Враца

АНТОНИО АНАТОЛИЕВ ЙОРДАНОВ

клубове

роден на: 14.03.1995

години: 25

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-08-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК Ботевъ Брусен 6 - 1 Б група 1
08-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - КФК "МЛАДОСТ " 7 - 3 Б група 2
13-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 2 - 8 Б група 3
22-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - Фк ЧАМ КИД 1 - 1 Б група 4
29-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 4 Б група 5
06-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 6 - 2 Б група 6
11-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК"АТЛЕТИК 1996" 4 - 1 Б група 7
18-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 1 - 4 Б група 8
27-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 6 Б група 9
03-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК Звезда 9 - 3 Б група 10
08-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 4 Б група 11
17-03-2018 16:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - ФК 'Спортист 2018' 4 - 3 Championship 1
31-03-2018 11:00 не е избран АФК 'Юношите' - ФК "БГ ОЙЛ" 4 - 10 Championship 2
06-04-2018 11:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - ФК 'YOUNG BOYS 11 - 2 Championship 3
21-04-2018 11:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - ФК 'Зенит' 2 - 4 Championship 5
28-04-2018 10:00 не е избран МФК 'Атлетик' - ФК "БГ ОЙЛ" 0 - 12 Championship 4
28-04-2018 12:00 не е избран ФК 'Спортист 2018' - ФК "БГ ОЙЛ" 0 - 12 Championship 6
05-05-2018 11:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - АФК 'Юношите' 8 - 3 Championship 7
12-05-2018 11:00 не е избран ФК 'YOUNG BOYS - ФК "БГ ОЙЛ" 4 - 13 Championship 8
12-05-2018 13:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - МФК 'Атлетик' 9 - 4 Championship 9
19-05-2018 16:00 не е избран ФК 'Зенит' - ФК "БГ ОЙЛ" 1 - 4 Championship 10
12-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - КФК "МЛАДОСТ " 3 - 5 Б група 13
19-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 3 Б група 14
26-06-2018 20:30 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 4 Б група 15
03-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 1 - 6 Б група 16
05-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 4 Б група 17
10-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК"АТЛЕТИК 1996" 1 - 9 Б група 18
12-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 7 - 3 Б група 19
17-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 4 Б група 20
06-10-2018 10:45 "Парк Щурците" Оряхово Околчица /Враца/ - ФК"АТЛЕТИК 1996" 2 - 0 Северозапад - група B 1
06-10-2018 15:45 "Парк Щурците" Оряхово ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК"КРИСТА" ЛОМ *2 - 2 Северозапад - група B 3
28-10-2018 12:30 СК Балона - Терен 3 ФК "Палаузово" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 6 Северозапад - група C 2
28-10-2018 15:00 СК Балона - Терен 3 ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК ГАРАНТ 4 - 2 Северозапад - група C 3
09-01-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 1
16-01-2019 20:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"SEBN-МЕЗДРА" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 4 - 8 ЗИМНА ЛИГА 2
23-01-2019 19:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 3
30-01-2019 21:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 12 ЗИМНА ЛИГА 4
06-02-2019 20:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"АТЛЕТИК 1996" - "Атлетик" Враца 2 - 5 ЗИМНА ЛИГА 5
13-02-2019 21:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ " - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 10 ЗИМНА ЛИГА 6
20-02-2019 20:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "Фантастико" Враца 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
05-04-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 7 - 5 "Б" ГРУПА 1
07-04-2019 12:00 ACCEDIA STADIUM Холандците - ФК"АТЛЕТИК 1996" 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-04-2019 19:00 не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 0 - 9 "Б" ГРУПА 2
25-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК Звезда 7 - 2 "Б" ГРУПА 3
03-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "Kафето Тийм" 10 - 3 "Б" ГРУПА 4
10-05-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 5 "Б" ГРУПА 5
23-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 1 "Б" ГРУПА 6
24-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 1 - 5 "Б" ГРУПА 7
12-06-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 2 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 1
18-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "Kафето Тийм" 3 - 3 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 2
26-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"СЪРЦА ЧЕРВЕНИ"ВРАЦА 3 - 9 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 1
27-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 3 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 3
30-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК Чех Пласт 3 - 2 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 5
04-07-2019 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 3 - 1 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 2
11-07-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК Инекс Трейд 4 - 1 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 3
19-07-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - "Атлетик" Враца 3 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 4
22-07-2019 21:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 3 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 5
03-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ПАНТЕРА" 6 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 1
12-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 2 - 7 "NET INS" Б ГРУПА 2
17-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - АФК Чех Пласт 2 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 3
26-09-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 3 - 8 "NET INS" Б ГРУПА 4
30-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК "Ботев" Лиляче 18 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 5
04-10-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 1 - 0 ВИЕНСКО 1
07-10-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 6
11-10-2019 17:30 ВИЕНСКО ПАНТЕРА - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 0 - 0* ВИЕНСКО 2
11-10-2019 21:10 ВИЕНСКО ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - АФК Скара Бира 1 - 0 ВИЕНСКО 3
14-10-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 0 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 7
18-10-2019 19:00 ВИЕНСКО ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 3 - 0 ВИЕНСКО 4
18-10-2019 20:50 ВИЕНСКО ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК Инекс Трейд 5 - 0 ВИЕНСКО 5
24-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"КУЛАТА" 3 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 8
25-10-2019 18:00 ВИЕНСКО "Атлетик" Враца - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 0 - 2 ВИЕНСКО 6
25-10-2019 18:30 ВИЕНСКО ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 0 - 2 ВИЕНСКО 7
01-11-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 2 - 6 "NET INS" Б ГРУПА 9
07-11-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"SEBN-МЕЗДРА" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 0 - 1 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 1
11-11-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"КУЛАТА" 0 - 1 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 2
19-11-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЧАВДАР 2020" БЯЛА СЛАТИНА - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 0 - 1 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 3
01-12-2019 14:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 2 - 6 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 4
08-12-2019 14:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 3 - 3 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 5
15-12-2019 13:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 3 - 5 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 6
22-12-2019 15:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - КФК "МЛАДОСТ " 7 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 7
04-01-2020 13:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"SEBN-МЕЗДРА" 2 - 6 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 8
12-01-2020 20:40 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"КУЛАТА" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 7 - 3 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 9
19-01-2020 19:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ЧАВДАР 2020" БЯЛА СЛАТИНА 5 - 7 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 10
26-01-2020 14:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"EKOFRUT" 12 - 4 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 11
02-02-2020 16:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 6 - 3 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 12
16-02-2020 13:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 5 - 3 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 13
08-03-2020 12:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 0 - 5 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 14
12-05-2020 17:30 ВИЕНСКО ФК"EKOFRUT" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 0 - 2 ВИЕНСКО 8
12-05-2020 18:40 ВИЕНСКО ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК "Фантастико" Враца 0 - 5 ВИЕНСКО 10
17-05-2020 12:00 ВИЕНСКО ФК Инекс Трейд - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 2 - 0 ВИЕНСКО 14
17-05-2020 12:00 не е избран ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 0 - 2 ВИЕНСКО 15
17-05-2020 13:00 ВИЕНСКО ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"EKOFRUT" 0 - 2 ВИЕНСКО 17
17-05-2020 13:00 ВИЕНСКО АФК Скара Бира - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 2 - 0 ВИЕНСКО 12
17-05-2020 15:00 ВИЕНСКО ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 2 - 0 ВИЕНСКО 18
17-05-2020 17:00 ВИЕНСКО ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ПАНТЕРА 0 - 2 ВИЕНСКО 11
17-05-2020 19:00 ВИЕНСКО ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 0 - 2 ВИЕНСКО 9
17-05-2020 20:00 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 2 - 0 ВИЕНСКО 16
17-05-2020 20:20 ВИЕНСКО ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ТИМАК АГРО" 0 - 2 ВИЕНСКО 13
04-06-2020 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 2 - 17 "NET INS" Б ГРУПА 10
11-06-2020 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"EKOFRUT" 5 - 0 "NET INS" Б ГРУПА 11
18-06-2020 20:10 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 1 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 12
25-06-2020 20:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК Инекс Трейд 10 - 0 "NET INS" Б ГРУПА 13
02-07-2020 21:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Ботев" Лиляче - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 3 - 10 "NET INS" Б ГРУПА 14
09-07-2020 21:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 3 - 6 "NET INS" Б ГРУПА 15
17-07-2020 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ЛИЛЯЧЕ" - "NET INS" Б ГРУПА 16
23-07-2020 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - "NET INS" Б ГРУПА 17
30-07-2020 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"МЕДКОВЕЦ" - "NET INS" Б ГРУПА 18