София

Захари Николаев Миленков

клубове

роден на: 14.06.1990

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Лев Инс - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
24-08-2014 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 Спокойните - ЖИВЕЛИ 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
24-08-2014 20:00 не е избран Аякс-Зебра - Лозен 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - ГОЛ 1 - 6 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 Магнус - Спокойните 4 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
31-08-2014 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Verso Travel - Аякс-Зебра 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 2
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Аякс-Зебра 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 10:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Керамик 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Спокойните - VILLA MARK 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
13-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM Спокойните - MU Bulgaria 11 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
14-09-2014 12:00 не е избран Неудобните - Аякс-Зебра 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 21:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Бохемите - Спокойните 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
30-09-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Спокойните - ING 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
03-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Barca 6 - 1 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 15:00 не е избран Old school - Спокойните 1 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
05-10-2014 19:00 не е избран НДП Стрелци - Аякс-Зебра 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 21:45 не е избран УЛТРА - Аякс-Зебра 2 - 2* PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 19:00 не е избран Спокойните - Спортист Долни Лозен 14 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
12-10-2014 21:00 не е избран Аякс-Зебра - ESPRIT BRIGADA 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Спортинг 4 - 2 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Аякс-Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-10-2014 21:00 не е избран Athletic - Спокойните 1 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
23-10-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Аякс-Зебра - СИНИТЕ 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-10-2014 21:45 не е избран Colo Colo - Аякс-Зебра 1 - 3 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 14:00 не е избран Спокойните - MFC Galaxy Sofia 4 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
26-10-2014 17:00 не е избран Спортинг - Аякс-Зебра 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
31-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Plomari Антилопите 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 12:00 не е избран Дразмахала - Спокойните 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
02-11-2014 14:00 не е избран Аякс-Зебра - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Аякс-Зебра - НОВИ ХАН 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-11-2014 09:00 не е избран Спокойните - The Clock 12 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
09-11-2014 17:00 не е избран Хищниците - Аякс-Зебра 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
14-11-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Аякс-Зебра 6 - 6* PREMIER LEAGUE 10
16-11-2014 18:00 не е избран Лъвски Сърца - Спокойните 2 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
16-11-2014 22:00 не е избран Аякс-Зебра - БАЛКАН 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 13
22-11-2014 19:00 не е избран FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 0 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 09:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 21:00 не е избран Спокойните - FC CHAPA-SKIMUCHI 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
28-11-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FC SAN MARCO 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 09:00 не е избран Botev City - Спокойните 7 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
30-11-2014 14:00 не е избран Белите Якички - Аякс-Зебра 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
05-12-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
05-12-2014 21:45 не е избран Besnite - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 13:00 не е избран Спокойните - Лозен Сити 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
07-12-2014 14:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК ИХТИМАН 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
12-12-2014 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 14:00 не е избран Loko Vakarel - Спокойните 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
14-12-2014 17:00 не е избран Вълците - Аякс-Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-01-2015 19:00 не е избран Barca - Спокойните 11 - 5 Група L 1
17-01-2015 20:00 не е избран Спокойните - Супичка 3 - 6 Група L 2
24-01-2015 22:00 не е избран Хотел Панчарево - Спокойните 3 - 1 Група L 3
31-01-2015 15:00 не е избран Спортен бар Ефбет Мадрид - Спокойните 0 - 5 Група L 4
04-02-2015 21:00 не е избран Спокойните - PMP Build Invest 0 - 4 Група L 5
14-02-2015 17:00 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
21-02-2015 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 Сантяго Бернабеу - Аякс-Зебра 4 - 6 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM СИНИТЕ - ФК Зебра 4 - 4* MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Interpol - Спокойните 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 1
13-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Спортинг - Аякс-Зебра 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 09:00 не е избран Спокойните - Ян Бибиян 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
15-03-2015 09:00 не е избран Whiskey United - Спокойните 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
15-03-2015 21:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Зебра 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-03-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Аякс-Зебра - Barca 3 - 3 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 14:00 не е избран Спокойните - ФК ЕВРОПА 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 4
23-03-2015 22:30 не е избран БАЛКАН - ФК Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-03-2015 20:45 не е избран ГОЛ - Аякс-Зебра 2 - 4 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 13:00 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2015 13:00 не е избран Mladost Group - Спокойните 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
01-04-2015 21:45 не е избран Шенкер - Massive 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
03-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 8 - 5 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 19:00 не е избран Спокойните - Fresh Market 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
08-04-2015 20:45 не е избран Massive - Skypharm 4 - 5 CHAMPIONSHIP 6
14-04-2015 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Зебра 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
17-04-2015 20:45 не е избран Актавис - Аякс-Зебра 2 - 1 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 21:45 не е избран ПФК "61" - Спокойните 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 7
20-04-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - Малки Страсти 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
22-04-2015 18:30 не е избран Ойрошпед - Massive 3 - 6 CHAMPIONSHIP 7
24-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 21:00 не е избран Спокойните - Червена Звезда 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 8
26-04-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Зебра 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
28-04-2015 21:00 не е избран Винпром Пещера - Massive 1 - 5 CHAMPIONSHIP 1
08-05-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 1 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 11:00 не е избран ФК Зебра - Verso Travel 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 14:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Спокойните 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 9
13-05-2015 19:45 не е избран Massive - Fusion 1 - 3 CHAMPIONSHIP 8
13-05-2015 22:45 не е избран ФК Зебра - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
15-05-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 13:00 не е избран ФК Керамик - ФК Зебра 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 17:00 не е избран Спокойните - Монтевидео 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 10
20-05-2015 20:45 не е избран ИНТРАМА - Massive 0 - 10 CHAMPIONSHIP 9
22-05-2015 20:45 не е избран FC SAN MARCO - Аякс-Зебра 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
24-05-2015 15:00 не е избран ФК Зебра - Неудобните 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-05-2015 22:30 не е избран Спокойните - Еконт 61 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
26-05-2015 19:45 не е избран FC EFBET - Massive 2 - 10 CHAMPIONSHIP 10
29-05-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM E-motion Club - Massive 4 - 15 CHAMPIONSHIP 3
31-05-2015 21:45 не е избран Спокойните - Черно тото 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
03-06-2015 20:45 не е избран Massive - Виста 8 - 3 CHAMPIONSHIP 11
05-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Massive - Most Wanted 7 - 2 CHAMPIONSHIP 2
05-06-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
07-06-2015 09:00 не е избран Тигрите - Спокойните 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
07-06-2015 21:00 не е избран ФК Зебра - НДП Стрелци 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-06-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2015 22:30 не е избран Аякс-Зебра - Plomari Антилопите 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
12-06-2015 19:45 не е избран DSV България - Massive 0 - 10 CHAMPIONSHIP 12
14-06-2015 09:00 не е избран Sushi Shef - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2015 13:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Спокойните 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 14
16-06-2015 20:45 не е избран Massive - ТЕМИДА 6 - 2 CHAMPIONSHIP 13
17-06-2015 22:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 6 PREMIER LEAGUE 1
19-06-2015 19:45 не е избран Приятели - Спокойните 2 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 11
19-06-2015 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 13:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Зебра 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 12
21-06-2015 14:00 не е избран ФК Зебра - Белите Якички 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-06-2015 19:45 не е избран Класик Груп - Massive 2 - 5 CHAMPIONSHIP 14
26-06-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 1 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 17:00 не е избран Хищниците - ФК Зебра 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2015 19:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Спокойните 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
30-06-2015 20:45 не е избран Massive - КОМЕРЦ СОФИЯ 7 - 4 CHAMPIONSHIP 15
03-07-2015 19:45 не е избран Massive - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
03-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА - PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 21:45 не е избран Спокойните - Loko Vakarel 5 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 17
05-07-2015 20:00 не е избран ФК Зебра - Спортинг 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-07-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Спокойните - Спортинг 5 - 4 Група B 1
09-07-2015 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Аякс-Зебра - Fresh Market 8 - 2 Група А 1
11-07-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
14-07-2015 20:45 не е избран Massive - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 5 ПЛЕЙОФИ
14-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тигрите 3 - 2 Група А 2
20-07-2015 19:45 не е избран Спокойните - FC EFBET 9 - 1 Група B 3
23-07-2015 19:45 не е избран Ойрошпед - Аякс-Зебра 2 - 8 Група А 3
27-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 4 Група А 4
30-07-2015 19:45 не е избран Спокойните - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 0 Група B 4
04-08-2015 20:00 не е избран Белите Якички - Спокойните 5 - 0 Група B 2
06-08-2015 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Спокойните 5 - 0 Група B 5
06-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - Аякс-Зебра 4 - 9 Група А 5
10-08-2015 21:45 не е избран VILLA MARK - Спокойните 4 - 0 Елиминации
11-08-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - КОС България 4 - 4* Елиминации
13-08-2015 19:45 не е избран Аякс-Зебра - FC CRAZY GANG 3 - 6 Елиминации
23-08-2015 21:00 не е избран ФК Зебра - Intellect 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-08-2015 19:45 не е избран Спокойните - СЕЛ Равно поле 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
28-08-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Barca 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2015 22:30 не е избран Спокойните - NIKE team 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
04-09-2015 19:45 не е избран Massive - Billa 7 - 0 CHAMPIONSHIP 1
04-09-2015 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 5 - 8 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2015 20:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Спокойните 4 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
09-09-2015 21:45 не е избран ДСК Банка - Massive 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
11-09-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 9 - 0 PREMIER LEAGUE 3
12-09-2015 22:00 не е избран Спокойните - Динамо 18 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
13-09-2015 15:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Зебра 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
15-09-2015 18:45 не е избран Massive - Quehenberger Logistics 8 - 2 CHAMPIONSHIP 3
25-09-2015 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Аякс-Зебра 8 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 09:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Спокойните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
27-09-2015 20:00 не е избран ФК Зебра - ФК Керамик 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2015 21:45 не е избран Skypharm - Massive 9 - 2 CHAMPIONSHIP 4
04-10-2015 11:00 не е избран Спокойните - The "Mannschaft" 11 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
04-10-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Зебра 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2015 18:45 не е избран Massive - Ilinden United 3 - 2 CHAMPIONSHIP 5
07-10-2015 22:30 не е избран Loko Vakarel - Спокойните 3 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
09-10-2015 21:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2015 14:00 не е избран Спокойните - White Widow 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
16-10-2015 20:45 не е избран Massive - ТЕМИДА 9 - 0 CHAMPIONSHIP 6
16-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 0 - 2 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 13:00 не е избран Спортинг - ФК Зебра 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2015 18:00 не е избран Seniorite - Спокойните 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
20-10-2015 22:30 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 3 - 3 PREMIER LEAGUE 5
23-10-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Massive 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
23-10-2015 21:45 не е избран FC SAN MARCO - Аякс-Зебра 6 - 1 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2015 16:00 не е избран ФК Зебра - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-10-2015 22:00 не е избран Спокойните - Кралете 11 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
27-10-2015 21:45 не е избран Massive - ORBICO BULGARIA 6 - 0 CHAMPIONSHIP 8
27-10-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 4 - 6 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2015 09:00 не е избран Лозен Сити - Спокойните 4 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
03-11-2015 20:45 не е избран Класик Груп - Massive 4 - 3 CHAMPIONSHIP 9
03-11-2015 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Зебра 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2015 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 3 - 1 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2015 22:00 не е избран ФК Зебра - НДП Стрелци 10 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2015 22:30 не е избран Спокойните - Бохемите 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
10-11-2015 19:45 не е избран Massive - E-motion Club 6 - 3 CHAMPIONSHIP 10
10-11-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - СИНИТЕ *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
13-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 14:00 не е избран Магнус - Спокойните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
15-11-2015 21:00 не е избран Sushi Shef - ФК Зебра 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2015 21:45 не е избран ИНТРАМА - Massive 0 - 13 CHAMPIONSHIP 11
17-11-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Вадиас 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
20-11-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 8 - 3 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 00:00 не е избран Спокойните - Кривина 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
22-11-2015 12:00 не е избран ФК Зебра - Неудобните 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2015 18:45 не е избран Massive - Пени Маркет 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2015 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Зебра 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
27-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
28-11-2015 00:00 не е избран Мега Денс - Спокойните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
29-11-2015 10:00 не е избран ESTUPIDEZ - Спокойните 4 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
29-11-2015 21:00 не е избран Вълците - ФК Зебра 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2015 20:45 не е избран Виста - Massive 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
06-12-2015 10:00 не е избран Спокойните - ФК ЕВРОПА 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
06-12-2015 18:00 не е избран ФК Зебра - ЖИВЕЛИ 13 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-12-2015 19:45 не е избран Massive - Победител 5 - 1 CHAMPIONSHIP 14
11-12-2015 20:45 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра *1 - 1 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 21:00 не е избран FC CRAZY GANG - ФК Зебра - MTEL PREMIER LEAGUE 17
16-12-2015 20:45 не е избран Ойрошпед - Massive 3 - 3 CHAMPIONSHIP 15
10-01-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Massive 0 - 5 Група G 1
17-01-2016 09:00 не е избран Медведи - Massive 1 - 9 Група G 2
24-01-2016 11:00 не е избран Massive - Седмица спатия 14 - 4 Група G 3
30-01-2016 19:00 не е избран Media United - Massive 2 - 3 Група G 4
07-02-2016 19:00 не е избран Massive - Долна Малина 5 - 2 Група G 5
13-02-2016 14:00 Царско село Вършец - Massive 3 - 4 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 15:00 Царско село Massive - Seniorite 5 - 5* ВТОРА ФАЗА
15-02-2016 21:00 не е избран Спокойните - ФК Пълна Мрежа 5 - 7 Финални плейофи
18-02-2016 19:45 не е избран Massive - Галакси София *4 - 4 CHAMPIONSHIP 16
21-02-2016 12:00 не е избран Спокойните - Белите кончета 8 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
23-02-2016 00:00 не е избран Фронтекс - Massive 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
25-02-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - ESPRIT BRIGADA 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 13:00 не е избран Лозен Сити - Спокойните 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
28-02-2016 20:00 не е избран ФК Зебра - Малки Страсти 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Цар Иван Асен II 2 - 6 PREMIER LEAGUE 14
06-03-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 6 Група G 1
06-03-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - Manastirishte 2000 2 - 2 Група G 1
08-03-2016 20:45 не е избран FC ING - Massive 3 - 11 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2016 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Аякс-Зебра *3 - 3 PREMIER LEAGUE 2
13-03-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център Manastirishte 2000 - ФК Зебра 5 - 0 Група G 2
13-03-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Зебра 5 - 0 Група G 2
16-03-2016 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Зебра 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-03-2016 21:45 не е избран Massive - ADIDAS 4 - 5 CHAMPIONSHIP 3
18-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 10:00 не е избран Играчорите - Спокойните 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
22-03-2016 21:45 не е избран Most Wanted - Massive 2 - 6 CHAMPIONSHIP 4
23-03-2016 18:45 не е избран Massive - Оптиксорс 5 - 3 CHAMPIONSHIP 1
23-03-2016 22:30 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
25-03-2016 20:45 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 12:00 не е избран Спокойните - NIKE team 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
27-03-2016 15:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Зебра 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 18:45 не е избран Massive - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
01-04-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 8 - 1 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 15:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Спокойните 3 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
03-04-2016 18:00 не е избран ФК Зебра - Intellect 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Sushi Shef - Massive 3 - 12 CHAMPIONSHIP 6
08-04-2016 20:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 17:00 не е избран Спокойните - Mladost Team 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
10-04-2016 21:00 не е избран VILLA MARK - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-04-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
15-04-2016 19:45 не е избран Massive - Billa 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
15-04-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Витоша Бистрица 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 09:00 не е избран ФК Зебра - Хищниците 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
17-04-2016 22:00 не е избран ПИРИН - Спокойните 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
20-04-2016 21:45 не е избран SSV - Massive 3 - 3 CHAMPIONSHIP 8
22-04-2016 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра *3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 16:00 не е избран Спокойните - Бърдо лозен 11 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
24-04-2016 21:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-04-2016 19:45 не е избран Massive - ТЕМИДА 6 - 1 CHAMPIONSHIP 9
10-05-2016 21:45 не е избран Skypharm - Massive 3 - 4 CHAMPIONSHIP 10
13-05-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
15-05-2016 12:00 не е избран Спокойните - Пирин Гоце Делчев 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
17-05-2016 18:45 не е избран Massive - Quehenberger Logistics 9 - 0 CHAMPIONSHIP 11
27-05-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 6 - 7 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2016 16:00 не е избран ФЕНИКС - Спокойните 3 - 3* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
29-05-2016 18:00 не е избран ФК Керамик - ФК Зебра 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-05-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - СИНИТЕ 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
01-06-2016 21:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Massive 1 - 7 CHAMPIONSHIP 12
03-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FC SAN MARCO 8 - 2 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2016 00:00 не е избран Спокойните - Кривина 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
05-06-2016 00:00 не е избран ФК Зебра - FC CRAZY GANG 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-06-2016 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 3 - 6 PREMIER LEAGUE 12
12-06-2016 19:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Зебра 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-06-2016 22:00 не е избран FC SIVEN - Спокойните 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
15-06-2016 19:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Massive 3 - 1 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2016 21:00 не е избран Спокойните - Лидер 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
19-06-2016 16:00 не е избран Спокойните - Fresh Market 8 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
19-06-2016 19:00 не е избран ФК Зебра - Неудобните 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-06-2016 20:45 не е избран Massive - ДМ БЪЛГАРИЯ 14 - 2 CHAMPIONSHIP 15
26-06-2016 12:00 не е избран ПСЖ София - Спокойните 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
26-06-2016 17:00 не е избран Majestic - ФК Зебра 0 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 15
28-06-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - Massive 5 - 3 CHAMPIONSHIP 16
01-07-2016 18:45 не е избран Massive - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
01-07-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 3 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2016 00:00 не е избран Спокойните - БГ Белот 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
03-07-2016 21:00 не е избран ФК Зебра - Софийска вода 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-07-2016 21:45 не е избран Massive - Класик Груп 5 - 1 CHAMPIONSHIP 17
08-07-2016 20:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 11 - 12 PREMIER LEAGUE 14
10-07-2016 13:00 не е избран ESTUPIDEZ - Спокойните 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
10-07-2016 18:00 не е избран Спортинг - ФК Зебра 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-07-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - 3 5 - 0 Група B 1
18-07-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 Група B 2
28-07-2016 19:45 не е избран Левски Г - Аякс-Зебра 0 - 5 Група B 3
04-08-2016 19:45 не е избран Аякс-Зебра - DATECS 9 - 0 Група B 4
11-08-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted - Аякс-Зебра 4 - 8 Група B 5
14-08-2016 20:00 ACCEDIA STADIUM Спокойните - Whiskey United 4 - 3 Финални плейофи
15-08-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 4 - 2 Елиминации
18-08-2016 21:45 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 0 - 1 Елиминации
21-08-2016 19:00 не е избран БЕСНИТЕ - Спокойните *1 - 1 CHAMPIONSHIP 1
22-08-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Витоша Бистрица 6 - 3 Елиминации
26-08-2016 19:45 не е избран Most Wanted - Massive 1 - 5 ПЛЕЙОФИ
30-08-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Massive 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - Класа 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
07-09-2016 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Зебра 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
08-09-2016 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 ЦВС - Спокойните 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
09-09-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Аякс-Зебра 6 - 4 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 11:00 не е избран Спокойните - Пирин Гоце Делчев 8 - 2 CHAMPIONSHIP 3
11-09-2016 14:00 не е избран ФК Зебра - Majestic 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2016 21:45 не е избран Massive - ADIDAS 5 - 11 PREMIER LEAGUE 2
16-09-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 11:00 не е избран Приятели - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
18-09-2016 21:00 не е избран ФК Зебра - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-09-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
25-09-2016 19:00 не е избран Спокойните - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
28-09-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
29-09-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Вадиас 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
02-10-2016 21:00 не е избран Хищниците - ФК Зебра 7 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2016 22:30 не е избран Спокойните - Ян Бибиян 4 - 9 CHAMPIONSHIP 7
07-10-2016 18:45 не е избран Massive - Fibank 1 - 6 PREMIER LEAGUE 4
08-10-2016 20:30 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2016 10:00 не е избран ФК Зебра - Софийска вода 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
09-10-2016 19:00 не е избран El Stars - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
11-10-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Massive 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
15-10-2016 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
16-10-2016 00:00 не е избран Спокойните - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
16-10-2016 21:00 не е избран СИНИТЕ - ФК Зебра 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
19-10-2016 18:45 не е избран Massive - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
21-10-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 6 - 9 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Лев Инс - ФК Зебра 7 - 2 Група L 1
22-10-2016 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ ФК Зебра - Pirin2003-Blagoevgrad 5 - 2 Група L 2
23-10-2016 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Massive 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
30-10-2016 00:00 не е избран Спокойните - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
30-10-2016 19:00 не е избран Неудобните - ФК Зебра 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 00:00 не е избран Вълците - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
06-11-2016 20:00 не е избран ФК Зебра - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Milky Group Bio - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
11-11-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 7 - 3 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 00:00 не е избран Спокойните - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
13-11-2016 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК Зебра 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Елин Пелин - ФК Зебра 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
18-11-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Massive - Ilinden United 2 - 13 PREMIER LEAGUE 10
19-11-2016 11:00 ОУ Димчо Дебелянов (Ихтиман) VIP Dent - ФК Зебра 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-11-2016 00:00 не е избран Реал София - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - Massive 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Massive - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
27-11-2016 00:00 не е избран Спокойните - LH7 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
27-11-2016 16:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Зебра 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2016 19:30 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 00:00 не е избран Seniorite - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
04-12-2016 19:00 не е избран ФК Зебра - Intellect 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - Спортинг 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
07-12-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Изворна вода Бачково - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
09-12-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 3 - 5 PREMIER LEAGUE 14
10-12-2016 17:30 не е избран ФК Зебра - ФК ИХТИМАН 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 00:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Зебра 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-12-2016 00:00 не е избран Спокойните - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
13-12-2016 00:00 не е избран Massive - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
14-12-2016 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
07-02-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра - PREMIER LEAGUE 12
13-02-2017 20:45 не е избран Massive - Easy TV Net 5 - 3 PREMIER LEAGUE 12
15-02-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Tom Taylor - Massive 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
18-02-2017 20:30 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 6 - 2 PREMIER LEAGUE 15
21-02-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Massive - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
24-02-2017 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 3 - 10 PREMIER LEAGUE 11
02-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
05-03-2017 21:45 не е избран Easy TV Net - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
09-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Massive - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
18-03-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - Сердика 2 - 7 PREMIER LEAGUE 2
21-03-2017 00:00 не е избран Massive - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
22-03-2017 19:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
24-03-2017 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
18-04-2017 00:00 не е избран Massive - Виста 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
20-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Без напрежение 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
20-04-2017 00:00 не е избран Milky Group Bio - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
22-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - БИАНКО НЕРО 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
26-04-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
27-04-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
28-04-2017 00:00 не е избран MAHARANI - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-05-2017 00:00 не е избран Massive - Tom Taylor 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
03-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
05-05-2017 00:00 не е избран Massive - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
06-05-2017 00:00 не е избран Massive - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
08-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
09-05-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
10-05-2017 00:00 не е избран Mentor Resort - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
10-05-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
13-05-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
16-05-2017 00:00 не е избран Massive - ВЕТ Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
17-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - The "Mannschaft" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
23-05-2017 00:00 не е избран Massive - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
24-05-2017 00:00 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
27-05-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16