самурай 7 - 7 СУПЕР Лига 7 28
04-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Полярните мечки - ФК Самурай 0 - 5 Football 7 CUP 12
11-07-2018 19:30 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Елиткар Пловдив 2 - 9 Football 7 CUP
11-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Афк Крепост 5 - 0 СУПЕР Лига 7 30
13-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - 20 Super Hot 4 - 1 СУПЕР Лига 7 1
17-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК Самурай 5 - 6 СУПЕР Лига 7 2
19-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Бунарджика 5 - 5 LA LIGA 1
24-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Четирите Пейки 6 - 3 СУПЕР Лига 7 3
27-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 7 - 4 LA LIGA 2
01-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - ФК Самурай 3 - 6 СУПЕР Лига 7 4
03-10-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Бунарджика 1 - 6 LA LIGA 3
10-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Old School 9 - 1 СУПЕР Лига 7 5
11-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Беси МФК 8 - 5 LA LIGA 4
17-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - ФК Бунарджика 2 - 11 LA LIGA 5
22-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Novacite 5 - 0 СУПЕР Лига 7 7
25-10-2018 00:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 1 - 7 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - ФК Самурай 3 - 7 СУПЕР Лига 7 8
01-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ФК Торнадо 7 - 5 LA LIGA 6
07-11-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - ФК Бунарджика 4 - 8 LA LIGA 7
07-11-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Fitoni 11 - 2 СУПЕР Лига 7 9
11-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център ProfitTips app - ФК Бунарджика 2 - 12 LA LIGA 9
12-11-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - ФК Самурай 2 - 10 СУПЕР Лига 7 10
15-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - АФК ХАОС - LA LIGA 8
22-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - AFC TechnoWelt - СУПЕР Лига 7 11
29-11-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ХАОС - СУПЕР Лига 7 12
05-12-2018 00:00 не е избран ФК Бунарджика - Трагедия - LA LIGA 10
10-12-2018 00:00 не е избран ФК Бунарджика - FC Siza Sport - LA LIGA 13
12-12-2018 00:00 не е избран Арива - ФК Бунарджика - LA LIGA 11
17-12-2018 00:00 не е избран АФК Белица 20 - ФК Бунарджика - LA LIGA 14
19-12-2018 00:00 не е избран Бактрейд - ФК Бунарджика - LA LIGA 12
18-03-2019 00:00 не е избран FC Siza Sport - ФК Бунарджика - Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ