Враца

Цветелин Георгиев Борисов

клубове

роден на: 16.09.1992

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Фантастико" Враца - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 12
n/a ВИЕНСКО ФК "Фантастико" Враца - ЯН БИБИЯН ВИЕНСКО 17
n/a ВИЕНСКО ПАНТЕРА - ФК "Фантастико" Враца ВИЕНСКО 18
n/a ВИЕНСКО "Атлетик" Враца - ФК Инекс Трейд ВИЕНСКО 18
n/a "Общинско игрище"Козлодуй ФК "Фантастико" Враца - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР Висша лига 15
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ФК "КОРЕКТ ООД" БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 10
n/a не е избран FC Speedy - ФК Инекс Трейд БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 11
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - БАМФ-Враца БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 12
n/a не е избран "Атлетик" Враца - ФК "Фантастико" Враца Висша лига 18
n/a не е избран ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" - ФК Инекс Трейд БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 13
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ФК"SEBN-МЕЗДРА" БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 14
n/a не е избран ФК "КОРЕКТ ООД" - ФК Инекс Трейд БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 15
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - "Игрис Махала" Висша лига 19
n/a не е избран Околчица /Враца/ - ФК "Фантастико" Враца Висша лига 20
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - FC Speedy БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 16
n/a не е избран БАМФ-Враца - ФК Инекс Трейд БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 17
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 18
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Фантастико" Враца - Скрита Сила Висша лига 21
n/a не е избран ФК"SEBN-МЕЗДРА" - ФК Инекс Трейд БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 19
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ФК "КОРЕКТ ООД" БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 20
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 10
n/a не е избран LAZIO БЕЛОТ - ФК Инекс Трейд ЛИГА БЕЛОТ 2019 10
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ФК "Фантастико" Враца ЛИГА БЕЛОТ 2019 11
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 12
n/a не е избран МАНЧЕСТЪР ЛИЛЯЧЕ БЕЛОТ - ФК "Фантастико" Враца ЛИГА БЕЛОТ 2019 13
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 13
n/a не е избран ЗГОРИГРАД ВЕТЕРАНИ - ФК Инекс Трейд ЛИГА БЕЛОТ 2019 14
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - БАРСЕЛОНА БЕЛОТ ЛИГА БЕЛОТ 2019 14
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Фантастико" Враца - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 12
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Фантастико" Враца - Червена чета "Радецки" Висша лига 13
n/a не е избран АФК Скара Бира - ФК "Фантастико" Враца ЛИГА БЕЛОТ 2019 15
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК Инекс Трейд ЛИГА БЕЛОТ 2019 15
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - МАНЧЕСТЪР ЛИЛЯЧЕ БЕЛОТ ЛИГА БЕЛОТ 2019 16
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК "Фантастико" Враца Висша лига 14
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - LAZIO БЕЛОТ ЛИГА БЕЛОТ 2019 16
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - ЗГОРИГРАД ВЕТЕРАНИ ЛИГА БЕЛОТ 2019 17
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР Висша лига 15
n/a не е избран БАРСЕЛОНА БЕЛОТ - ФК Инекс Трейд ЛИГА БЕЛОТ 2019 17
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - АФК Скара Бира ЛИГА БЕЛОТ 2019 18
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "Фантастико" Враца Висша лига 16
n/a не е избран ЯН БИБИЯН - ФК "Фантастико" Враца ЛИГА БЕЛОТ 2019 18
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - АФК Скара Бира Висша лига 17
n/a не е избран "Атлетик" Враца - ФК "Фантастико" Враца Висша лига 18
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - "Игрис Махала" Висша лига 19
n/a не е избран Околчица /Враца/ - ФК "Фантастико" Враца Висша лига 20
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - Скрита Сила Висша лига 21
n/a не е избран Fk ekofrut - ФК Инекс Трейд "NET INS" Б ГРУПА 10
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - АФК Чех Пласт "NET INS" Б ГРУПА 11
n/a не е избран ФК "Ботев" Лиляче - ФК Инекс Трейд "NET INS" Б ГРУПА 12
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - АФК Скара Бира ВИЕНСКО 6
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Фантастико" Враца ВИЕНСКО 6
n/a не е избран ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК Инекс Трейд "NET INS" Б ГРУПА 13
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ФК"ЕВЪРГРИЙН" "NET INS" Б ГРУПА 14
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - Fk ekofrut ВИЕНСКО 7
n/a не е избран ФК"ТИМАК АГРО" - ФК Инекс Трейд ВИЕНСКО 7
n/a не е избран ПАНТЕРА - ФК Инекс Трейд ВИЕНСКО 8
n/a не е избран ЯН БИБИЯН - ФК Инекс Трейд "NET INS" Б ГРУПА 15
n/a не е избран ЯН БИБИЯН - ФК "Фантастико" Враца ВИЕНСКО 8
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - ПАНТЕРА ВИЕНСКО 9
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ФК"КУЛАТА" "NET INS" Б ГРУПА 16
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - "Атлетик" Враца ВИЕНСКО 9
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ВИЕНСКО 10
n/a не е избран ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК Инекс Трейд "NET INS" Б ГРУПА 17
n/a не е избран ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК "Фантастико" Враца ВИЕНСКО 10
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - АФК Скара Бира ВИЕНСКО 11
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ФК"ПАНТЕРА" "NET INS" Б ГРУПА 18
n/a не е избран Fk ekofrut - ФК Инекс Трейд ВИЕНСКО 11
n/a не е избран ФК"ТИМАК АГРО" - ФК "Фантастико" Враца ВИСША ЛИГА 2019-2020 8
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД ВИСША ЛИГА 2019-2020 9
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ЯН БИБИЯН ВИЕНСКО 12
n/a не е избран ФК"ТИМАК АГРО" - ФК "Фантастико" Враца ВИЕНСКО 12
n/a не е избран КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Фантастико" Враца ВИСША ЛИГА 2019-2020 10
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - ФК Инекс Трейд ВИЕНСКО 13
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - "Атлетик" Враца ВИСША ЛИГА 2019-2020 11
n/a не е избран АФК Скара Бира - ФК "Фантастико" Враца ВИСША ЛИГА 2019-2020 12
n/a не е избран "Атлетик" Враца - ФК "Фантастико" Враца ВИЕНСКО 14
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА ВИЕНСКО 14
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - Околчица /Враца/ ВИСША ЛИГА 2019-2020 13
n/a не е избран АФК Скара Бира - ФК Инекс Трейд ВИЕНСКО 15
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ВИЕНСКО 15
n/a не е избран Fk ekofrut - ФК "Фантастико" Враца ВИЕНСКО 16
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ФК"ТИМАК АГРО" ВИЕНСКО 16
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ПАНТЕРА ВИЕНСКО 17
30-08-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Звезда 10 - 1 Б група 1
05-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - Нашенци-Пчелна Майка 6 - 2 Висша лига 1
06-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - Фк ЧАМ КИД 1 - 3 Б група 2
13-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - АФК Звезда 4 - 2 Б група 3
14-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Червена чета "Радецки" - ФК "Фантастико" Враца 1 - 4 Висша лига 2
21-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 4 - 3 Висша лига 3
22-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 2 - 6 Б група 4
28-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - ФК "Фантастико" Враца 2 - 5 Висша лига 4
29-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - АФК Звезда 6 - 4 Б група 5
03-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 1 - 3 Висша лига 5
04-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 1 - 1 Б група 6
08-10-2017 12:00 Парк Вършец ФК "Фантастико" Враца - ПРЕСЛАВ 6 - 0 ГРУПА B3 1
08-10-2017 14:00 Парк Вършец SUTHERLAND - ФК "Фантастико" Враца 2 - 9 ГРУПА B3 2
11-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - АФК Звезда 4 - 2 Б група 7
12-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - ФК "Фантастико" Враца 2 - 17 Висша лига 6
18-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Ботевъ Брусен - АФК Звезда 4 - 2 Б група 8
19-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - "Атлетик" Враца 7 - 2 Висша лига 7
25-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - ФК"ТИМАК АГРО" 5 - 11 Б група 9
26-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "Игрис Махала" - ФК "Фантастико" Враца 0 - 12 Висша лига 8
31-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - Околчица /Враца/ 1 - 2 Висша лига 9
03-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК Звезда 9 - 3 Б група 10
08-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - КФК "МЛАДОСТ " 7 - 12 Б група 11
09-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Скрита Сила - ФК "Фантастико" Враца 1 - 12 Висша лига 10
01-04-2018 19:20 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Фантастико" Враца 3 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
01-04-2018 21:40 ЗАЛА ПМГ ФК "Фантастико" Враца - ФК "Кранамакс"-Враца 7 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
15-04-2018 12:00 Мини футболно игрище Ботевград Pasta Gabrovo - ФК "Фантастико" Враца 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 21:05 ЗАЛА ПМГ ФК "Фантастико" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 2 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
15-04-2018 22:15 ЗАЛА ПМГ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК "Фантастико" Враца 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
22-04-2018 17:00 ЗАЛА ПМГ АФК Скара Бира - ФК "Фантастико" Враца 1 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
22-04-2018 20:30 ЗАЛА ПМГ ФК "Фантастико" Враца - "Игрис Махала" 4 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
29-04-2018 16:20 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - ФК "Фантастико" Враца 4 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-04-2018 17:30 ЗАЛА ПМГ ФК "Фантастико" Враца - "Атлетик" Враца 7 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
29-04-2018 20:30 ЗАЛА ПМГ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - ФК "Фантастико" Враца 1 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
25-05-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - PFC "Young Boys" 4 - 4* ФУТБОЛ 8 1
05-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Звезда 6 - 3 Б група 12
08-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Атлетик" Враца - АФК Звезда 8 - 2 ФУТБОЛ 8 2
12-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 0 - 4 Б група 13
15-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 0 - 8 ФУТБОЛ 8 3
19-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - АФК Звезда 6 - 5 Б група 14
22-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - Околчица /Враца/ 0 - 3 ФУТБОЛ 8 4
29-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "ПАРТИЗАН" - АФК Звезда 7 - 0 ФУТБОЛ 8 5
03-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 2 - 13 Б група 16
05-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - АФК Звезда 11 - 3 Б група 17
10-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК"АТЛЕТИК 1996" 1 - 9 Б група 18
12-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ " - АФК Звезда 7 - 3 Б група 19
17-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК "Kафето Тийм" 6 - 5 Б група 20
06-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Фантастико" Враца - Червена чета "Радецки" 0 - 5 Висша лига 13
12-09-2018 20:00 не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК "Фантастико" Враца 5 - 0 Висша лига 14
12-09-2018 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Фантастико" Враца - АФК Скара Бира 0 - 5 Висша лига 17
16-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "Фантастико" Враца 0 - 5 Висша лига 16
09-01-2019 21:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК "Фантастико" Враца - ФК"ТИМАК АГРО" *3 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
16-01-2019 21:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Фантастико" Враца 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
23-01-2019 20:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК "Фантастико" Враца - "Атлетик" Враца 10 - 3 ЗИМНА ЛИГА 3
30-01-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Фантастико" Враца 6 - 3 ЗИМНА ЛИГА 4
06-02-2019 21:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК "Фантастико" Враца - ФК"SEBN-МЕЗДРА" 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 5
13-02-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК "Фантастико" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
20-02-2019 20:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "Фантастико" Враца 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
02-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ФК "Фантастико" Враца 0 - 8 ВИСША ЛИГА 1
05-04-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Звезда 2 - 2 "Б" ГРУПА 1
11-04-2019 18:00 не е избран АФК Звезда - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 4 "Б" ГРУПА 2
16-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 3 - 2 ВИСША ЛИГА 3
23-04-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК "Фантастико" Враца 1 - 4 ВИСША ЛИГА 4
25-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК Звезда 7 - 2 "Б" ГРУПА 3
30-04-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - Околчица /Враца/ 4 - 0 ВИСША ЛИГА 5
03-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - АФК Чех Пласт 0 - 1 "Б" ГРУПА 4
05-05-2019 15:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ХЪС" -ЛОМ - ФК Инекс Трейд 0 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 1
05-05-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ПАНТЕРА" 2 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 2
09-05-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК "Фантастико" Враца 1 - 3 ВИСША ЛИГА 6
12-05-2019 15:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" - ФК Инекс Трейд 1 - 8 БИЗНЕС ЛИГА 3
12-05-2019 19:40 ПАРК ДЪБНИКА БАМФ-Враца - ФК Инекс Трейд 1 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 4
14-05-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - "Игрис Махала" 3 - 1 ВИСША ЛИГА 7
17-05-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 4 - 4 "Б" ГРУПА 6
19-05-2019 15:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - RIMC-Vratsa 4 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 5
19-05-2019 17:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК Инекс Трейд 0 - 1 БИЗНЕС ЛИГА 6
23-05-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Звезда 6 - 3 "Б" ГРУПА 5
23-05-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - ФК "Фантастико" Враца 1 - 9 ВИСША ЛИГА 8
24-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА - АФК Звезда 4 - 6 "Б" ГРУПА 7
26-05-2019 15:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ХЪС" -ЛОМ 2 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 8
26-05-2019 18:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - FC Speedy 2 - 1 БИЗНЕС ЛИГА 7
28-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - Скрита Сила 3 - 2 ВИСША ЛИГА 9
29-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ЯН БИБИЯН 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 3
29-05-2019 21:00 не е избран ФК Инекс Трейд - ФК "ПАРТИЗАН" 0 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 6
03-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА LAZIO БЕЛОТ - ФК "Фантастико" Враца 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 7
03-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ЯН БИБИЯН 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 9
04-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "Игрис Махала" - ФК "Фантастико" Враца 0 - 11 ВИСША ЛИГА -БАРАЖИ 1-4 1
04-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА БАРСЕЛОНА БЕЛОТ - ФК "Фантастико" Враца 2 - 0 ЛИГА БЕЛОТ 2019 5
05-06-2019 17:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ФК "Фантастико" Враца 2 - 0 ЛИГА БЕЛОТ 2019 3
05-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК Инекс Трейд 2 - 0 ЛИГА БЕЛОТ 2019 4
05-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ЗГОРИГРАД ВЕТЕРАНИ - ФК "Фантастико" Враца 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 8
05-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - БАРСЕЛОНА БЕЛОТ 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 8
09-06-2019 14:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК Инекс Трейд 0 - 5 БИЗНЕС ЛИГА 9
09-06-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" 4 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 10
11-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - Околчица /Враца/ 1 - 1 ВИСША ЛИГА -БАРАЖИ 1-4 2
12-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Фантастико" Враца 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 1
12-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - LAZIO БЕЛОТ - ЛИГА БЕЛОТ 2019 1
12-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - МАНЧЕСТЪР ЛИЛЯЧЕ БЕЛОТ 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 4
12-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ЗГОРИГРАД ВЕТЕРАНИ 2 - 0 ЛИГА БЕЛОТ 2019 5
12-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - АФК Скара Бира 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 6
12-06-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК Инекс Трейд - ЛИГА БЕЛОТ 2019 2
12-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА МАНЧЕСТЪР ЛИЛЯЧЕ БЕЛОТ - ФК Инекс Трейд 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 7
12-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - ФК Инекс Трейд 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 9
16-06-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - БАМФ-Враца 5 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 11
16-06-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА RIMC-Vratsa - ФК Инекс Трейд 0 - 3 БИЗНЕС ЛИГА 12
18-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК "Фантастико" Враца 2 - 7 ВИСША ЛИГА -БАРАЖИ 1-4 3
23-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА FC Speedy - ФК Инекс Трейд 1 - 7 БИЗНЕС ЛИГА 14
28-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК Инекс Трейд 3 - 0 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 1
30-06-2019 20:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - "В и К" ООД ВРАЦА 0 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 13
04-07-2019 20:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ЯН БИБИЯН 4 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 2
11-07-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК Инекс Трейд 4 - 1 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 3
17-07-2019 21:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"СЪРЦА ЧЕРВЕНИ"ВРАЦА *3 - 3 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 4
22-07-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК Инекс Трейд *2 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 5
12-08-2019 16:00 ПАРК ДЪБНИКА ЯН БИБИЯН - ФК Инекс Трейд 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 12
02-09-2019 20:00 не е избран Околчица /Враца/ - ФК "Фантастико" Враца 2 - 4 ВИСША ЛИГА 2019-2020 1
03-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - Fk ekofrut 4 - 0 "NET INS" Б ГРУПА 1
10-09-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "Фантастико" Враца 2 - 2 ВИСША ЛИГА 2019-2020 2
12-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК Инекс Трейд 5 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 2
15-09-2019 15:00 ПАРК ДЪБНИКА FC Speedy - ФК Инекс Трейд 1 - 10 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 1
18-09-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК"ТИМАК АГРО" 5 - 3 ВИСША ЛИГА 2019-2020 1
19-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК "Ботев" Лиляче 10 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 3
22-09-2019 15:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - БАМФ-Враца 8 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 2
22-09-2019 17:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" - ФК Инекс Трейд 2 - 13 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 3
24-09-2019 18:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - КФК "МЛАДОСТ " 4 - 4 ВИСША ЛИГА 2019-2020 3
26-09-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 3 - 8 "NET INS" Б ГРУПА 4
29-09-2019 15:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"SEBN-МЕЗДРА" 0 - 3 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 4
29-09-2019 17:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК "КОРЕКТ ООД" - ФК Инекс Трейд 1 - 5 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 5
01-10-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК "Фантастико" Враца 2 - 9 ВИСША ЛИГА 2019-2020 4
03-10-2019 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК Инекс Трейд 0 - 1 ВИЕНСКО 1
03-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК Инекс Трейд 5 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 5
04-10-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 1 - 0 ВИЕНСКО 1
06-10-2019 17:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - FC Speedy 4 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 6
06-10-2019 19:10 ПАРК ДЪБНИКА БАМФ-Враца - ФК Инекс Трейд 2 - 5 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 7
09-10-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - АФК Скара Бира 13 - 2 ВИСША ЛИГА 2019-2020 5
10-10-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ЯН БИБИЯН 0 - 5 "NET INS" Б ГРУПА 6
11-10-2019 18:00 ВИЕНСКО АФК Скара Бира - ФК "Фантастико" Враца 0 - 1 ВИЕНСКО 2
11-10-2019 19:10 ВИЕНСКО ФК Инекс Трейд - Fk ekofrut 1 - 1* ВИЕНСКО 2
11-10-2019 20:00 ВИЕНСКО ФК "Фантастико" Враца - ФК"ТИМАК АГРО" 0 - 1 ВИЕНСКО 3
11-10-2019 20:30 ВИЕНСКО ЯН БИБИЯН - ФК Инекс Трейд 3 - 1 ВИЕНСКО 3
13-10-2019 16:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" 7 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 8
13-10-2019 17:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"SEBN-МЕЗДРА" - ФК Инекс Трейд 6 - 1 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 9
18-10-2019 18:30 ВИЕНСКО ФК "Фантастико" Враца - "Атлетик" Враца - ВИЕНСКО 5
18-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - ФК Инекс Трейд - "NET INS" Б ГРУПА 7
18-10-2019 20:30 ВИЕНСКО ФК Инекс Трейд - ФК "Фантастико" Враца - ВИЕНСКО 4
18-10-2019 20:50 ВИЕНСКО ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК Инекс Трейд - ВИЕНСКО 5
24-10-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"МЕДКОВЕЦ" - "NET INS" Б ГРУПА 8
31-10-2019 20:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК Инекс Трейд - "NET INS" Б ГРУПА 9