Плевен

Иван Сашков Николов

клубове

роден на: 22.01.1987

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - Монтьор ARPACK Висша Лига 16
n/a Спортен коплекс Замъка Нежеланите - Respect ARPACK Висша Лига 17
n/a Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - Дракон ARPACK Висша Лига 18
n/a Спортен коплекс Замъка ВИК-Плевен - Нежеланите ARPACK Висша Лига 18
n/a не е избран Адрес - Express Security Anaconda Premiership 2019 14
n/a не е избран Express Security - Автомивка "Ауто Фреш" Anaconda Premiership 2019 17
n/a не е избран Нежеланите - Реал Мадрид ARPACK Висша Лига 15
n/a Спортен коплекс Замъка Respect - Нежеланите ARPACK Висша Лига 8
n/a Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - Respect ARPACK Висша Лига 10
18-06-2017 20:30 Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - Martello 1 - 4 Неделна Лига 2017 1
25-06-2017 20:30 Спортен коплекс Замъка EFBET - Шерифа Тийм 1 - 10 Неделна Лига 2017 2
02-07-2017 19:00 Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - Скуадра Адзура 2 - 0 Неделна Лига 2017 3
12-07-2017 19:45 Спортен коплекс Замъка Грестокомерс - Шерифа Тийм 2 - 2 Неделна Лига 2017 4
16-07-2017 20:30 Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - Парцелона 3 - 2 Неделна Лига 2017 5
23-07-2017 19:45 Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - Фантастико 4 - 3 Неделна Лига 2017 6
30-07-2017 21:15 Спортен коплекс Замъка Sunshine - Шерифа Тийм 4 - 9 Неделна Лига 2017 7
20-08-2017 19:45 Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - EFBET 8 - 1 Неделна Лига 2017 9
25-08-2017 19:45 Спортен коплекс Замъка Martello - Шерифа Тийм 5 - 2 Неделна Лига 2017 8
27-08-2017 20:30 Спортен коплекс Замъка Скуадра Адзура - Шерифа Тийм 3 - 9 Неделна Лига 2017 10
03-09-2017 19:45 не е избран Шерифа Тийм - Грестокомерс 2 - 1 Неделна Лига 2017 11
10-09-2017 19:45 Спортен коплекс Замъка Парцелона - Шерифа Тийм 1 - 5 Неделна Лига 2017 12
17-09-2017 21:15 не е избран Фантастико - Шерифа Тийм 3 - 1 Неделна Лига 2017 13
24-09-2017 19:45 Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - Sunshine 3 - 0 Неделна Лига 2017 14
27-09-2017 21:15 Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - Desizo Monni 4 - 0 Група А 1
01-10-2017 12:00 Спортен комплекс Олимп (Тетевен) Шерифа Тийм - СПОРТИНГ 4 - 4 ГРУПА C3 2
01-10-2017 14:00 Спортен комплекс Олимп (Тетевен) Pasta Gabrovo - Шерифа Тийм 6 - 1 ГРУПА C3 3
04-10-2017 19:00 Спортен коплекс Замъка Илинден - Шерифа Тийм 1 - 6 Група А 2
11-10-2017 21:15 Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - ВИК-Плевен 0 - 4 Група А 3
18-10-2017 21:15 Спортен коплекс Замъка EFBET - Шерифа Тийм 3 - 4 Група А 4
01-11-2017 20:30 Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - INTERNACIONAL 5 - 4 SportRespect.com - Елиминации
08-11-2017 19:45 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - Шерифа Тийм 4 - 1 SportRespect.com - Елиминации
15-11-2017 19:00 Спортен коплекс Замъка ВИК-Плевен - Шерифа Тийм 2 - 1 SportRespect.com - Елиминации
16-01-2018 19:00 Спортна зала УСШ ФК Свобода - Шерифа Тийм 2 - 6 Зимна Купа Футзал 2018 1
22-01-2018 20:30 Спортна зала УСШ АРТЕ - Шерифа Тийм 3 - 2 Зимна Купа Футзал 2018 3
26-01-2018 20:30 Спортна зала УСШ Шерифа Тийм - Фантастико 4 - 2 Зимна Купа Футзал 2018 4
29-01-2018 21:15 Спортна зала УСШ Young Boys - Шерифа Тийм 2 - 2 Зимна Купа Футзал 2018 5
05-02-2018 19:00 Спортна зала УСШ Шерифа Тийм - МЕТРО 1 - 2 Зимна Купа Футзал 2018 6
09-02-2018 19:45 Спортна зала УСШ Respect - Шерифа Тийм 3 - 4 Зимна Купа Футзал 2018 7
12-02-2018 21:15 Спортна зала УСШ Шерифа Тийм - ФК Свобода 7 - 1 Зимна Купа Футзал 2018 8
16-02-2018 20:30 Спортна зала УСШ ВИК-Плевен - Шерифа Тийм 9 - 0 Зимна Купа Футзал 2018 9
19-02-2018 20:30 Спортна зала УСШ Шерифа Тийм - АРТЕ 9 - 4 Зимна Купа Футзал 2018 10
23-02-2018 21:15 Спортна зала УСШ Фантастико - Шерифа Тийм 1 - 10 Зимна Купа Футзал 2018 11
26-02-2018 19:00 Спортна зала УСШ Шерифа Тийм - Young Boys 7 - 1 Зимна Купа Футзал 2018 12
02-03-2018 20:30 Спортна зала УСШ МЕТРО - Шерифа Тийм 0 - 5 Зимна Купа Футзал 2018 13
05-03-2018 19:00 Спортна зала УСШ Шерифа Тийм - Respect 3 - 0 Зимна Купа Футзал 2018 14
09-03-2018 19:45 Спортна зала УСШ Шерифа Тийм - ВИК-Плевен 2 - 1 Зимна Купа Футзал 2018 2
03-04-2018 19:00 Спортен коплекс Замъка Respect - Шерифа Тийм 2 - 6 ARPACK Висша Лига 1
03-04-2018 20:30 Спортен коплекс Замъка EFBET - Нежеланите 2 - 3 ARPACK Висша Лига 1
10-04-2018 19:00 Спортен коплекс Замъка Нежеланите - Монтьор 5 - 0 ARPACK Висша Лига 2
10-04-2018 20:30 Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - Desizo Monni 2 - 1 ARPACK Висша Лига 2
17-04-2018 19:00 Спортен коплекс Замъка ВИК-Плевен - Шерифа Тийм 0 - 0 ARPACK Висша Лига 3
17-04-2018 21:15 Спортен коплекс Замъка Дракон - Нежеланите 2 - 8 ARPACK Висша Лига 3
24-04-2018 19:00 Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - Новаците 4 - 2 ARPACK Висша Лига 4
24-04-2018 21:15 Спортен коплекс Замъка Нежеланите - Desizo Monni 9 - 5 ARPACK Висша Лига 4
01-05-2018 19:00 Спортен коплекс Замъка EFBET - Шерифа Тийм 1 - 0 ARPACK Висша Лига 5
01-05-2018 20:30 Спортен коплекс Замъка Новаците - Нежеланите 3 - 9 ARPACK Висша Лига 5
08-05-2018 21:15 Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - Нежеланите 1 - 3 ARPACK Висша Лига 6
22-05-2018 20:30 Спортен коплекс Замъка Монтьор - Шерифа Тийм 1 - 1 ARPACK Висша Лига 7
22-05-2018 21:15 Спортен коплекс Замъка Нежеланите - SportRespect.com 4 - 2 ARPACK Висша Лига 7
29-05-2018 19:45 Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - SportRespect.com 4 - 3 ARPACK Висша Лига 8
05-06-2018 19:00 Спортен коплекс Замъка Дракон - Шерифа Тийм 1 - 0 ARPACK Висша Лига 9
05-06-2018 21:15 Спортен коплекс Замъка Нежеланите - ВИК-Плевен 1 - 1 ARPACK Висша Лига 9
19-06-2018 19:00 Спортен коплекс Замъка Desizo Monni - Шерифа Тийм 1 - 4 ARPACK Висша Лига 11
26-06-2018 20:30 Спортен коплекс Замъка Нежеланите - Дракон 3 - 1 ARPACK Висша Лига 12
05-07-2018 19:00 Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - ВИК-Плевен 2 - 2 ARPACK Висша Лига 12
05-07-2018 20:30 Спортен коплекс Замъка Монтьор - Нежеланите 6 - 8 ARPACK Висша Лига 11
06-09-2018 20:00 Спортен коплекс Замъка Нежеланите - EFBET 7 - 2 ARPACK Висша Лига 10
10-09-2018 19:00 Спортен коплекс Замъка Новаците - Шерифа Тийм 4 - 2 ARPACK Висша Лига 13
10-09-2018 21:15 Спортен коплекс Замъка Desizo Monni - Нежеланите 2 - 11 ARPACK Висша Лига 13
17-09-2018 20:45 Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - EFBET 2 - 3 ARPACK Висша Лига 14
17-09-2018 21:30 Спортен коплекс Замъка Нежеланите - Новаците 10 - 4 ARPACK Висша Лига 14
24-09-2018 21:30 Спортен коплекс Замъка Нежеланите - Шерифа Тийм 6 - 0 ARPACK Висша Лига 15
01-10-2018 21:30 Спортен коплекс Замъка SportRespect.com - Нежеланите 2 - 11 ARPACK Висша Лига 16
08-10-2018 20:45 Спортен коплекс Замъка SportRespect.com - Шерифа Тийм 1 - 1 ARPACK Висша Лига 17
28-10-2018 11:15 СК Балона - Терен 1 Pasta Gabrovo - Шерифа Тийм 1 - 0 Северозапад - група B 1
28-10-2018 13:45 СК Балона - Терен 1 Шерифа Тийм - "Атлетик" Враца 4 - 6 Северозапад - група B 2
28-10-2018 16:15 СК Балона - Терен 2 ФЕНИКС-ЛОВЕЧ - Шерифа Тийм 4 - 2 Северозапад - група B 3
01-04-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 Нежеланите - Отборът 1 - 1 ARPACK Висша Лига 1
08-04-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 Монтьор - Нежеланите 2 - 6 ARPACK Висша Лига 2
15-04-2019 19:00 СК Балона - Терен 2 Нежеланите - Каталунците 9 - 4 ARPACK Висша Лига 3
22-04-2019 19:45 СК Балона - Терен 2 Олимпик - Нежеланите 2 - 6 ARPACK Висша Лига 4
29-04-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 Нежеланите - ВИК-Плевен 0 - 0 ARPACK Висша Лига 5
13-05-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 Реал Мадрид - Нежеланите 0 - 5 ARPACK Висша Лига 6
22-05-2019 19:45 СК Балона - Терен 2 Desizo Monni - Express Security 4 - 1 Anaconda Premiership 2019 1
27-05-2019 19:45 СК Балона - Терен 2 Нежеланите - Ани - Поли 8 - 2 ARPACK Висша Лига 8
03-06-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 The Zone - Нежеланите 3 - 3 ARPACK Висша Лига 9
05-06-2019 19:45 СК Балона - Терен 2 Express Security - Илинден 9 - 0 Anaconda Premiership 2019 3
17-06-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 Нежеланите - Монтьор 7 - 2 ARPACK Висша Лига 11
19-06-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 Express Security - Адрес 5 - 2 Anaconda Premiership 2019 5
26-06-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 ЛС Комерс - Express Security 1 - 15 Anaconda Premiership 2019 6
01-07-2019 20:30 не е избран Каталунците - Нежеланите 1 - 5 ARPACK Висша Лига 12
10-07-2019 20:30 СК Балона - Терен 1 Автомивка "Ауто Фреш" - Express Security 0 - 5 Anaconda Premiership 2019 8
28-08-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 Община Долни Дъбник - Express Security 4 - 10 Anaconda Premiership 2019 4
02-09-2019 20:00 СК Балона - Терен 1 Отборът - Нежеланите 1 - 2 ARPACK Висша Лига 10
09-09-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 Нежеланите - Олимпик 5 - 0 ARPACK Висша Лига 13
11-09-2019 20:30 СК Балона - Терен 1 Express Security - Desizo Monni 1 - 2 Anaconda Premiership 2019 10
16-09-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 ВИК-Плевен - Нежеланите 2 - 1 ARPACK Висша Лига 14
25-09-2019 20:30 СК Балона - Терен 1 Илинден - Express Security 1 - 7 Anaconda Premiership 2019 12
02-10-2019 21:30 не е избран Express Security - Община Долни Дъбник 5 - 0 Anaconda Premiership 2019 13
07-10-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 Ани - Поли - Нежеланите 9 - 12 ARPACK Висша Лига 17
14-10-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 Нежеланите - The Zone 3 - 1 ARPACK Висша Лига 18
16-10-2019 19:45 не е избран Express Security - ЛС Комерс 6 - 0 Anaconda Premiership 2019 15
21-10-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 Express Security - EFBET 3 - 0 Anaconda Premiership 2019 9
23-10-2019 19:45 не е избран МВР - Express Security 1 - 7 Anaconda Premiership 2019 16
31-10-2019 21:00 СК Балона - Терен 2 Express Security - МВР 10 - 0 Anaconda Premiership 2019 7
06-11-2019 19:45 не е избран EFBET - Express Security 2 - 0 Anaconda Premiership 2019 18