Враца

НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ НИКОЛОВ

клубове

роден на: 14.07.1986

години: 34

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-08-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК Ботевъ Брусен 6 - 1 Б група 1
08-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - КФК "МЛАДОСТ " 7 - 3 Б група 2
13-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 2 - 8 Б група 3
22-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - Фк ЧАМ КИД 1 - 1 Б група 4
29-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 4 Б група 5
06-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 6 - 2 Б група 6
11-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК"АТЛЕТИК 1996" 4 - 1 Б група 7
18-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 1 - 4 Б група 8
27-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 6 Б група 9
03-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК Звезда 9 - 3 Б група 10
08-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 4 Б група 11
12-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - КФК "МЛАДОСТ " 3 - 5 Б група 13
19-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 3 Б група 14
26-06-2018 20:30 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 4 Б група 15
03-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 1 - 6 Б група 16
05-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 4 Б група 17
10-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК"АТЛЕТИК 1996" 1 - 9 Б група 18
12-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 7 - 3 Б група 19
17-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 4 Б група 20
06-10-2018 10:45 "Парк Щурците" Оряхово Околчица /Враца/ - ФК"АТЛЕТИК 1996" 2 - 0 Северозапад - група B 1
06-10-2018 15:45 "Парк Щурците" Оряхово ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК"КРИСТА" ЛОМ *2 - 2 Северозапад - група B 3
28-10-2018 12:30 СК Балона - Терен 3 ФК "Палаузово" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 6 Северозапад - група C 2
28-10-2018 15:00 СК Балона - Терен 3 ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК ГАРАНТ 4 - 2 Северозапад - група C 3
09-01-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 1
16-01-2019 20:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"SEBN-МЕЗДРА" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 4 - 8 ЗИМНА ЛИГА 2
23-01-2019 19:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 3
30-01-2019 21:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 12 ЗИМНА ЛИГА 4
06-02-2019 20:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"АТЛЕТИК 1996" - "Атлетик" Враца 2 - 5 ЗИМНА ЛИГА 5
13-02-2019 21:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ " - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 10 ЗИМНА ЛИГА 6
20-02-2019 20:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "Фантастико" Враца 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
05-04-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 7 - 5 "Б" ГРУПА 1
07-04-2019 12:00 ACCEDIA STADIUM Холандците - ФК"АТЛЕТИК 1996" 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-04-2019 19:00 не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 0 - 9 "Б" ГРУПА 2
25-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК Звезда 7 - 2 "Б" ГРУПА 3
03-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "Kафето Тийм" 10 - 3 "Б" ГРУПА 4
05-05-2019 17:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" 0 - 4 БИЗНЕС ЛИГА 1
05-05-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ПАНТЕРА" 2 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 2
10-05-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 5 "Б" ГРУПА 5
12-05-2019 15:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - RIMC-Vratsa 3 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 3
12-05-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК"ПАНТЕРА" 9 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 4
19-05-2019 15:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ХЪС" -ЛОМ - ФК"ПАНТЕРА" 6 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 6
19-05-2019 17:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - FC Speedy 1 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 5
23-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 1 "Б" ГРУПА 6
24-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 1 - 5 "Б" ГРУПА 7
26-05-2019 17:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" - ФК"ПАНТЕРА" 4 - 3 БИЗНЕС ЛИГА 8
26-05-2019 18:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - БАМФ-Враца 4 - 9 БИЗНЕС ЛИГА 7
09-06-2019 14:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК Инекс Трейд 0 - 5 БИЗНЕС ЛИГА 9
09-06-2019 17:40 ПАРК ДЪБНИКА RIMC-Vratsa - ФК"ПАНТЕРА" 0 - 5 БИЗНЕС ЛИГА 10
12-06-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 2 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 1
16-06-2019 17:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - "В и К" ООД ВРАЦА 1 - 11 БИЗНЕС ЛИГА 11
16-06-2019 19:40 ПАРК ДЪБНИКА FC Speedy - ФК"ПАНТЕРА" 0 - 5 БИЗНЕС ЛИГА 12
18-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "Kафето Тийм" 3 - 3 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 2
24-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Kozaro - ФК"ПАНТЕРА" 3 - 1 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 1
27-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 3 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 3
30-06-2019 16:00 ПАРК ДЪБНИКА БАМФ-Враца - ФК"ПАНТЕРА" 2 - 1 БИЗНЕС ЛИГА 14
30-06-2019 17:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"ХЪС" -ЛОМ 0 - 3 БИЗНЕС ЛИГА 13
30-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК Чех Пласт 3 - 2 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 5
02-07-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - АФК Чех Пласт 2 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 2
09-07-2019 20:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - ФК"ПАНТЕРА" *1 - 1 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 3
15-07-2019 21:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 4
18-07-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - ФК"ПАНТЕРА" 2 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 5
03-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ПАНТЕРА" 6 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 1
11-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 1 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 2
19-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ПАНТЕРА" 3 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 3
23-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"КУЛАТА" 2 - 8 "NET INS" Б ГРУПА 4
30-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"ПАНТЕРА" 4 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 5
04-10-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Ботев" Лиляче - ФК"ПАНТЕРА" 4 - 11 "NET INS" Б ГРУПА 6
17-10-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"EKOFRUT" 2 - 3 "NET INS" Б ГРУПА 7
22-10-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ПАНТЕРА" 7 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 8
31-10-2019 20:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК Инекс Трейд 3 - 7 "NET INS" Б ГРУПА 9
04-06-2020 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 2 - 17 "NET INS" Б ГРУПА 10
14-06-2020 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ПАНТЕРА" 6 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 11
19-06-2020 18:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 2 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 12
25-06-2020 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - ФК"ПАНТЕРА" 4 - 3 "NET INS" Б ГРУПА 13
02-07-2020 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"МЕДКОВЕЦ" 4 - 5 "NET INS" Б ГРУПА 14
10-07-2020 18:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК "Ботев" Лиляче 8 - 6 "NET INS" Б ГРУПА 15
16-07-2020 21:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - ФК"ПАНТЕРА" 3 - 7 "NET INS" Б ГРУПА 16
23-07-2020 19:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - АФК Чех Пласт 2 - 7 "NET INS" Б ГРУПА 17
30-07-2020 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ПАНТЕРА" 7 - 9 "NET INS" Б ГРУПА 18